Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику biabuchja ::: Спасибо сказали: 622 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
29.11.2017, 16:05 "Ранкова тиша" мій досвід в IAPLC2017
Так це анубіас, який точно вид мені не відомо.
Може фото з близька комусь підкаже?
[attachment=337565:IMG_45b8...27810e_V.jpg]
drv, Lena 5,
24.11.2017, 11:21 "Ранкова тиша" мій досвід в IAPLC2017
Дякую!
Фільтр Атман DF1300. Так СО2 подаю.
415 місце в рейтингу.
drv, Митрич,
24.11.2017, 9:07 "Ранкова тиша" мій досвід в IAPLC2017
Переїхавши в новий офіс. Гостро постало питання оформлення конференц залу. Оскільки робота знаходиться за містом всю господарку (каміння, коряги) перевіз на територію підприємства.
[attachment=337395:20160615_191641.jpg]
Акваріум замовив 150*45*45, світильник 4*58W Т8
Грунт: АкВАзоо http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=17576
Підкладку брав від Єрмолаєва.
А тепер покажу хронологію запуску акваріума, вибачаюсь за якість, але всі фотографії робив на телефон.
[attachment=337396:20160616_145041.jpg]
[attachment=337397:20160616_145135.jpg]
[attachment=337398:20160616_145246.jpg]
[attachment=337399:20160616_153003.jpg]
[attachment=337400:20160623_162800.jpg]
[attachment=337401:20160704_204742.jpg]
[attachment=337402:20160909_115142.jpg]
[attachment=337403:20161118_150827.jpg]

Фінальне фото
[attachment=337394:DSC_1475_4.jpg]
drv, Sasha@, sector12, Алексей Днепр,
7.10.2016, 22:19 Дівчинка... 4 розмір
Трішки по прибирав
[attachment=314267:20161007_190659.jpg]
[attachment=314268:20161007_190644.jpg]
drv, revoll, sector12, Маркес,
30.6.2016, 18:26 Дівчинка... 4 розмір
Так пузиряє річія
[attachment=308723:14673038...51238297.jpg]
drv, podlesniy, rjhytkbec, Маркес,
29.4.2016, 14:15 Дівчинка... 4 розмір
Якщо коротко...
[attachment=303210:14619320...22528280.jpg]
drv, podlesniy, revoll, Маркес,
8.4.2016, 9:50 Дівчинка... 4 розмір
Цитата(sector12 @ 7.4.2016, 15:22) *
Гарний у Вас акваріум
Хард подобається ,Викладіть будь ласка фото більшого розміру

Дякую.... Як писав вище це старі фотографії, більше не збереглося... Як виглядає тепер малявка фото виставлю пізніше, поки збираю мохи, пелію, та рікардію для неї, а ті мохи які намотані на корягу ще не проросли, хоча вже все стабілізувалось, вода прозора, рослини пішли в ріст..
drv,
7.4.2016, 9:25 Дівчинка... 4 розмір
Починаю по маленьку повертатись до акваріумного життя.. Перезапустив четвірочку, яка більше року пролежала без діла.
Так малявка останній раз виглядала 1.5 роки тому.

drv, IRBIS, podlesniy, Santyaga, sector12, Алексей Днепр, Маркес,
11.10.2015, 16:09 "Эффект перспективы".
Дуже сподобалось.. Я до речі в своєму нанчику Дівчинка... 4 розмір з часом від грунту відмовився, проблема з сифонкою, так притрушував для дизайну. Останіми в мене мешкали кристали.
пескарь,
22.9.2015, 12:06 Ранкові процедури в озері Малаві 450л
Довелось мені на вихідних скупнутись в Дніпрі, привіз з собою пасажирів.
[attachment=283167:20150921_191118.jpg]
[attachment=283168:20150921_191022.jpg]
barvinok, podlesniy,
17.9.2013, 9:44 Ранкові процедури в озері Малаві 450л
Цитата(alien1981 @ 5.9.2013, 13:38) *
Начитался я о "неимоверном" давлении на дно песчинками под камнями и хочу еще раз для самых одаренных спросить - лежат на песке просто на дне? без оргстекла и иже с ними?

