Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику Chumak ::: Спасибо сказали: 413 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
21.9.2017, 8:23 Барахолка Днепропетровск
Цитата(kesef @ 19.9.2017, 14:05) *
Может кто поделиться нужен мох разных видов Днепр ( центр )!

Якщо не важливо, які мхи, то можу надрати 2 або 3. Назв не знаю.
kesef,
24.1.2017, 11:31 От: Покупаем на Алиэкспресс с постоянной скидкой от 5%!
Але не забуваємо, що всі ці кешбек-сервіси - російські. І якась копійка з вашої покупки іде туди з усіма наслідками.
paulus, podlesniy,
30.6.2016, 11:16 Превращение пециллии в меченосца
Гугл каже, що пецилія редиска - це варіація Xiphophorus maculatus. А Xiphophorus - це рід меченосців, на відміну від Poecilia - пецилій.
Імхо, отримати пецилію з мечем можна було тільки зхрещенням з меченосцем. Тож, імхо, нічого дивного.
podlesniy,
22.6.2016, 9:32 Акваконтроллер, каким вы его видите?
sasha_1973
Контроллер - річ універсальна. Йому все одно, чим він управляє, що ти приєднаєш до входів/виходів. Зроби можливість його налаштовувати. Наприклад, канали 1-8 - це ШІМ-вихід освітлення, 9-10 - це ШІМ-вихід вентиляторів, 11 - вхід датчика температури, 12 - вихід нагрівача тощо.
І зроби можливість прив'язати в алгоритмі канали один до одного за умовою. Наприклад:
1. Якщо вмикаються канали 1-4 (перший світильник), то вмикати канал 9 (вентилятор на першому світильнику), те ж саме для каналів 5-8/10.
2. Якщо сигнал на каналі 11 (температура) опустився нижче M, увімкнути канал 12 (нагрівач); якщо піднявся вище N - вимкнути.
3. І т.д.

І запитання не по темі. У тебе скріншот з якоїсь програми ISIS Professional. Що це? Вона тільки для малювання чи вміє моделювати схеми? Безкоштовна версія є? Бо я свій контроллер на папері моделював. :-) От відчуваю, що треба було би спершу спробувати на комп'ютері.
macik, sector12, yarishNEW,
26.5.2016, 12:21 Электричество и электроника в доме.
Так, звичайно. Тільки ж залишитеся без підсвічування вимикача. Доведеться рукою намацувати в темряві. :-)

Взагалі, лампи/драйвери різні бувають. Мені попадався один драйвер, від якого леди не гасли при вимиканні. Поміняв місцями фазу і нуль - стало все в порядку.
Також у мене є різні лед-лампочки на 220 В. Одні з такими вимикачами нормально працюють, інші при вимиканні продовжують світитися...
yarishNEW,
26.5.2016, 10:06 Электричество и электроника в доме.
paulus, це точно через світлодіод у вимикачі. Я у себе розібрав вимикачі і підключив світлодіоди напряму до контактів 220 В. Тепер він просто постійно горить, навіть коли світло увімкнене. Для мене це не проблема.
paulus,
13.5.2016, 11:10 Электричество и электроника в доме.
Допоможіть, будь-ласка.
Намагаюся переробити свої світильники - структурувати всі кабелі і підключити їх через роз'єми, а щоб не висіли павутинням.
Придбав ось такі роз'єми:
MIC 324 F

MIC 334 M

Припаяв дріт (0,5 мм кв.). А він, зараза, через якийсь час відвалився. Я так глянув - припой до контактів погано пристав. Використовував каніфоль.
З пайкою до елементів на платі проблем немає. Звичайні низьковольтні роз'єми живлення (якими підключаються, наприклад, блоки живлення ноутів) теж нормально припаялися. Але ось ці - не розумію...
В чому може бути причина? Як його надійно припаяти?
Andrew1,
25.12.2015, 21:35 Контроллер на базе Arduino Mega 2560 + 3,2" TFT LCD Touch +++
Цитата(Ruslan.Kuchma @ 23.12.2015, 13:41) *
Схема подключения

А у вас годинник нормально при такому підключенні працює? У мене, правда, модуль на базі DS1307. І без додаткових резисторів не можу нормально зчитати час. Ненадійно працює.

