Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику ~~DANILA~~ ::: Спасибо сказали: 2366 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
13.4.2018, 9:11 Шлях до озера Танганьїка.
Свіженьке відео мультиків.
Дивитись Читать
drv, Володимир,
9.4.2018, 16:38 Шлях до озера Танганьїка.
Свіженьке відео голдиків.
Дивитись Читать
drv, Володимир,
23.3.2018, 9:23 Шлях до озера Танганьїка.
Рибуськи потихеньку розмножуються та реалізовуються усім бажаючим.
Але з`явилась думка якось привернути нових прихильників до мушлевих цихлід.
Почав дуже цікаве та корисне Конкурс -"Голдики та мультики в !подарунок!" у клубі
Кому цікава дуже зручна можливість зануритись у цікавий світ мушлевих цихлід та при цьому заощадити на придбані самих рибусь - беріть участь.
drv,
20.2.2018, 12:34 Шлях до озера Танганьїка.
Давно нічого не писав - все стабільно та цікаво, періодичний переділ поверхні дна та незначні потасовки, коли якась з рибусь забудеться та запливе на чужу територію.
Рибусі почали досить сильно розмножуватись, зараз на продаж є 10 голдиків(вже забарвленні та самостійні) та 10 мультиків, можливо когось зацікавить - ось мої оголошення Мультики та Голдики
drv, Володимир,
28.12.2017, 8:08 Шлях до озера Танганьїка.
Цитата(Володимир @ 27.12.2017, 16:15) *
Павле, не тому рослини не "буяють", що цибулю "підсадили" у фітофільтр?!
цибуля може пригнічувати "сусідів" тому, що "випускає" забагато фітонцидів.

Навряд чи, бо до цибулі була такаж ситуація. Можливо рослинам не вистачає поживних речовин, оскільки добрив у воду не додаю. Не хочу "форсувати" фіто-фільтр, більшість рослин росте стабільно але повільно - мене це влаштовує.
Вважаю в моєму випадку необхідності у фіто-фільтрі немає, оскільки раз на тиждень підмінна приблизно 50% води та щільність рибусь не значна, плюс також працює каністровий фільтр тетра. На даний момент фіто-фільтр більше майданчик для експериментів та дослідів, а ніж необхідна річ для очищення води.
Володимир,
27.12.2017, 7:56 Шлях до озера Танганьїка.
Доброго ранку.
Цитата(Женя Царенок @ 26.12.2017, 22:42) *
Хотів спитати як там фіто-фільтр себе почуває?

З фіто-фільтром більш-менш нормально. Не скажу що все буяє але росте досить стабільно. Частково з дочкою(5,5 років) використовуємо його в експериментальних цілях то цибулі насадили, то фасолину поклали, то гілочку якогось кущика вставили. Дочурці дуже подобається спостерігати як все проростає та дає нові листочки, навіть періодично виявляє бажання похрумкати вирощену цибульку.
[attachment=338734:фіто_фільтр_10.jpg]
barvinok, drv, sector12, Володимир, Женя Царенок,
26.12.2017, 9:25 Шлях до озера Танганьїка.
Новини про акваріум - рибусі живуть та розмножуються, жодних проблем немає. На минулому тижні мальки 20 мультів та 4 голдиків поїхали у Одесу. Не дивлячись на час у дорозі близько 13 годин(по впливали погодні умови) всі рибусі доїхали живі та неушкоджені.

Відео рибусь Малеча мультів 10_12_17 (Lamprologus multifasciatus) Читать


Можливо буде цікаво скільки рачків артемії виходить з 1 граму сухих цист(яєць) Читать


Також вдалося сфотати ікру Лампрологусів оцелатусів «голд» (Lamprologus ocellatus "gold" - досить велика ікра, жовтого кольору.
[attachment=338687:ікра_голдів_0_1.jpg]
barvinok, drv, Володимир, Женя Царенок,
10.10.2017, 7:16 Шлях до озера Танганьїка.
Давненько не писав про акваріум, з новин -
у Лампрологус оцелатус «голд» з'явилися знов малята, поки сидять в мушлі та випливають лише ловлячи корм. З попереднього виводку вижило та вже стали майже дорослими 5шт.
Відео Читать

