Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику $SERGEY$ ::: Спасибо сказали: 68 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
23.8.2013, 19:12 300л. - дискусы с растениями
удо, СО2не подаэте? В таких зарослях, як сифоните грунт?
Keys,
30.12.2012, 20:14 Для любителей Золотых рыбок
насмілюсь і Я додати фото свого самця оранди.... За якість вибачаюсь...


B_G_WOLF, doriel, Аленький,
7.12.2012, 16:42 Растения и соседи для золотых.
Я саме про анциструсів і говорив)
doriel, Keys,
7.12.2012, 15:35 Растения и соседи для золотых.
Цитата(bestoloch @ 15.11.2012, 18:02) *
не будет! кто вам сказал такую ерунду?

Я вам таке скажу, буде, і впринципі ці рибки не сумістні між собою, але дивлячись ще який характер у сома, в мене наприклад вживаються разом, але були випадки, коли сом просто своєю присоскою присмоктується до рибки, буває таке часто вночі, коли рибка спить, і це стосується не тільки телескопів, а й всіх золотих.....
Але повторюсь ще раз, в мене живуть і соми, і золоті в одному акваріумі)
RRR,
2.12.2012, 18:14 Вопросы по содержанию золотой рыбки
Мені мало віриться в слова попередньої хозяйки...., тим паче, з золотими рибками мало хто вживається, їх постійно намагаються клюнути за хвіст....
По фільтру поки не спішіть, спробуйте зробити все те, що Я Вам порадив, поки не міняйте фільтр. Просто з зовінішнім фільтром мороки набаагто менше, корисний об*єм акваріума не займає, та й мити його легше....
В мене в 70 л., акваріумі жили три золотушки, так воду Я міняв два рази в тиждень, і фільтр зовнішній так само.... Пробував раз в тиждень, то губки неймовірно були забиті, і він просто не фільтрував вже воду....
Зараз баночка приблизно на 250 л., фільтр FX-5, мию раз в місяць, півтора....
Kuznetsova,
24.11.2012, 20:52 Вопросы по содержанию золотой рыбки
Kuznetsova впринципі як для одного вуалехвоста об*єм підійде, але:
1) Годуйте тільки один раз в день, золоті рибки постійно їдять, скільки б Ви їм не кинули корму, вони все будуть їсти, навіть якщо вже буде пливти як дирижабль.... Краще один раз в тиждень робити так званий розгрузочний день (тобто взагалі не годувати). Також бажано давати трав*янисті корма (ряска, річія)
2) Якщо рибі кисню вистає, то компресор можна й відключати (але не фільтр)
3) Впринципі для золотої рибки внутрішьного фільтра мало, так як він не справляється... (золоті рибки багато їдять, відповідно багато "гадять")
4) Добавок ніяких не потрібно в воду, просто правильний догляд, і все буде нормально.
Kuznetsova,
5.8.2012, 9:05 Мой кубик (300Х300Х300мм) или маленький огородик.
Большое спасибо за фотоотчот smile.gif
камень21,
24.7.2012, 13:35 Вопрос по меланиям
Іще й як трогають, вони протсо ними обїдаються
сержик,
23.7.2012, 18:55 Вопрос по меланиям
В тому плані, скільки їх потрібно тримати в акваріумі відповісти дуже важко, так як Ви їх ніколи не перерахуєте, одне можу сказать, що позбутися їх повністю буде дуже важко, хіба що як варіант можна буде завести хеленок
сержик,
18.7.2012, 22:13 Мой кубик (300Х300Х300мм) или маленький огородик.
а як і на чому Ви закріпили мох, в баночці, яка в першому пості на другому фото?
Vesomiy,
3.6.2012, 12:27 Приветствуем! Вы на портале Aquafanat!
А чому б в розділі продам, не ввести знизу кнопку "Підняти тему", щоб наприклад один раз в тиждень, користувач, якмй створив тему, міг натиснути цю кнопку, і його тема була б знову на першій сторінці?
