Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




> Хелп, коричневіє акваріум... jewel vio 40
Елеонора
сообщение 5.3.2015, 16:33
Сообщение #1


Новенький на форуме
*
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Регистрация: 5.3.2015
Из: Киев
Украина Украина
Благодарности: 1 раз(а)


Люди добрі! Рятуйте!
В грудні купили акваріум, запустили! Все було ок!
Через 1,5 місяці почало раптово покриватися все коричневий нальотом!
Водорості штучні.
Освітлення-12 год.
Із рибок: не знаю як вони називаються....подивіться на фото...
Чоловік поїхав в магазин і купив їх, а назви забув (((( корм-якісь сухі пластівці....
Скажіть, досвідчені акваріумісти, що робимо не так? Помили акваріум минулої суботи-у вівторок все коричневе!

Сообщение отредактировал 364 - 6.3.2015, 21:52
Причина редактирования: удобочитаемость

Эскизы прикрепленных изображений
Прикрепленное изображение
 
1
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
2 страниц V   1 2 >
Ответов (1 - 19)
melman123
сообщение 5.3.2015, 16:39
Сообщение #2


Аквариумист
**
Группа: Пользователи
Сообщений: 68
Регистрация: 6.1.2012
Из: Пологи
Украина
Благодарности: 40 раз(а)


уменьшить количество света и количество корма.

Сообщение отредактировал 364 - 6.3.2015, 21:53
Причина редактирования: оверквотинг


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Елеонора
сообщение 5.3.2015, 16:43
Сообщение #3


Новенький на форуме
*
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Регистрация: 5.3.2015
Из: Киев
Украина Украина
Благодарности: 1 раз(а)



Скільки світла має бути?

Сообщение отредактировал 364 - 6.3.2015, 21:53
Причина редактирования: оверквотинг
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
танянай
сообщение 5.3.2015, 17:50
Сообщение #4


Свой на Aquafanat.com.ua
****
Группа: Партнёры
Сообщений: 555
Регистрация: 7.1.2015
Из: Бровары
Украина
Благодарности: 762 раз(а)


мене вчили, що початково має бути 5 годин, а потім не більше 8.
у вас неони і мечохвостці.
що значить помили акваріум - можна точніше?

Сообщение отредактировал танянай - 5.3.2015, 17:52


--------------------


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Sergey7654321
сообщение 5.3.2015, 19:24
Сообщение #5


Аквариумист
**
Группа: Пользователи
Сообщений: 67
Регистрация: 11.11.2014
Из: Харьков
Украина
Благодарности: 40 раз(а)


Посадить живые растения, чтобы они потребляли избыток питательных веществ воде и меньше корма оставляли - низшим водорослям. Запустить теодоксусов или отоцинклюса, чтобы они чистили стенки от налёта.


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Елеонора
сообщение 5.3.2015, 20:25
Сообщение #6


Новенький на форуме
*
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Регистрация: 5.3.2015
Из: Киев
Украина Украина
Благодарности: 1 раз(а)


Цитата(танянай @ 5.3.2015, 17:50) *
... що значить помили акваріум - можна точніше?

Ага, можна:) розказую: заміна всієї води, і чистка всього!! 4 год у ванні mad.gif і через 3 дні знову той клятий коричневий колір.... Дуже вам дякую за назви рибок:)) ще одна гупі є)
А як ви порадите світло включати? В який час доби?

Сообщение отредактировал 364 - 6.3.2015, 21:55
Причина редактирования: удобочитаемость
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Molli
сообщение 5.3.2015, 22:57
Сообщение #7


Активный аквариумист
***
Группа: Партнёры
Сообщений: 395
Регистрация: 3.7.2014
Из: Днепр
Украина Украина
Благодарности: 1013 раз(а)


Цитата(Елеонора @ 5.3.2015, 16:43) *
Скільки світла має бути?

Зачем Вам свет, если у Вас нет живых растений ? Я тоже когда то купила аквариум,замок и пластиковые растения, уж очень они были красивые ( как мне тогда казалось).Но потом все покрылось черным, коричневым и зеленым налётом и я их выкинула и засадила живыми растенями и теперь стекла почти не мою.


