Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику keepo ::: Спасибо сказали: 370 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
23.8.2012, 22:06 Еще одно применение Hydor FLO Rotating Water Deflector.
Ось на сусідньому форумі фото системи СО2. Не така насадка на виході?
литовец,
7.5.2012, 23:10 RockScape: Открытое голосование по команде Лоцманов
Цитата
Завтра опубликую... Готовьтесь пока что в Киев ехать...

Собстно це останнє повідомлення Валерія на форумі. Може щось сталось? Хтось з ним говорив нещодавно?
JimShark, Женя), сура,
4.5.2012, 9:18 RockScape Лоцман: И волны – о берег, и пена кипела!
На рахунок покрівельного скла і охолодження:
можна спробувати поставити не скло, а рамку з сіткою - повітря пройде, рибка - ні
JimShark,
20.4.2012, 12:27 RockScape Лоцман: Нано Роккі
Акваріум потрохи розвиваєця.
Що було зроблено з останнього звіту:
- підмінив воду з великої системи
- досадив синулярію і ще одні зоантуси

Про водорості
Після запуску ні ціано, ні бурих, ні зелених. Пробував підгодувати паразоантуси артемією, щоб додати нітратів в систему. На піску з'явився легкий наліт де-не-де. Далі не розвиваєця. Відповідно стромбуса не саджу, щоб не помер з голодухи.
На стінках з'явились якісь водорості яких раніше не бачив. Фото додаю, може хтось опізнає.


Цікава реакція синулярії і рикордеї.
Частини тіла, які в великому акваріумі салатові в Роккі чомусь коричневі. Списую на лампи, оскільки ефект моментальний - тільки посадив, відразу видно.
Можливо є інші думки - може щось не так.

Ось так виглядає Роккі на сьогоднішній ранок.


Що заплановано:
- потравити айпазію
- поставити камінець побільше перед підніжжям скульптури, щоб був плавний перехід від піску до основної композиції
andr.shev, arelav, black9797, DaimOSS, kent, pylypiuk, Vittall, Женя),
13.4.2012, 10:13 RockScape: Пандора, горы Аллилуйя.
Дуже цікава і оригінальна робота
Wladislav,
4.4.2012, 9:06 RockScape Лоцман: Нано Роккі
"перестройка - наше все" (с) smile.gif
Вчора мала бути планова посадка нових коралів. Але простоявши біля акваріума хвилин 30, я з жахом зрозумів, що садити їх просто нема куди (вони будуть перекривати один-одного). А причина дуже проста: коли проектувався хардскейп акваріум мав стояти з оглядом на три сторони, відповідно що не видно спереду - було б видно з боків. Але як то кажуть "человек предполагает, а Господь располагает" - акваріум змушений був поставити в місці, де огляд тільки з фронтального скла sad.gif
Відповідно треба було щось міняти в композиції. Вирішив нічого не ламати, а просто прибрати одну з опор і вирівняти склеєний хардскейп. Коралам перестановки не дуже сподобалось , але думаю за день-два відійдуть.
Ось так зараз виглядає Роккі:

charka, CHE-L-CE, DaimOSS, little_cat2006,
3.4.2012, 11:21 RockScape: "La Peregrina"
Цитата
клоуны только от 60 л аквариум и только оцелярисы

Це якось дуже категорично
В першопрохідця нано-моря в СНД - Льва з аквалого жила пара в акваріумі 20л, не нерестилась, але жила спокійно wink.gif Ось його тема.
CHE-L-CE, kent, little_cat2006,
3.4.2012, 11:07 RockScape Лоцман: Нано Роккі
little_cat2006, а ви заміри параметрів не робили?
Вмене проблеми почались коли я систему вивів на нулі по фосфатах і нітратах. Спочатку зійшла проста ксенія, а після неї і рожева почала пропадати. В іншому акваріумі, де нітрат і фосфат присутній - росте як має бути. Є бажання звідти кущик спробувати пересадити.

