Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




> Ручна пастка для креветок та донної рибки, Ви навіть не уявляєте як це прикольно...
mrMad-Cat
сообщение 22.11.2009, 19:38
Сообщение #1


Свой на Aquafanat.com.ua
****
Группа: Журналисты
Сообщений: 914
Регистрация: 31.10.2009
Из: Истра
Украина Украина
Благодарности: 1580 раз(а)


Можливо, більш продуктивним варіантом пасток є статичні банки з вузеньким отвором. Але мій варіант в десятки разів цікавіший і прикольніший. smile.gif

Прикрепленное изображение


Ось сам механізм у дії:


Сутність полювання:
1. кладемо у середину таблетку та занурюємо на дно з відкритими дверцятами
2. риба запливає у середину
3. тягнемо за довший мотузок і дверцята закриваються
4. піднімаємо пастку разом зі здобиччю

Робиться дуже швидко і легко, з простих матеріалів:
- пластмасова пляшка (у моєму випадку 0,5 л Бонаква)
- сітка будівнича або ще якась дрібна
- ліска (риболовна звичайна)
- трубка силіконова діаметром 5 мм чи менше (2м)
- 2 канцелярські скріпки
- якась важка та плоска основа, як то морський камінчик чи шматочок металу, але з можливістю просвердлити у них дірку
Прикрепленное изображение


Інструменти:
- суперклей
- скотч
- ножиці, лезо
- для рівності: лінійка, маркер
- спирт для протирання та знежирення
- дриль з тонким свердлом (для того щоб зробити дірки у основі)

Процес:
1. Вирізаємо з пляшки ту частину, де пластик без орнаментів (детальніше я пояснював у цій темі). З нього вирізаємо шматок для основ конструкції та вирівнюємо за зачищаємо його.
Після усіх відрізань та вирівнювань у мене вийшов шматок пластика 8 на 6 см.

2. За допомогою леза (пояснював у цій темі) згинаємо боки, щоб утворилася коробочка. У мене вийшла коробочка висотою сторін 2 см, шириною 4 (2+2+4=8см), та довжиною тих самих 6 сантиметрів що були.

3. Вирізаю шматок будівничої сітки таким чином, щоб його вистачило на усю конструкцію (дивіться далі). Виходить що це у моєму випадку був шматок десь 6 на 10 см. Краще відріжте більше - потім можна завжди обрізати зайве.
Прикрепленное изображение


4. За допомогою суперклею приклеюємо сітку десь до 1 см з боку до низу коробки так, щоб далі сітка закривала один з виходів та далі формувала стелю коробки.
Суперклей моментально приклеює сітку до пластику, особливо після тісного контакту з ним, тож у вас буде декілька секунд на махінації.
Для притиснення скористайтеся якимось шматком пластику (тільки його не приклейте випадково).
Прикрепленное изображение


5. Закріпіть клеєм сітку справа та зліва від виходу, який ви закриваєте. Щоб усе було красиво - робіть надрізи необхідної глибини у місцях згину сітки.
Прикрепленное изображение


6. Закріпіть клеєм сітку як стелю коробки, приклеївши її по бокам.

7. Робимо в основі (плоский камінь чи шматок металу) 3 дірки. Важливо, щоб середня дірка була у ваговому центрі основи.
Дірки я робив дрилем у морському камінчику з дуже маленьким свердлом для металу.
Дірки повинні бути такої товщини, щоб у них залізла ліска. Важливо, щоб ліска там не терлася, а легко ковзала.
Важливо! Не тисніть сильно та давайте перепочити свердлу, інакше воно сильно нагрівається і є шанс його зламати.

8. Вирізаємо з залишків пластику шматок що буде закривати останній прохід до коробки. Це будуть дверцята.

9. Приклеюємо ці дверцята до сітки що стирчить над коробкою. Згин сітки буде виконувати роль дверної петлі.
Прикрепленное изображение


10. Робимо у дверцятах дірку для ліски (голкою, цвяхом, ножицями, шилом...), але широку, щоб не було сильного тертя.

11. Робимо 3 дірки у «підлозі» основи (у відповідність діркам основи), одна близько до дверцят, одна посередині, та одна з протилежної сторони до першої дірки.

