Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




> Рестарт хобі. Згадати все, і правильно запустити Collar aGLASS nano 10л, Від проектування до повноцінного запусту
Lemberg
сообщение 26.1.2022, 10:18
Сообщение #1


Аквариумист
**
Группа: Партнёры
Сообщений: 96
Регистрация: 28.1.2016
Из: Львов
Украина
Благодарности: 73 раз(а)


Привіт любителям акваріумістики! hi.gif
Форум трішки підзатихає, напевне через міграцію в соцмережі типу Фейсбук, Інстаграм та Ютуб, але вирішив все таки проконсультуватись і почати тему сами на цьому форумі, тому що знаю що тут є експерти, з тривалим якісним портфоліо успішних проектів.

Маю на меті відновити хобі, і почати з запуску маленької баночки від Collar на 10 літрів, для 3-4 рибок, і 4-5 креветок.
Маленький об'єм вибраний по ряду причин:
-Мінімум місця в кімнаті
-Показати дружині що акваріум, це не просто резервувар з водою і золотою рибкою, а дійсно красивий елемент інтер'єру, який допомагає розслабитись, чим підкупити її, і вибити місце під більшу баночку search.gif
-Познайомитись ближче з продукцією фірми Collar
і для того щоб баночка вийшла переконливою, потребую Вашої допомоги, в правильному запуску.
є ряд питань, як правильно заложити фундамент (ґрунт) в такому об'ємі, збалансувати кількість рослин і мешканців, бо такий розмір це новинка для мене.

на момент відкриття теми, я замовив сам комплект
Прикрепленное изображение
Прикрепленное изображение
Прикрепленное изображение


-Акваріум 22*22*22
-фільтр
-LED світильник AquaLighter Nano
-Коврик
-покривне скло

окремо 4 кг AquaEl базальтовий гравій (2-4 мм)
Запуск планується на куплені воді з автомата біля будинку.
І десь ше пошукаю якусь мінімальну корягу і (або) камінь
Далі виникають питання:
-Максимальний набір, яких рослин варто купити? Можливо мох і папороть
-Рибки і креветки, найоптимальніша кількість, яких, і в кого зараз можна купити?
-Яке додаткове обладнання треба (добавка в ґрунт, мікро і макроелементи, тести)
-Як часто підміняти воді і контролювати які параметри в перший місяць,і до запусту мешканців

Потрібна допомога в запуску такого набору і сучасних реаліях). Надіюсь разом з вашими порадами вийде створити щось красиве!



--------------------
Все що сподобалось прикріпляю на дошку https://www.pinterest.com/nazarkhaday/aqua/


4
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
6 страниц V  « < 3 4 5 6 >
Ответов (80 - 99)
Lemberg
сообщение 9.4.2022, 18:33
Сообщение #81


Аквариумист
**
Группа: Партнёры
Сообщений: 96
Регистрация: 28.1.2016
Из: Львов
Украина
Благодарности: 73 раз(а)


Але руки не зупинились на 1 акваріумі, залишки рослин і те що я встиг накупляти впродовж лютого + бажання відволіктись від подій в країні та новин, заставили запустити паралельно аналогічний кубік (який був частково пошкодженний, скол і тріщина в нижньому кутку, які я успішно заклеїв, і розвернув пошкодженням на зад),
+ коряги, 3 кущі великих анубіас і 2 маленьких, декілька кущів папороті, мох і вуаля. Мешканці 2 Амано і 5 черрі.
Прикрепленное изображение

Прикрепленное изображение


І найменший брат в сімейстів Collar 5 літровий кубик
Пам‘ятаєте великий камінь в першому запуску, за допомогою молотка і грубої сили, з одного камінця вийшло 2 менших і багато уламків, за допомогою все того ж клею і фільтрів до сигарет, получились чудові скелі з щілинами, куди гарно поміщаються буцифаландри, такий собі санаторій для відновлення сил і корінців. З техніки в цьому акваріумі тільки компресор, і просте світло на письмовому столі. В майбутньому планую ці камні перемістити в акваріум що вище на фото.
Мешканців нема
Прикрепленное изображение


