Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику TarasKhmyz ::: Спасибо сказали: 8 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
26.1.2014, 9:23 Корм для мальков аквариумных рыб, кормление мальков
Цитата(valsers @ 26.1.2014, 7:07) *
горлышко вставлял вату как раз слоем с это горлышко и чтобы не проваливалась она сверху накладывал расправленный бинт

А навіщо це робити якщо вода доливається чиста?Навіщо фільтрувати якщо вода чиста?Можна ж простіше доливати чисту відстояну воду і навіщо цю чисту відстояну воду фільтрувати.
vladumur58,
25.1.2014, 17:49 Корм для мальков аквариумных рыб, кормление мальков
Цитата
я инфузорию стараюсь добавлять сразу, не дожидаясь когда поплывут

А як правильно годувати малька інфузорією?Бачив відео як розмножити інфузорію,в кінцевому результаті вийшла коричнева муть яка кишіла інфузорією.Мені страшно наливати цю муть в аквас з мальками.Підкажіть цю воду можна якось профільтрувати чи це необовязково?
vladumur58,
16.1.2014, 15:34 Навіщо купляти рибок парами?
Цитата
- пусть хоть порадуется сексу, а не умрёт девственником:
Давайте не будем порівнювати людей з рибами
Цитата
самцу хорошо когда он гоняет самку
Ви в нього питались?
Ohra,
16.1.2014, 14:42 Навіщо купляти рибок парами?
Єдине що радує в макроподах,півниках і ляліусах це коли є пара,навесно і осінью самці ганяючи самок загоряються окраскою стають яскраві аж горять барвами.
Ohra,
16.1.2014, 11:10 Навіщо купляти рибок парами?
Завжи прийнято купляючи акваріумну рибу взяти пару тобто самця і самку,навіщо?Ну з карповими і харациновими все ясно вони стайні і їм потрібна компанія собі подібних.А от пецилієві їх обовязково брати парою?От наприклад я хочу декоративних гупі для загального акваріума розводити я їх не збираюсь,навіщо мені брати самця і самку адже самка не є така красива в порівнянні з самцем.І самець без самки проживе довше тому що замість постійних гонків за самкою,він буде нормально харчуватись,одним словом житиме для себе і житиме довше.Такаж ситуація з рештою пецилієвих.А лабіринтові?Самці лабіринтових в загальних акваріумах часто ганяють самок.Ну наприклад:я хочу макропода,для загального акваріума в декоративних цілях і розведенням я не буду займатись,навіщо мені купляти самця і самку?Адже самка поступається в окрасці самцю,та й ще самець буде її постійно ганяти.Аналогічна ситуація з рештою лабіринтовими.
Я ось не розумію mad.gif акваріумісти початківці,любителі і професіонали завжди беруть рибок парами,ну коли хочуть від рибок потомства ну тут все ясно.А от якщо не плануєш розводити або не маєш змоги то навіщо брати пару риб.
Шановні акварумісти поясніть мені чому ви саме берете пару риб?
drv, Ohra,
2.1.2014, 22:37 Аква 23л. - креветочник
А вона не пошкодить акваріуму?
DoomS,
28.12.2013, 16:49 Помогите с барбусами
Аква 65л.
t 26
Фільтрація,аерація +
Населення:
10 барбусів суматранських
2 барбуси мутанти
1 вишневий барбус
2 анциструси
4olik,

Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 29.4.2024, 5:05