Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику Noe ::: Спасибо сказали: 116 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
31.3.2013, 11:15 Помогите с выбором фотоаппарата.
Беріть "сірий".
Раніше я також думав, що за офіційну гарантію краще доплатити. 4 роки тому купив Canon 1000D з офіційною гарантією. Через три місяці звернувся з рекламацією у Львівське представництво Canon. Щоб ви розуміли що таке у Львові представництво Canon - це кімнатка в бідному бізнес-центрі, завалена купою якогось комп"ютерного дрантя і крім Canon вони ще взяли на себе купу інших брендів. І сервіс явно не компанії Canon - нахамили ще з порога. Після сварки, все ж забрали фотік. Апарат віддали через місяць, хоча по закону, мали б віддати через 14 днів. Пояснили, що відправляли в Київ для регулювання. А затримали через те, що відправляють вони тільки по вівторках і тому апарат ще 14 днів "мандрував" або чекав на відправку зі Львова до Києва а потім у зворотньому напрямку.
Тому, якщо маєте десь хороший інет-магазин, з гарною репутацією, беріть "сірий", різниці ніякої, зекономите нормальну суму грошей і часу в разі чого. Але компанія Canon виготовляє нормальну якісну техніку, не думаю, що будуть якісь непорозуміння з якістю.
Свій другий фотік, Nikon D7000 я купував "сірим" smile.gif
H@sim,
11.7.2011, 21:59 Морской аквариум в вопросах и ответах.
Нічого особливого, традиційний балінг. Ось тут стаття.
Arowana,
19.5.2011, 18:45 Страсти по власти....
Цитата(ronin @ 18.5.2011, 19:31) *
кстати почему бы меня не назначить главным архитектором западенщины......она у меня запылала бы

Вже одні приїзджали палити... і в 39-му, і в 45-50-х палили і не спалили... І тобі не судилося. Мда... Прочитав і тільки одні трикрапки хочеться ставити...
ANTONENKO, Bahmut, Roman71, Михаил Погребиский.,
31.3.2011, 7:55 Мій травничок 220л
Дякую за гарні відгуки:)
Вирішив зробити морський акваріум і потрібно було вибирати: або травник або море. Травник прийшлося розібрати, рослини і акваріум продані. Морський акваріум запустив, але він зараз поки дозріває.
Травничка вже нема, тому тему закриваю. Ще раз дякую всім за хороші відгуки:)
Arowana,
14.3.2011, 17:24 Майские праздники вместе с «Битвой Наций»!
Теж був на прошлорічному дійстві.
Кілька фоток.
Сама фортеця в Хотині.

[attachment=65979:pic_5.jpg]

фрагмент бою:

[attachment=65980:pic_1.jpg]

самий відважний лицар в українській команді. Хто він і звідки нажаль не знаю...

[attachment=65981:pic8.jpg]

стародавні хоругви:

[attachment=65982:pic_6.jpg]

табір, де жили команди учасниці "Битви націй". Туда не всіх пускали, а лише власників дорожчих квитків.

[attachment=65983:pic_2.jpg]

такий шолом можна було придбати десь приблизно за 2000грн.:

[attachment=65984:pic7.jpg]

бажаючі могли постріляти з лука:

[attachment=65985:pic_4.jpg]

або скористатися послугами ката:)

[attachment=65986:pic_3.jpg]

В 2010році виграли росіяни. Виграли, ясна річ, справедливо, дійсно були сильніші, але... Росія була представлена одним московським клубом, а Україна зібрала своїх лицарів з багатьох українських міст. Тому згуртована одна команда буде ясна річ сильнішою ніж "збірна солянка". А відносно поляко-литовців, то вони, бідненькі, провели майже 24 години в дорозі і зразу на ресталище. Ясна річ, вимучені в дорозі лицарі були явно в програшній позиції.
Загалом, було цікаво. А ще була смачна медовуха, яку там же продавали:)
ANTONENKO, Ludma, navy, литовец,
18.9.2010, 13:36 Эксперимент, вызванный ленью .
Вадім, вітаю!
Фільтри з іонообмінними смолами для травників не використовують, оскільки процес помякшення в таких фільтрах полягає в заміні іонів жорсткості Са і Мg на іони Na. Іони натрію в свою чергу блокують чи частково блокують роботу мембран клітин, в результаті чого рослини перестають нормально харчуватися. Це все теорія. Буде цікаво подивитися на практиці результат роботи Вашого фільтра, бажаю успіхів!!