Також ще відловив мальків Лампрологусів мультифасциатусів загалом вийшло біля 26 штук (семерих вже пристроїв), різного віку та розміру.
Відео Читать

Можливо у когось є бажання придбати мальків голдиків та мультиків - звертайтесь.
barvinok, Santyaga,
28.9.2017, 22:01 Шлях до озера Танганьїка.
Цитата(sector12 @ 28.9.2017, 21:04) *
~~DANILA~~, Як вам вдаеться підтримувати пісок в чистоті? В акваріумі пісок білий чистий .
В мене в травнику пісок зеленіе і дуже важко підтримувати йго в чистоті.

Я дуже ретельно "просіфонюю" пісок раз в тиждень при підміні води та намагаюсь щоб під час "сіфонки" нижній шар перемішався з верхнім. Також рибусі місцями його постійно переривають та перемішують.
Ще один думаю важливий чинник це досить помірна сила світла, оскільки рослин в мене не має світильник працює всього на 15%, для спостерігання за рибуськами більш ніж достатньо, а водоростям мало. Трохи є бурого нальоту масцями але то дрібниці та легко прибирається.
barvinok, drv, Mustafa, podlesniy, sector12, Володимир, Женя Царенок,
28.9.2017, 10:20 Шлях до озера Танганьїка.
Відео Читать

Далеко не всі відео викладаю у темі, більше відео тут
barvinok, drv, podlesniy, sector12, Володимир,
28.9.2017, 7:11 Шлях до озера Танганьїка.
Відловив частину мальків Лампрологусів мультифасциатусів (Lamprologus multifasciatus) в окремий акваріум, вдалося виловити 13шт. Розмір мальків приблизно 2см. Не дивлячись на свій вік та розмір - ведуть себе як дорослі особини - риють пісок та переставляють мушлі.
Трохи фото : Читать
[attachment=334957:мальки_м...тів__4_1.jpg] [attachment=334956:мальки_м...тів__3_1.jpg] [attachment=334955:мальки_м...тів__2_1.jpg][attachment=334954:мальки_м...тів__1_1.jpg] [attachment=334958:мальки_м...тів__5_1.jpg] [attachment=334959:мальки_м...тів__6_1.jpg]

Трохи пізніше викладу пару відео.
barvinok, drv, podlesniy, Володимир,
26.9.2017, 14:55 Шлях до озера Танганьїка.
Очі ще як звикли. Фото не передає достовірну картинку. Я навіть не можу передати як цікаво спостерігати за рибуськами - за їх відносинами, взаємодією з оточенням(мушлями, піском, камінням), охороною мальків та території та загалом поведінкою.
Бажання повернутись до "травника" поки немає.

Стосовно обслуговування все значно спростилося(по кількості обладнання, необхідній хімії та т.п.), єдине що складніше взаємодіяти з піском підтримуючи його в чистоті.

Травник та цихлідник це кардинально різні речі, але в кожній з них є своя цікавинка, які навряд колись вдасться об'єднати в одному акваріумі.
barvinok, drv, sector12, Володимир,
26.9.2017, 13:52 Шлях до озера Танганьїка.
Залишив той що був у травнику - діодний, що сам зробив, лише потужність поставив на 15%.
Можете на нього подивитись у минулій моїй темі присвяченій травнику тут
drv,
25.9.2017, 21:43 Шлях до озера Танганьїка.
В продовження історії про мальків Лампрологус оцелатус «голд» (Lamprologus ocellatus "gold") свіженькі фото :
[attachment=334901:мальки_голдів_1_13.jpg][attachment=334902:мальки_голдів_1_14.jpg] [attachment=334903:мальки_голдів_1_15.jpg]
barvinok, drv, Mustafa, Володимир,
30.8.2017, 8:29 Шлях до озера Танганьїка.
З'явилося трохи часу зробив відео.
У відео показано процес годування мальків оцелотусів живою артемією. Вік мальків приблизно 1,5 місяця, на подив вже набрали забарвлення та починають намагатись поводити себе як дорослі - розчепірювати плавники щоб здаватися більше та роблять намагання захищати територію.
Дивитись Читать