ЗІ Ну і коли привозили рожеву ксенію перші рази в Україну, то вона часто пропадала в різноманітних системах - списували на непереносимість дороги. Пізніше такого ефекту не було unknown.gif
Підозрюю що в більшості форумчан ця ксенія від 1-2 маточних завозів. Моя, наприклад, 3-тє покоління від taka smile.gif Відповідно поводитись вона має більш-меньш однаково при певних параметрах.
san-ya,
3.4.2012, 8:35 RockScape Лоцман: Нано Роккі
Це рожева ксенія пульсуюча. Правда їй щось явно не подобаєця. Я її з великої акви пересадив з надією, що в Роккі їй буде краще. Наразі їй не краще, але і не гірше.
В нормальному стані має виглядати ось так:
little_cat2006, Woxa,
30.3.2012, 22:34 RockScape Лоцман: Нано Роккі
Женя), я могу набросать коралов из большого аквариума, но смысл? smile.gif конкурс то скульптуры

Продовжуємо заселяти Роккі
Перші поселенці адаптувались, можна садити нових - наступні на черзі: рикордея Юмма і зоантуси






Для тих хто слідкує за кошторисом: +100 грн (2 таймера по 50 грн). Ітого - 1369 грн (без живності)
CHE-L-CE, PipFox, wds, Woxa,
30.3.2012, 11:54 RockScape Лоцман: Нано Роккі
середа 28.03.2012 видалась просто чумовою smile.gif - підйом в 4.45, 20км до автобуса, 400км до Києва, 30хв в метро, 20 хв пішки і ось омріяна адреса - І.Кудрі 37а smile.gif
І хоча море стоїть дома майже 3 роки, на фірмі, яка спеціалізуєця на морській тематиці, був вперше. Вразило все: від риби і коралів до велетенського виставкового акваріума. Враження - один позитив. Дівчата працювали швидко і професійно. Атмосфера приємна і доброзичлива.
Шкода тільки що додому вертатись треба sad.gif
Намотавши за день більше 900км я стояв перед Роккі і обмірковував доцільність посадки привезених з Reef Club коралів в свіжий акваріум. Всетаки логіка взяла своє і новоприбульці на адаптацію були посажені в 180-ку, а для проби в Роккі посадив фраги: паразоантусів, ксенії рожевої, бриареума. Якщо все буде добре - за декілька днів досаджу і інших жителів.
Хто ще має жити в Роккі: зоантуси, синулярія, рикордеї, грибочки різних кольорів, невелика актинія (якщо виловлю).
Крім того планую пару клоунів, стромбуса і декілька нерит або турбо.
Фото на акваріума на сьогоднішній ранок:




CHE-L-CE, kent, PipFox, Vittall, Woxa, Женя),
27.3.2012, 9:22 RockScape Лоцман: Нано Роккі
Доволі просто вирішилось питання плавучості сампа.
Знайшов старий магніт для очистки скла в акваріумі. Сили притягування магнітів цілком вистачило, щоб бокс зафіксувався на місці і нікуди не спливав.
PipFox,
26.3.2012, 10:08 RockScape Лоцман: Нано Роккі
Ліричний відступ

Знаю, що декілька форумчан з Луцька читають мій топік саме як мануал по створенню нано-моря (для його популяризації я і взяв участь в даному конкурсі). Тому окрім повного опису я вів і кошторис щоб зорієнтувати моряків-початківців.

Що ж ми маємо по коштах:
1. Акваріум+самп. При замовленні системи в мому виконанні вона обійдеця в 250 грн
2. Світильник. Aquael Decolight Duo Marine White 2х11 Вт 354 грн
3. Помпи.2 шт 36*2=72 грн
4. Обігрівач. - 63 грн
5. СРК. 3кг*40грн=120 грн
6. Пісок. 2кг*12грн=24 грн
7. Сіль. Tetra Marine SeaSalt - 286 грн (упаковка 8кг)

8. Подовжувач (на мій акваріум вже треба 5 розеток), дюбелі, епоксилін ітд - 100 грн
9. Таймери 2*50грн=100 грн

Всього: 1369 грн за акваріум, який може приймати корали + запас солі ще на 180л води

Ось така от арифметика smile.gif
CHE-L-CE, Evgenii_zloo, PipFox, r3T5, Woxa,
26.3.2012, 9:42 RockScape Лоцман: Нано Роккі
5... 4... 3... 2... 1... ПУСК!