Для Charka:
Відносно акваскейп - мені вони здаються нудними. Майже зажди тільки зелена гама кольорів, майже завжди коріння, мох і обмежений "скейпівський" набір рослин. Зовсім інша справа голандські акваріуми, з їхніми різноманітними барвами, формами рослин. Один тільки еустераліс стелата чого вартує - фіолетово-зелені-жовто-червоні листки залежно від умов! "Голандець" дуже ефектний і, я б сказав, складніший за акваскейп.
А з техінчої сторони, як "голандці" так і скейпи це hi-tec типи акваріумів, і там дуже багато цієї "белеберды" rolleyes.gif
BSI, odyssey,
14.9.2010, 23:08 Мій травничок 220л
Цитата(Ностальгия @ 14.9.2010, 21:12) *
Повышением нитратов не пробывали побороть сине-зеленые?

В мене не получилось. Піднімав нітрати до 25-30мг/л - жодного ефекту. УФ дійсно поміг.
Цитата(Соната @ 14.9.2010, 21:50) *
А каким фотоаппаратом Вы такие чудесные фотографии делаете?

Зеркалка початкового рівня Canon 1000D. Сам апарат дещо помякшує кольори:)
odyssey, Соната,
14.9.2010, 19:41 Мій травничок 220л
Цитата(_ENZO_ @ 14.9.2010, 19:42) *
Что скажите?)

Нічого страшного. Метод простий. Синьозелені водорослі або цианобактерії виводить ефективно еритроміцин. Купуєте в аптеці, якщо на таблетках є цукрова глазурь, то її потрібно видалити (зішкрябати ножем), розчиняєте 4 таблетки на 100 літрів води. Аквас повністю затіняєте на два-три дні, потім зміна води 50-60%. Після цього лікування включаєте ультрафіолетовий стерилізатор і все!
В мене стерилізатор працює круглодобово. В мережі є інформація, що ультрафіолет руйнує хелатні комплекси, зокрема погано впливає на залізо. Я зробив дослід - зранку долив в аквас чергову порцію добрив із залізом, зробив тест на залізо, результат близько 0,1 мг/л. Якщо не включати УФ то і в вечері тест все рівно зафіксує присутність заліза в воді. При включеному УФ ввечері тест не зафіксує заліза. От звідси напевно і зробили люди висновок, що УФ знищує залізо в воді.
Але можу із 100% впевненостю стверджувати, що це не так. Найкращий індикатор наявності заліза в воді це рослинка гетерантера. Якщо заліза мало, то гетерантера починає хлорозити буквально за день. І так само швидко зникають сліди хлорозу, якщо додати добрива. При постійно включеному УФ в моєму акваріумі і при щоденному додаванні заліза гетерантера не хлорозить. Зато якщо пропустити два дні додавання добрив, то одразу видно хлороз.
_ENZO_,
14.9.2010, 7:22 Мій травничок 220л
Цитата(_ENZO_ @ 14.9.2010, 3:38) *
Noe, Хотел спросить, действительно УФ поможет от сине-зеных?