Argo,
21.1.2012, 22:27 Ответте пожалуйста на вопрос
Я скажу вам так, багато хто пише, що дерево повинне бути неживим, з фруктових дерев неможна брать коряжки.... Незнаю, в мене були коряги в аквасі з фруктових дерев, нормально, тонула, птеригоплихтам подобалась. Головне гарно виварить, вимочить. Але це моя думка, і нікому Я її ненав'язую.
gigos,
20.1.2012, 20:11 Фильтр для аквариума 300 л.
O6opBaHbIu надіюсь smile.gif а скільки на нього гарантія? і саме головне, багато перечитав різних тем по фільтрам, багато хто з форумчан скаржиться на те, що фільтр завоздушується, і зупинка його на дві хвилини раз в сутки проблему невирішує, і коли в фільтр повітря, то він сильно шумить.... Що скажете, по цьому питанню?
O6opBaHbIu,
20.1.2012, 20:04 Фильтр для аквариума 300 л.
O6opBaHbIu це зрозуміло. в мене зараз стоїть фільтр атман, так його приходиться мити кожний тиждень.
O6opBaHbIu,
20.1.2012, 19:45 Фильтр для аквариума 300 л.
O6opBaHbIu Дякую, читав Я вже цю статтю, досить непогано описано фільтр. Цікавлять ще такі нюанси: 1)Чи є на самому фільтрі крани для регулювання напору води. 2) Яке ваше населення акваріума на даний момент, і як часто Ви миєте фільтр?
O6opBaHbIu,
20.1.2012, 19:34 Фильтр для аквариума 300 л.
O6opBaHbIu А можна більш детально, що за розпридільник, він з фільтром йшов, чи це вже самі ставили. Чи зручно обслуговувати фільтр?
O6opBaHbIu,
20.1.2012, 17:23 Фильтр для аквариума 300 л.
yzon а яке населення у вас в акваріумі, що JBL невистачає? І в якому сенсі невистачає, погано фільтрує воду, чи дуже часто треба міняти наповнювачі фільтра, так як грязняться?
O6opBaHbIu чи неробить Fluval FX 5, в акваріумі ураган?
П.С. Просто собі хочу в аквас приблизно на 250 літрів фільтр, зупинивсь на двох варіантах: JBL сristal profi e 1501 або Fluval FX5, в акваріумі будуть золоті, так от думаю (вони то гадять багато), чи буде JBL справлятись з фільтрацією, також хочу рослин в аквасі, тож боюсь, якщо буде флювал, то при його напорі, в аквасі буде ураган, і всіх рослин повидьоргує...
O6opBaHbIu,
30.12.2011, 21:31 Как заклеить небольшое отверстие в силиконе на шве аквариума не сливая воду?
Мені здається потрібно злити воду і заклеїти, так як силікону всерівно потрібно дати висохнути, хоча я можу помилятися
alex249, vladumur58,
30.12.2011, 20:48 Помогите новичку в рыбном деле.
Завжди будь-ласка ohmy.gif То як, визначились, яких риб будете запускать?
semenova,
28.12.2011, 12:34 Дополните предполагаемое население 60 литрового аквариума пожалуйста.
Я петушків і барбусів нетримав, але помойму їм недуже комфортно буде в одному акваріумі...
Avaria,
28.8.2011, 15:32 Кормление золотых
Просто хотілось, щоб в цій темі ділились конкретно для золотих.
doriel,
26.1.2011, 23:55 Вуалехвосты: как отличить самца от самки
У самця стрункіше тіло, біля анального отвору є невелика впадина, у самки - легка випуклість. У самця в період нересту на жаберних кришках і грудних плавниках з'являються великі білі, цяточки. Також у самця потовщений перший промінь грудного плавника
Seembu,
7.1.2011, 13:24 Что посмотреть на выходных?
Хатико: Самый верный друг дуже цікавий фільм
cuca1250, donni07, Ludma,
25.12.2009, 16:21 Анекдот! :)
Стих котика:

