Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




> 33л. мій перший. потрібна допомого., деякі питання і проблеми.
rulya
сообщение 28.2.2010, 20:32
Сообщение #1


Новенький на форуме
*
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Регистрация: 22.2.2010
Украина
Благодарности: 14 раз(а)


Нарешті завів аквас. Старт був 13.02.2010.
Банка клеєна. 30(ш)*40(д)*30(в)=36л бруто.
Кришка теж власноруч: пвх. Дві лампи по 8ват, 4100к. = 16ват.
Фільтр Атман F302. температура води 26-27гр.
Населення:(на сьогодні 28.02.10) 2 крапчастих соми, 4 гуппі(3самці, 1самка), 2 молінезії, 2 апістограми, 5 креветок чері.

Тепер про проблему. Практично щодня робиться плівка на воді. Візуально плівки як такої не помітно, але коли включаю на фільтрі подачу повітря, то бульбашки не одразу лопаються , а зависають під поверхнею, і "йдуть по колу". І з часом вся поверхня всіяна бульбашками повітря. Боровся старим методом- газету розкладав на верхні, і потім знімав. помагало, ефект одразу помітний, але як писав вище, все періодично повторюється. Тобто поверхня якась натягнута, густа, але плівки як такої не помітно. ПОМОЖІТЬ плз.

Ще такі питання: спочатку купив три самця гуппі, різних, вони красиві, але два трохи конфліктували.Самки довго не хотів, щоб не плодились:) Але всеж купив самку, надіявся що трохи вони розійдуться. А тепер всі троє життя бабі не дають. Що робити, краще забрати чи нехай мучать її?? Варіант кинути ще самок не підходить.
Ще питання про кардиналів. Мені сподобались. Але кажуть їх потрібно стайку. Чи можна пару купити? чи скільки мінімум?
Прикрепленное изображение
Прикрепленное изображение


Благодарности:
0
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
2 страниц V   1 2 >
Ответов (1 - 19)
cimonatick
сообщение 28.2.2010, 20:37
Сообщение #2


Aquafanatic
*****
Группа: Заблокированные
Сообщений: 2 180
Регистрация: 7.9.2009
Украина
Благодарности: 12553 раз(а)


rulya, Добро пожаловать к нам на форум 0817.gif 0817.gif 0817.gif

1) С пленкой можно расстаться навсегда, повесив на фильтр спец.насадку - дождевалку.
2) У гуппи всегда такая страстная любовь..тут вы вряд ли что-то поделаете smile.gif
3) Кардиналов покупать только стайку! это стайная рыбка! Минимум 5 штук.


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
kelast
сообщение 28.2.2010, 21:31
Сообщение #3


Новенький на форуме
*
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Регистрация: 10.12.2008

Благодарности: 65 раз(а)


Ну як на мене один з варіантів боротьби з плівкою це направити струмінь з фільтра ближче до верху, щоб був рух по поверхні води . Є ще один варіант купити зовнішній фільтр який може збирати плівку. А взагалі то плівка свідчить про якийсь дизбаланс в екосистемі .
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Юрий77
сообщение 28.2.2010, 21:45
Сообщение #4


Студент
*****
Группа: Журналисты
Сообщений: 2 143
Регистрация: 16.7.2009
Из: Днепр
Украина
Благодарности: 3308 раз(а)


Варіант кинути ще самок не підходить.

А рибі він підійде.
Аквариум - живой мир. (рус.)


--------------------
AquascapeTV/videos
Aquaticstory/videos.
Опыт — это слово, которым люди называют свои ошибки.


