Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику Володимир ::: Спасибо сказали: 1438 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
29.3.2018, 11:32 Погиб Коля Мужичук (Харви Дент)
вічна пам'ять тобі, Миколо.
спочивай із миром.


[attachment=341938:GVMdFAdymhY.jpg]
drv, Oven, Steyk,
27.12.2017, 16:11 Шлях до озера Танганьїка.
Павле, не тому рослини не "буяють", що цибулю "підсадили" у фітофільтр?!
цибуля може пригнічувати "сусідів" тому, що "випускає" забагато фітонцидів.
drv, ~~DANILA~~,
6.8.2017, 15:48 Юбилейное соревнование Iwagumi vs Ryoboku 2017
не Читать
Цитата(BSI @ 6.8.2017, 15:38) *
.../для себя отметил, что работы, которые по своей сути и задумке являются качественными представителями стиля, остались недопонятыми нашими местными форумчанами/...
+100500!!
це ще раз доводить, що конкурси повинні судити професіонали, а не любителі, аматори, "чайники", та інші представники суб'єктивного погляду на "акваскейп".
??Алексей??, BSI, bumer, drv, oandre, Женя Царенок, Крак,
23.6.2017, 11:48 Шлях до озера Танганьїка.
дуже гарні і "прикольні"! good.gif
Павле, вітаю із новим захопленням. drinks.gif
~~DANILA~~,
13.6.2017, 16:55 Aquafanat в лицах !
здається, Прохір ще до цього часу там "зависає"... типу, добрива "колотить"... smile.gif:):):)
Argo,
1.4.2017, 19:21 Учимся видеть подсказки своих растений. Борьба с водорослями.
a_aidar_s, одна з причин, від чого може "крутити" листя у Амманії, - це від великих фосфатів чи дисбалансу показника нітрат/фосфат в бік збільшення фосфатів.
Svyatoslaff,
1.3.2017, 10:08 Маленькие хитрости. Полезный блокнот. Обновляемый пост номер 2.
yarishNEW, і в дорогих акваріумних фільтрах стоять регулятори. наприклад у фільтрах типу Ехайм серії "е" і їхніх модифікаціях, а також у Флювала серії G. але ж там цінник "кінський"! О_о
те, що Ви пропонуєте - це те саме, що кран на помпі, наприклад на Акваель серії Циркулятор, такий саме принцип - механічне перекривання потоку. тобто, Ви солідарні зі мною що цей принцип можливо використовувати і це не зашкодить помпі?! wink.gif
таки так, можна купити "китайця" і такий кран для поливу, а не дорожчий Акваель, та на цьому зекономити, але Акваель тихіші, акуратніші і економніші у споживанні електроенергії. отже, на колір і смак... hi.gif
lavrin, yarishNEW,
28.2.2017, 23:38 Маленькие хитрости. Полезный блокнот. Обновляемый пост номер 2.
по-перше: коли я пишу, то я висловлюю лише свою точку зору і "ІМХО" не має сенсу дописувати. якщо висловлю чиюсь, то тоді напишу чию саме. а Ваші категоричні "умозаключєнія" на ІМХО не схожі.
по-друге: я Вам не "хамив". як раз Ви це робите в останньому повідомленні.
по-третє: не Вам мене вчити як розмовляти з людьми. я не виходжу за рамки правил форуму. принаймні, не називаю "чуш'ю" чужі висловлювання і не кажу, що у Вас "немає своєї голови на плечах".

після Ваших категоричних "умозаключєній", ТС сам вирішить до кого прислухатись, хоча, до чого тут він?! О_о
і як стільки років помпи Акваель продаються із регулятором потоку?! О_о
маркетологи Акваелю - Богі! "впихують" акваріумістам "невпихуєме"! О_о

з.і. "Мое мнение по данному вопросу ВЕРНО и имеет право быть и не Вам решать кто тут прав, а кто нет!" - корону поправте, а то з'їхала трішки на бік. hi.gif
Andrew1, viento,
28.2.2017, 22:04 Маленькие хитрости. Полезный блокнот. Обновляемый пост номер 2.
не порівнюйте зелене із мокрим. якщо перекрити вихід помпи, то лопаті ротору будуть в холосту "перелопачувати" воду у камері помпи. при цьому хіба що температура помпи збільшиться. і все!

