Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику bohonos ::: Спасибо сказали: 28 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
30.5.2010, 11:09 ВНИМАНИЕ! Мошенники в интернете и на форуме!
Вишли рибу і менше вимахуйся! Твое шастя в тому, що всі зайняті, а ментовка, навіть якщо і поряд, то вимагає часу. І навіть якщо тебе посадать, що можна зробити при мінімумі бажання, то своєї риби я не побачу, тому не зли народ і не хами, а рухайся швидше.
Ryabenko, юрий макаренко,
28.5.2010, 21:18 ВНИМАНИЕ! Мошенники в интернете и на форуме!
Цитата(Arowana @ 27.5.2010, 20:58) *
bohonos, Вы ещё думаете что Вам что-то пришлют? Даже если пришлют, то какое оно будет wink.gif.
Я бы забирал только деньги.

Какие у покойника деньги! Если б были деньги, Саша не помер бы.
Arowana, samez, VOKA, Анютка, Гимли, тернеция,
18.5.2010, 21:18 ВНИМАНИЕ! Мошенники в интернете и на форуме!
Цитата(goldfishgold @ 18.5.2010, 11:08) *
всеи доброе время суток! я к вам обрашаюсь от имени хозяина рыб которых разводил и продавал александр! сегодня ночью на красноармейской трасе донецкой области насмерть разбился александр! в состоянии афекта(у него смертельно заболел сын) паренёк просто сорвался! к вам розьба в крации написать в личку кому что он недоотправил! вопрос будет решатся! только прозьба напишмте чесно!
работа пока преостановлена! жду от вас писем!

Дивна схожість з манерою письма Саші, навіть помилки інденичні, мабуть Саша близнюка-брата мав. Тай пригода, прости Господи як грішу, дуже подібна на Сашину. Ми вже чули, що під машину потрапив, у дзвінках виправдовувався, що в ментовку попав, операцію переніс і т.п., а тепер виявляється загинув(і все це за місяць). Динамічно і насичено покійник жив... Земля йому пухом...
А шкода, міг би жити і рибку розводити, і нормально торгувати. А тепер його рибок турбуватиме УБОЗ, відділ по боротьбі з кібераферистами...
BSI, Vesomiy,
4.5.2010, 16:09 ВНИМАНИЕ! Мошенники в интернете и на форуме!
Я вперше теж була задоволена. Правда, Саша не всю рибу відправив, але всяке буває. На другий раз Саша знову чогось невклав і якість риби бажала кращого(деякі риби просто недопливли до Львова). Останній раз мав би бути десь місяць тому. Досі чекаю.
Мушу сказати, що з 2-3 -10 хвостами я ніколи не бавлюся, всі замовлення понад 1000грн. одних неонів не менше 300шт., чого туди сюди на вокзал мотатись. Все по 100 відсотковій передоплаті, бо людина просить, що потрібні гроші, обіцяє докласти чого не поклав, бо мовляв, риба на карантині(і таке трапляється).
Для прикладу вечером домовилась про рибу, зранку проплатила , - чекаю рибку. Отримую відповідь(дослівна цититата з листа): я невыслал вам:
> неонов
> боцыю
> растения
> апистограму так как они болеют!
Тобто, як треба гроші, - то риба є! А як гроші отримав, то риба захворіла!
Працюю з постачальниками зі всієї України, ніколи ніхто себе подібним чином не поводив.
Або, отримую листа "рыбу выслал, как обычно". Номера вагона не вказано, труби не бере, а я сиджу і уявляю, як маю пробігти 30 вагонів, щоб риба не попливла в паралельні світи, якщо Саша не візьме труби і не повідомить № вагона.
Народ, я не проти приколів, але не таких послідовних.
З повагою до адміністрації форуму за участь у приватній справі,
Марія Богонос
BSI, gshagov, Milada, ssss, Vesomiy, Гавриил, Д. Евгений, тернеция, _Slava,
25.4.2010, 17:41 ВНИМАНИЕ! Мошенники в интернете и на форуме!
Зрозуміло. Саша за наші гроші вирішуватиме свої проблеми.
Vesomiy,

Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 27.4.2024, 14:38