Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику reporter ::: Спасибо сказали: 1000 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
6.8.2015, 8:09 R.I.P Takashi Amano
Вірити не хочеться, але схоже правда... Дуже шкода. Маленька мрія була перекинутися кількома словами особисто і потиснути руку. Людина епоха, першопроходець і учитель. Хай спочиває з миром.
drv, Miss Сырость, Oven, Yura1,
20.7.2014, 14:31 Нанопанорама: Загублений шлях
Цитата(KoraCarrera @ 20.7.2014, 15:19) *
творение осталось в живых после конкурса или как обычно.. как все.. bomb.gif


"Загинуло" при транспортуванні із виставки через місяць після конкурсу smile.gif
KoraCarrera,
17.2.2014, 18:59 Як зробити CO2 генератор своїми руками.
Цитата(Vanyuschka @ 17.2.2014, 18:31) *
reporter, при використанні лимонки у Вас не було проблем з бурими? Чи не підвищувалась кислотність води?


Кислотність води підвищується обов'язково, але не від лимонки, а від подачі вуглекислого газу. Є кілька причин спалаху бурих воростей, але зміна PH води до них не належить. Дивіться в торону світла та надлишку нітратів.
Vanyuschka,
1.1.2014, 18:55 Як зробити CO2 генератор своїми руками.
Цитата(user @ 1.1.2014, 12:18) *
Цитата(reporter @ 31.12.2013, 18:05) *
Силіконовий шланг пропускає певну кількість газу через стінки і тому не підходить для генератора.

Есть мнение, что все какраз наоборот.


Мопед, як то кажуть, не мій hi.gif Переказую зі слів людей, які провели спостереження і отримали у цьому питанні практчний досвід vava.gif. Власний досвід же свідчить що із ПВХ шлангами ніяких проблем немає.
Vanyuschka,
31.12.2013, 18:05 Як зробити CO2 генератор своїми руками.
Цитата(Vanyuschka @ 31.12.2013, 1:21) *
4. ПВХ шланг діаметром 4 мм. - довжина залежить від довжини магістралі генератора

Підскажіть будь ласка, де можна придбати такі пвх шланги?
Зарання дякую.


придбати можна у будівельних магазинах та магазинах для садівників.

Цитата(4olik @ 31.12.2013, 17:00) *
Зачем ПВХ.....? Силиконовый шланг как по мне лучше!

Силіконовий шланг пропускає певну кількість газу через стінки і тому не підходить для генератора.
4olik, Vanyuschka,
6.12.2013, 9:10 Як зробити CO2 генератор своїми руками.
Цитата(Art_julka @ 2.12.2013, 20:03) *
Да в том то и дело, что все погружала в воду и проверяла-не травит, притом система проработала без перезарядки почти месяц. Я думала, может дело в объеме бутылки (лимонка в 0,5 л , а сода в 1 л).


Читав, що велика різниця у обьемах пляшок, дійсно, може впливати на роботу системи, от тільки, не згадаю, в сторону розгону чи затухання реакії. У будь-якому випадку варто використовувати однакові пляшки, або принаймні близькі за об'ємом hi.gif
Art_julka,
6.12.2013, 8:14 Як зробити CO2 генератор своїми руками.
Добрий день. Я запускаю "на око". Поступово, у кілька нажимів, доти поки стінки пляшок стане важно продавити пальцем, але це мій підхід розрахований на інтенсивну подачу (2-3 бульбашки/сек.) Творці системи писали, що для запуску достатньо подати 2-3 мл. кислоти.
4olik,
2.12.2013, 19:30 Як зробити CO2 генератор своїми руками.
Цитата(Art_julka @ 2.12.2013, 18:02) *
Спасибо большое за тему, все очень хорошо и понятно написано и подкреплено фото. Сделала себе такую систему. Очень нравится, в сравнении с бродилкой smile.gif. Кран тонкой регулировки сделан из зажигалки. Но с ним как-то не сложилось и я его сняла,подачу СО2 регулирую зажимом-колесиком от капельницы, на ночь-перекрываю. После открытия зажима утром подача лимонки сокращается вплоть до прекращения и затухания реакции - приходится запускать реакцию сжимая бутылку с лимонной кислотой. Подскажите, пожалуйста, в чем может быть причина и как можно исправить эту ситуацию.