--------------------
Все що сподобалось прикріпляю на дошку https://www.pinterest.com/nazarkhaday/aqua/


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Lemberg
сообщение 15.4.2022, 18:23
Сообщение #82


Аквариумист
**
Группа: Партнёры
Сообщений: 96
Регистрация: 28.1.2016
Из: Львов
Украина
Благодарности: 73 раз(а)


Прикрепленное изображение

В новому акваріумі, той що в останньому пості, побачив що плаває якась штука, як глист, біла тонка до 1см… що це? І як її вивести!??? По опису вроді Нематод… якісніше сфоткати не вдається


(На фото на фоні фільтра)

Сообщение отредактировал Lemberg - 15.4.2022, 18:30


--------------------
Все що сподобалось прикріпляю на дошку https://www.pinterest.com/nazarkhaday/aqua/


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Lemberg
сообщение 26.4.2022, 12:13
Сообщение #83


Аквариумист
**
Группа: Партнёры
Сообщений: 96
Регистрация: 28.1.2016
Из: Львов
Украина
Благодарности: 73 раз(а)


3 місяць тема, і аквас виглядає так
Прикрепленное изображение

Прикрепленное изображение


Залишив 2 галявинки Микрантемум монте карло в правому нижньому кутку, виявилось що вони почали рости під грунтом. Зліва (рослина назву якої не знаю), пустила стрілку вверх, і на ній видно, що появились паростки для нового кущика.
Гідрокотила трипартита розростається, і її гілки вже праву частину запутали все.
Буцики прижились, деякі пускають нові листочки.
Цікаво чи не зависоко я посадив Анубіас, той що поцентру в корязі?
Папороті вроді ростуть, але мене смущає лахматість на кінчиках.
по живності, рибкам добре, Аманки 2-3 на очі попадають, але я запускав їх 5.
Черікі, вроді їм тут жити в кайф, бачив самочку з ікрою, думаю скоро буде поповнення (Надіють)
Параметри pH - 8 Kh - 7 Gh - 5 NH3/4 - 0 NO2 - 0 Нітрати і фосфати були на нулі, але я долив по пшику мікро і макро то зараз NO3 - між 2-5 PO4 між 0.1- 0.25
Хочу сюда все таки якогось соміка посилити, щоб корягу обглодав. поки без варіантів.
Хелену треба, і пару теодоксусів) але поки з ти складно. на сайті в нас нема, а через олх поки не відправляють

2 акваріум, параметри води ідентичні
Прикрепленное изображение

Прикрепленное изображение

Прикрепленное изображение


трава на передньому плані щось дуже в ріст пішла, подивлюсь який максимум буде, може треба буде на забрати кудась в глибину.
БУцики приживаються на задніх камнях, в розщелени я положив пусті пагінці, а з них вже проростають молоді листочки.
а папороті і анубіаси приростають до коряг. в Анубіасів періодично нові листочки появляються.

Сообщение отредактировал Lemberg - 26.4.2022, 12:46


--------------------
Все що сподобалось прикріпляю на дошку https://www.pinterest.com/nazarkhaday/aqua/


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
mir_
сообщение 6.5.2022, 13:00
Сообщение #84


Aqu@f@n@tic любитель Nature Aquarium
*****
Группа: Журналисты
Сообщений: 3 231
Регистрация: 10.1.2010
Из: Луганск
Украина
Благодарности: 9247 раз(а)


вітаю! дуже добре що ви знаходите час на аквас! не зупиняйтесь и радуйте нас новими світлинами.


--------------------


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Ginger
сообщение 6.6.2022, 13:40
Сообщение #85


Я присматриваюсь...

Группа: Присматриваюсь
Сообщений: 1
Регистрация: 24.3.2021
Украина
Благодарности: 2 раз(а)


Цитата(Lemberg @ 15.4.2022, 19:23) *
Прикрепленное изображение

В новому акваріумі, той що в останньому пості, побачив що плаває якась штука, як глист, біла тонка до 1см… що це? І як її вивести!??? По опису вроді Нематод… якісніше сфоткати не вдається


(На фото на фоні фільтра)



Так, це нематоди, вони в принципі не шкідливі, але якщо хочете вивести, то спробуйте підсолити воду(якщо у вас сомиків немає, звичайно). Ну або протигельмінтні препарати.


