Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику mrwerty ::: Спасибо сказали: 41 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
29.4.2013, 15:43 Фотоаппарат Panasonic DMC-GX1
[quote name='Argo' date='29.4.2013, 15:36' post='517345']
mrwerty, Я думаю можно сфотать аквариум любым фотоапаратом, но качество будет разное. smile.gif Этот смотрю не плохой! Макро немного слабее, но зум получше.

а як ним краще фотографувати і які настройки
Argo,
6.4.2013, 8:38 Как избавится от мусора в грунте?
на рахунок ph вранці перед включенням світла 6.5 а ввечері перед виключенням світла не більше 7
кількість пузирків підбирається для кожного акваріума шляхом проб почніть з невеликої кількості і дивіться як буде мінятись ph і збільшуйте чи зменшуйте подачу СО2
на ніч брагу нема потреби виключати так як рослини активно росли і кисню має вистачити до ранку
віточок треба було набрати декілька та як не завжди з першого разу можна вгадати яка підійде
а нарахунок мікому який ви купили його бажано в акваріум не лити, я вам раніше писав який міком можна лити в акваріум 19 пост
Vikasol,
1.4.2013, 20:37 Как избавится от мусора в грунте?
все набагато простіше і не обовязково бути чоловіком щоб зробити подачу со2 в акваріум

Обратный клапан и счетчик пузырьков своими руками http://www.aquafanat.com.ua/pages-view-604.html

дифузор Супер распылитель СО2 из веточки рябины.