Але все по порядку smile.gif

Приїхав світильник Aquael Decolight Duo Marine гламурного білого кольору. Пристрій приємно тримати в руках. Світла дає на диво багато, аж не очікував. Гарно продумана система підйому світильника на випадок обслуговування



а ось так світильник виглядає на акваріумі


Остаточний вигляд композиції:





Все, можна заливати воду:




Невеликі фейли:
- як не промивав пісок і камінь - всерівно легка муть була (відфільтрувалась протягом доби)
- самп виявився доволі плавучий, наразі наклав СРК для ваги, далі заміню на ЖК
- помпа без носика сильно б'є по піску - треба знайти і встановити ще одне сопло

Ось такий вийшов хардскейп. Завтра або післязавтра планую з'їздити в Reef Club за живністю
А поки все
Дякую за увагу smile.gif
CHE-L-CE, ik.LodSh, PipFox, r3T5, Vittall, Woxa,
19.3.2012, 10:16 RockScape Лоцман: Нано Роккі
Цитата
... что будет в сампе стоять?

скорее всего бой ЖК или СРК, что будет под рукой + Purigen/Hypersorb/уголь - по надобности.

Чотири дні бородьби з каменем, стяжками і епоксиліном позаду. Спочатку була надія на те, що самої зв'язки між камінням вистачить, щоб вся конструкція трималась... не вистачило sad.gif
Оскільки час піджимав, а знайти білий цемент у нас в місті не вдалось, потрібно було щукати альтернативи.
Плавтикові хомути відпали після з'єднання перших двох камінців - дуже неестетично. І хоча СРК давав можливість сверлити отвори в будь-якому напрямку, сховати навіть білу стяжку виявилось неможливо sad.gif
Пластикові стержні обіцялись привезти не раніше 20-го, що мене, м'яко кажучи, не влаштовувало. Та і діаметер стержня був тільки 10мм, а це доволі великий отвір в камені.
Була ще надія на секретну запчастину від вудлища з теми Санька. Чому секретну smile.gif - пройшовши з добрий десяток рибацьких магазинів я її так і не знайшов (продавці просто знизували плечима і казали, що таких речей не продають).
У відчаї сів листати інтернет на тему створення морських композицій і тут мені на очі потрапили пластикові цвяхи довжиною сантиметрів 10. Передивившись фото з невеликою долею заздрості ("ото в буржуїв і лафа - навіть цвяхи спеціальні для рифу є"), пішов далі крутити свій хардскейп. Але ті зображення ніяк не давали мені спокою. Мозок вперто чіплявся за пластиковий цвях і натякав, що десь я їх таки бачив вживу. І тільки коли я вийшов на вулицю мене осенило - ну звичайно я бачив ці цвяшки, навіть працював з ними - коли обшивав будинок пінопластом smile.gif.

Ось власне і "гвозди сезона" smile.gif

Далі діло пішло як по маслу. Композиція набула остаточних обрисів. Ось фото примірки в акваріумі:







Основні критерії при побудові хардскейпу:
- наявність великої кількості площадок для коралів
- відповідність умовам конкурсу
- оптимальний рух води в акваріумі
- ну і щоб мені подобалось smile.gif

Вся композиція склеєна і відмокає в воді.


Наразі все. Дякую за увагу smile.gif
arelav, CHE-L-CE, Evgenii_zloo, ik.LodSh, kent, memphis_31, PipFox, r3T5, ramirez, Vittall, Woxa, Женя),
14.3.2012, 9:54 RockScape Лоцман: Нано Роккі
Цитата
Из чего сделан сампик,можно по подробней.

Листовой ПВХ

Цитата
По поводу решётки - не глубокая ли?
Какой уровень воды будет в аквариуме?


Уровень будет чуть ниже крепежа светильника. Даже если решетка будет в воде на 70% это ничему мешать не будет smile.gif
CHE-L-CE, Evgenii_zloo, Vittall,
14.3.2012, 0:01 RockScape Лоцман: Нано Роккі
"И вновь продолжается бой, и сердцу тревожно в груди, и Ленин такой молодой..." (с) smile.gif

Дозвольте Вам представити Роккі:



Фільтраційний бокс з картриджем для наповнювачів

Решітка hand-made, прямо як в Ролс-Ройсів smile.gif

110 дірочок smile.gif


При конструюванні фільтраційного боксу стало питання насосів. Порившись в закромах знайшов дві малопотужні помпи. Думаю їх цілком вистачить