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Lemberg
сообщение 17.9.2022, 13:00
Сообщение #86


Аквариумист
**
Группа: Партнёры
Сообщений: 96
Регистрация: 28.1.2016
Из: Львов
Украина
Благодарности: 73 раз(а)


Прикрепленное изображение


Привіт. Акваріуми живі і діючі.
За літо були втрати серед мешканців, після сифонки грунту, і підняття осаду в товщу води, мав в кожному акваріумі по 5 Пігмеїв, які не пережили цей процес.
ТАкож була напасть чорної бороди, капав щодня Альгіцид +СО2, міняв щодня воду по 30-40%, Прийшлось попрощатись з Великими кущиками папороті, і великими листками з анубіасів. Коряги чистив дротяною щіткою. вроді на даний момент все устаканилось.
для коряг купив в кожний акваріум по 1 анцитрусу маленькому, то нових кущиків бороди не появлялось.
Найкраще почувають себе Аманки і черікі. правда за літо черікі не плодились ще.
Зловив кайф від того, коли в акваріумі всі камні і коряги легко достаються, переміщаються і міняються місцями, оскільки буцики, папороті і анубіаси на окремих кусочках лави. Також з лави скреїв таку собі гірку з щілинками, в які зручно вставляти щось з вище перерахованого, і потім вони приростають до цієї гірки, перетворюючи її на "Риф з коралами" але в моєму випадку " ЛАва з Буциками і Анубіасами". Мені подобається.
В великих анубіасів часто найстарші листки жовтіють, або появляються дирки, приходить відламувати, тому поки що не получаються пишні зелені зарослі.
РАз в 3 дні капаю калій після підміни.
Поки що все...

Сообщение отредактировал Lemberg - 17.9.2022, 13:19
Эскизы прикрепленных изображений
Прикрепленное изображение
 


--------------------
Все що сподобалось прикріпляю на дошку https://www.pinterest.com/nazarkhaday/aqua/


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Lemberg
сообщение 6.10.2022, 18:10
Сообщение #87


Аквариумист
**
Группа: Партнёры
Сообщений: 96
Регистрация: 28.1.2016
Из: Львов
Украина
Благодарности: 73 раз(а)


Прикрепленное изображение

Прикрепленное изображение

Обновки)
Купив пару видів різних мхів, зробив намотиші) тепер я реально побачив різницю в них, вони справді різні)
Також в одному аквіріумі зібрав всіх неонів, а в інший прикупив 5 галактик)
І по 3 Хелени)
Вроді все впорядку) але маю проблему з повишеним pH 8-8.5. Хоча в куплені воді першопочатково 6,5 pH.
І kH 1) що реально радує) при мінімальному випаровуванні води нема ніякої накипі на краях.
Також зрозумів свій епік фейл!
Я періодично капав в акваріум 1 пшик Мікро і Макро… і потім починався капєц в акваріумі. А виявляється що 1 пшик це 1,3мл добрив. А по інструкції треба 1 мл на 70 літрів води, тобто я в 10!!!! Разів передозовував свої акви) тепер вношу добрива з маленького шприца, по 1 поділці) дивимся що буде.
Токож з аліекспрес вирішив замовити світильник
Прикрепленное изображение

Прикрепленное изображение
Прикрепленное изображение


Сообщение отредактировал Lemberg - 6.10.2022, 18:13


--------------------
Все що сподобалось прикріпляю на дошку https://www.pinterest.com/nazarkhaday/aqua/


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
mir_
сообщение 6.10.2022, 20:56
Сообщение #88


Aqu@f@n@tic любитель Nature Aquarium
*****
Группа: Журналисты
Сообщений: 3 231
Регистрация: 10.1.2010
Из: Луганск
Украина
Благодарности: 9247 раз(а)


мабуть щось підвищує РН та КН, гадаю той кварц який є грунтом у ваших аквах. У Вас немає вибагливих рослин, тому це насправді не так важливо.