І не сумнівайтеся! Синьо-зелені це бактерії, а ультрафіолет знищує бактерії дуже ефективно.
_ENZO_,
14.9.2010, 0:41 Мій травничок 220л
Цитата(Ильич @ 14.9.2010, 0:48) *
Noe, а подробное описание можно? параметры? грунт? удо? возраст? оборудывание? и т.лд... с уважением

Абсолютно нічого особливого.
Параметри.
Kh=0, Gh міряв дуже давно але думаю не вище 8, PH=5,8 ,температура 24С, літом доходило до 32С - жодна рослина не загинула (це для тих, хто вважає, що дискуси і рослини речі не сумісні:) ). Нітрати тримаю на рівні 5-7мг/л, фосфати близько 1 мг/л, калій не міряю але в добривах калій додаю в півтора рази більше ніж нітратів. Світло - дві МГ по 150Вт Philips 942
Кого цікавлять такі "екзотичні" параметри як провідність і соленість то: провідність - близько 360мкСм, соленість близько 200ppm. Ці величини взаємо повязані і похибка можлива за рахунок похибки вимірювання і калібровки приладів - я не калібрував:)

Грунт - чорний базальт, без будь-яких наповнювачів. Вірніше, я помістив у грунт кілька кілограм вулканіту від Аквамедік, але можу 100% стверджувати, що користі від нього ноль.

Макро мішаю сам, денна доза по нітратам 1мг/л, по фосфатам 0,25мг/л, калій як і казав в півтора рази більше ніж нітратів.
Мікро пробував різні. CSM+B, Флорастім, Aquaplants - ось трійка лідерів. Кожне із цих добрив варте уваги, кожне має свої плюси.
Найкращі враження від Aquaplants в тому плані, що компоненти досить грамотно підібрані і що хочеться відмітити - добрива поблажливі до помилок, прощають передоз. Чого не скажеш про Флорастім - якщо передозувати, то зявляться водорослі. Зате Флорастім дуже добре діє на червоні рослини, тут я йому віддаю законне перше місце! CSM+B, суха суміш, яку потрібно перед додаванням розвести плюс окремо додати бор. Моя думка така, що їх не варто заготовляти на кілька днів наперед, кращі результати дає тоді, коли розводити одразу перед додаванням в акваріум. Добрива хороші.
Ну і куда ж без Сайдекса::). Боявся за еріки, але ростуть:)

Акваріум запущений більше року, з регулярним трімінгом через кожних дві-три неділі. Заміна води раз на тиждень 70л, осмос плюс ремінералізація кальцієм і магнієм, яка вже не раз описана на форумах.

Обладнання - фільтр Eheim 2026, СО2 балон подача круглодобово, УФ-стерилізатор 11Вт включений постійно щоб не завелися синьо-зелені "друзі" через високі фосфати.
Ще є ТДС-метр, РН-метр, вимірювач провідності але ними користуюся зрідка. Можу сказати, що обладнання купував більше із цікавості а не через потребу. Фільтр бажано потужніший, щоб хоча б 6-7 об"ємів прокачував.

Ніби все.
А це моя маяка річкова:)

[attachment=38951:маяка_річкова.jpg]
IRBIS, navy, odyssey, Oleh_kkk, sae74, Teren777, VOKA, warrior65, Андрей lorf, Ильич, литовец,
13.9.2010, 23:40 Мій травничок 220л
Вітаю шановне товариство!
Кілька фоток мого травничка, 220л.
Загальний вигляд:
[attachment=38946:аквас_серпень_2010.jpg]


Еріокаулон сетасеум (eriokaulon cetaceum)
[attachment=38947:eric.jpg]

Лобелія кардіналіс (lobelia cardinalis):
[attachment=38948:lobelia.jpg]

і роталочки:
[attachment=38949:rotala.jpg]

[attachment=38950:rotala_2.jpg]

Boris59, BSI, DolceVita, IRBIS, jetix, magelan, min.olga, navy, Odinokun, odyssey, Oleh_kkk, Ptica, r.u.s, relax, sae74, sania, Teren777, VOKA, warrior65, Андрей lorf, егорий, литовец, Ностальгия,
21.7.2010, 16:38 Страсти по власти....
Цитата(Vadim Art @ 21.7.2010, 17:20) *
Вы предложили людям глэчики, а им, оказывается, нужна колбаса