100% система десь не герметична і стравлює газ.
Art_julka,
14.10.2013, 20:00 Фотографируем, Обрабатываем, Выкладываем, Делимся Опытом и Хитростями
По тому посиланню, що я дав Ви зможете зареєструватися лише як покупець, щоб вступити в ряди продавців Вам сюди або сюди (друге це реферальне посилання яке дає невеличкий бонус людині, яка привела на сток нового автора) Іще, зважте, що для мешканців України потрібно буде завантажити скан закордонного паспорту.
Argo, М.А.Г, пык,
14.10.2013, 18:04 Фотографируем, Обрабатываем, Выкладываем, Делимся Опытом и Хитростями
Ну, якщо топікстартер не проти цього флуду, то просвітити зажди будь-ласка) Якщо коротко, то фотобанки - це такі сайти, де продаються фото, які можуть (і будуть) використовуватися із комерційною метою. У рекламі, поліграфії і т.д. Купівля фото на таких сайтах для, скажімо, рекламістів і видавців це серйозна економія, оскільки без затрат на зйомку і необхідності найму проф. фотографа, можна придбати якісне фото для одноразового використання за десь 1 доллар. Фотограф від цієї суми отримує як правило 60% решта йде фотобанку. І навіть за таких умов і низької ціни на роботи фотобанки це реальний спосіб заробітку, оскільки торгівля йде у міжнародних масштабах і одна і таж робота може бути продана безліч разів.

Ну і що саме чудове... Продавати свої фото на фотобанках можуть всі бажаючі. Для цього лише потрібно пройти екзамен на профпридатність, предявивши на суд інспекторів кілька своїх робіт і мати рахунок для отримання зароблених грошей.

На самому початку фотобанки були прекрасним способом окупити своє хоббі для любителів, оскільки профі досить довго чуралися продавати свої роботи за копійки, і успішним стокером міг бути і студент і домогосподарка, але нині ситуація кардинально інша. Професіонали не лише прийшли на стоковий ринок і посунули любителів, вони почали гуртуватися у компанії і продавати фото із корпоративних акаунтів. Таким чином нині на стоках профі конкурують із профі, а любителі отримують те що залишається після перших. Це звісно не значить, що якщо Ви спробуєте працювати зі стоками Вам нічого не світить, просто потрібно розуміти, що успішність у цьому ділі вимагає підходу, як до повноцінної роботи із всіма витікаючими.

