Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику MI$HA ::: Спасибо сказали: 241 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
6.8.2014, 21:42 Коряжник (MI$H@)
Час біжить дуже швидко, навіть не думав що я вже три роки не обновляв фото акваріума smile.gif









ant833, innki, Serij0109,
7.2.2012, 17:13 Каркас і обшивка тумби
Цитата(Рыбка Т. @ 7.2.2012, 16:22) *
Классная тумба! удачного запуска! Разрешите пару вопросов? Какой размер аквариума? Почему каркас, а не ДСП? Какие Ваши мотивы?
Я просто тоже сделал каркас и уже есть обшивка, но как я понял было бы проще и дешевле ДСП двойное 18мм мне даже посчитали строители по нагрузкам 4раза запас прочности. Но я захотел каркас:)smile.gif) Аквариум у меня будет 1200х550х550 из 12 стекла без ребер..вроде он будет 80кг весит:( теперь думаю, как его занести и установить, тяжёлый зараза. На счет ножек моё ИМХО ножки ставлю - открытый верх неровность пола даже незначительная будет заметна по уровню воды..имею опыт. Ножки ставлю, чтобы мог гаечным ключом на полной загрузки аквариума( чуть больше 500кг) поднять опустить, бо у меня вылезли неприятности именно когда аквариум стал с водой (это я о нынешнем аквариуме). Спасибо извините если что не так.


запуск вже давно відбувся, там є всі подробиці Коряжник (MI$H@)

акваріум (130*50*50), каркас зробив тому що була можливість тоді зробити, ну і звичайно надав перевагу каркасу чим ДСП smile.gif
suhovanatoliy,
20.7.2011, 21:51 Коряжник (MI$H@)


biabuchja, bot, Catalonec, Deyzi, Evgen, Petrovich15, warrior65,
27.10.2010, 20:33 Коряжник (MI$H@)
вже давно не обновлював тему і не фотографував акваріум, все якось невистачає часу на акваріум, який живе своїм природнім життям,
коряга заросла водорослями що виглядає дуже природньо, так ніби пролежала у воді пару десятків років smile.gif
риби підросли, утворили пари і нерестяться


[attachment=44344:01.jpg] [attachment=44345:02.jpg]
[attachment=44346:03.jpg] [attachment=44347:04.jpg]
BSI, DolceVita, MikaRusso, mtarhangel, ZubelNadin,
22.8.2010, 21:15 З днем незалежності .
alex249, ANTONENKO, gshagov, min.olga, navy,
13.8.2010, 20:35 Коряжник (MI$H@)
Цитата(пык @ 13.8.2010, 18:19) *
Скажите пожалуйста коряги добавляете магазинные или сами обрабатываете?если сами то что входит в обработку?(кипячение и замачивание или просто кипячение?)Особенно интересует каряга с дуплом smile.gifsmile.gif получаеться анциков малышей вы вообще не кормите они там сами питаються?


коряги всі мої Івано-Франківськ. Продам ексклюзивні коряги. Україна. smile.gif
коряги я тільки общищую від кори, обливаю кипятком і в акваріум, якщо спливає то я стараюсь її зафіксувати або привязати так щоб не спливали,
анцитруси самі виживають у загальному акваріумі, головне побільше схованок, таких як коряга з дуплом щоб вони там собі безпечно ховались, і їх нічим особливом не кормлю, самі находять поживу і їдять усе що і дорослі
DolceVita, Андрей lorf,
13.8.2010, 15:04 Коряжник (MI$H@)
Юлия Короткова, так, акваріум трохи заблизько стоїть коло вікна, але я його затемнив із трьох сторін то вже нормально, а спочатку то були кинулись водорослі, зараз баланс встановлений то все ок smile.gif
DolceVita, пык,
11.8.2010, 20:06 Коряжник (MI$H@)
фото малечі, їх там багато, вони ховаються у корягах smile.gif









charka, Doc, DolceVita, сура,
11.6.2010, 18:57 Коряжник (MI$H@)
добавив нову прікольну корягу з дуплом, дупло йде через усю коряжку, там нерестяться анцитруси і добре що молодь виживає у загальному акваріумі ховаючись у тій корязі good.gif





aleksei31079, APload, Boris59, Catalonec, Doc, DolceVita, magelan, ZubelNadin,
27.5.2010, 9:43 Doc с Днем рождения!
з Днем Народження! drinks.gif drinks.gif drinks.gif

Doc,
26.5.2010, 8:48 Конкурс дизайна растительных аквариумов стран СНГ 2010
сподобалась перша "Лесная тишина" і друга робота "На рассвете",
першу роботу бачив вживу happy.gif словами не передати ту красу good.gif
biabuchja, DolceVita,
25.4.2010, 18:12 Коряжник (MI$H@)
добавив ще корягу