--------------------
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Евгений Д
сообщение 6.10.2022, 21:12
Сообщение #89


Свой на Aquafanat.com.ua
****
Группа: Партнёры
Сообщений: 839
Регистрация: 21.1.2013
Из: Днепр
Украина
Благодарности: 1752 раз(а)


И на сколько китайский светильник дешевле выходит чем аналогичные, которые делают у нас?
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Lemberg
сообщение 7.10.2022, 8:58
Сообщение #90


Аквариумист
**
Группа: Партнёры
Сообщений: 96
Регистрация: 28.1.2016
Из: Львов
Украина
Благодарности: 73 раз(а)


Цитата(mir_ @ 6.10.2022, 21:56) *
мабуть щось підвищує РН та КН, гадаю той кварц який є грунтом у ваших аквах. У Вас немає вибагливих рослин, тому це насправді не так важливо.

В обох акваріумах ці параметри ідентичні) Рослини, коряги і лава ідентичні, грунти різні.

Цитата(Евгений Д @ 6.10.2022, 22:12) *
И на сколько китайский светильник дешевле выходит чем аналогичные, которые делают у нас?

Не знаю на скільки дешевше) я зайшов на алік, ножниці і пінцет купити) а там новачкам знижка була, от я і взяв світло ще) 10$ вийшло світло


--------------------
Все що сподобалось прикріпляю на дошку https://www.pinterest.com/nazarkhaday/aqua/
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Евгений Д
сообщение 7.10.2022, 9:05
Сообщение #91


Свой на Aquafanat.com.ua
****
Группа: Партнёры
Сообщений: 839
Регистрация: 21.1.2013
Из: Днепр
Украина
Благодарности: 1752 раз(а)


Десять доляров это очень кошерная цена, если там конечно светильник, а не подобие. Сомнения навевает то, что ихние же Чихиросы стоят далеко не такие деньги, очень далеко.
Но, может вам и повезло. Я так купил базуку за 27 грн, а у нас они по 350, и на Алике больше той цены нет.
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Lemberg
сообщение 7.10.2022, 11:31
Сообщение #92


Аквариумист
**
Группа: Партнёры
Сообщений: 96
Регистрация: 28.1.2016
Из: Львов
Украина
Благодарности: 73 раз(а)


Цитата(Евгений Д @ 7.10.2022, 10:05) *
Десять доляров это очень кошерная цена, если там конечно светильник, а не подобие. Сомнения навевает то, что ихние же Чихиросы стоят далеко не такие деньги, очень далеко.
Но, может вам и повезло. Я так купил базуку за 27 грн, а у нас они по 350, и на Алике больше той цены нет.

Як тільки приїде, поділюсь результатом)


--------------------
Все що сподобалось прикріпляю на дошку https://www.pinterest.com/nazarkhaday/aqua/


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Lemberg
сообщение 13.10.2022, 16:29
Сообщение #93


Аквариумист
**
Группа: Партнёры
Сообщений: 96
Регистрация: 28.1.2016
Из: Львов
Украина
Благодарности: 73 раз(а)


Трохи редизайнив 1 акваріум, і готувався до приходу зими, а вона обіцяє бути холодною, то ж для тропічних рослин і рибок 100% потрібні підігріви) для нано це реально катастрофа, через мінімальні по висотіі баночки) знайшов, замовив. Пои встановленні, щоб нормально закрилось покривне скло, прийшлось закопувати носик наглівача закопувати в грунт.
І тут мені прийшла думка в голову, оскільки в мене всі рослини або приклеєні до лави, або до коряг, і в грунт не висажуються, чи доцільно тримати 5см шар грунт, з 22 см висоти акви? В Інстаграмі бачив тисячі фоток де в акваріумах мінімальний шар грунту, або він взагалі відсутній. Зменшення висоти грунт з 5 до 1-2 см, може якось негативно повпливати на баланс в акваріумі?
Прикрепленное изображение