Щоб не бути голослівним запрошую на найбільший і найвідоміший сток - http://www.shutterstock.com/ і побачити все на власні очі)
Argo, drv, GOREZ, ik.LodSh, Sergey_D, М.А.Г, пык,
14.10.2013, 11:38 Фотографируем, Обрабатываем, Выкладываем, Делимся Опытом и Хитростями
Я нерегулярно підробляю у вільний від роботи час. У скорому майбутньому планую перейти на повну стокову зайнятість. Сьогодні стоки не ті, що колись. Новачкам там зараз робити нічого. Всі ніші зайняті профі. Відповідно заробяти Ви будете рівно настільки, наскільки зможете конкурувати із злими дядьками cool.gif
Argo, Keny, М.А.Г, пык,
9.10.2013, 15:20 Фотографируем, Обрабатываем, Выкладываем, Делимся Опытом и Хитростями
А вообще... самым разумным було бы попробовать поснимать с бюджетным 18-55 + хороший свет, чтобы решить так ли уж нужен обьектив за 500-1000 дол.
??Алексей??, Argo, М.А.Г, пык,
9.10.2013, 15:14 Плацдарм для выращивания растений - Подоконник :)
Бармалей66, поразмыслите логически. У простейших всегда быстрее рост чем у растений. Если вы берете ослабленное растение, садите его на голый субстрат вместе с простешими, то нечего удивительного, что растение погибает, а водоросль разрастается. Не особо важно, что именно это за "бяка". Как и не важно откуда она взялась. А что важно - это принципиальная разница между родами. Если у растения есть корни и оно может брать питание из некоторой глубины, то у водоросли их не имеют и следовательно могут питаться "чем Бог послал" непосредственно с поверхности субстрата на котором они крепятся. Следовательно, если вы "отсечете" водоросль от питания слоем гальки или песка, и не переувлажните субстрат (иначе будет "сосать" раствор) то проблема решится очень быстро.
dirulya,
9.10.2013, 14:53 Фотографируем, Обрабатываем, Выкладываем, Делимся Опытом и Хитростями
Ну не 1000, а скажем 700... а во вторых есть такая вещь как сжатие пространства. Которое тем больше, чем больше фокусное расстояние объектива. Другими словами картинка с 12 мм и кропнутая с 35, 50, 80мм это СОВЕРШЕННО разные картинки. Всматриваемся.. На мой, субъективный, взгляд все, что уже 24 мм - непригодно или мало пригодно для съемки аквариума.
??Алексей??, Argo, ik.LodSh, Keny, Володимир, М.А.Г, пык,
8.10.2013, 19:20 Фотографируем, Обрабатываем, Выкладываем, Делимся Опытом и Хитростями
?Алексей?, пока Вы не сделали неосторожной покупки позвольте вмешаться) Выше уже было сказано о кроп факторе, что в нащей ситуации очень неприятный ньюанс, так как любой обьектив 35 мм станет на вашей камере почти 56 мм! Что вообще непригодно для сьемки аквариумов. А что пригодно должно иметь как можна более широкий угол и небольшое расстояние фокусировки. Одим словом, Вам нужен обьектив в диапазоне 12-24 мм и такой объектив есть . Это из того что мне первым вспомнилось... И, да, помните - небольшая светосила при съемке аквариума значения не имеет, так как все равно при сьемке аквы диафрагму всегда зажимают, а для сьемки каждодневных сюжетов в потьомках всяко лучше иметь в кармане светосильный и недорогой фикс 50 1.8 от того же Никона.
??Алексей??, Argo, пык,
8.10.2013, 18:03 Плацдарм для выращивания растений - Подоконник :)
Бармалей66, подивіться кілька постів тому людина запитувала щось подібне. Погляньте на фото і якщо схоже - робіть висновки. В будь-якому випадку, мені здається, що водорості на поверхні грунту можуть активно рости лише якщо є надлишок вологи.
пык,
1.9.2013, 21:20 Aquafanat battle 2013 - Открытое голосование!
№ 17! Знімаю капелюха. hi.gif Око просто відпочиває.
Keny, Moloko, svetly, y030378, zubo4istka,
25.8.2013, 8:44 Плацдарм для выращивания растений - Подоконник :)
Цитата(paradox860 @ 24.8.2013, 14:32) *
У меня земли 1,5 см отсилы, под землей керамзит, сверху миллиметра 2 песка. А если не перезапуская, просто открыть крышку и порыхлить землю?Поможет?


Грунт закис. Його потрібно вийняти, добре просушити і, думаю, можна знову у роботу.
paradox860,
24.8.2013, 12:38 Плацдарм для выращивания растений - Подоконник :)
Важливо таким чином улаштувати грунт у тепличці, щоб він був одночасно рихлий (доступ кисню) і добре зволожений, але без фанатизму. Також не перестарайтеся із товщиною грунту інакше гарантоване злежування, далі закисання і загибель рослин.
dirulya, paradox860,
23.8.2013, 19:24 Плацдарм для выращивания растений - Подоконник :)
Цитата(paradox860 @ 23.8.2013, 19:43) *
Всем здрасте::) Вот тоже попробовал растить кубу на подоконнике, росла вначале отлично. Но гдето через месяцок начали желтеть листья и рост остановился(( Вроде и опрыскивал одинаково и солнце было( МОжет кто знает что ей нужно?
[attachment=207165:20130823_203224.jpg]

Гунт у тепличці перезволожений і корінячко просто згнило hi.gif
paradox860,
18.8.2013, 11:54 Як зробити CO2 генератор своїми руками.
Цитата(Z1000 @ 17.8.2013, 12:31) *
Работает как то непонятно
нажимаю на бутылку пошла реакция бульбошит отлично проходить пару минут все прекращаеться(((


Типова ознака негерметичності системи. Погружайте під воду, виявлейте, де травить, ізолюйте і все запрацює.
drv,
29.6.2013, 6:05 Як зробити CO2 генератор своїми руками.