Ye_Lviv, імхо Ардуіно - вдалий вибір для такої одноразової розробки. Тут не потрібні навороти Расбері. І ціна менша. Взяв готові плати, з’єднав - і все працює.
Звісно, для (дрібно)серійного виробництва можна пошукати і іншу платформу. Але для себе або для друга на замовлення щось склепати - саме те, що треба!
Ruslan.Kuchma, yarishNEW,
20.7.2015, 8:44 Остракоды в креветочнике.
Перезапускати не треба. Якщо не подобаються - заведіть кілька штук дрібних гупаків. І не годуйте. Вони всіх остракод вижруть. А решта зникне через зменшення кількості їжі.
Santyaga,
6.7.2015, 9:52 Теодоксусы - это СИЛА!
Імхо, nadd поплутала теодоксусів з фізами. У цих теж панцир не спіральний і в крапинку.
Теодоксуси чорні, а фізи - коричневі. :-)
nadd,
4.7.2015, 22:55 Теодоксусы - это СИЛА!
Зараз же літо. На вікні вони просто зваряться.
Vesomiy,
15.5.2015, 9:17 Интернет-зоомагазин ''Арована'' - проблемы клиентов
До речі, приєднуюся до останнього запитання. Хіба це так накладно - зберігати всю історію покупок?.. У вас на хостінгу дефіцит місця?
r0man,
20.4.2015, 8:28 Гамбурский ковровый фильтр
Перша секція: формози десь до 20 шт., бозна скільки чериків. На дні трохи лілеопсісу бразильського і 2 нанокуща коричневого стаурогіну (погано росте), 2 маленьких папоротника і дуже великий пучок моху (схожого на крістмас), який весь заріс нитчаткою :-), маленька буцка.
Друга секція: 5 шт. орізіас вовора, кілька кристалів, кілька ще якихось креветок і десяток аманок. Все дно заросло ситнягом, є 2 папоротника, пучок моху віллоу, пучок рікардії, маленька буцка.
Третя секція: до 20 неогетерантрій і сімоні сімоні (кожних), ще кілька штук якихось креветок. Дно майже все у глоссостигмі, 3 папортники, маленька буцка, пучок рікардії, пучок хеміантусу мікрантемоідес.
Щодня по 2 мл макро в кожну секцію. СО2 немає. Світло 3х3 Вт Лед на кожну секцію.
KoraCarrera, литовец,
19.4.2015, 22:21 Гамбурский ковровый фильтр
Акваріум-трійник загальним об’ємом 80 л. У кожній секції зробив такий фільтр на пробу.
Мат 23*35*5 см з крупнопористого поролону (ось такий http://www.arowana-im.com.ua/product_info....oducts_id=4959). Стоїть зігнутий дугою у куті кожної секції. З розрахунками потоку не парився, а просто під’єднав до трубки колларівські компресори (бо вони беззвучні, а аква там, де сплять).
Вода - прозора. Нітрати, нітрити, фосфати, аміак завжди по 0. На маті завжди пасуться креветки. На маті осідає сміття (звичайно же, бо він працює також як внутрішній механічний фільтр). Коли міняю воду, всі ці дрібні часточки потрапляють назад у воду і потрібен деякий час, що вони знову пристали до мату.
В принципі, фільтр свою справу робить. Але я думаю, що донний фільтр за ефективністю нічим не гірший за цей (хоча я поки що і не маю досвіду використання донників).
Якось так.
литовец,
1.3.2015, 9:13 Главное - решиться
Випрошувати? Так Євген же просить, щоб хтось все це у нього забрав. Навіть просто так, бо доведеться викидати... Оно, бачите, на що він вже згоден: biggrin.gif

Цитата(Евгений Д @ 28.2.2015, 20:50) *
Отдам даром растения, сам привезу и посажу в ваш аквариум. Не, ну а шо, - выбрасывать же жалко.