Відповідаю: при запуску чи перестановці камені клав на пісок БЕЗ ПІДКЛАДКИ, наразі бачу, чи від сифонки, а скоріш за все усердної роботи цихлід, камені опустились на скло.
alien1981, navy,
24.5.2013, 5:42 Ранкові процедури в озері Малаві 450л
Цитата(MasterWind @ 21.5.2013, 21:09) *
Интересно, мальки хоть один выживают? smile.gif) Наверняка ж кто-то пытается плодиться.

Якраз один мальок майже за 3-річне життя акваріума і вижив, хоча риб з ікрою, та і мальків під каміннями видно завжди, просто до зрілого віку не дотягують.
MasterWind, navy,
8.5.2013, 21:44 Ранкові процедури в озері Малаві 450л
Праву гірку прийшлось розібрати і перескладати заново, під важкі каміння поклав дві цеглини з дирками(попередньо 2 дні вимочував у воді) далі дрібнішими обклав щоб не було видно, сучасний будівельний матеріал. Офісу просто задовбався пояснювати куди дівається мальок з рота риби, чому не підростають, надіюсь тепер втрати будуть мінімальні:)



-Руслан-, barvinok, corsair, KRustik, navy, Vasia1985,
7.5.2013, 19:48 Ностальгия,с днём рождения!
Віталік прийми мої найщиріші привітання hi.gif
Ностальгия,
24.2.2013, 14:56 Маленькие хитрости. Полезный блокнот. Обновляемый пост номер 2.
Нещодавно мені в руки попав ось такий канцелярський набір.

Ножі звісно мене мало цікавили, а от шкребок заінтригував.

Навіть не сам інструмент, а ціна на це все 11.50грн приємно вразила, купляв в МЕТРО (те що не їде) rofl.gif rofl.gif rofl.gif анекдот згадав

Захисна кришечка дуже зручно знімається не переживаю що хтось, чи сам поріжусь.
Вдома всі акваріуми повідчищав від кальцієвого наліту за 10хв
Тепер ще б хтось підказав чи леза дістати не проблема?
Argo, igorlab, inside.net, lavrin, Павел Явтушенко,
23.2.2013, 17:40 "UNDER THE SKY" "Unter dem Himmel""Под открытым небом"
svetly В даній темі відзначив для себе 2 значні події, створення красивого скейпу (тема у відповідному розділі) і проходження виставки світового значення. Звичайно про другу подію можна і в неті все відшукати, зрозумійте правильно Ви наші очі на даному міроприємстві hi.gif Модераторам я думаю буде не важно перенести деякі пости і створити нову тему, а автору велике спасибі, Ви і так багато для нас зробили bomb.gif bomb.gif bomb.gif
inside.net, svetly,
23.2.2013, 13:12 "UNDER THE SKY" "Unter dem Himmel""Под открытым небом"
svetly Молодчина, радий за Вас і гордий за свого співвітчизника drinks.gif
Можна попросити автора створити окрему тему про цей захід, а модераторів поставити статус важливо. Хоч і кожного дня заходжу на форум ,але якось пропустив дану тему
svetly,
5.2.2013, 10:30 Прибережна тиша
Радий буду почути критику і зауваження
Lovets_migov, memphis_31,
16.12.2012, 8:48 Королева праздника – Госпожа Ель
Красивая робота, специально пересмотрел Ваш профиль, да у Вас там все шикарные аквариумы, серйозная заявка на победу
Elekttra,
3.11.2012, 16:35 Песок в аквариуме
В цихліднику використовував звичайний будівельний білий пісок, проблем не має, просто при підмінні води злегка перемішувати. Тут тема Ранкові процедури в озері Малаві 450л
navy,
9.10.2012, 10:44 г.Казбек 5033м (Грузія)
Ще пару світлин Батумі, знаменитий памятник закоханих Поцілунок Алі і Ніно


Гліцинія

Наступною нашою зупинкою стало місто Горі, для екскурсії вибрали саме це місто оскільки це батьківщина Сталіна І.В. Крім музея вождю всіх народів, там ще є пару старовинних фортець. Дорога до Горі а це приблизно 350 км, вартує 18 ларі =90грн, маршруткою. Їзда в маршрутці, це вже інша історія яку я б хотів виділити окремим постом, не приємні враження.

Наскільки я зрозумів міська рада

Будиночок в якому народився Сталін, він знаходиться всередині такого собі мовзолею


Побувати в середині самого музею не довелося ціну в 10$, щоб подивитись на особисті речі, вважали не обгрунтованою.

