Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику navy ::: Спасибо сказали: 6376 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
22.4.2014, 19:45 Танганьїка 240l
Воїстину воскрес!Vasia1985, чому вирішив,що піздно з мушлі забирати,молодь кальвусів тільки на третій тиждень вже видно в рапані а покидають вони його теж поступово.Безумовно то не мушльовці вони в рапан майже не повертаються і відповідно йдуть на харч іншим рибам.
А чим молодь вигодовуєш? hi.gif
Vasia1985,
3.4.2014, 19:17 Argo Поздравляем!
Cашко,мої найкращі вітання. drinks.gif

Що б зверху не старіло,
Що б знизу не боліло,
Що б було за ,що вбератись ,
Та перед ким розбератись.

Многая літа! ohmy.gif
Argo,
28.3.2014, 16:11 Помогите опознать цыхлид
Як,що мова йдеться про рибу на передньому плані так це - чорносмугова цихлазома. hi.gif
-Руслан-,
22.1.2014, 16:35 Помогите опознать цыхлид
savaanna,Помаранчева , переважно це якийсь ризновид Metriaclima spec zebra (псевдотрофеус зебра) з озера Малаві.
-Руслан-, savaanna,
22.1.2014, 13:49 Помогите опознать цыхлид
savaanna, Після редагування допису на світлині Maylandia lombardoi (Псевдотрофеус Ломбардо) озеро Малаві.
-Руслан-, savaanna, victorr,
22.1.2014, 13:02 Помогите опознать цыхлид
savaanna,На першій світлині Julidochromis marlieri(озеро Танганіїка) на другій Pseudotropheus demasoni (озеро Малаві)

-Руслан-, savaanna, user, victorr,
19.1.2014, 12:39 Литовец поздравляем!
Мої найкращі вітання й побажання. good.gif Многая літа! drinks.gif
литовец,
9.1.2014, 12:28 Хочу сделать цихлидник
Цитата(HAPPY @ 9.1.2014, 10:36) *
я уже почитал. наш крымский камень с дырками подходит как никогда ) получается, что каждого вида надо с десяток брать, что бы потом самка проявила себя, а остальных самцов раздать smile.gif

Так це один з варіантів.Або придбати вже готові родини.
-Руслан-,
9.1.2014, 9:04 Хочу сделать цихлидник
HAPPY, Малавійці парами "не беруться" вони мешкають гаремно в аквах це 1-3 самця 3-7 самок.Почитайте про них,багато є інформації.Укриття ,як є можливість створіть з каміння.Чим більше тим краще.
-Руслан-, victorr,
8.1.2014, 21:35 Хочу сделать цихлидник
HAPPY, Не бажано.Харчові смаки різні, особливо у Мбуни та Лампрологів Танганіїки. Вікторіанці добре можуть співіснувати із Утакою Малаві.Це так коротко,ще треба врахувати параметри води,вони троха різняться в тих озерах особливо в Танганіці.
-Руслан-, Bodashka, mityasky, victorr, yarishNEW,
13.11.2013, 21:37 Поздравляем navy
Шановне пансьтво,колегі!
Я вже не такий частий гость на форумі.але дуже приємно,що ще пам"ятають. hi.gif
Моє шанування.всім .Щиро вдячний за привітання. good.gif
За всіх сьогодні підняв чарку. drinks.gif