помпи на своїх місцях


вигляд зверху з встановленим картриджем


для регулювання напряму течії поставив ось таке сопло


ну і загальний вигляд системи з встановленим боксом




Камінь буде готовий завтра і можна запускатись.
Світильник замовив Aquael Decolight Duo Marine

повний об'єм 25*25*40=25л, видимий 25*25*30=18,75л


На сьогодні все. Питання, побажання, пропозиції smile.gif
arelav, charka, CHE-L-CE, DaimOSS, Did Uhim, ik.LodSh, kent, little_cat2006, PAN-Moldova, PipFox, r3T5, ramirez, Vittall, Woxa,
13.3.2012, 12:43 RockScape: Бункер Кнопа :)
З гелем клеять корали прирощені до камінця wink.gif
не завжди форма основи і коралу співпадає настільки, щоб на самому суперклеї триматись, тоді і треба прокладка з аморфної речовини (епоксилін), а суперклей для моментальної фіксації епоксиліну до його затвердіння.
charka, san-ya,
13.3.2012, 12:23 RockScape: Бункер Кнопа :)
Таня, ну навіщо ж так категорично smile.gif
Користуватись можна, тільки насухо, в воді ні в якому разі не мнути - просто розчиняєця.
Після затвердіння гелевого клею бажано сполоснути епоксілін, щоб меньше муті в воду потрапило.

ЗІ. Щоб не бути голослівним - я тижні 3 тому на такий епоксилін посадив фраги СПС - до цього часу живі і навіть щось там рости пробують.
san-ya,
13.3.2012, 0:11 RockScape Лоцман: Нано Роккі
Згідно законів Мерфі, як тільки взяв в руки фотоапарат, він дружно замигав сигналом розряда батареї.
Після опиту домашніх виявилось, що малий вирішив пофотографувати... причому наклацав більше сотні фото smile.gif
А поки акумурятори набирають енергії - ліричний відступ:

Якщо в nazar.e30 ціла команда помічників, то у мене їх всього двоє smile.gif .
І поки меньший спостерігає

з "заслання"

і допомагає тільки устно. Старший так і норовить використати обладнання не за призначенням (наприклад запустити дзигу на фільтраційному боксі)

Ось такі от юні моремани smile.gif

А на сьогодні все, акуми будуть заряджатись ще години 2-3. Так що фото - завтра.
Доброї всім ночі smile.gif
arelav, BSI, CHE-L-CE, DaimOSS, kent, little_cat2006, PipFox, r3T5, san-ya, Woxa, Женя),
5.3.2012, 15:56 RockScape: "La Peregrina"
Цитата
8-9 часов, из низ полный свет (бел.+син.) 4 часа

ІМНО, на старті можна білу взагалі не вмикати, тільки синьою днів 5-7 світити. Таке освітлення не дає нижчим водоростям так сильно розвинутись.
little_cat2006, Женя),
5.3.2012, 10:36 RockScape: "La Peregrina"
Цитата
пошла искать решение

рішення в таких об"ємах може бути 2:
- класти сорбент
- підмінювати воду

Доречі, а скільки часу на добу горить світло в акваріумі?
little_cat2006,
5.3.2012, 10:17 RockScape Лоцман: Нано Роккі
В зв"язку з хворобою був змушений призупинити роботу над проектом і з заздрістю вчитуватись в теми конкурсантів.
Тому як тільки злосний грип відступив - принявся з новими силами за свого Роккі.

Новини на сьогодні:

прийшов пісочок:

Основні його переваги:
- хороша фракція
- нейтральність
- ціна і наявність в фасовці від 1 кг smile.gif

зклеїв акваріум
розміри 40*25*25
обдумавши концепцію акваріума, вирішив зробити відсік для обладнання за фальшстінкою - щоб терморегулятор і помпи не портили феншуйну картинку smile.gif
з фото тільки комплект "до"


Наколов камінь, прикинув композицію на макеті акваріума. Остаточна поклейка запланована на найближчі дні.
arelav, brabus-60, BSI, charka, CHE-L-CE, DaimOSS, little_cat2006, Ludma, memphis_31, PipFox, r3T5, san-ya, Woxa, Женя),
24.2.2012, 11:14 RockScape Лоцман: Нано Роккі
Думки в голос про заміри солоності.