Трохи фото : Читать
[attachment=333689:IMG_2017...7_192125.jpg] [attachment=333688:IMG_2017...7_191900.jpg] [attachment=333687:IMG_2017...7_191830.jpg]
barvinok, drv, Володимир,
28.8.2017, 19:26 Шлях до озера Танганьїка.
Нове відео про годування мультів артемією.
Відео не дуже камера з близини знімає поганенько.
Можна побачити якого розміру досягли перші мальки які з'явились - що саме цікаве вже набрали забарвлення. Ще цікава ситуація, що у мультів три-чотири виводка мальків всі живуть мирно разом у своїх ритвинах.
Дивитись : Читать
drv, Володимир,
21.8.2017, 18:08 Шлях до озера Танганьїка. drv,
13.8.2017, 15:19 Шлях до озера Танганьїка.
Досить довго нічого не писав - був у відпустці.
Місяць акваріум був без підмін та обслуговування, єдине що робилось - годування рибусь та долив води що випарувалась.

На мій подив акваріум досить у непоганому стані - трохи водоростей на склі та скупчення відходів життєдіяльності мешканців у декількох місцях :
фото до підміни води та прибирання
[attachment=333019:запуск_м...агальні7.jpg]

Підмінив воду, трохи почистив скло, додав мушель рапанів - знайшов купу на березі :
[attachment=333020:запуск_м...агальні8.jpg]

Підсумувати можна наступне - акваріум непогано переніс мою відсутність; з'явилися нові мальки, а старі підросли; єдине з фіто-фільтром поки в мене не порядок - рослини виживають(приріст біомаси дуже повільний), а деякі рослини псуються.


barvinok, drv, KRABS, Mustafa, Володимир,
12.7.2017, 10:15 Шлях до озера Танганьїка.
Новини по акваріуму :
у мультів малеча у двох лігвах, як розумію дві самочки виховують нащадків, вдалося загалом нарахувати біля 10 мальків ;
у голдів все ж таки мальки залишились, то вони їх дуже старанно ховали, загалом вдалося нарахувати 11 і це у однієї пари.
drv, Алексей Днепр, Володимир,
28.6.2017, 8:03 Шлях до озера Танганьїка.
Обіцяне мною фото фіто-фільтру, по фото змін майже немає.

[attachment=331027:фіто_фільтр_9_1.jpg]

А це фото одного(хоча швидше однієї) з Лампрологусів мультифасциатусів (Lamprologus multifasciatus)
[attachment=331028:multifasciatus16_1.jpg]
barvinok, drv, sector12, Tomas&ua, Алексей Днепр, Володимир,
27.6.2017, 9:46 Шлях до озера Танганьїка.
Доброго ранку.
Ф/ф - сфотаю та викладу фото пізніше.
Рослини ростуть не дуже, спочатку був шалений старт росту, а потім всі загальмувалися. Є в мене різні думки по цьому питанню але поки руки не доходять перевірити їх на практиці.
По фітодіодам однозначно судити важко, оскільки не знаю як би росли рослини без них.
Світло увімкнене 11 годин.
Добрива є думки додати але поки боюся щоб не поперли водорості в акваріумі. Зараз в акваріумі майже повна відсутність водоростей, незначна кількість з'являється на склі та це при тому що досить сильно годую рибу, після моїх попередніх мешканців я трохи в шоці від прожерливості цихлідок.

P/S.
Моя пропозиція по Хеленам актуальна - є близько 80шт, продам за ціною запропонованою покупцем.
drv, Tomas&ua, Володимир,
25.6.2017, 16:56 Шлях до озера Танганьїка.
Сьогодні спробував дати малькам Лампрологус оцелатус «голд» (Lamprologus ocellatus "gold") живу артемію, їли з задоволенням хоча ще бояться випливати з мушлі.

Ще самочка(мати) зробила перестановку мушель - тепер в них дво-кімнатна квартира, причому всі дві кімнати дитячі, мальки тусять то та то там. Спостерігав процес - це справжня наука, то підкопує, то пересуває, то повертає та все це багаторазово, поки не отримає те що замислила.