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Днепродзержинск
сообщение 28.2.2010, 23:32
Сообщение #5


Активный аквариумист
***
Группа: Партнёры
Сообщений: 127
Регистрация: 17.1.2010
Из: Каменское
Украина
Благодарности: 249 раз(а)


rulya, з приводу плівки: перевірьте фільтр, та інше механічне обладнання, можливо там якийсь бруд, що й робить цю плівку на поверхні акви.. Перевірьте все ретельно!
З приводу гуппі розповім свою особливу думку: якщо посилити в обмежену зону трьох чоловіків(ви пишете самці здоровві й красиві), потім підсилити їм одну жіночку:girl_unsure:......................................... blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif vava.gif vava.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif spiteful.gif spiteful.gif spiteful.gif tease.gif tease.gif tease.gif tease.gif То уявіть собі, що може статися! Але зробіть скидку на те, що, припукстимо, чоловікі між собою якось можуть домовитись clapping.gif, а тваринний інстинкт НЕОБОРОТНИЙ 0726.gif!!
Я Вам бажаю успіху!........ і памятайте, гуппіки створені для того щоб швиденько розмножуватися! 0504.gif

Сообщение отредактировал Днепродзержинск - 28.2.2010, 23:34


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
rulya
сообщение 1.3.2010, 11:13
Сообщение #6


Новенький на форуме
*
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Регистрация: 22.2.2010
Украина
Благодарности: 14 раз(а)


cimonatick. дякую. Дождєвалка варіант, але хочеться спочатку саму проблему знайти.
kelast. Рух є, але ... ((
Юрий77, Днепродзержинск: розумію що проти природи не попреш, але і з мальками потім що робити.? вже мабуть краще взагалі самок не давати, ту що є забрати, а то вони її скоро ...
в суботу фільтр промивав, не помогло. в наступну суботу спробую ще раз ретельніше.


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
BSI
сообщение 1.3.2010, 11:45
Сообщение #7


Я украинец, и горжусь этим!
*****
Группа: Журналисты
Сообщений: 3 453
Регистрация: 1.3.2010
Из: Киев
Украина Украина
Благодарности: 11688 раз(а)


Коли в мене виникають "непереборні" проблеми з акваріумом - шукаю відповідь в наявності шкідників-бактерій. З огляду на Вашу проблему - так воно і є. Рекомендую перші три тижні (раз на тиждень в процесі підміни води) додавати марганцівку - так щоб в результаті додавання вода ледь-ледь помітно була рожевою, і жожних проблем! good.gif


--------------------
Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча


Здесь можно посмотреть мои аквариумы
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
rulya
сообщение 1.3.2010, 22:38
Сообщение #8


Новенький на форуме
*
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Регистрация: 22.2.2010
Украина
Благодарности: 14 раз(а)


Дожартувався про гуппиків blush.gif
виявилось що гуппка була "в положенні". Хлопці її мабуть добре прижали, що вона на наступний день, як її купили, вже вродила. wacko.gif Нажаль застав я тільки одного малька. Заничкарився над фільтром, я його цього разу випадково залишив на кілька мм під поверхнею(завжди був на 1-2см під), так що рибам там його важко дістати. Молінезія пробувала кілька разів дістати, поки без результату.


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Юрий77
сообщение 2.3.2010, 22:01
Сообщение #9


Студент
*****
Группа: Журналисты
Сообщений: 2 143
Регистрация: 16.7.2009
Из: Днепр
Украина
Благодарности: 3308 раз(а)


Вы думаете что так Вам сразу и пол акваса мальков, а потом и рыбех появилось. В общей акве выживают только единицы, если выживают.


--------------------
AquascapeTV/videos
Aquaticstory/videos.
Опыт — это слово, которым люди называют свои ошибки.
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
rulya
сообщение 2.3.2010, 22:20
Сообщение #10


Новенький на форуме
*
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Регистрация: 22.2.2010
Украина
Благодарности: 14 раз(а)


Юрий77 я не безпідставно боюсь гуппі. Десь 10-12років назад був так сказать прецидент. було кілька пар, рік часу - і в мене коло сотні гуппів плавало. їсти не встигали biggrin.gif
Зараз "три мушкетери" таку біготню за дамою влаштували, що в акваріумі всім решту місця не хватає. :) а ще б когось хотів купити.
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Юрий77
сообщение 2.3.2010, 22:28
Сообщение #11


Студент
*****
Группа: Журналисты
Сообщений: 2 143
Регистрация: 16.7.2009
Из: Днепр
Украина
Благодарности: 3308 раз(а)


Но это нельзя назвать что плохо - хорошо, пусть разводятся, а Вам новое задание - потом определить их.