Наступного тижня повертаюсь на Батьківщину! Всі хто хотів генератор - прошу підтвердити замовлення у ЛС. ohmy.gif
ZiFed,
11.6.2013, 6:16 Iwagumi vs ryoboku 2013. Команда Iwagumi проект "The epoch of dragon "
Цитата(GOREZ @ 10.6.2013, 0:11) *
После семинара в Хмельницке.....


GOREZ Читать
Місто називається Хмельницький, не Хмельницьк, а відповідно семінар був у Хмельницькому (укр.) в Хмельницком (рос.) hi.gif
GOREZ, Miss Сырость,
2.6.2013, 14:53 ''Гипноз''. Aquafanat battle 2013
І мене фільтрик заінтригував! Як на мене, така конструкція - ідеал для об'ємів до 60 л. Дуже цікаво, як він покаже себе у роботі.
Anjey, svetly,
27.5.2013, 6:31 Фотографируем, Обрабатываем, Выкладываем, Делимся Опытом и Хитростями
А я от скептично ставлюсь до викорситання старої оптики на сучасних дзеркалках... Мова, звісно, йде про радянські об'єктиви. Особливість такого скла у тому, що після рідного китового воно підкупає об'ємністю малюнку, незвичними кольорами і геометрією, одим слововм масою оптичних недоліків, які здаються нам дуже художніми:) Але варто, через деякий час, почепити знову кіт і ви просто прозрієте, який же це різкий, контрастний і головне швидкий і точний об'єктив:) Звісно у кожному правилі є вийнятки і серед радянського ширпотребу є по справжньому унікальні речі, але таких одиниці і єдиною причиною до їх використання є неможливість на даний момент придбати нормальне "рідне" скло яке засуне "унікумів" далеко за пояс як по картинці так і по зручності роботи. Так якщо є бажання погратися раджу Гелиос 40 - дуже цікаве скло для потртрету, але фажить майже кіло і знайти хороший зразок важко.
NikPhModel, пык,
25.5.2013, 11:34 Aquafanat battle 2013
KreveDko, делай как я! В смислі, роби банери сам)
Catalonec, ik.LodSh, KreveDko, Moloko, Володимир,
20.5.2013, 18:53 Фотографируем, Обрабатываем, Выкладываем, Делимся Опытом и Хитростями
Старичёк-Моховичёк, вимагаю продовження бенкету! Більше гарненьких і округлих... італійських велосипедів!
Argo, Vesomiy, М.А.Г, Старичёк-Моховичёк,
19.5.2013, 16:56 Фотографируем, Обрабатываем, Выкладываем, Делимся Опытом и Хитростями
А я чомусь думав, що хлопці, якось, більш брутальні у виборі сюжетів для фото, ан ні... ті самі кішки, квіти, та бабки) Мужики, даєш пацанську тему: тачки, баби, літаки!
Argo, DixielanD, Maverick, Serij0109, ZiFed, М.А.Г, пык,
18.5.2013, 18:11 Фотографируем, Обрабатываем, Выкладываем, Делимся Опытом и Хитростями
Цитата(Argo @ 18.5.2013, 17:05) *
reporter, Давно мрію подивитися на ваші роботи? Де це можливо зробити, і чи можливо взагалі? smile.gif


Звичайно можна) Тут трішки і трішки тут.