Євгене, класно з гідрокотилою впорався. Шапка така акуратна. Я за своєю так не встигаю. :-) А вона ж тепер щось затінює? Чи це не проблема?
І що це за масовий падіж риби? Це коли було і шо подохло?
Евгений Д,
28.2.2015, 23:57 Главное - решиться
Нічого подібного. Вибагливість багатьох рослин перебільшують. Вони чудово адаптуються до інших умов.
Ранункулус, що я взяв у Євгена, посадив до креветочника. Там немає СО2 і тільки іноді крапаю макро і ще рідше мікро. І росте... А стаурогіна я можу настригти зі своєї 60-літровки не менше, ніж у автора.
Neyada - а ці дві рослини добре закривають ґрунт, підходять на роль ґрунтопокровки. Те, про що ви колись запитували.
Neyada,
24.2.2015, 11:50 Дачный сезон или теплица как искусственная экосистема!
Автоматизувати - то завжди встигнути можна. Тут хоча би для початку поставити сам каркас і накрити і шось вже почати вирощувати.

Витол, а куди ти хочеш з'їхати, де у тебе земля? А вода там своя?
Argo, алешка,
22.2.2015, 16:56 Дачный сезон или теплица как искусственная экосистема!
Якщо є біогаз - добре, можна спалювати його. Але і піролізний котел теж треба мати. Це - найефективніше спалювання твердих матеріалів. Причому, в них спалюють не тільки тирсу і дрова, а все підряд - навіть покришки. А заряджати його, якщо він нормально налаштований, треба двічі на добу.

Виталий_tata,
Так, імхо - найправильніший підхід - ось така повністю заглиблена у землю теплиця з утепленими стінами. А над землею - тільки полікарбонатний дах.
Тільки от за вашим описом - підлога у теплиці утеплена і бетонована. Я би до такого не додумався. Мені здається, це вже перебір...

Але це все дорого коштує. Для початку - хоча би вирити рів, скільки коштує? Це все класно, але нормальна теплиця обійдеться у ціну квартири в місті. :-)
Argo, Santyaga, vladumur58, алешка, Виталий_tata,
22.2.2015, 9:51 Дачный сезон или теплица как искусственная экосистема!
Ти розглядав можливість опалення піролізним котлем? В принципі, зібрати можна своїми силами.
А у якості акумулятора тепла використовувати сам ґрунт. Тепле повітря або воду по трубах прямо у ґрунт теплиці. Плюс такого підходу ще й у тому, що на трубі під землею буде конденсуватися волога. Значить, вже треба менше поливати рослини.
Я тільки мрію переїхати на власну землю і поставити теплицю. Але з усього, що я начитався, зрозумів - найдорожче буде обходитися електроенергія.
Argo, MarSun, vladumur58, Витол,
1.2.2015, 23:31 Барахолка Днепропетровск
Це, мабуть, фото невдале. biggrin.gif Потрібна підсвітка неоновою лампою.
DEN1,
29.1.2015, 12:56 Электричество и электроника в доме.
Імхо, переплутана фаза/нуль у патроні.
Я коли зібрав свій лед світильник, теж таке спостерігав. Вимикач розривав тільки 1 дріт - за задумкою фазу. Витяг вилку з розетки, розвернув, увімкнув - світитися перестали. Інколи полярність має значення.
Andrew1, yarishNEW,
21.1.2015, 23:36 Барахолка Днепропетровск
Я не в курсі, скільки коштують шкребки, але такий сифон 1,5 роки тому я купував за 16 грн. :-)
Алексей Днепр, Витол,
12.1.2015, 16:49 Вдохновение
Так, давай краще фото. На цьому зовсім нічого не зрозуміти.