--------------------
AquascapeTV/videos
Aquaticstory/videos.
Опыт — это слово, которым люди называют свои ошибки.
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Ptica
сообщение 2.3.2010, 22:31
Сообщение #12


Aquafanatic
*****
Группа: Журналисты
Сообщений: 1 226
Регистрация: 5.9.2009
Из: Кропивницкий
Украина Украина
Благодарности: 3720 раз(а)


Я бы фильтр мощнее поставил!
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
zvictorius
сообщение 3.3.2010, 8:40
Сообщение #13


Я присматриваюсь...

Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Регистрация: 1.2.2010

Благодарности: 16 раз(а)


А какие лампы у вас стоят скажите марку-точное название и тип ламп?
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
rulya
сообщение 3.3.2010, 10:13
Сообщение #14


Новенький на форуме
*
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Регистрация: 22.2.2010
Украина
Благодарности: 14 раз(а)


zvictorius Ultralight system TL2001 8ват по 50грн. от як дурак сижу і думаю звідки я взяв 4100к? на коробці немає, а продавець так сказав. unknown.gif
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
KozakUA
сообщение 3.3.2010, 11:31
Сообщение #15


Я присматриваюсь...

Группа: Присматриваюсь
Сообщений: 2
Регистрация: 3.3.2010

Благодарности: 0 раз(а)


Что касаеться плёнки на поверхности - так эта проблема возникает всегда если поверхносные слои воды в акве - стоячии, если вы, например, снимите эту плёнку и будете держать постоянно вклученым аэратор или поставите фильтр на уровень 1 см ниже поверхности воды то эта плёнка больше вас не беспокоит.
Что же касается гуппи, то немедленно отсадите самку. Они её в конце концов забьют. Для живородок (гуппи, молинезия, меченосцы, пецилии) необходимы не менее двух самок на одного самца. Если самцов 3 то гдето 4-5 самок надо и не меньше. Для икромечущих - всё наоборот. Проверенно на горьком опыте (не как не мог понять почему самка молинезии постоянно умирает, а самец живой).
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
rulya
сообщение 8.3.2010, 18:43
Сообщение #16


Новенький на форуме
*
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Регистрация: 22.2.2010
Украина
Благодарности: 14 раз(а)


Парочка загальних фото.
Одразу після чистки, трішки мутно.
Прикрепленное изображение
Прикрепленное изображение



Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
rulya
сообщение 8.3.2010, 22:44
Сообщение #17


Новенький на форуме
*
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Регистрация: 22.2.2010
Украина
Благодарности: 14 раз(а)


ще паро фактів з життя банки.
Якась тварь за дві ночі обкусала вже пів хвоста самцю гуппі. Виглядає жахливо.(( Під підозрою апістограма або молінезія. Два інші самці чеж чуть-чуть пошкодженні, але значно менше. Всі три майже весь день під верхом, до самки байдужі ((. ХТО ця сволоч??
Самець молінезії не дає проходу самці. Але це зовсім не схоже на заігрування гупиків. Він прсто летить за нею, так ніби завалити хоче, чуть лбом об скло не б"ється blink.gif
Помітив напади апістограми на молінезію. Але швидше ліниві пінки, штовхання. Мабуть якусь свою житл-площу охороняє.
Одна креветка попала в щілину фільтра коло регілятора потужності, застрягла. Поки що жива, але інвалід. Плаває явно без наміченого курсу, задом-боком-догориногами, мертвою петльою. Надіюсь виживе, якщо "костюм" змінить.
Загально деприсивний настрій в банці
З хороших новин: одна креветка з ікрою ходить. Надіюсь щось з того буде.
І ще виникла підозра що "кваліфікований" продавець продав мені апістограми однієї статі. (
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Днепродзержинск
сообщение 11.3.2010, 19:17
Сообщение #18


Активный аквариумист
***
Группа: Партнёры
Сообщений: 127
Регистрация: 17.1.2010
Из: Каменское
Украина
Благодарности: 249 раз(а)


rulya, у мене в загальному акваріумі мешкають три гуппі-2самиці і самець. Я самочок не висаджую у нерестовичок, за його відсутності. А животики в самочок, то круглішають, то пустішають. Але малечі я не бачу.................. spiteful.gif.......................мабудь! cray.gif А що поробиш - виживає сильніший!