12. Беремо шматок ліски десь на 1,5 м та просуваємо через дверцята та зав’язуємо на 3-4 вузлики (це ліска, її краще прив’язати по-міцніше ). Далі просуваємо зсередини коробки у ближню дірочку. Знизу коробки ведемо до дальньої дірки та просуваємо у неї у середину коробки та виводимо через «стелю» з сітки назовні. Це механізм ручного затвору дверцят.

13. Відрізаємо 2 шматки силіконової трубки.

14. Прив’язуємо якийсь маленький гвинтик до ліски яку ми проділи через коробочку та з його допомогою просуваємо ліску через одну з силіконових трубок. Трубка повинна тісно підійти до коробки, на відстані не більше 1 см. З іншої сторони прив’язуємо ліску, що вийшла з трубки, до скріпки (вузли 4-5). При цьому так, щоб сантиметрів 10-20 стирчало з трубки.
Прикрепленное изображение


15. Підставте основу під вашу коробочку та просуньте ліску (ще один шматок теж на 1,5 м) через крайні дірки коробочки та основи та зав'яжіть ліску, щоб основа щільно прилягало до коробочки.

16. Просуваєте через центральну дірку ліску, зі сторони основи можете закріпити її наприклад прив’язавши до ґудзика. Просовуєте через верх коробочки, далі у другу трубку повторюючи пункт 13 з тою лише різницею, що скріпка має упиратися прямо у шланг, щоб не було люфту і за цю скріпку можна було підіймати коробочку з води.
Прикрепленное изображение


17. Скотчем у декількох місцях з’єднуємо 2 шланги, щоб було зручніше.

17. Відкриваємо полювання smile.gif

Пояснення:
- Нащо сітка? можна зробити ж усю коробку з пластику! - так при зануренні повітря буде одразу ж виходити з коробки і не буде зайвих звуків та незручностей.
- навіщо 2 силіконові трубки? Можна ж протягнути усі ліски у одній! - я теж так думав. Але на практиці виявилося що 2 ліски у одній трубці заплутують одна одну і заважають тягнути
- навіщо стільки дірок у основі? Одної вистачить для цього всього. - 2 бокові дірки - щоб основа не крутилася та щільно прилягала до коробочки, центральна для підйому конструкції. Можете звичайно експериментувати з 2 дірками, але одна повинна обов'язково бути по-центру ваги.

ЗІ: одразу ж спіймав 2 сомики (за один раз smile.gif ) та креветку омано. Для більш дрібних креветок, якщо заважають інші риби, дверцята треба залишати відкритими тільки трошки. Так спіймав малюка черрі.
Прикрепленное изображение
Прикрепленное изображение
Прикрепленное изображение

ЗЗІ: конструкцію можна вдосконалити зробивши додатковий трос для підняття дверцят. А може ще щось можна придумати.

Надихаємося та робимо краще! smile.gif


--------------------

Детальніше про мене та мої акваріуми - у моєму форумному профілі.


0
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Ответов (1 - 6)
mrMad-Cat
сообщение 9.12.2009, 0:02
Сообщение #2


Свой на Aquafanat.com.ua
****
Группа: Журналисты
Сообщений: 914
Регистрация: 31.10.2009
Из: Истра
Украина Украина
Благодарности: 1580 раз(а)


Добрый, а что сложного в гугле? http://translate.google.com/translate?js=y...sl=uk&tl=ru
Перевод почти идеальный. И на жену ну никак не влияет smile.gif

А так сорри. Но это родной язык, когда доходит до больших объемов то на украинском писать мне намного легче.

Кстати насчет учить: а чего бы и нет. Вотрой по мелозвучности язык в мире после итальянского. wink.gif И во Львове вас не побъют biggrin.gif


--------------------

Детальніше про мене та мої акваріуми - у моєму форумному профілі.