P.S. Читать
Сайтом по першому посиланні дуже давно не займався, хостинг не плачений вже більше року. Поняття не маю чому він досі "в ефірі" частина матеріалів, як і фотогалерей не доступні, так що не обезсудьте) Коли що тут ще огризок залишився
Argo, Keny, М.А.Г, пык,
18.5.2013, 13:26 Фотографируем, Обрабатываем, Выкладываем, Делимся Опытом и Хитростями
Цитата(Vesomiy @ 18.5.2013, 12:49) *
я конечно не профессиональный фотограф, но все же считаю что знание техники тоже важно ... а "відчуття прекрасного" есть у каждого и у каждого оно свое ... как у художников

Сперечатись не будемо, бо фломастери на колір і смак різні. Просто у моєму розумінні навчитися користуватися фотоапаратом і навчитися робити хороші знімки - це кардинално різні речі. Техніку можна освоїти за місяць, а от внутрішній "контент" відпрацьовується роками. Загалом нині немає проблем у знаннях. Фотографія- мегапопулярне хобі. Інтернет просто забитий інформацією по техніці фотографування. Не лінуйтеся шукати. А головне... ЩОБ НАВЧИТИСЯ ФОТОГРАФУВАТИ, ПОТРІБНО ФОТОГРАФУВАТИ! Чим більше тим краще. Правда вигружати все це у мережу не варто)
Argo, Keny, Vesomiy,
17.5.2013, 18:33 Фотографируем, Обрабатываем, Выкладываем, Делимся Опытом и Хитростями 9I_CBEPXy, Andrew1, Argo, Keny, KRustik, Mirmay, NikPhModel, r.u.s, riactor, Sergey_D, Serij0109, Vesomiy, жук, М.А.Г, пык, Старичёк-Моховичёк,
17.5.2013, 16:37 Фотографируем, Обрабатываем, Выкладываем, Делимся Опытом и Хитростями
Цитата(Argo @ 17.5.2013, 14:35) *
reporter , почему нельзя впечатывать дату, и год? Если камера сама это делает? И я точно знаю что мои фото, по сути для рекламы мне не нужны, и т.д. Например на конкурс, спецом можно не выставлять! А так, думаю это личное дело каждого? smile.gif

Чому ж "нельзя"? Можна. Просто яксравий напис на фото із претензією на художність сильно псує естетику. А прибрати ці цифри - це найпростіший спосіб покращити фото нічого для цього не роблячи smile.gif
Argo, пык,
17.5.2013, 8:13 Фотографируем, Обрабатываем, Выкладываем, Делимся Опытом и Хитростями
Цитата(Argo @ 17.5.2013, 9:08) *
reporter, А якщо я роздрукував фото, а в цифровому варанті випадково форматнув, або позлітали, флешка наприклад заглючила?...

Ну робіть, як батьки та діди наші робили - на звороті ручками: дата, місце, ПІП. Можете також прописувати дату у імя файлу у форматі 17_05_13 тоді вона буде у службовій інформації яку лалишає фотолабораторія на звороті знімку.
Старичёк-Моховичёк,
17.5.2013, 7:54 Фотографируем, Обрабатываем, Выкладываем, Делимся Опытом и Хитростями
Цитата(Argo @ 17.5.2013, 8:37) *
reporter, а якщо мені це важливо? Потім можу забути не тільки дату, а навіть рік.

Цитата(Sergey_D @ 17.5.2013, 0:02) *
Что ж так, с биноклем, а "палитесь"?

Я её позвал. smile.gif

reporter, хоча напевно ви праві, дату не потрібно. Потім можливо папку відтворити з датою. Кстати, а кто где созраняет свои фотографии? Вернее, где их лучше всего хранить?


Кожна камера, навіть сама дешева, зберігає данні про дату зйомки, параметри камери, модель і тд. у внутрішньому контейнері файлу який зветьс "Exif" переважна більшість програм для перегляду фото можуть бачити і відображати цю інформацію. Так у популярному FastStone Image Viewer інформація із exif показується при підведення курсору мишки до правого краю екрану.
[attachment=196266:exif.JPG]
Argo, r.u.s, пык,
17.5.2013, 4:59 Фотографируем, Обрабатываем, Выкладываем, Делимся Опытом и Хитростями
Цитата(пык @ 16.5.2013, 16:02) *
....будем смотреть и обсуждать, а если кто найдеться по опытнее и еще будет подсказывать что не так было сделано, то ему вообще цены не будет...