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
фагот
сообщение 5.3.2015, 23:34
Сообщение #8


Активный аквариумист
***
Группа: Партнёры
Сообщений: 116
Регистрация: 3.6.2012
Из: Днепр
Украина Украина
Благодарности: 2693 раз(а)


.Какой свет ,грунт и тд,дайте больше информации.


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
танянай
сообщение 6.3.2015, 7:49
Сообщение #9


Свой на Aquafanat.com.ua
****
Группа: Партнёры
Сообщений: 555
Регистрация: 7.1.2015
Из: Бровары
Украина
Благодарности: 762 раз(а)


Цитата(Елеонора @ 5.3.2015, 20:25) *
Ага, можна smile.gif розказую: заміна всієї води, і чистка всього! ...


нуууу, так не можна:smile.gif
на форумі є багато інформаціі про те як робити підміни.
замінюється не більше 30% води, потрібно сифонити грунт, щоб прибирати продукти життєдіяльності риб...я зараз по такому принципу слідкую і за маленьким акваріумом в 2 л з півником.
як вам вище написали, світло потрібно для живих рослин.
я коли те саме писала про освітлення акваріуму-мені пояснили: "світло рибам не потрібне. воно потрібне нам, щоб насолоджуватися видом акваруму".
Без живих рослин-вмикайте коли вам зручно і хочеться подивитись на рибок-наприклад увечері.
а так, справді, посадіть щось невибагливе замість штучних водорослей і буде вам і рибкам щастя.
Рибок кормити треба в такій кількості, щоб корм не встигав падати на дно.... скільки раз на день ви її кормите?
Ваших, мені здається, достатньо один раз в день кормити.....(хай мене підправлять ті хто більше розбирається)
а ще купіть креветочок-хай доідають те, що риба не встигла:)
удачі!
ну і вище радили вам равликів чи водоросеїда....

Сообщение отредактировал 364 - 6.3.2015, 21:56
Причина редактирования: оверквотинг


--------------------


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Елеонора
сообщение 6.3.2015, 9:23
Сообщение #10


Новенький на форуме
*
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Регистрация: 5.3.2015
Из: Киев
Украина Украина
Благодарности: 1 раз(а)


Америку Ви мені відкрили.... Чесно слово!! Я й не знала про світло такого((( От дивіться! Зараз весь камінь і водорості коричневі! Як їх помити щоб міняти не всю воду? Якщо сифонити каміння-воно перемішається! А в нас верхній слой-біле каміння, а нижній-дрібне коричневе!
І ще! Які водорості невибагливі? Підкажіть пару штук! А то знову нам зеленим втюхають що попадо на Птічці)
Навіть не знаю шо сказати.... Я думала навпаки з штучними водоростями проблем не буде.... А живі могуть гнити... Запах.... Які у вас водорості?

Про освітлення: Вопрос освещения в аквариуме решен с особым подходом: крышка аквариума Juwel Vio 40 оборудована аквариумным светодиодным светильником JUWEL Twin-Lite - 36 ярких, долговечных и экономных LED светодиодов!
Система освещения JUWEL Twin-Lite соответствует требованиям европейских стандартов безопасности, предъявляемых к осветительному оборудованию для аквариумов, а также сертифицирована Объединением технического надзора ФРГ (TЬV GS).
Про ґрунт: натуральний камінь. Зараз виставлю фото, бо не знаю як точно він називається.

Цитата(фагот @ 5.3.2015, 23:34) *
.Какой свет ,грунт и тд,дайте больше информации.

Вище написала! .... Чомусь не видно що то я Вам писала:))

Сообщение отредактировал 364 - 6.3.2015, 21:58
Причина редактирования: оверквотинг

Эскизы прикрепленных изображений
Прикрепленное изображение
Прикрепленное изображение
 
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
танянай
сообщение 6.3.2015, 9:25
Сообщение #11


Свой на Aquafanat.com.ua
****
Группа: Партнёры
Сообщений: 555
Регистрация: 7.1.2015
Из: Бровары
Украина
Благодарности: 762 раз(а)


Цитата(Елеонора @ 6.3.2015, 9:11) *
... Чесно слово! Я й не знала про світло такого ...