брага http://www.aquafanat.com.ua/pages-view-570.html
Vikasol,
1.4.2013, 9:47 Как избавится от мусора в грунте?
так знов по порядку
на рахунок монофосфату як ви його вносили? навіщо його вносили якщо на той момент коли вам писав у вас рівень фосфатів був 1-2 мг\л що є нормою для травника з достатньою кількість рослин а у вас не багато рослин? для вашого акваріума норма 1 мг\л
тепер просто не вносьте монофосфат і в принципі нічого з удо також не вность і що дня міняй по 20% води десь за тиждень ви вимиєте надлишики удо
норма для акваріума no3 - 10мг\л po4- 1мг\л рh 6,5
що за мікро ви купили в садовому магазині і як його робавляли і навіщо розбавляли і як вносили?
тест на залізо проста трата грошей він вам мало чим допоможе і навіщо він вам?
чорна борода не від ламп і якщо ви поставите Сильвания аквастар и гролюкс или Хаген лайф гло и аква гло особливо нічого не поміняється, у вас борода вкоріш за все від того що ви пересвітлюєте акваріум і від перекосу по макро а саме по фосфату, щоб пропала чорна борода терба просто створити умови для росту рослин тоді чорна борода відійде, можна додавати сайдекс трохи поможе але всерівно краще підміни води робити частіше щоб не було надлишку УДО для бороди, поставити СО2 рослини почнуть рости в рази швидше, не вносити без потреби удо і борода за два три тижні відійде
на мою думку купуючи дорогі акваріумні лампи ви просто потратите гроші можна освітлювати простими лампами просто правильно підбирати їх по спектру є акваріуми які простими енергозберігалками освітлюються і в них рослини ростуть
на рахунок счетчика СО2 краще не купувати візьміть шприц 5 кубів дістаньте поршень в ставте в шприц обратний клапан і счетчик готовий осталось за допомогою іншого шприца з іголкою залийти в счетчик воду
не обовязково рябіну можна і ніші дерева пробуваати якщо рябіни нема
на рахунок дропчекера не знаю краще орієнтуватись по рибі і по ph хоча на спочатку хай краще буде він
порада НЕ ТРАТЬТЕ ДАРОМ ГРОШІ акваріум має приносити радість а не викачувати гроші на бренд
на рахунок удо його вносити треба тоді коли є в цому потреба лити його що дня не обовязково
ви зараз з тиждень поміняйте воду без удо і в кінці зробите тест то фосфату і нітрату якщо показники будуть нижчими від норми внесете невелику дозу удо (краще фосфат і нтрат окремо) і на слідуючий вечір знов перепровірите показнити фосфату і нітрату,
якщо на слідуючий день показники фосфату і нітрату не виросли в порівняні з вчорашним днем і вони нижче норми то дасте більшу дозу удо
якщо на слідуючий день показники фосфату і нітрату виросли в в порівняні з вчорашним днем і вони вище норми то не вносите удо і ждете до завтрішнього вечора поки показники не опустяться
такими діями пробуєте знайти свою дозу удо
іще мікро і макро удо краще вносити окремо наприклад мікро удо вносите зранку а макро удо ввечері, калій вносите при підміні
також забув дописати що при світлі від 0,5 вт\л бажано починати подавати СО2 а при світлі від 1 вт\л СО2 є обовязково для травника
Vikasol,
28.3.2013, 21:24 Нано биотоп Африки,Река Нигер .
як на мене лише трохи підфарбувати воду відваром вільхових шишок чи простим чорним чаєм і все буде виглядати по настоящому
y030378,
22.3.2013, 23:42 Как избавится от мусора в грунте?
так давайте по порядку
яким мікро користуватись кожен визначається дивлячись із фінансових можливостей і з того що є в його місті, якщо є фінансова можливість купуйте фірмене мікро, а якщо із фінансами не дуже то можна купляти самосміси або в садовому магазині купити наприклад міком тепличні культури на картинці намальовані огірки 25гр коштує 4 грн на ваш акваріум його хватить десь на пів року до нього можна докупити міком хелат заліза якщо його не буде вистачати ціна також 4 грн і вистачить десь також на пів року
на рахунок макро давати чи ні ? дивіться в макро входить калій, азот (підінмають нітрати) і фосфор (піднімає фосфати) якщо у вас в акваріумі на даний момент фосфати і нітрати вище норми то на даний момент їх вносити не треба, як тільки їх стане менше норми тоді потрібно буде вносити макро. часто буває що не вистачає одного елементу із макро а другого забагато тому краще вносити кожен із елементів макро окремо, а саме калій при підміні (сульфат калію) фосфат (монофосфат калію) і азот (калієва селітра). їх можна купити в магазинах із хім реактивами дорого або в садовому магазині дешево але є свої мінуси приміси різні, рецепт виготовлення макро не складний зважити на вагах електроних і залити дистильовано водою чи осмосом
я купляв у садовом магазині і нічого страшного ( приблизні ціни і на скільки їх приблизно вистачить : сульфат калію 1 кг за 25 грн, десь запас на 2 роки, монофосфат калію 300 гр 25 грн вистачить не на один рік, калієва селітра 500 гр 23 грн. вистачить десь на 2 роки) але якщо кошти дозволяють то краще купляти в магазинах які торгують хімреактивами якщо такі у вас є , якщо купляти в садовому магазині чи у квітковому на 100 грн вистачить не на один рік
у вас багато світла вам треба зробити подачу СО2 і стежити за фосфатами і нітратами тримати їх десь у співвідношені 1:10 і тримати ph 6-7
самостійно зробити бражку може без проблем навіть і дитина варіанти виготовлення є на форумі і в гуглі
головне не перестаратись із подачою газу щоб не положити всю рибу, треба подавати СО2 поступовно і постійно стежети за показником ph щоб він різко не понижувався і не був нижчим за 6 і стежити за поведінкою риби якщо вона вся вспливає і ковтає повітря на поверхні значить ви подали забагато СО2 , можна купити дропчекер та індикатор СО2 до нього і по ньому орієнтуватись
Vesomiy, Vikasol,
21.3.2013, 15:46 Как избавится от мусора в грунте?
через фон погано видно скільки насправді у вас рослин
поставте просто темний фон, синій на вибір або без фону і посадіть побільше рослин на скільки я роздивився рослин у вас не багато
зменшіть освітлення акваріума щоб було менше 0,5 вт\л і не давайте удо тільки калій при підміні ну і мікро мінімум і то по необхідності або не бійтесь подавати со2
попробуйте бражку її зробити не важко
як тільки почнете давати со2 і доглядати належним чином за акваріумом то рослини почнуть активно рости і проблеми з водорослями самі відійдуть, а без рослин боротись із водорослями будете вічно і ніякі фільтри цьому не допоможуть а хімія дасть лише короткотривалий ефект
за допомогою СО2 тримайте РН 6,5
тримайте фосфати на 1 і не допускайте їх понулення якщо фосфатів буде менше 0,5 то будь водорості
нітрати тримайте 10-20 (для цього краще мати монорозчини)
підміни зараз оптимально - 20-30% 2 рази на тиждень
дозу мікро розраховуйте по залізу 0,05 мг/л
забийте на сифонку в нормальних травниках вона не потрбіна
на покупку нових дорогих фільтрів забийте вони вам мало чим поможуть а лише наповнять кармани бариг набагато простіше зробити брагу і самому робити удо з садового магазину що порівняно з фільтром є шарою