А якої висоти у тебе щитолистник мутовчастий? Мені здається, щось він зависокий. Нібито і на світлому місці росте...
Vesomiy,
11.1.2015, 23:01 Стойка под аквариум 300*300*300 4шт
А що буде на нижній полиці? Якби не було відсіків з дверцятами, можна було би по 3 банки поставити...
MoZZart,
9.1.2015, 19:29 Учимся видеть подсказки своих растений. Борьба с водорослями.
Анцитруси. У мене ех так само виглядає. :-)
Andrew1, bumer, jas555,
6.1.2015, 0:57 Запуск аквариума, решил вспомнить дела давно минувших лет
Та й ґрунту у вас недостатньо. Досипати би. І дрібнішої фракції.
Maverick, Алексей Днепр,
5.1.2015, 22:56 Моя спроба в акваскейпі
Ось такий він зараз. Буцки вимахали. А от погостемон розпався на купу маленьких. І аманія бонсай спочатку росла, а тепер їй також шось не надто добре.
Взагалі, акваріум був заріс прозерпінакою та річією. Світла на дно пробивалося мало. Оце, нарешті, дійшли руки і сильно покосив першу та прибрав значну частину другої.Сподіваюся, аманія і погостемони підуть в ріст.
drv, jofe, Keys, Vesomiy, ZiFed, АЛЕКСАНДР 011, Алексей Днепр, ~~DANILA~~,
27.12.2014, 20:38 Барахолка Днепропетровск
Комусь потрібна велика жменя річчії? І прозерпінака.
А ще прополов хащі ситняга гігантського. Міняю на білий шоколад.
niki,
21.12.2014, 20:25 Вдохновение
Та він якщо шось туди вкине, то більше знайти не може. biggrin.gif А новенькі у нього, здається, у "Поселенні" живуть.
Vesomiy,
4.12.2014, 0:07 Электричество и электроника в доме.
О! А підкажіть тоді, яка антена краще підходить для телебачення Т2? Бо у мене прийом поганий. Думаю, може ще доведеться на вулицю її випхати.
yarishNEW,
3.12.2014, 20:01 Барахолка Днепропетровск
Цитата(Frosk @ 3.12.2014, 16:13) *
Срочно отдам в хорошие руки otocinclus negro в количестве +-9шт. (всех вместе)
Сомик собственного производства. Взрослых пара штук, остальное - молодняк или подростки.

От блін! Отики, ще і на шару! Та ще і поруч зі мною... Хто б не хтів такого щастя... :-)
Хоч поділіться секретом, як вам вдалося їх розплодити? Мої ну ніяк не бажають нереститися. :-(
Vesomiy,
1.12.2014, 10:53 Креветки (продажа, обмен). Днепропетровск.
Бабаулті.
planariya, Алексей Днепр,
22.11.2014, 23:18 Бюджетный АКВА-контроллер для LED-освещения аквариумов.
Ігоре, а на якому мікроконтроллері зібраний цей пристрій?
yarishNEW,
16.11.2014, 11:21 Освещение аквариума-травника светодиодами (LED)
Цитата(Nataliya Suprun @ 13.11.2014, 15:06) *
Хочу аквариум 50-60 см высотой, а прожектор, мне так кажется, пробьёт такой столб воды. Хорошо-бы что-б лобовое стекло касалось воды, что-б не терять на отражении.

У мене стовп води висотою 60 см. У своєму світильнику використав звичайні 3-х Ватні світлодіоди, навіть без лінз. Світла достатньо, до дна дістає і без прожекторів.
aleks4, yarishNEW, Виталий_tata,
7.11.2014, 13:23 Влада333 Поздравляем!
З днем народження!
І креветок в банках - як зірок на небі! :-)
Vesomiy, АЛЕКСАНДР 011, Влада333,
5.11.2014, 9:29 Электричество и электроника в доме.
А підкажіть мені, будь ласка. Ніяк не можу зрозуміти, як правильно обрати дріт.

Якщо на моїх LED-світильниках постійний максимальний струм 1 А 48 В, 700 мА 36 В.
Якої мінімальної товщини дріт потрібно брати для цих параметрів?

Я ставив 1,5 м^2. Чи не забагато, можна брати тонший? Є якась таблиця?
Бо в Інтернеті якась непевна інформація.
yarishNEW,
23.10.2014, 21:32 FAQ, вопрос - ответ от ИМ Арована
Корм Sera mikron 30 ml. коли з’явиться?
І, до речі, там же в описі дійсно помилка. Банка насправді 50 мл / 25 г.
Евгений Ковалёв,
30.9.2014, 20:47 Барахолка Днепропетровск
Цитата(Yanik @ 30.9.2014, 18:36) *
Народ есть у кого Погостемон хелфери с содержанием на водопроводе? Куплю.