вийміть штучні рослини і промийте)
а коли ви повністю мили акваріум, ви як грунт мили? потім розділяли темний до темного, а світлий до світлого? shok.gif -медітація...
у вас по фен-шую задумано грунт темний внизу, а світлий зверху? ну перемішається, ну і що тут страшного?) взагалі, можна ж тільки один вид грунту залишити....
по рослинам хай вам підскажуть знаючі...мені здається, що валіснерія, мох, папоротніки -це не вибагливі...але я не спец.
подивіться, тут є розділ, де однофорумчани роздають рослини (продам, віддам, обміняю), можна там попросити....я дещо замовила для маленького акв тут: Украина. Киев. Продам растения для нано-аквариумов (тут же можна про рослини почитати і розпитати)
P.S. тут не прийнято водорослями називати акваріумні рослини..тільки тссс. Водорослі - це те, від чого ви хочете здихатись:smile.gif те що наростає на камінні, склі і псує гарну картину....(ще Америка drinks.gif )

Сообщение отредактировал 364 - 6.3.2015, 22:00
Причина редактирования: оверквотинг


--------------------


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Елеонора
сообщение 6.3.2015, 9:29
Сообщение #12


Новенький на форуме
*
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Регистрация: 5.3.2015
Из: Киев
Украина Украина
Благодарности: 1 раз(а)


Так шо тепер нам робити? Завтра плануємо його чистити! Як правильно?! Можете написати алгоритм дій::) якщо потрібно-то можемо і замінити водорості!
Сорі, що питаю такі дрібниці, але не маю в кого більше запитати) а читати багато інфи часу нема( дитина маленька good.gif

Танянай-насмішили rofl.gif rofl.gif ! Ок) виправлюся:)smile.gif Акваріумні рослини!
Так, чоловік тому і 4 год в ванні сидів: камінці сортував:)smile.gifsmile.gif щоб красіво було:)smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif а ще стінки всі брудні.... То ж яка вода буде якщо ми почнемо їх там драяти з рибками.... shok.gif

Сообщение отредактировал Елеонора - 6.3.2015, 9:31


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
танянай
сообщение 6.3.2015, 9:41
Сообщение #13


Свой на Aquafanat.com.ua
****
Группа: Партнёры
Сообщений: 555
Регистрация: 7.1.2015
Из: Бровары
Украина
Благодарности: 762 раз(а)


smile.gifsmile.gifsmile.gif )smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif smile.gifsmile.gifsmile.gif
хай не сортує, а краще цей час вам щось по дому допоможе, або дитину на ручках поносить:)smile.gif
всі ми сюди, баришні без печалі, попадаєм будучи з маленькими дітьми:smile.gif (мені так здається)
в зоомаг купіть однотонний грунт якого вам кольору більше подобається і не заморачуйтесь роботою Попелюшки.
я бачу алгоритм так: вийняти штучну атрибутику-промити і скласти в тумбочку.
взяти скебок, чи просто ганчірку з жорсткою поверхнею (можна такі губки як на кухню купуємо), прочистити скло.
хай муть трошки уляжеться і тоді просифонити.... сифон можна і самому зробити (хай чоловік вам за 5 хв зробить,я для маленького акваріуму сама склеїла girl_claping.gif ).
під час сифонки злиється 30% води, яку потім долити. я доливаю з крану(приблизно тієї ж температури, що і в акваріумі), але попередньо додаю кондиціонер для води. звсю іншу роботу зробить фільтр.
коли будуть живі рослини під ними сифонять поверхнево,щоб не порушувати кореневу систему.
подивіться розділ з нано акваріумістики- скільки красоти можна зробити! каміння, коряги, мох......