з.і. як тільки світові Гранди "помпобудівництва" стільки часу випускали помпи із регулюванням, шляхом перекриття вихідного патрубка?! навіть не уявляю. О_о
Andrew1, lavrin, Mafiozi_89, Юрий77,
12.2.2017, 9:47 Мечта 240л
offtop то DEPS Читать
Цитата(DEPS @ 12.2.2017, 9:31) *
офф Читать
Вот ёлки,вычёркиваю из списка постоянных заказчиков.
sad.gif
Прохоре, "не бойся, я с тобой!".


з.і. Павле, а чому "шлях буде довгим"?! shok.gif рослини і рибок продав/обміняв/подарував/пропив, на Кільцевій каміння придбав, десь мушлі на форумі є, риба - і все готово! good.gif дєлов-то?! у Вас все вийде скоро - вже ж "тертий калач", а не "так собі". wink.gif
~~DANILA~~,
9.2.2017, 12:18 Мечта 240л
ну, то в добру путь! бажаю здійснення задуманого! drinks.gif
з.і. blush.gif Читать
цихлідки в мушлях мене самого давно "колупають"...
але ще "пограюсь" із "травником" з ехами.
~~DANILA~~,
9.2.2017, 9:44 Мечта 240л
Павле, чи не забагато було вкладено в "акваскейп", що перейшов у "Травник", щоб так радикально перейти на "танганьїку"?! mad.gif
Кремний, ~~DANILA~~,
3.2.2017, 18:19 Улыбнитесь Коллеги.
[attachment=322135:риба_vs_кіт.gif]
Oven, yarishNEW, Виталий_tata, Кремний, литовец,
26.1.2017, 20:51 Можно ли сделать 2 эхинодоруса из одного?
- якщо одна точка росту, то два Ви ніяк не зробите. але якщо стоїть задача у зменшенні розмірів, то можна викопати ех., обірвати старе листя, підрізати корінь, посадити знову на старе місце, якщо воно Вас влаштовує, і попередньо "просифонити" ґрунт в місці посадки.

- якщо дві, або декілька точок росту, то викопайте ех., акуратно гострим ножем розріжте "качанчик" кореня між точками росту, місця розрізу замастити розтовченим/перетертим активованим вугіллям (можна взяти таблетку "Активоване вугілля"), підріжте "павутиння" коріння приблизно до 5 см і посадіть в потрібне місце.


- якщо хочете контролювати/стримати ріст еха. в подальшому, то місце посадки добре "просифоньте".

- якщо хочете швидшого вкорінення і подальшого "потужного" росту, то під корені в місці посадки підкладіть для еха. якогось "смаколика" (спец. таблетка, глиняна кулька, "жменька" поживного ґрунту тощо).
market223, yarishNEW, Виталий_tata,
28.12.2016, 13:33 Мечта 240л
я теж щось подібне хотів змайструвати, але натомість завів пецилій і гуппі... питання бак.плівки більше не актуальне. wink.gif
литовец, ~~DANILA~~,
28.12.2016, 12:51 Мечта 240л
Павле, навіщо перевертати до гори ногами фільтр? wink.gif
схоже, що фільтр чипляється близько до поверхні води щоб ще й збирати плівку.
чи не так? smile.gif
drv, yarishNEW, литовец, ~~DANILA~~,
25.12.2016, 20:24 Улыбнитесь Коллеги.
Santyaga, Геннадий 61,
14.12.2016, 23:05 "Под пологом сельвы"
Цитата(Serij0109 @ 14.12.2016, 22:35) *
Она такая и есть. Это Нимфея "Фиолент". smile.gif
ого, щось новеньке і таке гарненьке. О_о
Сергію, можна докладніше про неї.
дякую.
drv, Serij0109, литовец, Маркес,
15.11.2016, 12:44 Маленькие хитрости. Полезный блокнот. Обновляемый пост номер 2.
із жорсткім шлангом для СО2 потрібно бути обережним - запросто ламає штуцери у пластикових (гадаю у скляних теж) лічильників бульбашок, зворотніх клапанів, дифузорів тощо. я собі так зіпсував недешевого лічильника бульбашок. зараз поставив звичайного прозорого шланга з ПВХ. нехай біліє, проте зручніший.