Прикрепленное изображение

Прикрепленное изображение


--------------------
Все що сподобалось прикріпляю на дошку https://www.pinterest.com/nazarkhaday/aqua/
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Lemberg
сообщение 26.10.2022, 16:43
Сообщение #94


Аквариумист
**
Группа: Партнёры
Сообщений: 96
Регистрация: 28.1.2016
Из: Львов
Украина
Благодарности: 73 раз(а)


Приїхав світильничок з Аліка)
Короткий опис і фото звіт)
Ціна 14$ зі знижкою, зняло з карточки 540 грн)
Їхало відверто не довго, результатом задоволений.
Інформація на коробці
Прикрепленное изображение
Прикрепленное изображение

Вигляд на діоди і вигляд збоку
Прикрепленное изображение
Прикрепленное изображение

Прикрепленное изображение

Три режими підсвічування і як вони виглядають в акваріумі
Сині і червоні діоди
Прикрепленное изображение
Прикрепленное изображение

Тільки Білі
Прикрепленное изображение
Прикрепленное изображение

Разом
Прикрепленное изображение
Прикрепленное изображение


Також хотілось би відзначити кнопки керування.
Вкл/викл
Таймер виключення на 3/8/12 годин
І 5 ступенів змін яскравості світіння, прикольна штука
Прикрепленное изображение


Щодо порівняння дешевше чи дорожче ніж в Україні, а такий досвід у мене також був, тому що я купував світильник для нано на олх, який мені в квітні вийшов 490 грн. якщо згадувати тамтой курс, то може навіть і дорожче український.
Цей більш естетично краще виконаний, підставки зручніші, на українському немає навіть вмикача, приходиться щоразу блок з розетки витягувати, а тут мало того вмикач є, так ще й декілька режимів, регулювання яскравості і таймер.
От тепер думаю взагалі продати фірмовий світильник, який був в комплекті (Його ціна така сама +/- як за аналог з Аліка) і він не сильно підходить для рослин тільки для підсвітки.

Сообщение отредактировал Lemberg - 26.10.2022, 17:08


--------------------
Все що сподобалось прикріпляю на дошку https://www.pinterest.com/nazarkhaday/aqua/


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Lemberg
сообщение 26.10.2022, 17:37
Сообщение #95


Аквариумист
**
Группа: Партнёры
Сообщений: 96
Регистрация: 28.1.2016
Из: Львов
Украина
Благодарности: 73 раз(а)


Хотів ще пару фоток додати, про стан справ в акваріумі) але пише що я використав 106 з 100 мб)))
Не знаю що це означає) але якось так)
Якщо в 2 словах)
Мох приживається і йде в ріст) деякі види вже гарно розрослись, інші тільки зараз починають відживати)
Буцики ростуть, анубіаси ростуть)
Виявилось що Галактики можуть вистрибувати через маленькі щілини) після одної з підмін виявив 2 анчоуса.
Щось я дуже захопився різними корягами, то тепер в мене одна коряга на інші, і є потайні ходи для креветок і сомиків)


--------------------
Все що сподобалось прикріпляю на дошку https://www.pinterest.com/nazarkhaday/aqua/


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Lemberg
сообщение 7.11.2022, 10:15
Сообщение #96


Аквариумист
**
Группа: Партнёры
Сообщений: 96
Регистрация: 28.1.2016
Из: Львов
Украина
Благодарности: 73 раз(а)


Все, файли в тему додати неможливо, закривати тему?)


--------------------
Все що сподобалось прикріпляю на дошку https://www.pinterest.com/nazarkhaday/aqua/
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Евгений Д
сообщение 7.11.2022, 20:43
Сообщение #97


Свой на Aquafanat.com.ua
****
Группа: Партнёры
Сообщений: 839
Регистрация: 21.1.2013
Из: Днепр
Украина
Благодарности: 1752 раз(а)


Вы у кого спрашиваете, - у себя?)
Возможно какие-то нововведения, раньше таких проблем не было.
Тему надо продолжать, если в такое время начали. Итак форум стогнирует, хоть кто-то пишет, уже красавец .))