Ось тема де четвертий міні акв заводять Нано-удовольствие:smile.gif
Почитайте,може щось згодиться wink.gif

Я все читаю на мобілці,коли мої заснуть,або ще сплять...часу до компа дойти нема:))

подивіться і почитайте - хороша темка Вдарим по коктейлям: Голубые Гавайи, Кровавая Мэри, Зеленая Фея и Черный Русский

а ось, наприклад, віддають рослини живі Киев. Печерск. отдам растения
що як виглядає - гугл в допомогу

а ось тема, де в подарунковийаквас підібрали рослини не примхливі "Червонец" к именинам!

Сообщение отредактировал 364 - 6.4.2017, 13:33
Причина редактирования: оверквотинг


--------------------


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Елеонора
сообщение 13.3.2015, 18:45
Сообщение #14


Новенький на форуме
*
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Регистрация: 5.3.2015
Из: Киев
Украина Украина
Благодарности: 1 раз(а)


Танянай-Ви просто знахідка для мене! Дякую за Ваші поради! Ви тільки нікому не кажіть: ми досі не помили акваріум(((( минулих вихідних нас раптово потягнуло за Київ((( ми прислухалися до Ваших порад-зменшили світло! Це дійсно допомагає! Цілий тиждень пройшов-а каміння без змін коричневе:)smile.gif цих вихідних будемо точно мити.... Але будемо всю воду замінювати.... Вже є відстояна зі скважини водичка::) помиємо-похвалюся! Щодо заміни камінців -купимо всі одного кольору і тоді будемо сифонити! А щодо акваріумних рослин( замітдьте, я виправилася:)smile.gifsmile.gif вже не водорості), то чоловік проти живих.... Які аргументи "за"?

Сообщение отредактировал Елеонора - 13.3.2015, 18:46
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
танянай
сообщение 13.3.2015, 21:04
Сообщение #15


Свой на Aquafanat.com.ua
****
Группа: Партнёры
Сообщений: 555
Регистрация: 7.1.2015
Из: Бровары
Украина
Благодарности: 762 раз(а)



Та я теж тільки вчусь:)smile.gif але в мене виникла залежність від сайту і не можу його не читати:)smile.gif) -хоч читаю виключно на мобілці (бідні мої очі....)
Вода, якщо охайно злити, буде прозора-бруд тільки на дні. Будете міняти - залиште води хоч 30-50% .... там бактерії, життя одним словом кажучи.
Такі підміни, коли замінюється 100% води і миється грунт - стрес для риб....тому коли роблять підміни, то воду зливають сифоном-тобто зливають нижній її шар з продуктами життєдіяльності риб (какахами).десь 30 %,
а хороша вода - верхній шар -лишається. порівняти не знаю з чим...нам же мікроскопічні бактеріі теж потрібні - антибіотик очищує організм, але це не зовсім добре, правда?
Стерильний організм не має захисту і швидше нападає всяка зараза.....

Тааак, які аргументи "за" живі рослини.....
Що краще - жива чи гумова жінка?smile.gifsmile.gif це головний аргумент. girl_claping.gif
краще дивитись справжній телевізор, чи поставити коробку, на якій буде намальована картинка екрану....?
Якщо в акваріумі будуть живі рослини-вони почнуть поглинати СО2, що виділяють (чи як правильно сказати) ті ж риби. зараз це пожива для водорослей sad.gif те що на камінні і на штучних рослинах. sad.gif
Ви умнічка, що вже правильно називаєте drinks.gif ), а як з'являться живі рослини - водорослям не буде поживи....
Протирати скло - це поки все що мені приходиться робити в своєму акваріумі ("Белая дорожка") ну і підміни води в тому варіанті, що я написала.
Ще метод, щоб чоловік повірив в добро від живих рослин і т.п- хай заведе свою тему тут на форумі і (якщо на роботі є комп і пару хв часу в обід) хай сам цікавиться що і як робити smile.gif smile.gif )
тут в основному чоловіки рулять і дуже успішно. Вже через деякий час у вас не те щоб рослини, а може ще один аквас з'явиться літрів на 200:)smile.gifsmile.gif(тільки тссс - не кажіть це йому:)smile.gif)
Дайте йому почитати ось цю тему (парніша досить швидко зробив гарнюній акваріум) Мой JUWEL 110 литров. (іі всім радять як показову! особливо новеньким) і все стане на свої місця:)smile.gif
Зайдіть у розділ НАНО-акваріуми і надивіться разом ті красоти! - ось взагалі дуже бюджетний варіант "Червонец" к именинам!
Нано-удовольствие:smile.gif
Мой первый аквариум на 17л
Нано-куб своими руками
Це дещо з того, що читала я.....
P.S. краще виберіть чорний грунт! і риби яскравіше виглядатимуть, і рослини wink.gif заведіть креветки -черрі наприклад, вони чистять рослини і каміння....(якщо я не помиляюсь)
Підміну води робити простіше ніж те що ви робите)-менше часу займає:))-акваріум має приносити задоволення) це якби був шанс при перемиванні грунту знайти там золото....ООООО, то всі б тільки й це робили...а так марна трата часу.) цьомки
удачі, чекаю новин:)