Vesomiy, Vikasol,
20.3.2013, 9:25 Как избавится от мусора в грунте?
думаю автора тривожить не грязний грунт а нітрати 50 мг\л після підміни 50 % води
jetix,
20.3.2013, 7:27 Как избавится от мусора в грунте?
при світлі 1 вт\л бажано подавати со2 якщо є рослини
оскіль для росту рослин потрібні надежні умови води, світло, со2 і удо за відсутності одного із списку ріст рослин стає меншим
можило ви просто перелили удо а так я не було со2 і ваші рослини не встигали виїсти все удо яке ви наливали і у вас воно накопичувалось
виставте фото акваріума і напишіть що і скільки ви наливали із удо в акваріум
Vikasol,
19.3.2013, 22:51 Как избавится от мусора в грунте?
привіт

внутрішній фільтр не умовою для біологічної рівноваги він лише виконує функцію механічної очистки і перемішування води, через це і такий рівень нітратів у вас

наявність замуленості в грунті це не завжди проблема оскільки якраз грунт і є природнім фільтром оскільки в ньому містяться бактерії і часта його сифонка без потреби призводить не до покращення стану акваріума а навпаки, оскільки частим і неправильним просифонювання грунту ви вимиваєте корисні бактерії
сифонити треба по мірі необхідності і то доволі акуратно збираючи лише з його поверхні остатки корму і какашок
більш жорстка сифонка потрібна тоді коли рослини перестають рости через те, що в них підгнивають коріння, тоді треба більш жорстка сифонка грунту.

рівень нітратів понизити можна більш частими підмінами води але не бажано міняти за раз по 50% краще міняти що дня по 15-20% поки не стануть показники в норму оскільки так ви завдаєте менше шкоди рибам і рослинам
можна досадити більше рослин які швидко ростуть і будуть виїдати надлишок нітратів наприклад кинути роголисника і ряд інших рослин
найпростіший спосіб понизити нітрати посадити більше рослин і створити їм умови для найкращого росту