-Руслан-, riactor, Володимир, литовец,
13.9.2013, 20:57 warrior65 Поздравляем
Пане колего!
Мої вітання із найкращим днем.
Бажаю: хай все в житті проходить мимо,крім щастя .грошей та інтима. ohmy.gif
Многая літа! drinks.gif
warrior65,
1.8.2013, 18:47 Порталу Aquafanat - 5 лет!
Мої найкращі вітання цьому порталу ohmy.gif Нехай користувачі ще певну кількість років насолоджуються користуванням Аквафанатом. drinks.gif
9I_CBEPXy, ANTONENKO, Argo, clefairy, MoZZart, Seredan, shumaher007, warrior65, yarishNEW, литовец, сержик, Юрий77,
24.6.2013, 14:22 DolceVita, ВИИИИТААААА! С Днем Рождения :)
Нехай кожна мить буде повна надії
і нехай пощастить здійснити усі свої мрії!
Удачі, натхнення й духовного росту,
Хай буде в житті усе легко та просто!
Argo, DolceVita,
7.5.2013, 11:02 Болеет рыба: Лабидохромис "Еллоу" семейства цихлид
Про це вже писано-переписано на форумі .Лабідохроміси це цихліди з озера Малаві,які утримуються родиною а саме 1-2 самця 4-5 самиць.На разі в акві два самця тому й будуть з"ясовувати відносини постійно поки один не загине. Аква оформлена не для малавійців.Два виходу із цієї проблеми:
-перезапуск акви
-додати ще такого виду цихл мін 5 шт. hi.gif
-Руслан-, Женя Н.,
5.5.2013, 17:19 Нерест скалярий
Не кожна пара,а навідь краще сказати так ,90% пар не здатні вигодовувати й доглядати молодь .Це спостереження із власного досвіду. hi.gif
viktor-kharkov,
27.4.2013, 20:16 120 литров и Малави -Руслан-, Oblomoff,
27.4.2013, 12:50 120 литров и Малави
Oblomoff, Трофеуси це риба з озера Танганьїка.І це об"єм не для них. Малавійців, при дуже великому бажанні, є можливість посадити в такий об"єм дві родини при певному оформленні акви. hi.gif
-Руслан-,
15.4.2013, 8:26 Запуск цихлидника!?
paladiu, Вся риба підібрана вами підходить для утримання в вашій акві,хіба Hemichromis lifalili троха не вписується в данну компанію,хоча не критично.З анциструсами правильно вирішили вони свою справу роблять в аквах із камінням.
В першу чергу подивіться у себе в місті,що продається з малавійців, а решта на форумі є багато оголошень із продажу. hi.gif
-Руслан-, Vasia1985,
14.4.2013, 20:42 Запуск цихлидника!?
paladiu, Не хвилюйтесь й не рухайте більше воду.Все налагодиться коли встановиться й пройде перша фаза запуску акви( в загалом вона вже у вас проходить).
Можите спокійно запускати риб.Риб підберіть 5-6 родин й краще запустити одразу й молодих. hi.gif
-Руслан-, Vasia1985, victorr,
11.4.2013, 18:59 Танганьїка 240l
Vasia1985, Гаразд.Для трофів така дієта good.gif А от лампрологам ,на мою думку троха мало корму,але як ростуть то будемо сподіватись,що все добре. hi.gif
-Руслан-, DolceVita, Vasia1985,
11.4.2013, 18:45 Танганьїка 240l
Vasia1985, Привіт!
Трофів скільки?Як із кормом,маю на увазі,суміщаєш дієту трофів й лампрологів? hi.gif
Аква гарно виглядає. good.gif
-Руслан-, DolceVita, Vasia1985,
9.4.2013, 19:20 Подскажите как ухаживать Labidochromis caeruleus 'yellow' и Pseudotropheus spec. 'elo -Руслан-, barvinok,
3.4.2013, 19:28 Арго, Александр, С ДНЕМ Рожденья!11111111111
Мої найкращі вітання й побажання. dance2.gif Многая літа! drinks.gif happy_n.gif 038.gif girl_fa.gif girl_unsure.gif congratulate.gif
Argo,
31.3.2013, 9:41 Помогите с выбором цихлид
inzer86, Ні не підходить Red Parrot для утримання з ними (дієта різниться) дуже замалий об"єм для них у вас. hi.gif
-Руслан-, bobson, inzer86, Андрей В,
30.3.2013, 21:19 Помогите с выбором цихлид -Руслан-,
27.3.2013, 20:48 Почему самец еллоу гоняет самку
кукушонка, Тому що малавійці(мбуна особливо) гаремна риба .Їх тримають родинами наприклад 1 самець + 2-4 самичці. hi.gif
-Руслан-, Fish Vet, кукушонка,
27.3.2013, 20:30 Африка в подвале (540л)
KRustik, Так це набагато краще розташування каміння.Дуже природньо виглядає аква. good.gif
-Руслан-, DolceVita, KRustik, NeonMaria, Vasia1985,
25.3.2013, 15:44 Харви Ден, Николай, Поздравляем!
Мої найкращі вітання й побажання! ohmy.gif
Многая літа! happy_n.gif congratulate.gif drinks.gif 038.gif
Харви Дент,
21.3.2013, 8:59 Помогите с опознанием рыбки
ZAlex, Перші дві світлини: хтось з них http://www.american.cichlids.ru/gendesc.php?&gid=163
На другій та третій цихли з оз.Малаві:
http://cichlidenareal.ru/wiki/index.php?vid=405
http://cichlidenareal.ru/wiki/index.php?vid=317
http://cichlidenareal.ru/wiki/index.php?rod=METRIACLIMA / MAYLANDIA
-Руслан-, barvinok, IntellektualNik, ZAlex,
8.3.2013, 15:46 Эти забавные лампрологусы...
Цитата(Keys @ 8.3.2013, 12:12) *
navy, подскажите как малька кормите, прямо вместе с родителями? Вчера заметил мелочь в ракушке, но как бы их накормить?