Фортеця


Памятник

Кафедральний собор Пресвятої Богородиці
Nataliya Suprun, navy, warrior65, литовец,
4.10.2012, 12:31 г.Казбек 5033м (Грузія)
Давно не заходив, а подорож ще не закінічилась:D
Переночувати залишились в приватному секторі (12 ларі - 70грн), надзвичайно хороші люди, район біля Батумі "Зелений мис", про такі пляжі тільки мріяти можна холодними зимовими вечорами.

Скала по заду, складалось враження що нависає над головою вся в ліанах і бамбуку, як в казці про Мауглі

берегова зона Батумі розтягнулась десь на 12км.


Вразила чистота і інфраструктура, багато готелей всесвітньовідомих брендів. Вигляд з чортового колеса


Заборів які б заходили в море однозначно ніде не побачиш, пляжем користуються всі відпочиваючі це приблизно 30-40м від барега, далі пішохідна доріжка, за якою йде червоного кольору для велосипедистів та ролерів.
corsair, navy, warrior65, литовец,
31.8.2012, 10:24 Маленькие хитрости. Полезный блокнот. Обновляемый пост номер 2.
Оскільки цікавлюсь малими обємами акваріумів, часто око мозолить кісточка бороди що зявилась в непотрібному місці. Для знищення цієї зарази використовую кипяток, який акуратно набираю шприцем, так само акуратно обробляю декорації.
І не забувайте гаряча вода наноситься тільки на каміння, корягу, чи іншу деталь дизайну, попадання на скло приведе до тріщини
ankan_ii, glottis, karasev.s, lavrin, Leo N, Lessa_svet, Mustafa, r0man, warrior65, Павел Явтушенко,
31.8.2012, 9:40 г.Казбек 5033м (Грузія)
Ще трохи світлин Тбілісі

Тбілісі місто красиве, але нас тягне поближче до моря, тому беремо квитки на швидкісний поїзд (14ларі, близько 70грн, відстань 400км) через 5 годин парибуваєм в селище Урекі, для мене нічим не приглядна місцевість тільки пісок незвично чорного кольору (місцеві говорять має магнітну властивість, тому багато відпочиваючих з фізичними вадами, пісок використовують з лікувальною метою).
Єдина фотографія тієї місцевості bomb.gif

Попробувавши соленої води на смак, прямуємо в сторону Батумі перед містом розташований чудовий ботанічний сад


Бамбук

Як пройти біля озера з карпами, не сфотографувавши







navy, warrior65, литовец,
27.8.2012, 8:53 г.Казбек 5033м (Грузія)
Заночувавши в Степанцминді (ніч 20ларі з чоловіка, приватний сектор) з самого ранку вирушили маршруткою в столицю Грузії Тбілісі. Про дороги, культуру, побут місцевого населення розкажу трішки пізніше, а наразі просто фотографії красивого міста, нажаль мало що можу вам розказати оскільки місто велике всюди побувати не вдалося, та і мало часу було на екскурсі, просто гуляли і фотографували все що сподобається
Знамениті сірчані бані, до речі сама назва міста в перекладі повязана з цією водою



Памятник засновнику Тбілісі Вахтанг Горгасалі

вигляд на місто з мурів старовинного замку



navy, warrior65, литовец,
22.8.2012, 9:35 г.Казбек 5033м (Грузія)
В низу на плато видно групу альпіністів що піднімаються, це з вершини, щоб зрозуміти яка висота

Спуск як і заплановували тривав приблизно 4 год, найскладнішим для мене було витримати жару, куртку скидати не можна, вітер і температура близька 0, а сонце так пекло на одежі точно +30 було. Окуляри скидати не можна в Альпах пів дня очі сльозились, печуть як в сварщиків після роботи. Майже всі були однієї думки, коли доходили до базового притулку - кинути амуніцію під палатку і заріктись відпочивати тільки на морі. Пів дня з перервою на вечерю, і цілу ніч проспали. На ранок збори і дорога в низ, нас по переду чекав день в Степансцміді, а далі Тбілісі, Батумі, Горі, Мцхета