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Lemberg
сообщение 9.11.2022, 9:05
Сообщение #98


Аквариумист
**
Группа: Партнёры
Сообщений: 96
Регистрация: 28.1.2016
Из: Львов
Украина
Благодарности: 73 раз(а)


Цитата(Евгений Д @ 7.11.2022, 20:43) *
Вы у кого спрашиваете, - у себя?)

Ну так риторичне питання було)

Я щось вже і не уявляю, як це мати акваріум, і не писати про нього на цьому форумі) Як не як, тут створене коммюніті зі спільним інтересом) як мінімум не треба пояснювати що в акваріумі не "вОдорослі", а РОСЛИНИ. і чому не варто запускати рибу в акваріум в той же день, коли купили акваріум) і те що Золота рибка в круглому 10 літровому акваріумі- це не "Я тоже маю акваріум", а звірства та знущання над рибкою)))
Одним словом, буду старатись писати, поки форум є)


--------------------
Все що сподобалось прикріпляю на дошку https://www.pinterest.com/nazarkhaday/aqua/


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Lemberg
сообщение 9.11.2022, 11:11
Сообщение #99


Аквариумист
**
Группа: Партнёры
Сообщений: 96
Регистрация: 28.1.2016
Из: Львов
Украина
Благодарности: 73 раз(а)


Нарешті якийсь кеш почистився, і я можу знов файли додавати)

Вигляд акваріумів на сьогоднішній день.
Прикрепленное изображение
Прикрепленное изображение

Прикрепленное изображение

Одна проблема яка мене постійно мучить, то всі декорації в маленьких одиночних ворсинках. і не які декорації попали під чорну бороду, яку постійно треба фізично чистити.

Сообщение отредактировал Lemberg - 9.11.2022, 12:15


--------------------
Все що сподобалось прикріпляю на дошку https://www.pinterest.com/nazarkhaday/aqua/


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Евгений Д
сообщение 9.11.2022, 11:24
Сообщение #100


Свой на Aquafanat.com.ua
****
Группа: Партнёры
Сообщений: 839
Регистрация: 21.1.2013
Из: Днепр
Украина
Благодарности: 1752 раз(а)


Та надо держать тему, надо. На зло всему что с нами случилось..
Сейчас люди разбежались по вайберам и фейсбукам, но то не то кино, как вы говорите, - пишут все кому не лень, и шо попало.
Форум, это всё-таки как клуб.
Не успел я запустить себе такого наника, половину всего насобирал, и тут здрасьте... Может оно и хорошо, люди сейчас маются бесперебойниками и аккумуляторами, а может и не хорошо, - было бы где хоть головой отдохнуть..


Благодарности:
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение

6 страниц V  « < 3 4 5 6 >
Начать новую темуОтветить в данную тему
Теги
Нет тегов для показа


2 чел. читают эту тему (гостей: 2, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

Свернуть

> Похожие темы

  Тема Ответов Автор Просмотров Последнее сообщение
Закрыта В теме есть приложенияАкваріумний LED світильник Ptero Ray Nano 10
0 TM Ptero 1 316 14.8.2020, 8:26 Посл. сообщение: TM Ptero
Нет новых сообщений Лекарственный препарат Rikka Серебро nano, 100 ml, на 1000 л.
0 Arowana Info 821 12.6.2020, 16:02 Посл. сообщение: Arowana Info
Нет новых сообщений Подскажите, как правильно бороться с бурыми водорослями и нитчаткой
8 tatik 3 342 20.9.2018, 11:56 Посл. сообщение: tatik
Нет новых сообщений В теме есть приложенияКак правильно фотографировать аквариум?
15 k_sed 59 501 7.7.2018, 16:18 Посл. сообщение: nekto
Нет новых сообщений Пауки: как правильно содержать?
Прошу совета
13 RomanSmishniy 5 168 14.2.2018, 20:03 Посл. сообщение: Kvadropool

 



Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 27.4.2024, 16:55