Так корм давав в акву де всі риби жили.Варіантів декілька:
- просто розчиняти заморозку в акві;
- розчиняти в певній ємності потім шприцем вприскувати в район мужлі де молодь;
- забрати мушлю в окрему акву й там вигодовувати. hi.gif
Keys, Вячеслав69,
5.3.2013, 20:06 Min.olga, Оленька! С Днем РождениЯ!
Нехай кожна мить буде повна надії
і нехай пощастить здійснити усі свої мрії!
Удачі, натхнення й духовного росту,
Хай буде в житті усе легко та просто!

min.olga,
1.3.2013, 20:11 Цихлидник 180 л. угловой. Запуск
andrey_vb, Для 3-4 родин малавійців каміння мало.Самці будуть постійно з"ясовувати відношення та й самицям не буде куди ховатись.
А кого плануєте з риб?
-Руслан-, Андрей В,
27.2.2013, 16:41 Помогите с опознанием рыбки
Nomas2011,
На перших трьох світлинах представник "райдужних" риб Glossolepis incisus.
На 4 та 5 світлині цитронова цихлозома Amphilophus citrinellus
hi.gif
-Руслан-, Argo, kesef, labeo, Nomas2011, warrior65, y030378,
25.2.2013, 17:39 Помогите подобрать цыхлид!
Цитата(wds @ 25.2.2013, 12:05) *
что скажете?

Хочеться сказати таке,що людина ,яка пише в назві теми "цЫхлид" не спонукає до ттого,щоб щось пояснювати. wacko.gif
Як можно задавати таке питання типу - "хочу знати все про все",а для чого існують теми на форумі а в кінцевому випадку інтернет. shok.gif
Ви спочатку розберіться де живут перелічені вами цихли і тоді на всі ваши питання знайдете відповіді. hi.gif
-Руслан-, KRABS,
22.2.2013, 11:01 Точки на жабрах золотых рыбок
Це не хвороба.У золотих такі цятки з"являються у статевозрілих самців готових до нересту.Тому хвилюватись не має чого,як створите відповідні умови то відбудеться нерест. hi.gif
-Руслан-, Юрий77,
26.1.2013, 19:10 Возвращение к Африканским цихлидам
djurseverum, djurseverum, Що вже тепер говорити,маємо що маємо. blum.gif Це просто "дурний тон" суміщати риб з Малаві й Танганіїки в одній акві. wacko.gif Тим паче у вас не такий вже й великий об"єм. На данному етапі я бачу такий вихід,ви набираєтесь досвіду а в подальшому вже приймаєте рішення про ,якісь зміни в акві.Ви ж розумієте головне "перемогти "себе blush.gif Я більш ніж впевнений все налагодиться . hi.gif
-Руслан-, corsair, djurseverum,
25.1.2013, 16:43 Возвращение к Африканским цихлидам -Руслан-, djurseverum,
25.1.2013, 15:37 Эти забавные лампрологусы...
Цитата(Keys @ 25.1.2013, 13:49) *
Есть ли смысл покупать специализированные корма или можно кормить заморозкой, живым кормом?