каміння

Так виглядає береза в горах вся в людський ріст
mir_, navy, warrior65, литовец,
20.8.2012, 21:37 г.Казбек 5033м (Грузія)
Виспатись вдалось не всім, хоча всі прекрасно розуміли сили потрібно берегти. Нас чекали 8год підйому(набрати потрібно було 1400м висоти) ну і розраховували спуститись за 4год (оскільки важче йти по снігу що підтаяв, нога грузла по коліно).
Взагалі нічна тиша в горах на такій висоті радикально відрізняється від рівниних ночей в наметі. Кожні 15-30хв чути шум камнепадів, рідко але можна почути як тріщить льодовик (хто живе біля річок чи озера можуть чути це на весні) а помножте на акустику гір, ехо.
Будильники наставлені на 1.30хв, заставляють вскакувати на рівні ноги, витягати налобні ліхтарі разом з запасними батарейами, що грілись в спальнику. Вдівати все необхідне спорядження, перекушуємо на скору руку приготовленою вівсянкою, допиваєм гарячий чай, і до штурму ми готові.
Цієї ночі штурмувати вершину брались 8 українців, 8 поляків, і на наше щастя 3 грузинських гіда.
Десь приблизно 2-3 год їшли в повній темноті, нажаль фото не вдалось зробити коли йде караван з 20ма включеними ліхтариками в гору. Від групи що вели грузинські гіди ми не відставали ні на крок:D, Темп задали дуже вдалий (менше ніж в пів кроку). Привалів було 3-4 і то по 10-15хв. Цього разу дякуючи гідам в тріщинах побувати жодному не вдалось. На висоті близько 4500м відчувається втома (важко дихати). Починає світати...

Наша група



На висоті 4850м виходимо на сідловину, де перепочивши залишаємо всі речі, і майже по вертикальній горі карапкаємось в гору


Вершина 5033м, ейфорія, фото на память, любуємось краєвидом





Далі спуск....

А далі буду викладувати просто фотографії, будуть питання задавайте...
mir_, navy, warrior65, литовец,
17.8.2012, 9:43 г.Казбек 5033м (Грузія)
Ночували ми в наметах, в ночі температура опускалась до -2С.
Наступний день Акліматизація
Піднятись "на легке" було вирішено на висоту 4000м, провірити спорядження, оглянути місцевість, запамятати всі тріщини в льодовику. Оскільки штурмувати вершину починати мали о 2 ночі, треба було досконало вивчити трасу.
Краєвиди




Так виглядає вздутий батончик снікерсу на висоті, взагалі навіть роликовий дезодорант від тиску вистрілив як пробка, при відкриті.

Декому прийшлось на собі відчути Гірську хворобу головна біль, втома.
Тріщини

Підйом - спуск зайняв приблизно 6-7год, всі готувались до штурму, потрібно зібрати все спорядження, виспатись до 2 ночі.

Далі... а далі те до чого ми готувались, мандраж навіть зараз відчуваю....
mir_, литовец,
16.8.2012, 10:44 г.Казбек 5033м (Грузія)



Цитата(warrior65 @ 15.8.2012, 14:34) *
biabuchja, помниться такие базы в моё время приютами называли....помню что у них крыша свинцовая была......

Ви праві, просто дана будівля раніше використовувалась як метеостанція, тепер вона не діюча, переобладнана під ночівлю для туристів
Дорога до метеостанції по льодовику важкою не була, лід покритий дрібними камінцями, піском. Вдівати кішки не було потреби.
Метеостанція




Проживання на метеостанції вартує 20ларі, палатку розбити на її території 10ларі
Далі буде...
mir_, warrior65, литовец,
15.8.2012, 23:35 г.Казбек 5033м (Грузія)
Хочеться трішки відволікти вашу увагу від засніжених вершин, частих поривів вітру, шуму камнепадів, І подарувати слабкій половині нашого форуму пару квітучих пейзажів Кавказу

Дикоростучий рододендрон





Далі буде....
lollipop, mir_, литовец,
15.8.2012, 13:43 г.Казбек 5033м (Грузія)
Після невеличкої екскурсії по храмі, вирушаємо в гору. Оскільки всі були виснажені дорогою, ночувати вірішено на висоті 2800м

Спати на свіжому повітрі після дороги, одне задоволення.
Світанок на Кавказі

Вершина з іншого ракурсу
[/URL]


