Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику podlesniy ::: Спасибо сказали: 1835 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
11.6.2022, 19:55 От: Проблема с водой в аквариуме у черепах
hi.gif
Мене взагалі здивувало, що у травні 2022 року ви вступили у діалог з представником росії.
Пишу зі Слов'янська.
mir_,
18.1.2022, 19:44 Хочу вмонтировать аквариум в телевизионную тумбу
hi.gif
JuraFILM ! Ви дуже ввічлива людина. Те, що було в мене на останньому фото - це не "не айс". Це армагєддєц.
І трошки серйозно. Зазор для вентиляції я залишав спеціально, щоб зменшити конденсат. На практиці конденсату не було ВЗАГАЛІ. З матеріалами (ЛДСП) проблем не було за весь час ніяких. Зсередини пофарбував кришку, і цього захисту вистачило. Думаю, що лак там не був обов'язковим. Вистачило б і просто фарбування.

Цитата(drv @ 17.1.2022, 8:51) *
Какой большой выбор тумб, аквариумов и оборудования - любой каприз... (очень модны стеклянные тумбы под аквариум, но не знаю практичны ли)


hi.gif Згоден абсолютно. Я будував свій акваріум-столик виключно через бажання помайструвати. Задля процесу, а не результату.
drv,
18.1.2022, 19:24 Акваріум-столик
hi.gif
Дякую за Вашу зацікавленість. Перезапуску не було. Розрослася валеснерія, додав трохи жовтих крипт, та й усе. Плавають кілька гурамиків та повзає пара акантофтальмусів. Якось непомітно минула гострота захоплення акваріумістикою. Чекаю, коли повернеться. Зараз не до акви особливо. Але я все одно повернуся!!! drinks.gif
drv, Santyaga,
16.1.2022, 18:20 Хочу вмонтировать аквариум в телевизионную тумбу
hi.gif Акваріум-столик
Мій досвід.
drv, JuraFILM,
8.4.2021, 8:28 NanoCube_45
hi.gif Коли мені було 15 років, мій 12- літровий акваріум не здавався ні "нано", ні "мікро". wink.gif
drv,
2.8.2020, 18:07 Поможіть вибрати фільтр
hi.gif А я ніколи не користувався зовнішніми "каністровими" фільтрами. Замість них або фітофільтр, або лотки з субстратом для бактерій (за принципом сампу, але набагато простіше.). В одній акві - донний фільтр зворотнього типу.

Пардон за оф-топ.
drv,
30.12.2019, 20:01 С Новым Годом и новогодними праздниками!
Дай Боже Україні миру і добра!
ANTONENKO, Bahmut, yarishNEW, Юрий77,
5.10.2019, 11:03 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
У минулу середу вибирався на озеро. Ось результат:

[attachment=351961:IMAG0673_1.jpg]
Andrew1, AQUAFANAT, mir_, Santyaga, литовец,
16.7.2019, 10:31 Рыбаки и рыбалочка....
drinks.gif
drv, Yura1,
15.7.2019, 18:51 Рыбаки и рыбалочка....
Цитата(Argo @ 14.7.2019, 22:17) *
Yura1, люблю надувные лодки! good.gif

hi.gif
Ну... Не знаю...
Argo, Yura1,
10.7.2019, 9:25 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
У мене теж був живий опариш. Поводок 20 см. Там трава, і довший плутається.

PS Для мене, якщо чесно, був несподіваним той факт, що можна не просто посидіти біля води, а і правда спіймати рибу. Раніше зловив карасика, сфотографував - і радий. Думав, що вдала рибалка і я - речі не сумісні.
ANTONENKO, Argo, drv, Santyaga,
29.6.2019, 9:19 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
Випробував попла-поппер. Сподобалося.
[attachment=351174:риба.jpg]
Andrew1, ANTONENKO, Argo, Arowana, drv, Gepard, Yura1, литовец,
23.6.2019, 15:39 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
Колеги! Хто ловив краснопірку на поплп-поппер?
ANTONENKO, Argo,
12.6.2019, 16:48 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
Я раніше ніколи не ловив на спінінг. Рибалив інколи на поплавкову вудку. Від сили - пару разів на рік. На день народження друзі подарували спінінг та кілька приманок. З тих пір тричі виїздив на озеро в район села Діброва на Лиманщині. Мені сподобалося.