Так є зміст й навіть дуже доречно,що б заморозка була основним кормом для цих риб(особливо циклоп),решта тільки для різноманіття харчу. hi.gif
Мульти живуть родиною (колонією) тому мушлей має бути багато в їх місці проживання. hi.gif
Keys, STP,
25.1.2013, 15:25 Классика на 240л с цихлидами :)
Цитата(Inctrex @ 25.1.2013, 14:36) *
Так, а как их ловить? Каждый 3 недели - месяц апокалипсис в банке устраивать?

А легких шляхів в данному захопленні не має. blum.gif
-Руслан-, Inctrex,
25.1.2013, 14:27 Песок в аквариуме
sergiyko, Ще росте в аквах із Африканськими цихлами апоногетоннолистна крипта,роголистник,гіганська валіснерія.Анубіаси хоч й повільно ростуть але теж вность свій колорит в акві. hi.gif
sergiyko,
25.1.2013, 14:22 Классика на 240л с цихлидами :)
Inctrex, Треба лапати самиць й витрушувати молодь в інкубатор або окрему акву. hi.gif
-Руслан-, Inctrex,
25.1.2013, 14:20 Эти забавные лампрологусы...
Keys, Це залежить вид виду риби. Симам й мультіфасціатам ,каліптерусам має бути багато мушль.Оцелатусам,орнатипінісам стаперсі мушлб можно зробити так ,щоб було на пару більше ніж риб.А взагалом зайвих мушль не буває. blum.gif Вони самі собі займуться перебудовою й олаштуванням свого куточка акви. hi.gif
barvinok, Keys, Вячеслав69,
25.1.2013, 9:00 Песок в аквариуме
sergiyko, Із свого досвіду доповідаю,що тримав Малавійців із грунтом(піском фракція 1-3 мм) з моря.Поки служив в Криму. blush.gif Ракушняк теж підходить до оформлення акви з цихлами. Так ,що можите не ввагатись обробити пісок з камінням й в акву. hi.gif
sergiyko,
25.1.2013, 8:55 Возвращение к Африканским цихлидам
djurseverum, Так дійсно получився цихлідник з рибами із оз.Малаві. shok.gif Танганіку вже не раджу туди запускати(багато відмінностей й по харчу, й по умовам життя). Хоча аква виглядає цікаво.До речі мій коцур теж воду любить пити тільки з акви то вже тягнеться на протязі 5 років. hi.gif
-Руслан-, barvinok, djurseverum, yarishNEW,
23.1.2013, 13:54 Классика на 240л с цихлидами :)
Inctrex, Як на мою думку то того,що ви даєте досить,й мудрувати не треба взагалі. hi.gif
-Руслан-, corsair, DolceVita, Inctrex,
22.1.2013, 19:13 Классика на 240л с цихлидами :)
Inctrex, Давайте спочатку з"ясуємо чим годуєте? hi.gif
Inctrex,
19.1.2013, 13:52 Поздравляем Литовца
Нехай кожна мить буде повна надії
і нехай пощастить здійснити усі свої мрії!
Удачі, натхнення й духовного росту,
Хай буде в житті усе легко та просто! girl_unsure.gif bayan.gif happy_fo.gif
литовец,
17.1.2013, 18:23 Эти забавные лампрологусы...
Keys, В мене колонія починалась із 5-х риб.Враховуйте головну умову мушлевцям важлива площа дна,висота водяного стовба їм байдужа.Інша риба може бути присутня,навідь корисно мати буферну рибу. Як би об"єм був більшим то ципріхроміси добре живуть.А так будь яка жвава. hi.gif
barvinok, Keys, Вячеслав69, Игорь Колосан,
17.1.2013, 16:37 Эти забавные лампрологусы...
Keys, На мою думку ,ні. В Танганьїці не зовсім правильно підходити з такими розрахунками. shok.gif Тут впливає багато факторів не тільки ,як об"єм а й характерна поведінка риб(хоч вони й не велички).Певно ,що деякий час можно це зробити але тре врвховувати,що рибу ви практично бачити не будите.Вона буде лякливою й постійно сидіти в мушлях. hi.gif
barvinok, Keys, Игорь Колосан,

33 страниц V   1 2 3 > » 
Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 19.3.2024, 11:06