Мальків одночасно вдалось побачити шістьох.
Більше відео на каналі, посилання у попередньому дописі.
barvinok, drv, sector12, Tomas&ua, Володимир,
25.6.2017, 12:04 Шлях до озера Танганьїка.
Нові відео вже на каналі youtube, в темі викладу деякі пізніше.
barvinok,
23.6.2017, 13:30 Шлях до озера Танганьїка.
Володимир, дякую за підтримку.
Ось відео малят голденят

barvinok, drv, rjhytkbec, Schoksik, sector12, Володимир,
23.6.2017, 11:41 Шлях до озера Танганьїка.
Фото малечі голдів. Дуже складно їх сфотати, тому якість не дуже.
Самочка прикриває собою мушлю де ховаються мальки(один все ж таки виглядає)
[attachment=330893:мальки_г...в_1_01_1.jpg] [attachment=330896:мальки_г...в_1_04_1.jpg]

Батьки на варті своїх нащадків
[attachment=330894:мальки_г...в_1_02_1.jpg] [attachment=330895:мальки_г...в_1_03_1.jpg]

Мальки виглядають з мушлі
[attachment=330897:мальки_г...в_1_05_1.jpg] [attachment=330898:мальки_г...в_1_06_1.jpg] [attachment=330899:мальки_г...в_1_07_1.jpg] [attachment=330900:мальки_г...в_1_08_1.jpg]

Мальки обшарюють територію
[attachment=330901:мальки_г...в_1_09_1.jpg] [attachment=330902:мальки_г...в_1_10_1.jpg]
barvinok, drv, Володимир,
23.6.2017, 7:02 Шлях до озера Танганьїка.
У Лампрологус оцелатус «голд» з'явилася малеча. Цікаво за ними спостерігати, ховаються у мушлі, періодично роблять вилазки, батьки їх захищають та годують. Спостерігав, як самочка(мати малят), відгризала шматок від корму(у таблетках) для донних риб та у роті переносила до мушлі, а мальки його хрумали. На днях спробую дати артемію.
Не знаю чи вдасться батькам зберегти малечу - відсаджувати поки не планую.
Фото та відео викладу пізніше(треба підготувати).
В Instagram(paveldanilov100) можна подивитись відео зроблене на швидку руку сьогодні вранці.
barvinok, sector12, Tomas&ua, Володимир,
22.6.2017, 12:16 Шлях до озера Танганьїка.
Нове відео мешканців мого акваріуму.
Знімав на екшн-камеру під водою перший раз. Якість вийшла не дуже, треба ще потренуватись та знайти підхід до дива Китайського електронобудування (кому буде цікаво, посилання на камеру під відео в описі на YouTube
Дивитись Читать
barvinok, Володимир,
21.6.2017, 11:11 Шлях до озера Танганьїка.
Свіженькі фото мешканців :
Лампрологус мультифасциатус (Lamprologus multifasciatus)
[attachment=330785:multifasciatus7.JPG] [attachment=330786:multifasciatus8.JPG] [attachment=330787:multifasciatus9.JPG]

Лампрологус оцелатус «голд» (Lamprologus ocellatus "gold")
[attachment=330792:ocellatus_gold9.JPG] [attachment=330793:ocellatus_gold10.JPG] [attachment=330794:ocellatus_gold11.JPG] [attachment=330795:ocellatus_gold12.JPG]

Доречі, є біля 80 штук хижих равликів Хелен (Anentome helena) - можливо комусь треба, продам за запропонованою Вами ціною.
barvinok, drv, sector12, Володимир,
3.6.2017, 10:35 Шлях до озера Танганьїка.
Все більше закохуюсь у мешканців мого акваріуму.
Дуже цікаво дивитись як вони змінюють рельєф дна акваріуму та з'ясовують стосунки, сперечаючись за мушлі та територію.
Два вечори годував артемією, рібусі вправно полюють за нею - забуваючи про всі суперечки та територіальні сварки.
Окрема історія як рибусі взаємодіють з піском, а саме розгрібають його плавничками та переносять у роті.