Сообщение отредактировал Днепродзержинск - 11.3.2010, 19:18


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
rulya
сообщение 11.3.2010, 21:45
Сообщение #19


Новенький на форуме
*
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Регистрация: 22.2.2010
Украина
Благодарности: 14 раз(а)


Проблема з кількістю гуппі вирішилась без мого втручання. ((( якась чупакабра за три ночі згризла хвоста одному, ще сутки пішли на другого. 2 шт RIP (( тепер береться за третього, кусочок хвоста вже відкушено.
Після гибелі першого і надірваного хвоста другого відсадив двох апістограм на ніч в банку. в аквасі залишились молінезії, сомики, креветки. До середини наступного дня здох другий самець, добили. Думаю значить молінезії. Поміняв їх пісцями з апістограмами. Ніч пройшла спокійно, зранку самець гуппі був без змін. А до вечора в нього "пропало" кусочок хвоста.
Ну от і питання: ні апістограми, ні молінезії, то хто, або і ті і ті змовились вивести самців гуппі. ?? крапчастих сомиків не підозрюю, надто мирно виглядають. Креветки черрі теж не годяться на роль злобних звірюг. Ну і не самка гуппі. Чупакабра блін (((
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
lusy
сообщение 21.3.2010, 9:44
Сообщение #20


Новенький на форуме
*
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Регистрация: 13.12.2009
Из: Николаев
Украина Украина
Благодарности: 53 раз(а)


симпатично очень smile.gif и объем большим кажется... а вот гуппи.. может, чего-нидь пока другого? у меня как было много и я всех отдала - остался 1 самец оочень красивый гуппыш... 2 недели он мучился в одиночестве, пока не купила расбор 7 штук - нгачал приставать к ним, причем так, что обрывать плавники... потом поднялись 3 самочки гуппи в верхние слои "атмосферы" - те, что мальками ещё спрятались, когда всю семью на выселение выставила... но в большом аквариуме (40л) они так тоже ещё ничего пару дней прятались от "папаши" - они ещё маловаты были, да и он расборами занялся... я как расбор увидела - всех четверых в банку на вынос отловила.. да и сразу туда жменьку травы сбросила (соседскому ребенку в акву как раз)... так вот... самЭц все-таки настиг одну гуппышку, и так как она ещё слишком маловата была (а я только это безобразие через час увидела) - объел-оборвал ВСЕ выступающие части - плавники, хвост.. начал за бока щипать... в общем она не выжила sad.gif а я многое поняла... sad.gif правда, поздно....


--------------------
Правила подписи здесь - http://www.aquafanat.com.ua/content-view-2.html
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение

2 страниц V   1 2 >
Начать новую темуОтветить в данную тему
Теги


1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

Свернуть

> Похожие темы

  Тема Ответов Автор Просмотров Последнее сообщение
Нет новых сообщений В теме есть приложенияПерший акваріум
1 AndriyZuliak 7 090 13.9.2019, 10:07 Посл. сообщение: drv
Нет новых сообщений Мій перший акваріум на 23 л.
Проблеми і набування досвіду
7 Bohdan19 3 288 22.1.2017, 15:20 Посл. сообщение: Bohdan19
Нет новых сообщений Перший на 180 л "телевізор"
21 Atarax 5 183 7.2.2015, 20:42 Посл. сообщение: Atarax
Нет новых сообщений В теме есть приложенияПерший цихлідник
220 літрів
40 jakobz 4 542 24.1.2013, 11:34 Посл. сообщение: jakobz
Закрыта В теме есть приложенияПерший нано мрія всього життя .
5.l
26 Гоцман я 5 084 20.12.2012, 20:23 Посл. сообщение: Гоцман я

 



Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 26.4.2024, 2:11