ну що кому. Мені потрібно, щоб якщо я слухняний громадянин, мене держава захищала і правило верховенство закону. А на ковбасу я собі сам зароблю. А Вам потрібна в першу чергу ковбаса, а потім підходящі цінності, які б Ви акцептували.
Від голодомору в першу чергу постраждала центральна і східна частини України - Вам не соромно писати що голодомор це брехня? Ви до 2004 року хоч знали що таке було? І я не знав. Ви спілкувалися з тими хто вижив після голодомору, що стверджуєте, що це брехня? Може цікавилися, піднімали закордонну тогочасну пресу про голод в СССР (бо комуністичній нема чого вірити)? А чому власне Ви вірите Януковичу? Він же ж сидів не за політичні погляди, а за розбій? Пів країни обізвав "казльі, каторьіє мєшают нам жіть" - чому такій людині вірите? І зараз безсоромно порушує конституцію - то так повинно бути?
navy, Roman71,
21.7.2010, 15:38 Страсти по власти....
"... Её,наверное, мало интересуют глэчики, Голодомор, символы и "святыни"..." - ну це просто (вставте собі мат який забажаєте)! Ви люди, чи тварини? Вам взагалі нічого людського не притаманно, головне щоб нажертися?
Та не можна так! В першу чергу це власне голодомор, святині, культура! Якщо дитину виховають щоб вона не крала, щоб памятала трагедії, щоб знала свій рід і могла ним гордитися, то тоді більша імовірність що з тої дитини не виросте хабарник, не виросте бандюга, чи ще один будівельник гулагів! Як такого простого не розуміти?? А якщо ростити дитину виключно давши їй поїсти, без всяких моральних установок, тоді з неї виросте будь-що, і не факт, що не вбивця!
І якщо мені зараз хтось закине, мовляв, подивлюся я на тебе такого розумного що ти будеш казати, як твоя дитина захоче їсти і не буде що, то відповім - на то я і чоловік щоб заробити а не дивитися щоб мені президент щось там підкинув! А коли збивають на пішохідному перехресті людину насмерть (мого дядька) а кримінальна справа пропала, бо дали хабара - от що ти будеш тоді робити? А хто може дати хабар? Той в кого є гроші і нічого за душею. От той, кого виростили без "глэчики, Голодомор, символы и "святыни", якому все пофіг лиш би нажертися, от такий і буде давати! І стріляти такий буде.
А відносно митниці і законів. Знайомий має бізнес із жіночої білизни. Так от, привіз він фуру ліфчиків на кордон, хоче сплатити всі мита, як має бути, а йому і кажуть: "Засунь свою накладну, де вказано що ти купив ліфчики по 15 евро собі в ... Ліфчики в Україні коштують 75евро ( mad.gif ппц), от і плати відносно 75евро" От така в нас законна влада!
Bahmut, mrMad-Cat, navy, Roman71, Гимли,
5.2.2010, 21:54 БЛИЦ-Фотоконкурс - Портрет аква-любимца
"Біле перо - вождь червоношкірих!"
Aquaria, arelav, Arowana, biabuchja, BSI, cherry, cimonatick, cuca1250, docasus, DolceVita, ivl, KAA, kikosha, Ludma, Olga11, Prometey, Samchenko, sashasavenko, SergP, siriys, smart, ZERG 007, Аленушка тут, АнЮтА, кокон, МаксDискус, Танюска, _ENZO_,
10.1.2010, 12:04 Ветка ивы в аквариуме - полное избавление от водорослей
Це дійсно не так важко.
Акваріумний стаж тут мало грає роль, бо 30 років тому (мій перший акваріум) вважалося що стара вода жовтого кольору це те що потрібно.
За останні 7-10 років все дуже змінилося, і про Сайдекс на Україні довідалися лише два-три роки тому. На заході цей Сайдекс носить назву Flourish excel. Правда рекламують його зовсім в іншій якості, як джерело органічного вуглецю, який замінить СО2, але по суті це той же Сайдекс, тільки розбавлений:) І додають цей Excel майже всі, тільки наш український допитливий розум знайшов дешевший і ефективніший замінник - глутаровий альдегід, чи комерційна назва Сайдекс.
В мене 220літрів, МГ-освітлення, макро- мікро- добрива, СО2 установка ну і решта прибамбасів.
Єдині водорослі які допікають це GSA, ну але це завдяки сильному світлу і то я цю проблему потиху вирішую.