Люди, я Вас слізно благаю: вимикайте у своїх фотоапаратах накладення дати girl_tongue.gif
Sergey_D, Старичёк-Моховичёк,
9.5.2013, 15:05 Iwagumi vs ryoboku 2013. Команда Ryoboku. Проект "Х-PROJEKT". [?]
Нічого, хард залишиться) Цю картинку я за всяку ціну доведу до фінального фото хай навіть з третього разу)
пык,
9.5.2013, 14:44 Як зробити CO2 генератор своїми руками.
Цитата(Tiratore.d @ 9.5.2013, 15:08) *
Во блiна, а я щойно зклепав...
А якщо воду? Замiсть глiцерину?


Той самий ефект. Намокання фільтру це "ахілесова пята" кранів на запальничках. Навіть у тій конструкції, що в темі, фільтрик із часом намокає. Проявляється це наступним чином: подача уповільнюється і як краник не відкручуй інтенсивнішою не стає. Лікується заміною-просушкою фільтру запальнички.
Tiratore.d,
9.5.2013, 13:21 Як зробити CO2 генератор своїми руками.
Цитата(Tiratore.d @ 9.5.2013, 13:07) *
Хочу внести немного критики:
Зачем лишние телодвижения с счетчиком и регулировочным устройством?
Берем резервуар от газа из зажигалки, краник розбираем и втягиваем резиночку, вытягиваем заправочный клапан отверткой, розвальцовуем отверстие ножом, вставляем туда обратный клапан, заливаем глицирин.
На обратный клапан трубочку от бутылок натягиваем без проблем, на тонкую трубочку на кранике надевается металическая насадка выхода газа из той же зажигалки и уж на нее трубка из капельницы.
Меньше телодвижений, меньше деталей, меньше размер, максимальное использование деталей от зажигалки.

... і такий лічильник-кран буде працювати від сили один день. Гліцирин змочить фільтр запальнички і газ перестане проходити. Перевірено неодноразво.
Tiratore.d,
8.5.2013, 20:38 Iwagumi vs ryoboku 2013. Команда Ryoboku. Проект "Х-PROJEKT". [?]
Е-е-е-е-х терпіння жінки вистачило рівно на три тижні... Нині акваріум предоставлений сам собі і поволі сповзає із балансу. СО2 не пойми як, дроп аж чорний, світло жарить 10 годин, добрива теж не ясно чи вносяться регулярно, пішла нитчатка і тд. Одним словом капець. Мабуть не застану баночки коли повернусь. Все, більше я у такі ігри не граю, далі лише максимальна автоматизація, дозатори, електроклапани і тд.

[attachment=195251:Безымянный78.JPG]
memphis_31, Moloko,
8.5.2013, 16:32 Iwagumi vs ryoboku 2013. Команда Ryoboku. Проект "Х-PROJEKT". [?]
Сам би хотів... Сьогодні буде черговий "сеанс звязку", може вдасться shok.gif
Moloko,
8.5.2013, 14:49 Iwagumi vs ryoboku 2013. Команда Ryoboku. Проект "Х-PROJEKT". [?]
Звиняйте за якість, але інтернет тут ні к чорту) Так виглядав акваріум два тижні тому, зараз дружина описує стан баночки, як "дуже заросла", але стригти боїться) Якщо все ж вмовлю - покажу ще кілька розмитих картинок!

[attachment=195142:Безымянный_cr.jpg]
memphis_31, Moloko, пык,
8.5.2013, 12:42 Aquafanat battle 2013
Цитата(Moloko @ 8.5.2013, 10:29) *
Ребята, мне просто интересно все таки что я Вам всем такого сделал?