Поснідавши спішимо в гору оскільки при таненні льодовика утворюється бурхливий "потічок" який важко перейти, тому потрібно встигнути до обіду зробити переправу.
На фотографії з права в верху, вже видно Гергетський льодовик



Підніжжя льодовика




Метою другого дня в горах була "Метеостанція" розташована на висоті 3600м, вона є базовою станцією, для туристів перед штурмом вершини.
Далі буде.....
navy, sania, warrior65, литовец,
14.8.2012, 21:53 г.Казбек 5033м (Грузія)
Тим хто вільний час не проводить під екраном монітора, в кого жага пригод та нових вражень живуть у серці, присвячується дана тема drinks.gif drinks.gif drinks.gif

Продовжуючи традиційну (альпійські канікули) поїздку підкорення вершин, цього року була вибрана гора Казбек самий східний пятитисячник Кавказу, вершина на кордоні Грузії і Росії. Підніматись вирішили зі сторони Грузії, причин багато (маршрут доступний, країна красива, море не далеко).
Взагалі з цією горою повязано багато легенд одна з них говорить що саме на цій горі був прикований Прометей за те що подарував людям вогонь.
Отже придбавши квитки на літак Київ-Тбілісі (близько 3250грн), зібравши все своє спорядження, неділю перехворівши чемоданною хворобою, вирушаємо в країну старовинних замків, та хорошого вина. Переліт триває приблизно 2год, різниця в часі у нас з Грузією 1год. З аеропорта до початкової точки сходження (Тбілісі - Стапанцмінда) замовили через нет таксі, це приблизно 150км, вартість склала 200ларі (1.65 ларі=1 долар) на місці можна дешевше знайти. Їхали в ночі по военно-Грузинській дорозі, Приблизно о 4год ми добралися до селища міського типу
Степанцминда
Друга сучасна назва його Казбегі, вчесть письменника Олександра Казбегі
Перші краєвиди на Казбек

Селище розташоване на висоті 1744м на рівне моря


Поспавши якихось 3-4 год вирушаємо в похід, місцевий друг Гія за 50ларів погодився довести нас до знаменитої православної церкви Святої Троїці в Гергетії що розташована на висоті 2170м




Далі буде....
Arowana, lollipop, mir_, navy, nvg, sania, warrior65, литовец, Тёмыч,
15.7.2012, 5:53 Нанопанорама "Empire of the Vampire"
Микола все у Вас получиться Ви не одні. Робота відомого скейпера



взято з http://www.aquaticplantcentral.com/84247/i...port-275-photos[/QUOTE]
CHE-L-CE, doriel, ik.LodSh, neo-matrix, SergP, svetly, литовец, Маркес, Харви Дент,
4.7.2012, 22:35 Aquafanat в лицах !
Ну раз тут такий банкет, прийміть і мене в свої ряди