Відео у що перетворили дно копачі, відео не передає глибини ритвин але дасть трохи уявлення. Читать
barvinok, nin4ik, sector12, Tomas&ua,
3.6.2017, 9:41 Мечта 240л
Можливо комусь буде цікаво подивитись як виглядає акваріум та які нові мешканці після кардинального перезапуску та зміни формату.
Шлях до озера Танганьїка.
У темі багато фото та відео.
Ось лише деякі :




Дивитись(приємного перегляду) Читать




drv, Svyatoslaff, yarishNEW, Алексей Днепр, Володимир,
1.6.2017, 11:41 Шлях до озера Танганьїка.
Мультам приготував скупчення мушель але вони їм не сподобалися(мабуть) - лише один маленький мульт зайняв запропоновану домівку. Троє мультів на чолі з найбільшим облюбували каміння. Один почав облаштування домівки сам, неподалік від оцелотусів. Не дивлячись на свій невеличкий розмір вправно справляється з перестановкою та перевертанням мушель.

Я загалом спостерігаю за обстановкою та роблю правки - найбільш задиристих намагаюсь розмістити подалі, шляхом пересування вподобаних ними мушель.

Сьогодні ввечері спробую дати їм артемію(якраз вчора проклюнулась) для різноманітності раціону. А так дуже добре куштують сухий корм, єдине не можу підібрати кількість корму яка необхідна, мені здається що вони голодні. Але як розумію краще недокорм чим перекорм - поступово підберу оптимальне дозування.


KRABS,
1.6.2017, 8:49 Шлях до озера Танганьїка.
Рибуськи адаптувалися та почали ділити територію.
Спостерігати за ними мега-цікаво.
Лампрологус оцелатус «голд» (Lamprologus ocellatus "gold") - зайняли по мушлі, та періодично роблять вилазки до сусідів. Дуже цікаво облаштовують свої помешкання - заглиблюють, пересувають та перевертають мушлі. Постійно в русі - дуже ділові та сміливі.
[attachment=329698:ocellatu...ним_фото.jpg]

Лампрологус мультифасциатус (Lamprologus multifasciatus) - облюбували завал з каменів той що ліворуч. Час від часу роблять вилазки вивчаючи територію та придивляються до скупчення мушель які я для них підготував.
[attachment=329699:multifas...ним_фото.jpg]

Відео про рибусь в моєму акваріумі(приємного перегляду) Читать




barvinok, KRABS, Mafiozi_89, rjhytkbec, Tomas&ua,
31.5.2017, 12:30 Шлях до озера Танганьїка.
Ось як все було в фото колажі.
[attachment=329643:отримана...ним_фото.jpg]
KRABS,
31.5.2017, 11:03 Шлях до озера Танганьїка.
Доброго дня.
Сьогодні зустрів потяг зі Львову з рибуськами.

Вже адаптував(годину переводив крапельним методом) та випустив у акваріум.

Трохи пізніше викладу фотки та розповім що до чого.

Всі рибуськи пережили переїзд та адаптацію добре. Після того як потрапили до акваріуму почали займати мушлі. Лише самий більший Лампрологус оцелатус «голд» (Lamprologus ocellatus "gold") хворобливо виглядає порівнюючи з іншими, сподіваюсь відійде від стресу та все буде добре.

Хочу подякувати KRABS за величезну допомогу в придбані та доставці рибусь.

Поки можете подивитись відео як я вчора облаштував мушлями акваріум, підготувавши оселі рибуськам.
Дивитись Читать


KRABS,
8.5.2017, 19:20 Шлях до озера Танганьїка.
Цитата(Игорь Колосан @ 8.5.2017, 19:43) *
А ви використовували мущлі з віноградного равлика?

З родиною пішли на берег затоки на Дніпрі та назбирали різних мушлей без мешканців - не знаю до якого виду вони належать, мабуть якісь з різновидів річних равликів.
yarishNEW,
8.5.2017, 17:56 Шлях до озера Танганьїка.
Домівка для нових мешканців - готова.
[attachment=328479:камені_4_0.jpg]
Після довгих роздумів та пересування каменів, зупинився на наступному варіанті. Чесно кажучи мені подобається - дякую всім хто допоміг порадами (бо так й зупинився б на першому варіанті) . Можливо комусь не сподобається але ж "на смак та колір всі фломастери різні".
Мені здається вдалось хоть частково об'єднати щоб було зручно мешканцям акваріуму та щоб було приємно дивитись.