Ви просто спокусили нас помріяти на тему ідеального форумного конкурсу організованого форумчанами для форумчан. А що робить ініціатива із ініціатором давно відомо)
bumer, Moloko, Vanzhula, Дриада, Харви Дент,
7.5.2013, 16:26 Aquafanat battle 2013
Вставлю і я свої п'ять копійок ohmy.gif Хлопці, якщо на кону таке помпезне звання як кращий скейпер ресурсу, то може варто помізкувати над тим, щоб форма відповідала змісту? Якось дуже спонтанно чудовий батл заради розваги і підтримання форми, перетворився на найпретензійніший конкурс в історії форуму. Якщо вже роздавати настільки помпезні регалії, як найкращий скейпер аквафанату (!) то, може варто, провести серію конкурсів? Літній батл, осінній, зимовий, потім сумуємо, тоді дійсно, переможець буде реально найкращим серед нас, а так виходить холява)
bumer, Keny, mir_, Володимир, Дриада, Павел Явтушенко, пык, Харви Дент,
20.4.2013, 15:19 Iwagumi vs ryoboku 2013. Команда Ryoboku. Проект "Х-PROJEKT". [?]
Був вимушений терміново відїхати у відрядження на 2 місяці у РФ. Провів екстрений інструктаж дружині за один вечір і поїхав. Не зважаючи на це буду продовжувати вести тему. Щодня, по скайпу, контролюю сумлінність дружини і регулярність обслуговування wacko.gif сподіваюсь аква виживе wink.gif
mir_, Moloko, пык,
8.4.2013, 22:12 Фотоаппарат Panasonic DMC-GX1
Прекрасні кадри! Нехай служить довго і радує хазяїна.
Argo,
8.4.2013, 17:58 Як зробити CO2 генератор своїми руками.
Цитата(nastya108 @ 8.4.2013, 18:41) *
Заказал в пятницу у reporter генератор в комплектации FULL - всё включено, сегодня получил по почте - спасибо! Он даже глицерином заправил считалку бульб и леску положил... Надеюсь служить будет мне долго rolleyes.gif
Сам я новичёк в аквариумистике, еще не изготавливал генераторы СО2, но наслышан об их необходимости, особенно для травника, о чём я очень мечтаю в недалёком будущем ohmy.gif
Руки, конечно, чешутся чтобы сделать самому, но времени нету... Мне, вообще, нравятся Open Source - открытые проекты, и здесь, кроме этого, мне понравилась простота изготовления, доступность материалов, ремонтопригодность и, не в последнюю очередь - поддержка от автора и комьюнити в будущем drinks.gif Спасибо форумчанам за развитие. Олег


Нехай служить добре. Якщо будуть питання - звертайтеся. hi.gif
Newad,
7.4.2013, 17:08 Первый Всеукраинский конкурс нано-биотопа!
Олександр (пык) правий біотоп без риби із фільтрами це просто wacko.gif Схоже біотоп таки складніший за акваскейп... Дуже вже тонка ця річ природність.



mir_, Дриада,
6.4.2013, 22:39 Iwagumi vs ryoboku 2013
Навіть якось сумно, що такий чудовий конкурс закінчився. Всім учасника спасибі за прекрасні роботи і масу задоволення! good.gif
bumer, mir_, Rossomaha87, svetly, Команда Tetra, Макош,
6.4.2013, 13:47 Очередной самодельный бесклапанный "Киппа"
Цитата(goryan @ 5.4.2013, 23:24) *
Каким девайсом лучше пользоваться для регулировки ?

ІМХО запальничкою за 1-2 грн.
AYakushkin, анатоль,
5.4.2013, 7:52 Проект Х: разные миры...
Цитата(Павел Явтушенко @ 1.4.2013, 21:53) *
Макробрахиумов незнаю куда отсадить,не поедят ли они молодых мечиков и молек,на фото выше(оранжевй мечик и далмотинистая молька)?А то уже вот вторая эспей полегла. cray.gif


Якщо будете годувати добре будуть паїньками, але перебої із провізією макри не пробачають. Загалом я сам досить довго тішився цією тварюкою. Реально звір. Але коли вони почали плодитися у темпі черрі стало не до сентиментів. Тому я вважаю, що для макробрахів, або окрему банку, або нафіг з пляжу.
Dry, ZiFed, малёк:), Павел Явтушенко,

5 страниц V   1 2 3 > » 
Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 29.4.2024, 0:19