До рефрактометра був у мене поплавковий ареометр. І навіть дуже непоганий. Засмучавало 2 речі - відсутність температурної компенсації показів і необхідність зупиняти всю циркуляцію води в акваріумі для замірів ("поплавок" занурюєця на 15см під воду). Взагалі для формату нано радив би вибирати зовнішній ареометр (хочаб стрілочний, якщо нема можливості рефрактометр купити).

Для наочності додам фото ареометра і рефрактометра з додатковою ємністю для води, в якій зачасту "поплавок" і використовувався.

arelav, CHE-L-CE, DaimOSS, golova, Ludma, memphis_31, PipFox, Woxa,
24.2.2012, 10:56 RockScape Лоцман: Нано Роккі
З чого ж почати? Напевно з початку smile.gif
Давно хотів відновити свій нано-акваріум, з якого і почалось захоплення морем. А тут збіглись в часі ностальгічний перегляд фото і конкурс на Аквафанаті. І я зрозумів, що це Знак smile.gif

Після зачислення в Лоцмани провів ревізію того, що треба буде для запуску. В закромах було виявлено:
- 10кг СРК - основний матеріал для композиції


- CarboMAX від Aquael. Якщо вірити малюнку на коробці - для моря підходить.


- Ph, TDS і рефрактометр - куди ж без контролю параметрів


і... все sad.gif

М-да, нестача суттєва. Що ще треба для старту:
- акваріум
- світильник
- пісок
- фільтр/помпи на течію

Воду візьму прямо з діючої системи - обійдемось без стартових бактерій в пляшечках.
Пісок замовив в Аровані.

Основна дилема - акваріум і світло. Оскільки є можливість і навики в поклейці "баночок", то і думки літають в самих різноманітних площинах - від нано-панорами до аналога Aquael"івської 20-ки. Світильник вже буде підбиратись під параметри акваріума.
Наразі все. Іду мудрувати композицію - під неї і акваріум робитись буде smile.gif
arelav, BSI, CHE-L-CE, DaimOSS, Ludma, PipFox, Woxa,
24.2.2012, 9:54 RockScape Лоцман: Нано Роккі


Вітаю в моїй темі. В цьому пості можна ознайомитись з ссилками на ключові повідомлення теми, а також побачити актуальний вигляд акваріума.
arelav, Arowana, brabus-60, charka, CHE-L-CE, DaimOSS, Gipsykat, Ludma, PipFox, r3T5, Vovanello,
20.2.2012, 17:09 Marine RockScape NANO
Цитата
А это зачем?

"страна должна знать своих героев в лицо" (с) smile.gif
arelav,
13.2.2012, 14:34 Marine RockScape NANO
Цитата
Чем там будете пользоваться нет никакого значения.

що і хотілось уточнити, а то все кручусь навкого діодного світильника smile.gif

Цитата
Кроме того чтобы претендовать на подарки, Лоцманы вначале должны будут предоставить отчет о проделанной работе в своей теме, а не заявив : "Я лоцман, и готов получать подарки"

дк лоцмани собстно беруть участь заради участі, а не подарунків.
Вартість старту 20-30л нано перекриває ціну призів (простіше купити відразу)
Тут цікаво саме взяти участь smile.gif
arelav, DPT, r3T5, Woxa,
13.2.2012, 9:43 Marine RockScape NANO
arelav, для участі лоцманом треба просто задекларувати бажання і починати тему (доречі в розділі морської акваріумістики чи в конкурсах)?
Woxa,
8.2.2012, 11:46 Marine RockScape NANO
Цитата
когда участники команды лоцманов будут объявлены

Як мінімум після всіх основних учасників.
Собстно частина з тих, хто подав заявку і не потрапив в основний конкурс зможе стати лоцманом wink.gif
arelav, Woxa,
1.2.2012, 17:42 Marine RockScape NANO
Цитата
я правильно понял сегодня объявят всех конкурсантов ?