Сообщение отредактировал 364 - 6.4.2017, 13:35
Причина редактирования: оверковтинг-излишнее цитирование


--------------------
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
podlesniy
сообщение 14.3.2015, 12:48
Сообщение #16


Свой на Aquafanat.com.ua
****
Группа: Журналисты
Сообщений: 823
Регистрация: 11.10.2011
Из: Славянск
Украина
Благодарности: 1835 раз(а)


Цитата(танянай @ 6.3.2015, 9:25) *
P.S. тут не прийнято водорослями називати акваріумні рослини..тільки тссс. Водорослі - це те, від чого ви хочете здихатись:smile.gif те що наростає на камінні, склі і псує гарну картину....(ще Америка drinks.gif )

hi.gif Наша людина! drinks.gif

hi.gif Шановна Танянай дає дуже правильні поради.
Дозвольте трошки додати й мені.
1 Якщо не хочете сифонити та перемішувати грунт, потрібні рослини, що міцно укорінюються у ньому. Наприклад, криптокорина жовта. Дуже невибаглива і не росте так катастрофічно швидко, як довгостебелька на зразок валіснерії. Штучну траву теж можна залишити, якщо подобається.
2 Те, що Ви не стали знову перемивати акваріум, абсолютно вірно. І не робіть цього. Ви ж побачили ефект від зменшення світла. Далі буде краще, тільки наберіться терпіння. Якщо вже хочеться негайного результату, вийміть та перемийте тільки білий грунт. Стінки, якщо треба, протріть. Не бійтеся муті, яка підійметься. Її забере фільтр. Можете на якийсь час закласти до нього звичайну вату. Тоді муть буде знищена швидше.
3. Заведіть анциструса. Він добре чистить наліт на стінках і декораціях.

У Вас красивий акваріум. Думаю, далі буде ще кращий.

Сообщение отредактировал 364 - 6.4.2017, 13:36
Причина редактирования: объединение сообщений


--------------------


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
drob
сообщение 14.3.2015, 13:23
Сообщение #17


Я присматриваюсь...

Группа: Присматриваюсь
Сообщений: 4
Регистрация: 21.10.2014
Из: Ивано-Франковск
Украина Украина
Благодарности: 2 раз(а)


Добрий день. У мене такеж саме у 170 літрах. Але у мене були коряги і грунт з місцевої річкі біля мене ( все було проварено в солі і відмочено , проварено знову в простій воді). з початку було все добре приблизно 1.5 - 2 місяця а потім на водорослях і на камнях корязі появилися рижо-коричневі нарости, так як пятна такі. потім перейшло на рослини, коряги, камні почали покриватись нальотом цим, я і світло перестав включати і риб не годував і промивав водорослі, відмочував у рощені калушанкі з водою 1 до 20.( доречі помагає від чорної бороди). Одним словом нічого не помогло через тиждень другий воно проявляється знову. воно все покриває і скло і рослини і камінь і грунт. 2 рази промив повністю все що було у банці і перезапустив аквас і так 2 раза = wacko.gif wacko.gif wacko.gif
І нічого не допомогло... прийшлось міняти повністю грунт і рослини коряги камні, якщо хоть щось лишиться поросте все дальше.
старі рослини повністю стали рижо-коричнового кольору замість зеленого.
тому думайте добре чи ставити чисті рослини в аквас ...
найдете вихід краще ніє перезапуск банкі напишіть будь ласка.
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
танянай
сообщение 14.3.2015, 15:12
Сообщение #18