Утро. Дура эта встала,
Волосенки почесала,
Сонно в ванную ползет -
Там ее подарок ждет.

Не в горшке, а как обычно,
На пол я наделал лично.
Пусть позлится, убирая -
С добрым утром, дорогая!

Подождал, покуда Эта
Поползет до туалета.
Я - под ноги. Оп, споткнулась!
Получилось! Навернулась!

Вышла завтракать старушка,
Наливает кофе в кружку,
Дикий МЯВ - и все дела -
Получилось! Разлила!

Ладно, можно отдохнуть,
Пару строк в дневник черкнуть,
Запишу, себе не льстя:
Утро прожито не зря!!

День. Душевно отоспался,
Только спакостить собрался,
И вот тут, блин, как назло,
Мне конкретно не свезло.

Видел, шмотки надевала,
Рыло все размалевала,
Думал, что куда-то прется,
Хрен поймешь, когда вернется...

А она меня схватила
К коновалу потащила,
Тот мне, гад, вкатил укол -
Срок прививки подошел.

Ничего, за муки эти
Адекватно я ответил:
Мне уколы портят шкурку,
Ей же - кожаную куртку.

Время даром не терял -
По дороге куртку драл
И штаны ее из кожи.
Так уделал - не дай Боже!
Впредь запомнит, может быть:
Не фиг, блин, меня лечить!!

Несколько позже.
На кровати рвал игрушку -
Черепашную подушку.
Так увлекся делом этим,
Что хозяйку не заметил.

По башке огреб неслабо -
Что за гадостная баба!
Случай к мести не искал -
Тут же под кровать нассал.

Но, блин, снова облажался -
В руки сразу к ней попался,
Как последнего дебила,
Рожей в луже отвозила...

Как отбился, сам не знаю!
Так теперь мочой воняю,
Будто я - ночная ваза,
Младший братец унитаза.

Мыть меня, наверно, будет,
Может, к вечеру забудет?
Защемился в тихом месте,
Сочиняю планы мести.

С максимально честной рожей
Я обои драл в прихожей -
У меня инстинкт - и точка!!
(Типа нету когтеточки.)

Отдохнуть она решила,
Пазлы типа разложила.
Что ж, я ей возможность дам
Собирать их по углам.

Вечер. ЭТА меня мыла
(вот зараза, не забыла!).
Что за гадство, не пойму,
Кто я ей - тупой МУМУ?

За мытье ей отомстил:
Пару чашек ей разбил.
Слушал, как она визжала -
На душе полегче стало.

В довершение к раздору
Ободрал на кухне штору.
Долго прыгал, но достл:
Получилось! Ободрал!

Ближе к ночи.
ЭТА крем на рыло мажет,
Значит, скоро спать заляжет,
Свет пока горит, как раз
Подведу дневной баланс.

В целом день прошел нормально:
Перевес за мной реально.
Счет в сегодняшнем турнире
В мою пользу семь - четыре.

Я вполне доволен счетом,
Отдых честно заработан.
Все, ложиться можно спать,
Завтра будет день опять.
Justina, Ludma,
31.10.2009, 14:31 Новичок. Я начинающий аквариумист
На рахунок того, що камінці діаметром 4-8 мм дуже великі, і не мало підходять для росту рослин я з вами згоден, але мені подобаються крупні камінці, і тому я зробив так: нижній шар засипав камінцями, діаметром 2-4 мм, а верхній шар (1-1.5 см) засипав крупними камінцями. Не знаю, чи це правильно, але я засипав собі грунт в акваріум таким чином
DEN198121, Добрый,
31.10.2009, 14:10 Новичок. Я начинающий аквариумист
cimonatick я все це зрозумів, просто ви написали, що не будуть рости рослини в акваріумі,і не сказали чому, от я і запитав, це ваші припущення, чи морьська галька виділяє якісь шкідливі для рослин речовини smile.gif
DEN198121, Добрый,
31.10.2009, 13:50 Новичок. Я начинающий аквариумист
Цитата(cimonatick @ 31.10.2009, 15:40) *
$SERGEY$, скажіть будь ласка, в вашому аквасі з таким грунтом як у вас багато рослин?


Відповідаєте запитаннями wink.gif , в мене тільки валісенрія( більше нічого не саджаю, бо в акваріумі з золотими рибками і птерігопліхтами на мене це самий оптимальний варіант)
DEN198121, Добрый,
31.10.2009, 13:37 Новичок. Я начинающий аквариумист
cimonatick А чому в акваріумі з морською галькою не буде нічого рости? Камінці що виділяють якісь речовини, що припиняють ріст, чи як це може бути зв'язано?
DEN198121,
31.10.2009, 13:33 Новичок. Я начинающий аквариумист
Цитата(cimonatick @ 31.10.2009, 14:05) *
$SERGEY$, співчуваю вам...


