Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику mazapura ::: Спасибо сказали: 16 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
7.8.2012, 18:15 Бамбук в аквасе!
Нічим не оброблював, - порізав потрібної висоти, зробив (висвердлив) маленькі дірки біля потовщень - щоб повітря легше виходило й поклав у акваріум.
Десь за 2-3 дні деякі палички втонули, то я до них прив'язав анубіаси.

Частину прив'язав до поперечної, її занурив у ґрунт. Тепер прив'язані стоять smile.gif як прив'язані.
Який стан у зануреної сказати не можу - її не видно.

Ті, до яких прив'язані анубіаси, мають гарний вигляд - чистенькі. Напевно, що за ними "доглядають" анциструси.
doriel, user,
7.8.2012, 16:45 Бамбук в аквасе!
Цитата
Я имел в половинки сухого бамбука, приклееные изнутри к заней стенке аквариума и целые трубки бамбука, в качестве пещерок. Но я прочитал, что бамбук гниёт в воде, и его надо лакировать. А чем его лакировать, чтобы не загробить аквариум я не знаю. А также кто-нибудь подскажите, где можно купить ростки бамбука или сухой бамбук.

Для формування фону бамбукові палички можна прикріпити ЗА акваріумом. Якщо палички вкласти в коробочку, додати туди камінців, листочків, корчів і таке інше, то таку коробочку можна буде зверху залити прозорим лаком. Коробочку розмістити за акваріумом - чудовий фон.
Гарно розписано + зразки наповнення є в книжці Ганса Фрея - "Твой аквариум" (1992).

Сам не став "заморочуватись" із виготовленням фону й розмістив бамбукові "трубочки" в 2-х акваріумах -- "травнику" та "цихліднику" (Малаві).
Анциструси їх гарненько обшкрібують. Поки проблем не бачу.
doriel,
2.3.2010, 23:52 Колективный заказ новой рыбы
Цитата(Samchenko @ 2.3.2010, 16:09) *
но в новом прайсе их вроде не

5130002 Macrotocinclus affinis
donni07, min.olga,
7.10.2009, 23:26 Колективный заказ новой рыбы
Цитата(некрасов владимир @ 7.10.2009, 20:31) *
... и криветки дешевле ...

цены-то одинаковые... smile.gif
или я не о том читаю?...
Chezarino,

Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 25.4.2024, 14:16