бажано поставити фото акваріума і написати про акваріум більше, світло яке, яка вода у вас її показники, чи подаєте ви со2 і удо чим більше ви розпишете тим краще
не знаю чи поміг але написав що знав
alex249, Kostya, Vesomiy, Vikasol,
24.2.2013, 20:26 Моя природа 42 л
про які вітаміни пишеться не зрозуміло
в акваріум стабільно вноситься калій при піднімі води
щодня дається мікро та залізо зранку, а макро добриво додаю наніч
а те що рослини кажуться жовтими це через те що стоять лампи 2700к дуже тепле жовтле світло і фоткалось на мобільний
рослини ростуть дуже швидко думаю за місяць другий все заросте шукаю ще декілька рослин на середній план можливо заміню з часом ех ніжний з переднього плану на щось менше глосу чи кубу
Catra,
23.2.2013, 17:05 Моя природа 42 л
Привіт
Це мій акваріум природа 42л. 48*38*27
4-5 см грунт кварц 2-3мм
світло 3 енергозберігалки по 20 вт 2700 і 6500 світло горить 12 годин планується заніма на одну компактну лампу 2g11 36 вт 865
фільтр внутрішній атман 360л/г
із риб гуппі
із рослин валіснерія, німфея, ех ніжний, вендетнік, перестолістник зелений і червоний
акваріум запущений десь місяця 2 тому, ех ніжний і вендетнік був посаджений зразу а решта рослин досаджувалась
со2 цілодобово брага розпилюю через вітку горобини
удо мікро єрмолаєв 1 мл. вранці, калій (сульфат калію 100гр\л) при підміні 30 мл фосфат (мнофосфат 14 гр\л) 1 мл ввечері і нітрати (калієва селітра 164 гр\л) 1 мл ввечері даю окремо, залізо міком 2 каплі вранці
піміни 30 % двічі на тиждень
фото
[attachment=182164:Photo_0273.jpg]
і через тиждень
[attachment=182165:Photo_0280.jpg]
фото не ахті оскільки з мобільного ввечері почищу акваріум і попробую перефоткати
riactor, romashkiartek,
22.11.2012, 21:46 Узкий аквариум 150 л
Мій акваріум 148-довжина, 63 - висота, 20 ширина обєм 180 л. (оргстілко 10см плюс два ребра жорсткості по 3 см і 3 стяжки по 5 см одним словом надійний акваріум який не потече )
води 150л.
гнут 2-3 мм гранітна крошка 5-6 см під нею 1см слой простої землі
фільтр фювал 404 старий але надійний smile.gif
світло 2 лампи т8 36вт осрам 830 бюджетне освітлення обійшлись лампи десь в 35 грн і так само коштувало єпра до нього
обігрівач на 200вт штука потрібна лише зимою sad.gif
і жахлива вода із під власної скважени ph=6,5-7 kh=8-9 po4 десь 1 і саме цікаве no3 > 80 (в скважену попадають поверхневі води) (можливості поставити на даний момент осмос нема sad.gif зато своя вода безплана smile.gif
в акваріумі після підміни води за день зростає ph до 8-9 що є неахті sad.gif
підміна води раз в тиждень 30%
ніякого удо і со2
що подобається так те, що ніяких запар з тестами подачою удо покормив риб поміняв раз в тиждень воду smile.gif
[attachment=167440:P1080208.JPG]
alex249, memphis_31, алешка,
1.11.2012, 23:07 Хочется скейпа!
а сайдекс не пробували?
Mirko,
31.10.2012, 12:22 Помогите советом! Как заставить растения пойти в рост? Может, что не так с водой?
почитай тут про проблемну воду і травники http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=23581
почав робити так як там написано посадив по більше валіснеріії кинув пістії почав давати сайдекс по трохи і рослини пішли по трохи вріст
dzetaseti,
30.10.2012, 14:54 Что не так с растениями?
голубая глина (можна купить в аптеке)+вода (лутче осмос или дистилят)+ микро удо (можна купить на форуме дешевле, или в зоомагазине дорого или миком тепличный огурец в сель-хос магазине очень дешево) если самому делать то есть смешать голубую глину и воду дать пару капель микро удо поделать шарики высушить и в аквариум под корни растений или не париться и купить в зоомагазине готовую подкормку