з.і. а силіконові шланги + термоусадочна трубка = занадто дорогий варіант.
Andrew1, yarishNEW,
15.11.2016, 10:32 Маленькие хитрости. Полезный блокнот. Обновляемый пост номер 2.
є готовий жорсткий чорний шланг для СО2. wink.gif
mastkip, yarishNEW,
20.9.2016, 12:42 "Под пологом сельвы"
Сергію, "народ просить продовження бенкету!". smile.gif
як справи в акваріумі? які новини/світлини? wink.gif
Santyaga, Serij0109,
30.7.2016, 16:28 "Под пологом сельвы"
гарно, контрастно, соковито! good.gif
нехай все росте на радість. звичайно ж, крім водоростей.
drv, Eleniya, Serij0109,
19.2.2016, 18:15 От: Мхи в аквариумах. Виды.
Цитата(Druid @ 19.2.2016, 17:44) *
скажіть до чого краще приростити Ломаріопсис
товариші хотіли сказати, що Ломаріопсис ні до чого не приростає blush.gif
Кремний,
26.8.2015, 12:11 Улыбнитесь Коллеги.
nikolai13, як це стосується даної теми?! wacko.gif
литовец,
10.8.2015, 13:44 Мечта 240л
мабуть сусідка перегодовувала sad.gif
як довго підміни не робились?
водорості перекисом виводили чи просто "позбирали?
воду вже тестували?
~~DANILA~~,
10.8.2015, 9:51 Мечта 240л
Павло, це якийсь ппц!
як таке могло статись?! хто доглядав акваріум у Вашу відсутність?!
якщо не помиляюсь, то Вас "накрило" синьо-зеленими водоростями shok.gif

з.і. як Ваші Галактики? коли вже будете ними на "Пташиному" торгувати? wink.gif
drv, ~~DANILA~~,
25.6.2015, 18:17 Флейта - быстро, дешево и практично!
трубку не потрібно гріти - рівняється елементарно!
і в Епіцентрі трьох метрові шматки продаються вже вирівняні wink.gif
на місці відріжте +/- потрібний розмір для легшого транспортування
drv, macik, Santyaga,
23.6.2015, 21:15 Фотоцепочка чисел (Игра)
[attachment=275224:3885.jpg]
MoZZart, Oven,
23.6.2015, 21:05 Флейта - быстро, дешево и практично!
для чого так ускладнювати: товстостінна трубка + термоусадочна трубка?!
давно придумали тонкостінну поліетиленову трубу чорного кольору для питної води
продається в Епіцентрі і т.п. в бобінах і в нарізаних по 3 м шматках... можливо у Вас в будівельному гіпермаркеті і по 1 м є.
я собі для флейти і т.п. взяв шматок 3 м - ціна копійчана
[attachment=275221:2_2.jpg]
Mustafa, nadd, podlesniy, Santyaga, Turistas, viento, Влада333,
23.6.2015, 18:34 Поражение листа у эхинодорусов.
можливо випадковість, а можливо, що саме ці листки були слабкіші чи тонші, або сайдекс хвилею пішов і більша його концентрація потрапила саме на ці листки...
у мене "Верховний Озеленювач" занадто чутливий до хімії ("Альгіцид" від Флорастим, перекис водню)...
після частих "екзекуцій" він у мене став рости компактним кущем зростом до 18 см (!)
мій "Верховний Озеленювач": Читать
Serij0109,
22.6.2015, 13:35 Aquafanat в лицах !
у Прохора, яблука на Трилоні або на ОЕДФ, тому і молодішає blum.gif
DEPS, Santyaga, yarishNEW, алешка, литовец,
5.5.2015, 8:17 Учимся видеть подсказки своих растений. Борьба с водорослями.
Цитата(igrok960 @ 5.5.2015, 0:13) *
Цитата(Володимир @ 4.5.2015, 23:17) *
у вас був збалансований акваріум?! що Ви проблеми минулого акваріуму не принесли в новий?!

Да вроде сбалансирован,10 лет плавали 2 астранотуса по 1 кг. без растений...
і з чого Ви взяли, що він був збалансований?! як Ви це визначили?! по Астронотусам?!
10 років вони какали в ґрунт і потім цей ґрунт без промивки закинули у новий акваріум?! вітаю!

