Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

> Пятисотничек:), Жизнь аквариума на протяжении нескольких лет и как его дела сегодня
sharapusik
сообщение 14.1.2019, 20:43
Сообщение #1

Активный аквариумист
Из: Вараш
Украина Украина
Благодарности: 649 раз(а)

Итак история моего "пятисотника"
В пустом виде аквариум около 588 , но учитывая грунт, коряги, камни и то, что не всегда он полный - буем именовать его именно ПЯТИСОТНИК.

Когда-то, довольно давно, на этом же форуме уже была моя тема , посвященная любимой баночке, но воды с тех пор утекло много и она теперь где-то в "марианской впадине".
Потому вкратце .
Дабы не делать первый пост очень длинным, что неудобно при открывании каждой новой странички - буду размещать тут фото аквариума сейчас, а как что было - последовательно по сообщениям в теме

Прикрепленное изображение

Изменилось многое за 8-9 лет а жизнь аквариума все прежде бурлит:)

Благодарности:
3
Вставить ник
+Цитировать сообщение
2 страниц V  < 1 2
Ответов (20 - 20)
sharapusik
сообщение 21.2.2019, 11:27
Сообщение #21

Активный аквариумист
Из: Вараш
Украина Украина
Благодарности: 649 раз(а)

Цитата(podlesniy @ 17.2.2019, 21:13) *
Одна з моїх доньок любить вилазки за корягами у ліс чи на болота.
Я от теж чекала весни, щоб з дітьми вибратися з такою метою - вони це і справді люблять!:) Думала наберу, а літом ремон, і на осінь буде краса...
Ну що ж:) - практично так воно і буде:)

Цитата(podlesniy @ 17.2.2019, 21:13) *
У Вас у місті ДДЮТ комунальний заклад, чи це власність містоутворюючого підприємства?

БДЮТ - будинок дитячої та юнацької творчості.
Це не те і не інше - ми належимо до "освіти", освіта у складі головних розпорядників бюджетних коштів , відноситься до органів місцевого самоврядування. Державний заклад і всі гуртки абсолютно безкоштовні.

Ох, не встигаю взагалі ні з темою ні з усім іншим(( - тільки встановила новий акваріум на роботі і буквально через день нас сповістили про ремонт! - це була середа...
До понеділка усе абсолютно приміщення мало бути звільнене і демонтована стіна з акваріумами wacko.gif
Так що з роботи я виповзала кожень день пізно - пізнісенько, адже довелося переселяти 4 акви десь на 50л, одну десь на 200л, одну десь на 240л, одну на 150л, одну на 500л і пару нерестовиків, 6 терраріумів з ахатінками і квіти+ демонтувати стіну( це робив чоловік і кум), адже наш єдиний працівник, що міг це зробити був на лікарняному з травмою руки.
Поклейку і заміну старих акваріумів на нові і однакові( 240л) довелось відкласти.
Було не просто, але ми впорались!:)
Також виявилася неймовірно вчасною заміна старої тумби від мого домашнього ( покупного у давні часи) акваріума на зварну конструкцію. Тумбу перевезла на роботу - на неї планую палюдаріум зі старого акваріума, що буде звільнений і замінений на новий. Дома, в свою чергу довелося неймовірними темпами переобладнати кришку на діоди( були люменки) і запускати аквас - частина риби з гуртка мігрує до дому до свого часу, а також рослини - щоб хоч щось зберегти і може наростити, бо на роботі з регулярним освітленням проблема.....
Нову станину навіть не встигла пофарбувати, тільки загрунтувала і все. Грунт новий і стерильний - для рослинок погано. Стару воду перевезу разом з рибами. Ось вже добу стоїть і журчить акваріум набраний на половину новою водою.
Думаю як бути з рослинами....
Практично всі акваріуми переставлялись разом із декором, рибою та краплиною води, а 2 довелося звільняти і перевозити пустими.
Шкода, що не встигала фоткати рибу і воду - у чому вона тільки не була! Ми навіть позичали баки для зберігання тирси на гуртку у тварин - вимивала іх, заливала подою і найбільшу рибу по тазиках і баках, вся інша по усім відрах на поверсі.
Ох і епічно це було 0468.gif ohmy.gif
Фото практично нема - деякі зробили діти і пару штук я - але на них не всі акваріуми.
З 500ка вигрібли усе, окрім коряги.

Під час переносу і переселенню акваріумів по сусіднім приміщенням дуже згодились присоски для скла, адже усі акваріуми стоять на піноплексі або пінопласті, деякі приліпли і не дуже-то зсувались у бік, щоб підхопити під дно. Також акваріуми стояли між опорними стовпами стелажів і рукою не дуже-то влізешь, щоб вісунути. Чоловіки прикрипляли присоски всередину акваріума, я тримала пінопласт, а вони висовували акваріум так, щоб хоч рукою підхопити за дно. Потім я бігоп перекладала на парту пінопласт, а чоловіки переставляли акваріум поверх. Переносили разом з партою, так як акваріумі( практично всі) лишалися з грунтом( і не тільки), щоб не тріснуло дно, а також , щоб можна було перепочити десь у коридорі просто поставивши парту - все було досить важке, навіть акви на 50л.

Фото не під час переїзду, але видно як було

Нема фото до переїзду, але є як зараз стоять

Звільняємо клас - тепер перегородки не буде

При всіх складнощах цих декількох днів, я справді рада цьому ремонту, яким би несподіванним він не був! Зарас він набагато вдаліший - ніж , наприклад, весною чи літом - для мене у всякому випадку:)
І я дуже щаслива, що у новому приміщенні я одразу встановлю нові акваріуми, шкода , що недооформлені, адже матеріал не встигла назбирати((

Благодарности:
Вставить ник
+Цитировать сообщение

2 страниц V  < 1 2
Теги
Нет тегов для показа