вище писали, що по одному в день
svetly,
27.1.2012, 23:42 Marine RockScape NANO
Тим, вкого нема морської системи дома треба їхати мінімум 2 рази:
- по обладнання, сіль, СРК/ЖК, хімію
- по живність

забрати пустий акваріум і фраги відразу - доволі ризикований крок для початківця

ІМНО, таким способом непогано відсіюють любителів шари...
charka, san-ya, yzon,
7.11.2011, 12:10 Море
siriys, акваріум просто супер.
ІМНО, зебра там вже портить картинку, 4-5 антиасів або хромісів були б саме воно.
siriys,
23.3.2011, 9:48 Самодельный микроскоп. How to make a microscope
Цитата
А че за вебка на видео никто незнает?

в коментарях читаємо:

Цитата
Доброго времени суток! Очень интересное видео.

Заинтересовался сделать такой же микроскоп как у вас.

Появился ряд вопросов:

1) Первая модель камеры у вас (та с которой выкручивали объектив Speed Link SL-6810), какое увеличение на ней можно получить?

2) Какая модель вебки у вас используется в итоговом микроскопе, там где вебка круглая?

3) Как я понимаю такой микроском можно сделать с любой вебки, где фокусировка ручная и можно открутить объектив?

gstas07 2 мес. назад

@gstas07 1) Увеличение почти такое же, только качество изображения хуже ( мутное и окрашенное по краям)

2) ACME A09(19) 1,3MPix

3)Думаю, что из любой, но с ручной фокусировкой, конечно, проще.
Lennnochka,
22.3.2011, 11:21 Корм ТМ Золота Рибка, Гурман
Фарбує воду червоний корм для підсилення окрасу. Він є і окремо і в гурмані. Толі барвника багато, толі просто діючі речовини швидко розпадаюця.
Гурманом не бачив щоб забарвлювався, а одного разу клієнт взяв просто астацвет і почав кормити як основним кормом - за тиждень риба плавала в червоному кампоті.
Argo,
25.2.2011, 10:05 Продавец в зоомагазине! Какой надо? Или какого хотелось бы видеть?
ІМНО, продавець обов"язково має знати асортимент, його характеристики, бажано область використання, це його прямий обов"язок, оскільки має торгувати тим, щоє в асортименті smile.gif. Бажано, щоб міг зробити порівняння, базуючись хочаб на описі від виробника. Для цих вимог нетреба нічого крім пам"яті і знання алфавіту. Також дуже бажана хочаб приблизна статистика по поверненнях/поломках. І цього вистачає для 80% продаж.
Далі йдуть продавці-гуру. Тут вже без бажання займатись акваріумістикою і взнавати щось нове не обійтись. Такі продавці відслідковують реальні відгуки про товар (той який продають часто і той який майже не продаєця). Можуть на власному досвіді, або грунтуючись на досвіді інших порекомендувати товар, який рідко продають.

Консультації по загальній акваріумістиці - тільки з прив"язкою до свого товару. Тобто беремо оцей акваріум, оцей грунт, оці бактерії, оцей світильник, оцей фільтр і робимо так то, чому - можна почитати в ось цій ссилці. "Повітряні" консультації ("як зробити добре") - у вигляді ссилки на статтю/цикл статей.

Arowana, а чому вас дивує стабільність набору обладнання "фільтр-обігрівач-аератор"? Це ж наживна справа кожного продавця, з досвіду продаж і відгуків клієнтів. А те що таких наборів більшість китайських - ну дк специфіка, народ хоче подешевше.

Зазвичай замовлення виглядає так: (П-покупець, К-консультант)
П - "хочу обладнання"
К - "об"єм, що тримати будете"
П - "рибу (К- "яку"), рослини (К-"які")"
К - "гарнтії, виробник?"
(тут або дають внятну відповідь, або просять дати варіанти)
Все, цієї інформації достатньо, далі вже є заготовки по обладнанню: комплект такий, або такий.

Китайські фільтри по 40-50 грн або рекомендую перевірені, або вибирають самі по картинках з вказаними мною характеристиками, займає це все 3-4 хвилини.
Tlaloc,
26.12.2010, 19:47 Аквариумный Калькулятор Грунта (на разные формы)
Як варіант: множимо ширину на довжину на висоту грунту в дециметрах (5*10*0,01 для акваріума 100*50см і 1 см піску) і отримуємо об"єм в літрах, що часто теж корисно.
Барбус.,
25.11.2010, 12:47 Голосование Ноябрь. Море.
Цитата
1-е отдал фотке №8, в календаре она бы смотрелась симпатично

дякую за оцінку!
всім хто підтримав фото №8 величезне спасибі і від мене і від фотомоделей smile.gif

Arowana, charka, mrMad-Cat,
1.11.2010, 10:07 Начало есть и продолженье будет! Запуск 250л МОРЯ
Саш, народ вимагає тепер мануала в DIY smile.gif
runner,
26.10.2010, 13:46 Фрагование LPS, SPS
Цитата(Malevich @ 26.10.2010, 13:27) *
А как называется мини-болгарка?