з.і. на даному етапі, будь-які рослини, що повільно ростуть (анубіаси, буцефаландри, папороті тощо) будуть заростати водоростями... поки не встановиться/встановите біобаланс
igrok960,
4.5.2015, 22:17 Учимся видеть подсказки своих растений. Борьба с водорослями.
кришталева вода це не показник... точніше, не 100% показник
дропчекер повинен бути від світло зеленого до лимонного - "лимонка" такого не дасть
так, рН понижувати за допомогою СО2... можливо із 7,4 до 6,5 Ви і не опуститесь, але до 6,8-7,0 можливо
Ви впевнені, що до "перезапуску" у вас був збалансований акваріум?! що Ви проблеми минулого акваріуму не принесли в новий?!
igrok960,
4.5.2015, 21:31 Учимся видеть подсказки своих растений. Борьба с водорослями.
igrok960, СО2 потрібно вдень давати, а не вночі... або цілодобово
можливо, у Вас стрибки рН - одна із причин Ваших проблем...
хоча, на 450 л "лимонка" - це сміх
купіть балон, редуктор і т.д. - зменшуйте рН (в ідеалі до 6,5)
крім параметрів "PH-7.4,КН-7,NO3-12,PO4-1мг.л." ще потрібна біологічна рівновага
закиньте бактерій, або воду із старого перевіреного сбалансованого акваріуму, світло зменшіть до 6 г., попробуйте підміни раз на два тижні, УФ-стерилізатор в поміч, не перегодовуйте рибу, забудьте про "сухий" корм, додайте більше рослин (переважно "швидкоростючки")
ІМХО
igrok960,
3.11.2014, 14:51 Мечта 240л
Павло, в центрі "напрошується" великий зелений ехінодорус (типу "Верховного Озеленювача") wink.gif
можливо із ним і баланс з'явиться (ІМХО)
~~DANILA~~,
14.10.2014, 6:52 ,,Садочек,, Aquafanat battle 2013
Олександре, щось Ви тему "закинули" sad.gif
як справи?
Алексей Днепр,
4.9.2014, 20:47 Улыбнитесь Коллеги.
Кремний, виявляється ще той, "старый развратник" girl_haha.gif
Кремний,
23.7.2014, 15:22 Самодельный Lily Pipe
Цитата(shaeen @ 23.7.2014, 14:40) *
...Сразу же хочу ответить hi.gif
Друг мой, ну как же без Вас и Ваших попыток уличить меня в некомпетентности:) Без Вас было бы не так интересно!...
...Ну и дальше попытаюсь показать далёкий от идеального процесс в лилии форма которой не имеет сенса smile.gif (сарказм)...

shaeen, не задирайте носа і не лестіть собі, у мене і в думках не було "уличать" Вас в некомпетентності - куди мені до Вас такого Великого Гідравліка?!
Ви самі себе проголосили Великим Гуру, ніби Ви придумали "Ліллі Пайп", і кожне слово (думку) сприймаєте як особисту образу (комплекс "неповноцінності"?!)
крім використання 3Д-принтера у виготовлені "Ліллі Пайпу" нічого "революційного" у Ваших дослідах я не побачив
те, що є вир на виході і бульбашки розлітаються по акваріуму, ще не означає, що саме ця конфігурація єдина вірна - подібних ефект можливий при куті більшим і меншим за 90о
а відео із дослідами при куті меншим за 90о я не побачив...
здається, що їх і не має, тому що Ви поставили "коліно" 90о не тому, що воно найкраще, а тому, що іншого не було чи на принтері не можливо виготовити "Ліллі Пайп" із таким "поворотом"

з.і. звикли тільки до схвалення і критику не сприймаєте?! так тут ніхто і не критикував, люди висловлюють свої думки і не більше - для цього і була тема створена
rjhytkbec,
22.7.2014, 21:45 Самодельный Lily Pipe
"трамплін" - це найбільш виразна риса "Ліллі Пайпів" різних виробників і у кожного він свій
я думаю, що без нього краще (ІМХО)
lavrin,
22.7.2014, 21:03 Самодельный Lily Pipe
зробити плавний перехід і буде все гаразд
і що головне, що це зробити не проблема
lavrin,
4.7.2014, 16:52 Iwagumi vs ryoboku 2014. Команда Ryoboku. Проект - "Антáрес - альфа Скорпиона"
чудові світлини good1.gif
гарні кольори good.gif
той саме ЛЕД-світильник?
змінили діоди?
пык,
16.6.2014, 12:57 Мечта 240л
Цитата(~~DANILA~~ @ 16.6.2014, 13:18) *
... Фильтр работает значительно тише фх6, но не бесшумно, в спальни я его бы не ставил blush.gif
hom.gif
~~DANILA~~,
16.6.2014, 10:54 Мечта 240л
~~DANILA~~, все нарешті налагоджується? wink.gif
а ситняг по середині якось не в "тєму" sad.gif

з.і. які зміни по мешканцям? можливо пропустив інформацію, чи придбали "зграйку"? кого саме? невже неони?!? shok.gif
дякую
~~DANILA~~,
8.6.2014, 23:02 Мечта 240л
оффтоп Читать
Цитата(~~DANILA~~ @ 8.6.2014, 23:45) *
... а то придётся положить зубы на полку(шутка, но с долей правды).