змінив трохи дизайн коло акваріума smile.gif
alex-p17, APload, Basurmanin, Boris59, cimonatick, Doc, DolceVita, magelan, navy, Sesh, ZubelNadin,
14.4.2010, 9:59 Коряжник (MI$H@)
постарався як зміг сфоткати одну групу малявок smile.gif

їхній домік це бувший креветочник тигрів, яких переселив у інший щоб тримати тут цих малявок smile.gif





Basurmanin, cimonatick, Doc, innki, magelan, min.olga, navy, ZubelNadin, Андрей lorf,
10.4.2010, 11:27 Коряжник (MI$H@)
самець анцитрус зумів висидіти ікру, захищав її дуже сильно , але моє стадо скалярок всетаке наважувались деяких личинок поїсти і я змушений був забрати личинки в інший акваріум, хоть не хотів з тим бавитись але залишати їх там було жалко, нехотів щоб поїли shok.gif
подивлюся може з того щось і вийде smile.gif

дуже важко їх сфоткати, весь час ховаються, тікають ледве деякі личинки вдалось виловити



Basurmanin, cimonatick, Doc, DolceVita, min.olga, navy, ZubelNadin, Андрей lorf, АнЮтА,
6.4.2010, 20:25 Коряжник (MI$H@)
віднерестились мої анцитруси у загальному акваріумі під шкарлупою кокоса smile.gif






Броньовичок smile.gif



анцитрус самець охороняє і обдуває плавниками ікру
Basurmanin, biabuchja, Boris59, cimonatick, DIESEL, Doc, DolceVita, innki, ZubelNadin, Андрей lorf, юрий макаренко,
3.4.2010, 8:16 День аквариумиста
можливо і тому що на інших форумах це все вже рішають то нічого не пишуть на цьому, бо більшість форумчан сидить на двох і більше форумах

Вітаю нас усіх з "Днем Акваріуміста" і щоб у кожного обєми акваріумів і їх жителі тільки прибавлялись drinks.gif
Andreff, Arowana, Boris59, Den28, DolceVita, lazarev, Lennnochka, Ludma, min.olga, navy, Raiven, VVale4ka, yarishNEW, Анютка, тернеция,
21.3.2010, 19:16 Коряжник (MI$H@)
сьогодні купив мальків скалярок, взяв 12 штук з розрахунком щоб залишити кращих,
сфотографувати їх дуже важко, завжди у русі, але приблизно роздивитись можна smile.gif







скалярки мають червонуватий відтінок на верхньому плавнику, одна дуже виразний,
але казали що з часом пройде, такщо подивлюсь чи змінеться у цеї скалярки колір бо дуже подобається її червоний плавник smile.gif

avatars, cimonatick, Doc, DolceVita, Igor6491, Raiven, ZubelNadin, Андрей lorf, Тарасыч,
16.3.2010, 18:46 Коряжник (MI$H@)
Днепродзержинск, та вот вчора оббігав усі зоомагазини у Франківську і таких як я хочу скалярок не було, якщо були то різні розміри і небагато, дві, три штуки, і в неділю у нас на птічці тоже їх небуло, хоть вибір скалярок був великий
а планую скалярок 8-10 шт.
із сомів Птерегопліхт, парочка анцитрусів які вже плавають в акваріумі, і стуріосому панамську,
платідораса вчора віддав, якось він невписувався у цю компанію smile.gif

Doc, будете в наших краях заїжайте в гості drinks.gif
тай взагалі це стосується усіх форумчани, я завжди радий бачити у своєму домі аквафанатів smile.gif
Doc, DolceVita, Lennnochka,
14.3.2010, 23:17 Коряжник (MI$H@)
vaz-2107, лампи не акваріумні, тому що планувались астронотуси без рослин, якісь Starcаat T5, 54 ват / 865 світять білим, то були з кришкою від Акватіки (Харків).

Тёплое Существо, через три дня після запуска з оборудованням запустив сомів, але додавав частину води зі старого акваріума і там вимивав губки із старих фільтрів

DolceVita, дякую, дуже приємно blush.gif
так кришка від Акватіки а банку робив у Франківську
DolceVita, min.olga,
14.3.2010, 17:21 Коряжник (MI$H@)
сьогодні обмивали drinks.gif запуск мого акваріума


(зліва направо) Віталій, я коло акваріума, потім GrinjA, RUSL@N і KSENIA


тут ті самі, і моя дружина




парочка анцитрусів






ну і котяра Муся наблюдає за рибками smile.gif
3BIP, arelav, bot, Catalonec, cimonatick, DIESEL, Doc, DolceVita, Lennnochka, Ludma, Max1, min.olga, Raiven, Vesomiy, ZubelNadin, Zzebra4ka, Андрей lorf, Днепродзержинск,
11.3.2010, 20:36 Коряжник (MI$H@)
Цитата(Arowana @ 11.3.2010, 20:03) *
А свет всего 2 лампы, не мало будет?