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Добрый
сообщение 9.12.2009, 0:21
Сообщение #3


Активный аквариумист
***
Группа: Партнёры
Сообщений: 167
Регистрация: 20.9.2009
Россия
Благодарности: 565 раз(а)


mrMad-Cat
Нет уж нет уж, на Западную Украину я не ездок, дальше Восточной не ездию.
По гуглу спасибо, че то не догнал что он не только отдельные фразы может переводить но и целые страницы.
Насчет учить, не буду smile.gif) нет у меня способности к языкам. Жена есть, у которой этот язык родной. rolleyes.gif

Сообщение отредактировал Добрый - 9.12.2009, 0:23


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Chezarino
сообщение 9.12.2009, 0:36
Сообщение #4


Aquafanatic
*****
Группа: Журналисты
Сообщений: 1 791
Регистрация: 26.8.2008
Из: Кривой Рог
Украина Украина
Благодарности: 3205 раз(а)


если автор разрешит то завтра переведём и опубликуем в разделе статьи....там у него ещё одна статья должна появиться...всё руки никак не дойдут, уж простите за это


--------------------


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
mrMad-Cat
сообщение 9.12.2009, 10:46
Сообщение #5


Свой на Aquafanat.com.ua
****
Группа: Журналисты
Сообщений: 914
Регистрация: 31.10.2009
Из: Истра
Украина Украина
Благодарности: 1580 раз(а)


Цитата(Добрый @ 9.12.2009, 0:21) *
Нет уж нет уж, на Западную Украину я не ездок, дальше Восточной не ездию.

Кстати зря, западная намного красивей и интересней. Там шикарные замки и природа. И очень милый городки, бывшие еврейскеи поселения. Там очень дешевые отели и очень домашние. У меня там любимый городок - Броды с единственной гостиницой Европа.

Цитата(Chezarino @ 9.12.2009, 0:36) *
если автор разрешит то завтра переведём и опубликуем в разделе статьи...

Куда я денусь...

Цитата(Chezarino @ 9.12.2009, 0:36) *
там у него ещё одна статья должна появиться...всё руки никак не дойдут, уж простите за это

ага, а то натырил и зажал smile.gif


--------------------

Детальніше про мене та мої акваріуми - у моєму форумному профілі.


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Саша из Казани
сообщение 4.9.2012, 14:23
Сообщение #6


Я присматриваюсь...

Группа: Присматриваюсь
Сообщений: 6
Регистрация: 27.8.2012
Из: Казань
Россия Россия
Благодарности: 0 раз(а)


Здравствуйте! Я, пока, только просмотрел Вашу "заметку". Считаю её очень полезной и попробую сделать такую штуковину. Спасибо Вам большое! Особенно, за перевод на русский язык! (А то, честно говоря, я не всё смог понять на украинском...smile.gif)
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Vesomiy
сообщение 29.3.2013, 13:51
Сообщение #7


Aquafanatic
*****
Группа: Журналисты
Сообщений: 1 133
Регистрация: 15.2.2012
Из: Днепр
Украина Украина
Благодарности: 2642 раз(а)


интересно, боций так реально поймать?


--------------------
Caridina cf babaulti Rainbow - aquarimmistika@gmail.com
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение

Начать новую темуОтветить в данную тему
Теги


2 чел. читают эту тему (гостей: 2, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

Свернуть

> Похожие темы

  Тема Ответов Автор Просмотров Последнее сообщение
Нет новых В теме есть приложенияУкраина. Киев. Продам лучших в мире санитаров аквариума, креветок неокаридин
Креветки
245 Bahmut 95 070 20.4.2024, 12:30 Посл. сообщение: Bahmut
Нет новых сообщений Минералы для креветок, Rikka КреMin 40 г.
0 Arowana Info 831 20.12.2021, 17:58 Посл. сообщение: Arowana Info
Нет новых сообщений Инкубатор для креветок, AQUAXER Incubator Shrimp Eggs.
0 Arowana Info 1 257 12.6.2017, 23:46 Посл. сообщение: Arowana Info
Нет новых голосов Важно: В теме есть приложенияІнформація щодо успішного утримання та розведення креветок "бджіл"
25 Vzhyk 23 857 20.4.2017, 15:49 Посл. сообщение: Dmos
Нет новых сообщений В теме есть приложенияНе могу запустить креветок Черри
Новичок, даже не знаю на что обращать внимание.
16 Suguby 7 105 2.4.2017, 20:10 Посл. сообщение: Stanislav G.

 



Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 23.4.2024, 11:12