Чому? Що все так погано, якщо в акваріумі морська галька?
DEN198121, Добрый,
31.10.2009, 9:31 Новичок. Я начинающий аквариумист
[quote name='cimonatick' date='30.10.2009, 15:11' post='21253']
DEN198121, Потому что морская галька имеет обкатанный вид, камушки не мелкие. При такой особенности строения, под них все время будут попадать остатки еды и гнить там. Сифонить такой грунт тяжело. Рыбы будут дохнуть просто от удушья разлагающихся остатков еды. И сама по себе моркая галька вредная в качестве грунта, даже если пройдет тест на уксус. Ею можно будет разве что слегка декорировать аквариум. Растения в морской гальке не растут. Для грунта лучше всего используйте гравий или базальт фракция 2-3-5 мм. не больше, тогда и проблем у вас из-за грунта не будет, и растения будут хорошо себя чувствовать. smile.gif

А в мене в акваріумі в якості грунту використано морьську гальку blush.gif , камінці діаметром 4-8мм, перед тим як засипати в акваріум гарно прокип'ятив...
DEN198121, Добрый,
22.10.2009, 16:31 Чат на форуме
+1. Я теж за чат. На мою думку потрібна річ як для форума
DolceVita, Добрый,
16.10.2009, 20:38 Обычный песок в аквариум
Грунт краще засипати темного кольору, оскільки він більше нагрівається( а не відбиває світло як білий), а корінь рослин, які е в акваріумі люблять тепло. Краще, якщо камнінці будуть без гострих країв, об які рибки можуть поранитися. На мою думку самий оптимальний розмір 4-6 мм.
cimonatick, Gvozdi4ka,
10.9.2009, 12:37 Чем кормить анциструса?
Я своїх годую таким кормом[attachment=2144:Фото023.jpg], з спіруліною, анцитруси просто обожнюють
navy,
17.8.2009, 10:07 Анекдот! :)
Криза – це коли…
- Береш дві пачки цигарок і даєш дві пачки грошей!
- Алан Бадоєв продав свою Нокиа Н95 і немає більше в Україні кліпів…
- Телевізор тільки в "Фокстроті" можеш подивитись...
- На пачках цигарок замість реклами імпотенції пишуть «Є гроші на сигарети? Мажор, Мажор!»
- Перед тим як іти в перукарню трохи сам обстригаєшся, щоб дешевше було!
- Коли сусіди зверху заливають, а ти намилюєшся і йдеш до них і просиш трохи гарячої добавить…



Жена посылает мужа на рынок за улитками для косметического ухода за кожей. По дороге муж встречает друзей и на три дня попадает в запой, естественно, не приходя домой. Наконец, на третий день вспоминает об улитках, идёт на рынок, покупает улиток и приходит домой. Думает, что бы сказать жене, почему его так долго не было. Звонит в дверь, жена открывает, он высыпает улиток на пол и, подгоняя их руками, говорит:
- Ну вот, пришли! Заходим, заходим, заходим...



Уважаемая компания Джениус! Переместите на ваших клавиатурах букву Ю подальше от буквы Б, а букву 3 подальше от Х!
Заранее спасибо.

Подпись: Юля Зуева.

Ответ компании Джениус:
Уважаемая Юля Зуева!
Настоятельно рекомендуем Вам выйти замуж и сменить фамилию (или взять обратно девичью, если вы замужем)
Что же до имени, то имя Джулия Вам очень прекрасно бы подошло

Ответ Юли Зуевой:
Уважаемая компания Джениус!
Моя девичья фамилия - Судакова, а буквы С и М на ваших гребаных клавиатурах тоже стоят рядом. И никакая я вам не Джулия!

Ответ компании Джениус:
Уважаемая Юля Хуева! не пойти ли Вам на зуй! Нам каждый день приходит туева хуча писем, ото всяких судаков вроде Вас со всего света, юукв на всех не напасешься!
С уважением, руководство коспании Ждениум



идять в хаті невістка з свекром та свекрухою. Свекруха каже:
- Все у нас до ладу. І живемо добре, і не лаємось, от тільки хата небілена.
Невістка:
- Які проблеми, мамо! Білила є?
- Є, а тільки щітки нема.
Невістка підбігла до свекра обстригла йому бороду, зробила щітку і побілила хату. Свекруха знову:
- От і хата в нас побілена, а вікна непофарбовані.
Невістка:
- Які проблеми, мамо! Фарба є?
- Та є, от тільки пензля нема.
Невістка підбігла до свекра, обрізала вуса, зробила пензля та пофарбувала вікна. Вечір. Вертається додому чоловік з роботи. Дивиться на груші батько сидить.
- Тату! А чого ви там сидете?
- Там, синку, у хаті дві курви зібралися пироги пекти. Так я оце не знаю чи є в них яйця чи нема!
Arowana, docasus, Ludma, navy, Ohra, scubabr53, кійко микола, Нюсичка,

Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 29.3.2024, 6:52