дремель wink.gif
Domingo, Malevich,
25.10.2010, 15:08 Терморегулятор для аквариума, какой?
Цитата
keepo Подключили?

так, девайс чесно відпрацював до середини осені, вмикаючи блок вентиляторів 2*12см. Зараз теж контролює температуру, але до увімкнення охолодження не доходить.
navy, литовец,
21.10.2010, 13:51 Лечение кораллов
Таня, пробуйте так
taka,
15.10.2010, 7:40 ИБП для морского аквариума
Цитата
Це шо ж воно за помпа така кудрява?

Resun Waver.
Цитата
к моей возвратке надо высокая стабильность выходного напряжения 1,5-2 %

що ж це за помпа така? як на мене, то забруднення в трубах буде більше впливати на кількісні характеристики помпи, ніж рознос в 7-10% по живленню, який, доречі, абсолютно відповідає ГОСТу.
xleg,
14.10.2010, 13:33 ИБП для морского аквариума
Вмене зараз стоїть самий простий УПС+автоАКБ на 70Ah. Розряжався до 10В, потім нормально зарядився. Правда на ньому тільки помпа висить, в якої імпульсний БЖ, прості не ризикую.
Прості УПСи мають ток зарядки 0,1-0,5А, відповідно АКБ від авто на 55Аh будуть заряджати 3 доби і більше smile.gif

Як альтернативу УПСу можна поставити: автоАКБ+автоматичний зарядний пристрій+інвертор+реле на 220 на шнурі до навантаженні (повинно дивитись одними клемами в мережу іншими на інвертор)
Що отримаємо: та ж автоматизація, правильний заряд АКБ, відразу велику ємність (вартість:70+40+40+5=155 уе)
Мінуси: автоАКБ (можливі випаровування).
Pilot8888,
14.10.2010, 11:41 ИБП для морского аквариума
тут тест смарта від АРС (SUA1000I - тобто базовий смарт з подвійним перетворенням на 1000ВА), осцилографом щупали - синусоїда на виході smile.gif

Все в цих упсах добре, окрім ціни sad.gif

Ippon"и з аналогічними характеристиками в 2 рази (а то і більше) дешевші.

Цитата
APC Smart-UPS RT

RT це означення форм-фактора "тонка стійка"?

тут тест (правда виробника) іппона, смарта. З осцилографом, теж вроді синусоїду показує.
Pilot8888,
13.10.2010, 7:59 Лечение кораллов
Даа, сам з цим зіштовхнувся. Колонію, навіть велику, можуть з"їсти за 3-4 дні повністю. Цікаво який спосіб поширення. Вмене цією заразою перехворіли 3 з 4-х колоній по черзі sad.gif Після лікування рецидивів не помічав.
arelav,
7.10.2010, 12:31 Jebo R331 20л Мини, в будущем Немо.
Вони м"ягкоту їсти починають з голодухи видно, коли їх багато є...
Mistreated,
6.10.2010, 13:57 Крышка на аквариум (ДСП)
ПВХ вроді лазером не ріжуть - вмирає лазер, причому швидко і ріжчик (людина), правда трохи повільніше, все через пари хлору...
в більшості рекламних фірм ПВХ вирізають фрезою, а пальчикова фреза для малих елементів недешева і не завжди потрібна в рекламі.
литовец,
1.10.2010, 14:28 Самый большой в мире аквариум
Цитата
Самый большой "однокамерный" цилиндрический аквариум

цікаво чи є фільм по типу Discowery"вських про побудову цього акваріума.
cuca1250, Ryabenko,
16.9.2010, 15:34 Подбор света в цихлидник.
Osram Lumilux Skywhite 880
Незнайка,

2 страниц V   1 2 >
Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 26.4.2024, 7:39