Тепер можна просуватися далі.
Назбирав порожніх мушель(раковин) на березі затоки Дніпра, декілька раз проварив але після нетривалого часу находження у акваріумі в них з'явився досить неприємний сморід.
Чи є якийсь метод підготовки мушель, чи краще придбати вже підготовлені?
Andrew1, drv, sector12, yarishNEW, Женя Царенок,
6.5.2017, 11:59 Шлях до озера Танганьїка.
Цитата(Игорь Колосан @ 5.5.2017, 22:25) *
А якого розміру камені -щоб розуміти. На крайньому фото - зліва і справа від середини. Може в мене в завалах шось знайду-гроші не потрібно, тільки перевізник.

Дякую за пропозицію, але відмовлюсь - спробую використати наявні в мене.
Розмірковую над пропозицією з сусіднього форуму, щоб залишити лівий завал, а праві камінці розкидати по дну.
Игорь Колосан,
5.5.2017, 20:30 Шлях до озера Танганьїка.
Теж думав зробити різної висоти, але не виходить технічно - каміння не тримається або починає виглядати не привабливо та штучно, ще поміркую можливо щось вийде.
По діодним смугам - так купляв їх як спец.фіто. Замовляв в Китаї, дві смуги по 1м, на них вже якісь блочки та євровилки - все разом біля 10$.
Tomas&ua, Игорь Колосан,
5.5.2017, 18:17 Шлях до озера Танганьїка.
Дякую всім хто дає поради, намагаюся до них прислухатись та виконати (по можливості).
Зробив наступний варіант, фото не передає реальну картинку але мені здається, що вже досить близько, мені починає подобатись.
Камінь гострим кутом повернути не виходить, бо тоді стає видно його дуже не гарну сторону.
[attachment=328335:IMG_2017...0535_423.jpg]
До речі про фіто-фільтр, рослинам начебто подобається, майже на всіх помітний ріст та з'являються нові листочки.
barvinok, drv, Tomas&ua, Женя Царенок, Игорь Колосан,
4.5.2017, 17:22 Шлях до озера Танганьїка.
Всім доброго вечора.
Наступний варіант розташування каменів(перше фото). На другому попередній варіант.
[attachment=328310:IMG_2017...4_180812.jpg] [attachment=328311:IMG_2017...3_063812.jpg]
barvinok, Женя Царенок,
3.5.2017, 8:18 Шлях до озера Танганьїка.
Варіант розташування каменів. Крутив по різному, що вийшло видно на відео. Варіант можливо не кінцевий, щось мені не подобається. Досить складно об'єднати гарну картинку з стійкістю конструкції та ще й з наявних каменів. Після засипання піску картинка зміниться, швидше за все в кращу сторону. Ще порозмірковую, якщо в когось є якісь думки - з радістю прийму до уваги.
barvinok, drv, Mafiozi_89, Женя Царенок,
1.5.2017, 10:33 Мечта 240л
Прблеми у використанні світильника не має, оскільки він з конторолером з різними налаштуванняпи (по часу та потужності світла). Мав на увазі що для теперішнього мого проекту світильник використгвую на процентів 20 - не використовуючи весь потенціал.
yarishNEW,
30.4.2017, 22:09 Шлях до озера Танганьїка.
Нарешті закінчив з фіто-фільтром. Не дивлячись на не складний мій проект "Шлях до озера Танганьїка" його реалізація затягнулась - життя вносить свої корективи в наші плани:
При бажані можете прочитати. Читать
Спочатку дружину забрали по швидкій - зробили операцію(жовчний), а через місяць тещу забрали по швидкій та також зробили операцію(камні в почках). Якось цей рік не дуже вдало розпочався. Ще й "безкоштована" медицина бентежить розмірами "подяки" хірургам.


У відео можете побачити що вийшло. Результатом задоволений але швидше за все освітлення буду змінювати. Також вже у процесі використання фіто-фільтру буде зрозуміло на скільки вдала конструкція та наскільки вона сподобається рослинам.

Нагадаю :
Даний фільтр зроблений з кашпо для квітів з вклеєними перегородками з пластику(на сантехничний герметик) та врізаними металевими штуцерами для подачі та відводу води. Також додані металеві стяжки для міцності конструкції.

Вся конструкція закріплена на стіні за допомогою металевих кутків та для підстраховки натягнені металеві тросики.