а какую подкормку лучше єто решает каждый сам для себя
alex249, gedeon89, igorlab,
11.5.2012, 23:06 Быть иль не быть - таков вопрос; что лучше...
чого так погано про 765филию кажете вона не така погана smile.gif
в мене наприклад вона в малавійнику стоїть і нормально рослин і так в ньому нема а риби не жаліються
дешево і сердито:)
а вот в травник її дійсно не варто ставити smile.gif
Argo, GOREZ,
3.5.2012, 14:52 Помогите с дропчекером, жидкость Ptero пожелтела хотя СО2 давно нет
Сделал є себе дропчекер с баночки с нафтезина и шприца на подобе тот что на картинке [attachment=137134:a1e073aa8f38.jpg]
Реактив Ptero.[attachment=137135:96bfae3927b2.jpg]
СО2 подаю с помощью браги
Проблема состоит в том что после прекращения подачи СО2 индикатор жолтый хотя уже две недели Со2 не подаю ?
Аквариум 25*25*30 = 18 л. Стоит маленький внутренний китайский фильтр с флейтой на 200 л/ч, я делаю подмены воды 30 % в неделю даю микро, калий и фосфат свет компактна люминесцентная лампа 18 Вт 6500 растений средняя посадка а индикатор постоянно жолтый [attachment=137139:sCIMG4136.jpg]
Не пойму почему индикатор постоянно жолтый если перестал давать СО2? его растения должны были сесть и выветрить фильтр с флейтой и подмены вымыть а он постоянно есть !
p/s Картинки не мои скачаны с интернета так как я на работе
anatohlij911,
29.12.2011, 9:43 Корм ТМ Золота Рибка, Гурман
Добрый день
Завтра уже будет ровно месяц я как тестирую корм "Золотая рыбка" а именно корм в гранулах: старт, спринт, стандарт и в хлопьях профессионал, универсал и гурман.
Думаю уже можно перейти от предварительной оценки которая есть в этой теме до основной.
И так корма в хлопьях я оцениваю где-посредственно поскольку он жесткий и при поломке немного острый и поэтому рыбы его глотают пробуют рассосать и выплевывают что не очень хорошо.
У меня корм универсал и гурман рыбы ели одинаково чуть хуже ели корм профессионал.
Думаю пока не буду покупать для себя корм в хлопьях универсал и гурман а возьму на тестирование корм в гранулах цвет рост и универсал возможно он больше подойдет для моих рыб хотя всегда пользовался кормом в хлопьях.
После тестирования корма в гранулах уже определюсь что для меня лучше ли корм в хлопьях универсал и гурман или в гранулах цвет рост и универсал
Что касается корма в гранулах который я тестировал то им я доволен полностью.
Так с помощью корма старт я не имея соответствующего опыта поднял мальков гуппи. До єтого было пару попыток но неудачных, а с кормом старт у меня все получилось. После тестирования этого корма у меня его еще осталось очень много:)
Также имея взрослую пару анцитрусов я никак не мог добиться от них нереста, что только не делал и помещал в отдельный аквариум, и с температурой играл и подмены делал ничего не помогало потом оставил это дело.
Анцитруси жили в общем аквариуме и я их просто кормил кормом "Анцитрус" и на третью неделю заметил что в замке где живет самец анцитруса много икры теперь имею где около 30 мальков анцитруса smile.gif
Корм Анцитрус буду заказывать smile.gif
Также остался довольны и кормом для гуппи и неонов и другой маленькой живородящих рыб а именно кормом спринт
на этом корме у меня гуппи классно растут .
Этот корм также буду для себя покупать
В корме стандарт для сомов в принципе я никаких явных плюсов или минусов не знашов. Корм быстро падает на дно сомы его едят в принципе брать его буду
Вывод таков учитывая что это наш отечественный производитель и цену / качество я буду в дальнейшем покупать корм этой фирмы.
Argo, r0man,
5.12.2011, 10:01 Корм ТМ Золота Рибка, Гурман