Свой на Aquafanat.com.ua
****
Группа: Партнёры
Сообщений: 555
Регистрация: 7.1.2015
Из: Бровары
Украина
Благодарности: 762 раз(а)




Шановний DROB, я впевнена, що Елеонора Вам не допоможе в цьому питанні) Ви ж бачите, що людина намагається почати розбиратися в новому хоббі і перезапуски акваріума робить щотижня замість підмін.
Для таких консультацій - як боротися з бородою (я б 2 місяці назад сама подумала б про чоловічу прикрасу на обличчі blush.gif )і т.д.
краще попитати тих хто на цьому "собаку з'їв". Подивіться-тут на форумі є багато тем присвячених саме цим проблемам.
За час, що я на форумі, я вже знайшла людей, думці яких довіряю,хоч іноді і не все роблю за порадами...але потім бачу,що даремно.
Якщо вам ліньки шукати такі теми і таких людей то найкраще зробити свою тему, і ми залюбки будем спостерігати за розвитком Вашого акваріуму і вчитись,
бо ще не зіштовхнулись з цими проблемами.... .
А тему Елеонори давайте не будемо засмічувати. drinks.gif

Сообщение отредактировал 364 - 6.4.2017, 13:37
Причина редактирования: оверковтинг-излишнее цитирование


--------------------
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
drob
сообщение 14.3.2015, 18:31
Сообщение #19


Я присматриваюсь...

Группа: Присматриваюсь
Сообщений: 4
Регистрация: 21.10.2014
Из: Ивано-Франковск
Украина Украина
Благодарности: 2 раз(а)



Я ділюся як я зробив. в інших випадках воно всеодно проявлялось.

Сообщение отредактировал 364 - 6.4.2017, 13:37
Причина редактирования: оверковтинг-излишнее цитирование
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
танянай
сообщение 15.3.2015, 8:35
Сообщение #20


Свой на Aquafanat.com.ua
****
Группа: Партнёры
Сообщений: 555
Регистрация: 7.1.2015
Из: Бровары
Украина
Благодарности: 762 раз(а)


Елеонора, Ось ще хороша тема. І коротенька.
Все починалось як у вас,а зараз дуже природньо і безпроблемно: Мой первый наник 13л


--------------------


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение

2 страниц V   1 2 >
Начать новую темуОтветить в данную тему
Теги
Нет тегов для показа


1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

Свернуть

> Похожие темы

  Тема Ответов Автор Просмотров Последнее сообщение
Нет новых В теме есть приложенияАкваріум-столик
аква-підставка під телевізор
207 podlesniy 59 687 21.1.2022, 6:33 Посл. сообщение: podlesniy
Нет новых сообщений В теме есть приложенияПерший акваріум
1 AndriyZuliak 7 104 13.9.2019, 10:07 Посл. сообщение: drv
Нет новых В теме есть приложенияАкваріум і війна
124 podlesniy 28 538 13.1.2018, 8:47 Посл. сообщение: podlesniy
Нет новых сообщений Мій перший акваріум на 23 л.
Проблеми і набування досвіду
7 Bohdan19 3 292 22.1.2017, 15:20 Посл. сообщение: Bohdan19
Нет новых сообщений В теме есть приложенияАкваріум з лампочки
Як зробити акваріум із лампочки
11 DoomS 3 363 30.5.2016, 8:26 Посл. сообщение: jakhar

 



Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 27.4.2024, 2:50