Наповнювачі у фільтрі :
-керамзит;
-керамічні кільця;
-мочалки.

Освітлення(швидше за все буду переробляти) - дві діодні смуги.

Рослини :
Циперус;
Філодендрон;
Спатифілум;
Хлорофітум.

barvinok, drv, Serij0109, Tomas&ua, Женя Царенок,
30.4.2017, 21:41 Мечта 240л
Цитата(Kosyan80 @ 30.4.2017, 20:54) *
Паша привет,не осилил просмотр всей темы,нет времени. На какой странице у тебя перечень светодиодов используемых в твоем светильнике? И как впечатление по "тяге" к водорослям?

Привет, давненько я нечего не писал в этой теме.
Вот ссылка на пост про диоды тыц
Однозначно про водоросли сказать сложно, а именно про влияния спектра на них. Периодически были проблемы с водоросли но уверен на 95%, что причина была не в освещении. Поскольку спектр у меня был одинаковый всегда, а ситуация с водорослями менялась от минимального количества до критического и обратно.
Светильником очень доволен по этот день - работает, хотя сейчас кардинально изменяю направление своего увлечения и для текущего проекта такой светильник не нужен, а точнее та мощность какая в него заложена.
yarishNEW,
17.4.2017, 16:14 Шлях до озера Танганьїка.
Доброго дня, всім читачам моєї теми. Нарешті закінчив з фіто-фільтром, переробив його та закріпив на стіну.

Іспити показали, що з наповнювачем(фіто-фільтру) замовлена мною помпа дуже потужна та рівень води тримається хоч і стабільно але дуже високо. Поскрібши в себе по загашникам - знайшов меншу, з можливістю регулювати силу потоку.

Також підкупив каміння базальту, різного розміру, для створення картинки в акваріумі.

Звільнив повністю акваріум - від рослин та грунту(можливо комусь потрібний ідеальний грунт для травника біля 30кг !за Вашу ціну або обмін читайте нижче!, дуже якісно промитий та висушений - базальтова крихта чорна 2-4мм), залишились лише мешканці(можливо когось зацікавлять Хелени, Аманки та підстаркуваті Мікрорасбори Галактіки !за Вашу ціну або обмін читайте нижче!

Тепер з'явились нові питання - що використовувати в якості підкладки під каміння та де рекомендований матеріал можна придбати?
Каміння в мене в акваріумах попередніх було, але ніколи не заморочувався клав на грунт та присипав. В запланованому акваріумі такий фокус не вийде, оскільки заплановані мешканці будуть копати та підкопувати - з цієї причини вирішив ставити каміння безпосередньо на дно та підсипати піском.

Ще питання де можна придбати мушлі потрібного розміру, щоб запланованим мешканцям комфортно жилося?
Andrew1, barvinok, Алексей Днепр, Женя Царенок, Игорь Колосан,
21.3.2017, 10:35 Шлях до озера Танганьїка.
Andrew1 можливо, але не вдалося знайти з рекомендованою фракцією та мабуть природного піску в такій фракції не існує.
Tomas&ua брав у фірми яка займається сумішами для будівництва, знайшов їх на olx
Andrew1, Tomas&ua,
21.3.2017, 8:58 Шлях до озера Танганьїка.
Потихеньку наближаюсь до перезапуску.
Переробив фіто-фільтр, доповнив опис в дописі.
Придбав пісок як і планував - кварцевий пісок 0.4-0.8мм.
Взяв 40кг(приблизно 30л). Можливо комусь буде цікаво 1л=1.3кг.
Купляв у Києві, вартість 5грн/кг. Якраз хотів сіренький. Як буде у воді виглядати подивимося.
[attachment=325336:пісок_04_08.jpg]
drv, Алексей Днепр,
6.3.2017, 15:48 Шлях до озера Танганьїка.
Давненько нічого не писав але процес повільно йде. На цьому тижні планую завершити виготовлення фіто-фільтру, нарешті з Китаю прийшла помпа, світлодіодні смуги та фільтрувальні матеріали.
Китайці підставили, але маємо що маємо, нижче відео розпакування посилки.