Не займайтесь дурницями з тими гілками. Це не естетично, це тимчасово, це нерегульовано і сумнівний ефект. Виїдання під ноль фосфатів і нітратів - головної їжі рослин після СО2, а також виїдання мікро добрив повинно здійснюватися рослинами в акві а не гілками верби!

В доданих фото сучасний голандець і його обладнання. Звернуть увагу, в фільтрі є активоване вугілля, і дозують Excel (читай Сайдекс), мікро-, макро. Оригінал знаходиться тут, правда по англ.

Не тратьте часу на сумнівні досліди!
З найкращими побажаннями:)
(Рыбкин), ---, 3BIP, AleFF_DN, anttoha, BSI, capela-26, Diluted, Gorelov, Ptica, Worchun, Алексей Ларин, литовец,
10.1.2010, 11:11 Ветка ивы в аквариуме - полное избавление от водорослей
Хто мені пояснить, нашо перетворювати акваріум в чудо, з якого тирчать гілки верби, а в акваріумі павутиння з коріння?
Хочете видалити органіку і поживні речовини - поставте в фільтр активоване вугілля.
Хочете видалити нітрати і фосфати - покладіть в фільтр цеоліт.
Синьо-зелені знищуються протягом двох днів еритроміцином.
Борода і нитчатка знищується Сайдексом.
Якщо акваріум не травник, то не ставте багато світла, раз на тиждень підміна 40% води і лийте для профілактики Сайдекс. Жодних водорослів не буде!!
(Рыбкин), Ptica, Worchun,
26.10.2009, 11:58 Этап первый: Ищем жертву аквариумного дизайна!
Я хочу участвовать в проэкте.

Аквариум 220л, 120-40-50(высота).
Oсвещение подвесной светильник SunSun HLD-1250C: две МГ Philips СMD-TD 150W/830 и две Т5 (Aquamedic Ocean Blue 10 000K и Osram 840 для подсветки вечером).
Балон СО2, PH-контролер Milwaukee sms-122, Сamozzi система для СО2, кондуктометр с выносным электродом EC-1382B.
Грунт черный базальт 2-4мм. Есть вулканит, цеолит (пока лежат, не пользуюсь)
Химия KNO3, K2SO4, MgSO4+7H2O, трилон-Б и др. мешаю сам и готовое микро удобрение Plantex CSM+В. Flourish excel Seachem (не пользуюсь, но есть)
Параметры воды - КH - 14, GH - 16, РН в зависимости от насыщения СО2 6,5 - 7.0. Есть осмос-фильтр, не пользуюсь, растения реагируют радикулитом после долива осмотичекой воды. Причину пока не знаю.
Камера Canon 1000D c китовым обьективом, для отчетов подойдет, для окончательного фото думаю нужно искать камеру по-лучше.


Из растений, которые могли б подойти к акваскейпу есть хемиантус (не куба:) ), папоротник винделов, ситняг, марсилия, индийский папоротник, ричия. Одним словом, соотв растений нет.

Как раз собирался перезапускать, вернее изменить внешний вид. Скейп делать не планировал, но если есть такая замечательная возможность использовать чужой опыт, то с радостью готов.
arelav, biabuchja, Добрый,

Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 13.5.2024, 18:21