тому я, поки що, відмовився від зовнішнього фільтру і, за порадою друзів, придбав помпу Акваель Циркулятор 2000 (2000 л/г) + губка + флейта (380+30+60 грн.)...
а так давно мріяв про ЖБЛ 1501 sad.gif
Mirko, Vesomiy, ~~DANILA~~,
8.6.2014, 21:22 Мечта 240л
Цитата(Евгений Д @ 8.6.2014, 21:05) *
Вы, наверное, не очень знакомы с методами звукоизоляции автомобилей. Общая толщина будет на одной стенке до 15 мм. Это вибро - слой, а поверх него слой шумки. Ну, если совсем впритык, тогда не вариант, а если есть по высоте 4 см над фильтром, - почему не попробовать.
знайомі-знайомі, дякую, але трапляються випадки в житті, що і 15 мм недосяжна розкіш sad.gif
хоча у мене по 20 мм з обох сторін, але після досвіду п. ~~DANILA~~, ФХ6 "відпав" саме із-за шумності, а не габаритів

~~DANILA~~, а чому так дивно обираєте фільтр?! після ФХ6 перехід на Тетру 1200 - це ж значна втрата потужності, чому не розглядаєте ЖБЖ 1901?!?
~~DANILA~~,
8.6.2014, 18:40 Мечта 240л
питання:
Цитата(Евгений Д @ 8.6.2014, 18:16) *
Я вот тут думаю, а может не спешить продавать, а попробовать звукоизолировать тумбу. Если гул более слышен при закрытой, то по методу шумоизоляции автомобилей, - сначала стенки виброй обклеить, потом шумоизоляцией. Выйдет не дорого.

відповідь:
Цитата(~~DANILA~~ @ 2.6.2014, 21:49) *
... Также посещает мысль заменить фильтр FX6. Очень он мне нравится, всё в нём супер - но с гулом справится не удаётся. Он как раз по размеру тумбочки и утихомирить не удаётся. Главное когда не в тумбочке или с открытыми дверями в тумбочке то ещё куда не шло, а по другому - гул ...
якщо заізолювати тумбу - фільтр не влізе sad.gif - у мене та сама історія, тому від ФХ6 відмовився sad.gif
~~DANILA~~,
3.6.2014, 20:15 ,,Садочек,, Aquafanat battle 2013
Цитата(echofanat @ 3.6.2014, 19:20) *
Цитата(Володимир @ 2.6.2014, 18:59) *
echofanat, які тут спектри?

на 800л стоят гро-люкс и 840.
50/50?
гарно і соковито good.gif
echofanat,
2.6.2014, 22:09 Мечта 240л
мда, із фільтром сумна історія... сам такий хотів, але почитав Ваші відгуки раніше - передумав (до речі фільтр теж притик в тумбу "входив")
зупинив свій вибір на ЖБЛ е1501, але шалене подорожчання - мені "підрізало крила"((... ось, за порадою товаришів придбав помпу Акваель 2000 л/г + губка, а там видно буде...
гадаю, ФХ6 продасте без проблем - занадто "ходовий" товар
бажаю успіху у боротьбі і у продажах wink.gif
литовец, ~~DANILA~~,
2.6.2014, 17:59 ,,Садочек,, Aquafanat battle 2013
echofanat, які тут спектри?
echofanat,
2.6.2014, 8:59 Київ. Віддам залишки буд. матеріалів
- дюбелі пластикові для кріплення ППС плит 10х80 мм - 26 шт.
- дюбелі пластикові для кріплення ППС плит 10х120 мм - 14 шт.
- суміш для приклеювання та захисту ППС плит Ceresit СТ 85 (25 кг) - 2 мішка
- цемент М500 (25 кг) - 1 мішок

вже забрав Чичен - бажаю вдалого ремонту wink.gif


залишились:

- кріплення пластикові для труб 16 мм - 13 шт.

- кріплення пластикові для труб 32 мм - 88 шт.
Чичен,

13 страниц V   1 2 3 > » 
Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 18.4.2024, 20:57