Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику Vixel ::: Спасибо сказали: 7 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
28.7.2019, 20:36 «Моя Прелесть». Природный аквариум - 120л.
Vixel, докинув еладеї, Зробив підміну 10-15% обьєму вніс бактеріїї швидкий старт, муть з води пропала... На вихідних в парку гуляв знайшов невеликий корінь сосни, форма сподобалась, відварив в соляному розчині годину корінь потемнів і став тонути, потримаю в тазику з водою при перезапуску вкину в банку. Читав що суху сосну можна не обробляти спеціально достатньо почистити і обдати кріпом і можна ставити в акваріум http://nataboa.blogspot.com/2010/10/blog-post_8269.html?m=1
drv,
25.7.2019, 23:12 «Моя Прелесть». Природный аквариум - 120л.
По світлу писав вище якщо коротко 7000люм температура води 24 по рибам 18тернецій1молинезія1меченосиць приблизно 28 червоних неонів не можу точно підрахувати весь час рухаються і анцитрус 4ампулярії Годую 1раз в день хлопьями для кольору іноді кидаю навечір таблетку корму для анцитруса але походу її їдять ампуляріїї. Рослини встаканчиках валіснерія 2видів ще якась швидкоростуча рослина на фото з права натикав але планую її викинути в подальшому зліва в стаканчику якщо не помиляюсь Криптокорина пару видів моху бабл гіант яванський ще 2не памятаю назви подібні на мох стринги та пламя. Фільтр внутрішній 1500л з лійкою, аерозація окремо помпою обігрівач на 150вт .Грунт базальт колотий фракція 2-5мм зальна кількість 10кг шар грунту вийшов в 3 см . Купив Фильтр с биобоксом, Atman HF-950 завтра встановлю, наповнювачі будуть паралон і керамзіт. Воду міняю 15-20% обьєму, поміняв воду вода помутніла додав кондіціонер кристал та поставив фільтрувати вода трохи посвітлішала але всештаки не так як була до заміни води. Чекаю вихідних буду робити заміну 50води якщо помутніння не пропаде.
yarishNEW,
22.7.2019, 14:43 «Моя Прелесть». Природный аквариум - 120л.
Красиво вийшло.

Сам планую робити перезапуск акваріума без промивки старого грунту хочу досипати поверх старого грунту зараз 3 см (колотий базальт) 2 см грунту JBL Manado Dark
DIMASb,
14.7.2019, 21:55 ''Kому жить в корняx''
Як варіант можливо вам підійдуть глофіш тернеція досить цікаві стайні рибки.
drv, hgfccvu,
11.7.2019, 8:36 Помогите определить
Перед созданием темы в этом разделе ответьте пожалуйста на следующие вопросы (можете их скопировать отсюда и вставить свои ответы, чтобы не перепечатывать все) :

1. Объем аквариума.
2. Его население (сколько, каких рыб живет, их возраст и размер).
3. Когда запущен.
4. Температура воды в аквариуме.
5. Когда добавлялись рыбки.
6. Уход: периодичность и объем подмен, сифонка.
7. Наличие фильтра, компрессора.
8. Чем и как кормите.
9. Подробное описание поведения и внешнего вида рыбки.
10. Фото (по возможности, это поможет ускорить диагностику). Как вставить фото в сообщение [?].

На темы, созданные с требованием этих правил, отвечает квалифицированный специалист.
Внимание! Часто пользователи могут давать противоречивые рекомендации, прислушиваясь к ним вы можете иногда даже навредить своим питомцам.
Профессиональные рекомендации дают пользователи из группы "Консультанты".

drv, monigo,

Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 29.3.2024, 10:38