alex249, anatohlij911, And67, Anjey, Argo, Arowana, BSI, bumer, CHE-L-CE, drv, Lanula, Ludma, memphis_31, nadd, navy, nickanya, Ptica, riactor, sarafan, sharapusik, sssxxx, Suhow, Twilight, warrior65, yarishNEW, Кремний, литовец, Павел Явтушенко, танянай, Харви Дент,
24.6.2012, 9:48 Аквариум и семья-две стороны одной медали
karacha хотів би Вам розказати свій власний житєвий досвід співіснування сімї, хоббі, фінансів, розуміння один одного і т.д.
Захоплення акваріумістикою почалося не як у більшості форумчан з іскрив очах, а з банальної нехватки фінансів. Будучи аспірантом з\п мізерна, додатковим прибутком знайомий запропонував обслуговувати пару акваріумів, так як у нього на це не вистачало часу. Думаю більшість мене зрозуміє коли тобі показали тільки раз як виглядає обслуговування, а чим відрізняється внутрішній фільтр від зовнішнього, куди вставляти шланг для подачі кисню і кому він потрібен клієнту чи рибкам, приходилось вичитувати в книжках і вечорами мордувати знайомого по телефону. Дякувати акваріуми були простенькі, вже збалансовані. За три місяці обслуговування, всі фінанси пішли на інструменти, книги, і на купівлю б\у акваріума на 300л. Який дешево придбав у власника в якого його ж обслуговував. В дома пояснити рідним ( батьки, сестра з чоловіком і новонароджений племінник) що в нас появиться ще одна ванна води та ще й з рибками, було важко. Тому нікому нічого не говорячи за підтримки швагра заношу банку коли нікого не було вдома і ставлю всіх перед фактом. Все обійшлося миром за місяць підтримка повна від всіх членів сімї.
Далі був продаж акавріума, весілля і проживання в сімї дружини. Нова сімя не проти моєго хоббі тим більше в самих стоїть наново мною запущений акваріум, далі пішли павуки мурахи, ще пару банок. Єдина підтримка це тесть - він хоч знає як риби називаються, інші просто не вмішуються, або роблять вигляд що не цікаво.
А тепер вернемся до суті Вашої роблеми, фінансової. Також часто сперечаємось з цього приводу, але акваріум стоїть не на першому місці, так як дружина знає, для мене це самоокупний процес. За роки аквасправи розширилось коло спілкування, гроші вклав тільки в скло, фільтрація аерація, і світло. НАГОЛОШУЮ на сьогоднішній день в мене в акваріумі всі рослини а це близько (40 видів), мохи (6 видів), грунт (намитий з карпатської річки), коряги каміння, 20% риби обмінняні чи придбані за символічну ціну. Оскільки розведенням риби не займаюсь здавати в магазин нічого, тому при першій нагоді заходячи по роботі в любий офіс, запускаю інформацію про красу акваріумістики, тут можна подивитись запуск такого проекту Ранкові процедури в озері Малаві 450л. Причім питатання вирішив за один день, знайомий попросив продати акваріум, мені тільки потрібно було потрібним людям порахувати наскільки це дешевше, ( співставив ціни магазинні і Арованни) риба в магазині +-20грн на форумах 7-8грн, грунт взагалі за копійки придбав, каміння сам назбирав. Зато тепер акваріум радує не тільки в дома але й на роботі. Тепер завжди хтось просить помогти з запуском. Великих грошей не заробляю але по нулям так точно.
Доречі недавно в темі про каміння, була фраза наскільки дороге це декорування. Це для Сх України воно дороге, для Зх воно безкоштовне. як говорив мій співвітчизник приїжайте ми вам Камаз загрузимо. Завжди можна знайти форумчанина який може з Вами на щось цікаве помінятись. Тільки вчору відправив на Харків каміння, взамін рослин(надіюсь сподобаються) ще й познайомився з хорошою людиною. Так що не все так в нашій справі погано
BSI, mir_,
24.6.2012, 4:59 Нанопанорама."Дыхание Карпат"
bumer Перепрошую за прямоту питання, а де саме в Карпатах відпочивали?
bumer,
6.6.2012, 5:29 Дівчинка... 4 розмір
Фотографіями оновленого акваріума не задоволений, тому наразі даю чорнову роботу

[/QUOTE]
BSI, Denis7, navy, sector12, алешка, Маркес, пескарь, Харви Дент,
5.3.2012, 15:40 Ранкові процедури в озері Малаві 450л
Моряки говорять "шторм" так в мене була операція "буря в пустелі". Вирішив офіс переїхати з 1 на 3 поверх, відповідно і акваріум "туда же". Як я не наполягав що нам потрібний другий на верхньому поверсі, зобовязали до 8 березня пересилитись. З 9.00 до 16.00 все обладнання, декорації і т.д були на місці. Поміняв відповідно дизайн.









Ну і мешканці з декораціями



Ared, barvinok, navy, NeonMaria, transf, Vasia1985,
13.2.2012, 13:55 Ранкові процедури в озері Малаві 450л
Цитата(corsair @ 11.2.2012, 13:03) *
Добрый день.
Если есть возможность, сделайте, пожалуйста, ещё пару фото.
Интересно, как песок выглядит спустя три месяца.
Очень красивый у вас аквариум получился.
Дякую, без проблем, акваріум запущений вже майже як півтора року. Зміну кольору піску помічаю тільки на глибині 1,5-3см. При своєчасній підміні води і перемішуванні сифоном піску, такого бурого нальоту як на фотографії, ніколи не буде, пісок на поверхні завжди чистий.
corsair, navy, NeonMaria, Vasia1985,
20.1.2012, 12:47 "Альпійські канікули"
Недавно переглядав фотоальбом, якийсь дискомфорт на душі, мабуть пора в гори:D:D:D




DolceVita, warrior65, таньчик,
23.11.2011, 9:53 Дівчинка... 4 розмір
Цитата(Женя) @ 22.11.2011, 20:49) *
Круто, але чому натхнення тільки з аквафоруму?И малесеньке питаннячко; що це за мох на корні?