У мене є кілька. Живе у водопроводній фільтрованій воді. Але з подачею УДО і СО2.
Yanik,
23.9.2014, 12:33 Креветка Фильтратор (разведение)
Ну, такого у нас точно не знайдеш. Але про розведення аманок в Інтернеті є парочка нормальних статей. Є і англійський оригінал, і переклад російською.
Vesomiy, Влада333,
23.9.2014, 9:25 Креветка Фильтратор (разведение)
Пощастило! У моїх ікри немає.
Ну і навряд чи хтось тут мав успішний досвід з їх розмноженням... Можете стати першою в Україні, і однією з перших в світі. :-)
Думаю, з ними треба пробувати так, як і з аманками.
Влада333,
10.9.2014, 21:15 Барахолка Днепропетровск
Шукаю ситняг голчастий. Прийму у дар або на щось обміняю. Зрадію будь-якій кількості. :-)
Віддам велику порцію річчії. Можна щільно набити великий стакан з-під сметани. Ще є жменя якогось моху. :-) І пара гілок прозерпінаки.
Є кілька зайвих хелен.
Ukrsoldier,
14.8.2014, 11:44 Барахолка Днепропетровск
Годуйте риб поменше. :-)
DEN1, ydav75, толян0007,
29.7.2014, 20:56 Барахолка Днепропетровск
Цитата(ksu dnepr @ 29.7.2014, 21:48) *
Подскажите, где в Днепре можно найти камни для маленького аквариума?

На зооринку. Ще є в магазині на Робочій. Також можете пошукати в зоомагазинах. Там бувають і маленькі пакети з ґрунтом, і маленькі камені.
ksu dnepr,
12.7.2014, 7:50 Барахолка Днепропетровск
Після підстригання є гігрофіла сінема, ейхорнія лазорева, пара гілок амбулії та прозерпінаки, пучок хеміантуса мікрантемоідес, добрий пучок ротали індійської.
Якщо комусь треба - звертайтеся.
Keys,
30.5.2014, 7:01 Днепропетровск - коллективные заказы!
І я всім дякую. У мене тільки одна бротія якось дивно поводиться. Ніби то жива, бо дохлі повністю розкриваються. Але і не ворушиться. Була би дохла, аманки її би вже доїдали. Може, очухається.
KSerj, Vesomiy,
29.5.2014, 12:13 Днепропетровск - коллективные заказы!
Увага всім, хто замовляв рибу. Автобус прибуває сьогодні о 17:50.
Ті, хто буде забирати рибу від мене, під'їжджайте після 19:30.
KSerj, Vesomiy, Влада333, Евгений Андреич,
27.5.2014, 8:55 Днепропетровск - коллективные заказы!
Замовив доставку на четвер на 18-19 годину. У четвер, як отримаю інфу про рейс і точний час, - розішлю всім СМС.
KSerj, Vesomiy, Влада333, Евгений Андреич,
26.5.2014, 11:10 Днепропетровск - коллективные заказы!
Відправив відкориговане замовлення Джефу на узгодження. Якщо все гаразд, буду платити.
Запитання до тих, хто забиратиме рибу сам, а не у мене. На який день замовляти доставку? Серед тижня мені найзручніше у четвер десь о 19 годині. Можна у середу. П'ятниця відпадає. Або вже у суботу. Чекаю на пропозиції.
Vesomiy, Влада333, Евгений Андреич,
23.5.2014, 21:02 Днепропетровск - коллективные заказы!
Із замовленням зачекаємо. Після оновлення прайсу в понеділок, відкоригую замовлення і знову відправлю Джефу.
Vesomiy,
23.5.2014, 13:11 Днепропетровск - коллективные заказы!
Всі, хто приймає участь у замовленні.
Джеф відписався. Наразі немає великої частини замовлення. Ось позиції, яких бракує:

Тетрадони (і не буде в найближчий місяць точно)
Апистограмма рамирези вуалевая
Меланотения прекокс
Эритрозонус
Псевдомугил Гертруды
Микрорасбора зеленая неоновая
Стурисома панамская
Кардинал
Неон голубой
Комета красная
Желтая канарейка
Неритина зебра
Тиломелания желтый кролик
Пакеты транспортировочные

Тетрадонами і не пахне, з решти багато чого буде вже у неділю-понеділок (радужниці, апістограми, неони, комети та ін.).
Чекаю на пропозиції. Чи беремо те, що є вже завтра, чи чекаємо до наступного тижня?
Якщо чекаємо - можна буде отримати десь в середині тижня, наприклад у середу-червер після роботи.
Vesomiy,

4 страниц V   1 2 3 > » 
Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 18.4.2024, 7:25