там дві Т5 по 54 ват. думаю для тих рослин яких я хочу а це анубіаси і криптокорина апоногенолистна немало , якщо не буде вистачати з часом добавлю,
а якщо будуть не скалярки а астронотуси то там рослин точно небуде biggrin.gif
min.olga,
11.3.2010, 19:51 Коряжник (MI$H@)
історія виготовлення тумби ы встановлення цього акваріума можна побачити тут Каркас і обшивка тумби

ітак відбувся запуск мого нового акваріума (130*50*50),
але того коряжника що планувалось не вийшло sad.gif , так як коряги які я думав що будуть без проблем тонути, не захотіли biggrin.gif, і прийшоль повністю міняти задумані плани, вдалось добре зафіксувати до стяжки одну довгу ізвивесту корягу, а інші залишив на вимочування може в подальшому зможу їх використати в цьому акваріумі smile.gif
планувалась сюди вже сформована одна парочка астронотусів, але через зміни які стались з корягами, невдалось зробити дизайн який планувався під них, то я ще у роздумах, може буде і скалярник smile.gif
якщо буде скалярник то суто з полосатими скаляріями і деякими сомами, а з рослин анубіаси і криптокорина апоногенолистна

виставляю фото розстановки коряг як планувалось і сам запуск, вода покищо мутна, вчора вечером лиш засипав грунт, сьогодні висадив деякі рослини smile.gif
































alex-p17, Anel, ankan_ii, ANTONENKO, arelav, Arowana, Artika, biabuchja, Boris59, bot, cimonatick, DIESEL, Doc, DolceVita, donni07, kolyanic, Lennnochka, Ludma, MikaRusso, min.olga, Raiven, Sesh, Shtrih 79, suhovanatoliy, tra_ns, Vase4kin, Vitaliy, ZubelNadin, Андрей lorf, Днепродзержинск, Жорик, Кремний, Рыбка Т.,
4.2.2010, 17:42 Каркас і обшивка тумби
жук, в мене на тому місці стояв старий акваріум на 100 л, було ніби все ок, там за вікном балкон, і з балкону літом можна чимось прикрити щоб сонце дуже не гріло, думаю що все буде ок smile.gif
Днепродзержинск,
13.12.2009, 20:00 Каркас і обшивка тумби
navy, Андрій дякую, і зі святом тебе вітаю!
напевне вже після запуску акви drinks.gif , була б можливість то частіше, дуже сподобалося у вас,
а ще краще ви до нас щоб так сказати при самому акваріумі drinks.gif smile.gif
navy,
12.12.2009, 15:55 Каркас і обшивка тумби
мебельні важче було причепипи, тому що мішав мет. каркас, і треба було робити бруси до яких вже чіпати мебельні завіси, вирішили так буде зручніше і швидше
Justina,
12.12.2009, 11:56 Каркас і обшивка тумби
всередині полок робити не буду.
Боковушка прикріплена до металу а до боковушки на рояльні завіси дверка







Середня дверка прикріплена на завіси до каркасу



donni07, giant1981, Justina, Рыбка Т.,
10.12.2009, 10:30 Каркас і обшивка тумби
cimonatick , дякую дуже приємно, але якщо чесно я просто займався організацією роботи і трохи допомагав в обшивці тумби biggrin.gif
а Ігор що на фото дійсно має золоті і вмілі руки good1.gif
cimonatick, Justina,
10.12.2009, 10:00 Каркас і обшивка тумби
невеликий фоторепортаж по виготовленні акваріумної тумби

починалось усе з ескізу



потім було виготовлення каркасу





і обшивка тумби
але хочу сказати що трохи не вгадав з розмірами тумби, того що металічний каркас зробив без врахування, що плити ДСП будуть довшими і ширшими rolleyes.gif , для мене то good.gif бо є можливість поставити більший і ширший акваріум, а у нашій справі це додатковий обєм тобто "+",
але з точки жіночого дизайну biggrin.gif чучуть не вписалось як хотіла жінка, і в нас вчора було blink.gif ,і я сказав що тумбу заберу на дачу і будуть там банки з закрутками стояти smile.gif
але здається я переміг friends.gif , бо сьогодні перед тим як жінка йшла на роботу то сказала щоб не відвозив, значить є надія що ви ще побачете і запуск акви
вот така нелегка доля акваріуміста biggrin.gif

а тепер до приємного
робочий процес


Ігор-IgLa, який займався обшивкою тумби, велике йому Дякую, тому що там було біля чого попрацювати












приймається люба критика rolleyes.gif
aleksei31079, cimonatick, DEN198121, DIESEL, docasus, DolceVita, donni07, giant1981, gshagov, Justina, odyssey, Sesh, suhovanatoliy, Никалаич, Рыбка Т.,
24.11.2009, 22:35 Аквариум 300л и тумба под него своими руками
собі під акваріум 300 л зварив такий каркас з 40-ки 120*50*65(висота), скоро буду обшивати ДСП , сьогодні заказав плиту

Alex s, Justina, klaus777, min.olga, Андрей lorf,

Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 25.4.2024, 23:05