Дом, семя, робота..... На акваріумстику не так вже і багато часу, а тут зустріч з однодумцями, мастерклас від професіоналів і пішло поїхало...
На коряжці прирощений фісіденс фонтанус, ножем робив невеликий надріз на корязі, в цей розріз сірником набивав гілочку моху, через місяць маємо приблизно такий результат як на фотографії, головне постійно його підстригати
navy, алешка,
22.11.2011, 9:17 30л конкурсних
Цитата(Keny @ 21.11.2011, 15:23) *
biabuchja, классно, еще бы пару общих планов.
Интересно посмотреть, как баночка выглядит сегодня.

Чесно кажучи хвалитись особливо не має чим, після конкурсу перестав подавати СО, всі грунто покриваючі рослинки загнулись, тому головна увага зараз акцентована на мохи і папоротники. Обовязково сфотографую і викладу
Keny,
21.11.2011, 15:12 Дівчинка... 4 розмір
Після Аквафоруму мав натхнення, трішки підстриг і поміняв мінімально свій нічник


[/QUOTE]
---, BSI, cuca1250, Denis7, lavrin, navy, алешка, Маркес, Харви Дент,
21.11.2011, 15:08 30л конкурсних
Так наростив яванця над поверхнею води

Рікардія над водою теж шикарно виглядає
[/QUOTE]

BSI, CHE-L-CE, Keny, RedDog,
3.11.2011, 9:14 Ранкові процедури в озері Малаві 450л
Ще пару фоток додаю

Ared, navy, NeonMaria, Vasia1985,
24.10.2011, 16:14 Львівський акваклуб - дітям
разом з Сергієм zelenapantera наситили акваріум кольоровими рибками, ну і воду підмінили. Риба спрезентована Сергієм.
фото після підселення


navy, Roman71,
21.9.2011, 8:43 ''Золотая осень''
Карпати, вигляд з г. Хомяк




avk71, DolceVita, navy, warrior65, Владимир-Ст, жук, литовец,
15.9.2011, 12:23 Мандруй Україною
Ще пару макро з печери


Дністер


Плавзасіб

Палац

Невеличкий водопад

Захід сонця


Ludma, navy, warrior65,
6.9.2011, 10:45 Мандруй Україною
Тільки вернувшись з Альп, http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=6746 офіс попросив організувати активний відпочинок на наших Зх теренах. По допомогу звернувся до Тернопільських колег http://www.tourclub.te.ua/, також подібні акції організовують львівяни http://www.manivci.lviv.ua/. Подорож вирішили розпочати з печери що знаходиться в Тернопільській обл., Чортківського р-ну., с. Залісся "Млинки" http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BB%...%B5%D1%80%D0%B0)
Виїхавши зі Львова після обіду, 2,5год в дорозі і ми на місці, невеличка вечеря і вирушаємо на 2 годинну екскурсію по печері

Вхід в печеру

Настанови інструктора


Так виглядає поверхня печери з близька

Джерело під землею

Ночували всі в наметах, ранком сніданок, звичайно - польова кухня. З містечка Чортків нас підібрав бус і ми вирушили до найбільшого рівниного водопаду України, а саме "Джуринського" http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B6%...%BF%D0%B0%D0%B4



Біля водопаду стоїть красивий палац, в якому ще до 1952р жили люди, точніше все те що від палацу залишилось. Цеглу від будівлі, в Радянські часи використовували для будівництва ферми.

Далі пішки ми дійшли до р. Дністер, де на нас чекали катамарани, по обідавши, спакувавши пакунки, вирушили по Дністровському каньону
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BD%...%B9%D0%BE%D0%BD

Зустріли такий пліт

Пропливши близько 20км розбили табір на березі річки
Фото ще будуть...
cuca1250, DolceVita, Ludma, maxakul, navy, san-ya, warrior65, yarishNEW,
6.9.2011, 8:45 Ранкові процедури в озері Малаві 450л
Оновлюю тему

[/QUOTE]

Ared, navy, NeonMaria, Vasia1985,

3 страниц V   1 2 3 >
Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 27.4.2024, 7:38