Паралельно шукаю домівку для мешканців свого акваріуму. Точна кількість поки невідома, буде ясно коли повністю уберу всі рослини. Кожен тиждень при підмінах води прибираю частину рослин.
З населення є :
Мікрорасбора Галактика - їх віддам безкоштовно, оскільки у них досить поважний вік(більше трьох років), можливо їм залишилось недовго.
Аманки самці та самки. Самки постійно з ікрою - можливо хтось хоче спробувати розводити - ціна договірна.
Севелія разлінованна(sewellia-lineolata) - цих рибусь хотів би залишити, дуже мені подобаються. Периодично в мене нерестяться - є дорослі особини, підлітки та зовсім малеча. Можливо є в когось інформація або досвід сумісного утримання Севелії разлінованної та цихлідок заради яких я все затіяв. Якщо бажано разом не тримати, тоді ціна договірна.
Велика кількість хижих равликів ХЕЛЕН - ціна договірна.
Якщо в когось є інтерес у придбані перерахованих рибусь, креветок та равликів - прошу писати особисті повідомлення з вказанням що Вас зацікавило та вартість за яку хочете придбати. Бажаний самовивіз, оскільки не маю можливості відправляти через жд. та авто. вокзали.
Andrew1, Алексей Днепр, Женя Царенок,
23.2.2017, 15:51 Шлях до озера Танганьїка.
В нижній частині отвори є (десь висотою 0,5см на всю ширину вазону) - то я так відео мабуть зняв. Вода буде проходити по черзі - спочатку зверху перегородки на наступній перегородці знизу. Вода в фільтрі буде на 4см нижче верхньої кромки кашпо, на 3см від кромки буде аварійний злив.
По наповнювачу в основному керамзит, на подачі води керамічні кільця для розбивання потоку та крупно пористі губки(не остаточне рішення) . Планую і подачу і злив врізати знизу, щоб по бокам не стирчали трубки.
По рослинам ще не вирішив, буду пробувати що зможу знайти по більш-менш адекватній вартості.
Зараз чекаю з Китаю помпу, фільтруючі матеріали, світло, а паралельно роблю фіто-фільтр та роздумую як краще його закріпити на стіну - чи досить буде 4 кутки, чи зробити повноцінну полку. Як краще зробити подачу та відвід води для зручності обслуговування та безпеки. Є над чим поміркувати - не дивлячись на безліч інформації доступної у мережі.
Tomas&ua,
23.2.2017, 14:37 Шлях до озера Танганьїка.
Ось що вийшло на даний момент - стосовно фіто-фільтру.

Придбав вже фітинги для підключення подачі та відводу води але вирішив не врізати поки не прийде помпа, оскільки достеменно невідомо діаметр трубки по якій буде надходити вода.
Ще остаточно не визначився з остаточним розташуванням елементів фіто-фільтру. Хочу щоб було і зручно і безпечно - ще обдумую.
Кому цікаво матеріали та ціни :
1.Кашпо для квітів, довжина 1м (приблизно 3$)
2.Пластик для перегородок(шматок лежав без діла, вартість невідома)
3. Термо-клей, приблизно 2 стержня(загальна вартість 3$). Зупинився на клею для PDR авто ремонту, тримає дуже міцно, застигає швидко. Порівнював з клеєм з будівельного супермакету - різниця помітна.
Можливо в когось будуть думки чи поради стосовно побаченого.
Як і попереджав Andrew1 - клей не тримає, причому цікава ситуація в деяких місцях не можливо відірвати в деяких відходить легко.

Переробив фіто-фільтр.
Вклеїв перегородки на сантехнічний герметик, додав металеві стяжки(щоб не розпирало), врізав штуцери для подачі та відводу води.
Провів перше випробування у ванній(без наповнювача) - виявив що одна з перегородок на стиці дала протікання(проклеїв по новій).
Загалом нібито не погано. Помпа замовлена в Китаї якраз підійшла по потужності, вода встигає стікати тримаючи заданий рівень. Також випробував аварійний перелив, також працює.

Продовження по фіто-фільтру та не тільки.
Кінцевий варіант фіто-фільтру.
Andrew1, Tomas&ua, Алексей Днепр,

13 страниц V   1 2 3 > » 
Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 29.3.2024, 15:26