Добрый день
В пятницу получил от вас корм для тестирования, а именно в гранулах старт, спринт, стандарт, анцитрус большие таблетки и маленькие таблетки, а также в хлопьях универсал гурман и профессионал.
Для тестирования корма старт был в быстром порядке собран нерестовик с лотка для хранения продуктов 30 * 20 * 15 примерно 9 л. установлена настольная лампа 40 вт., внутренний фильтр, терморегулятор и видсаджена самка гуппи.
Утром в субботу было около 30 мальков гуппи и начал тестирование корма старт в конце недели думаю будет предыдущий отзыв по этому корму фото представлю вечером.
В пятницу начал давать корм спринт для гуппи и неонов. Предварительный отзыв. Корм в принципе не плохой, гуппи и неоны его срадостью едят. Этот корм у меня и лялиусы ели. Хотя мне кажется он немножко маловат для взрослого гуппи.
Корм на первый взгляд воду не красит. С недостатков можно отметить что появляется пятно с пыли на воде однако через пару минут фильтр его очищает и корм очень быстро падает на дно.
Корм стандарт, анцитрус не плохие, быстро падают на дно но их кушают не только сомы и анцитрусы поєтому приходится давать корма для рыб а именно стандарт Анцитрус и в хлопьях (или гуманитарные, или универсал или профессионал) одновременно чтобы все успели поесть
если давать корма по очереди то корм Анцитрус едят почти все рыбы и его тогда меньше достается Анцитрус. Та же ситуация с кормом стандарт. Эти корма хоть и быстро подают на дно однако рыбы спускаются за ним.
Что касается корма в хлопьях гурман профессионал и универсал то они действительно долго плавают на поверхности воды, медленно тонут, не замечал чтобы воду красили однако они жестковаты, даже когда пробуешь их разломать чувствуется жесткость, это хорошо для транспортировки поскольку он не ломаются однако рыбы не всегда могут его сразу съесть часто выплевывают и ждут пока он размокнет и станет мягче - на мой взгляд его надо сделать мягче чтобы рыбы его быстрее ели.
Вот такой предварительный отзыв
Думаю что до конца недели постараюсь полностью определить все плюсы и минусы ваших кормов.
Argo, GoldFish,
28.11.2011, 11:27 Корм ТМ Золота Рибка, Гурман
Ознакомившись с прайсом на вашу продукцию у меня возникло одно предложение: указывать не только объем пакета 100 мл или ведра 5л. а и их вес например пакет 100 мл / 25 грм. так как трудно определить на сколько больше корма в 5 л. ведре чем в 1 килограммовом пакете
сергей иванович,
28.11.2011, 10:56 Корм ТМ Золота Рибка, Гурман
Цитата(GoldFish @ 28.11.2011, 8:46) *
Цитата(mrwerty @ 27.11.2011, 23:14) *
Готов к тестированию:
Житомир.
Очич Андрей Юрьевич
097-937-21-24
Нова Пошта


Отправлю. Только не забудьте написать отзыв (все равно хороший или плохой) smile.gif А то отправляю, а в ответ тишина smile.gif


Отзыв будет обязательно в этой теме на форму
Без отзыва не было бы интереса тестировать корм
Если корм будет действительно хороший то буду у вас покупать:
Гранулированные корма:
Старт - для поднятия малька
Спринт - для гуппи
Стандарт - для крапчатых сомов
Анциструс - для анцитрусов
хлопья:
Гурман, Профессионал и Универсал - для скалярии, апистограмы Рамирез, молинезии белой и черной, акулы бала и других рыбок
Буду поддерживать отечественного производителя:)
Argo,
27.11.2011, 23:14 Корм ТМ Золота Рибка, Гурман
Готов к тестированию:
Житомир.
Очич Андрей Юрьевич
097-937-21-24
Нова Пошта
Argo,
2.11.2011, 22:34 Житомир и область. Регистрация аквариумистов.
mrwerty (Андрій) Житомир (район політеха) 0979372124
kvn79, little_cat2006,

Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 28.4.2024, 17:45