На роботі шеф дав відпустку на три дні перед Трійцею, і я знову рвонув на озеро. Координати водойми такі: 48°54'10.3"N 37°52'59.2"E . У вихідні дні туди краще не вибиратися. Мені відомий тільки один нормальний з"їзд до води, і на ньому просто черга стоїть у суботу й неділю. Зате саме водне дзеркало велике. В основному, озеро неглибоке. Але є кілька ям метрів до п"яти. Багато трави. Рибалив переважно підповерхневим воблером:
[attachment=350935:12.jpg]
В магазині сказали, що це копія з якогось фірмового. Хвостик відірвався майже одразу. Є запасний, але не знаю, чим його приклеїти. Щука хапає його й без хвоста. Сьогодні спіймав пару щучок до кілограма кожна та пару окуньків. Окуні брали на воблер такого типу, тільки в чорно-сріблястому кольорі:
[attachment=350936:11.jpg]
Ще чіплялося штук п"ять "шнурків". Це я освоюю сленг. Звичайно, їх я відпустив.
Пробував ловити на таку приманку:
[attachment=350937:13.jpg]
Нічого не вийшло. Він заглиблюється якраз на рівень трави і плутається там.

Зранку намагався проїхати до озера Підпісочного біля села Брусівка: 48°54'13.5"N 37°49'00.2"E , але побоявся піщаної дороги через ліс. Ніколи там раніше не їздив. Проїхав Брусівку, виїхав за село, подивився на дорогу - і не наважився. Мій мінівен на "автоматі" там може не проїхати. А взагалі треба вибратися туди на розвідку або на велосипеді, або з кимось на позашляховику.

PS Зараз варю юшку. З щукою, окунем і (не показуйте на мене пальцем) зі шматочком свинини. Усе це добро заправлене соєвим соусом та спеціями. Чекаю жінку з роботи. girl_claping.gif

Argo, drv, Gepard, Santyaga, Yura1,
10.6.2019, 13:18 Рыбаки и рыбалочка....
Цитата(drv @ 10.6.2019, 11:03) *
У нас нет такого прекрасного каное.

hi.gif

"От зависти до антисемитизма один шаг..."

"Попугай, говорящий на идиш" Э.Севела. 1990 г.

drinks.gif
Argo, drv, литовец,
9.6.2019, 21:42 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
[attachment=350905:IMAG0202.jpg]
spiteful.gif
Рибалю тільки я?
drv, sector12, Yura1, литовец,
3.6.2019, 14:43 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
[attachment=350790:окунь.jpg]
hom.gif
drv, Yura1, литовец,
1.6.2019, 8:59 Пецилии в 17 литрах
hi.gif
Жити будуть. Але мало простору для руху.
гудвин,
31.5.2019, 20:59 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
Спасибо! В планах все же интенсивная эксплуатация!
drv, Yura1, литовец,
29.5.2019, 9:28 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif Мастера я и сам боюсь!
drv, Santyaga, литовец,
29.5.2019, 6:46 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
[attachment=350731:IMAG0167_1.jpg] [attachment=350730:IMAG0163_1.jpg]
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
bayan.gif chirk.gif girl_far.gif
ANTONENKO, Arowana, drv, rjhytkbec, Santyaga, sector12, Yura1, литовец,
19.5.2019, 15:13 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
[attachment=350617:1.jpg]
[attachment=350617:1.jpg]

Кілька днів на остаточну сушку лаку - і на воду.
Не знаю, чому одна фотка двічі відображається.
Andrew1, ANTONENKO, Argo, Arowana, drv, sector12, Yura1, литовец,
28.4.2019, 16:54 С Празником Пасхи
Христос воскрес!
rjhytkbec, Santyaga, VladExact, Юрий77,
27.4.2019, 18:35 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
[attachment=350424:1.jpg]
Йдемо далі.
Andrew1, ANTONENKO, Argo, drv, Santyaga, Yura1, литовец,
12.4.2019, 11:12 Виноградная лоза
Цитата(andres2311 @ 11.4.2019, 22:46) *
А замысел свой реализую с помощью тонких веток с яблони , их у меня тоже немало , сухих уже , и еще есть в саду где сухое спилить , проблем не будет .

hi.gif Мне еще в аквариуме понравилась бузина. Тонкие ветви служат долго несмотря на пустоту от сердцевины. В воде приобретают приятный цвет и как-то твердеют. Ну, и они часто бывают причудливо изогнутыми.
andres2311,
11.4.2019, 19:40 Виноградная лоза
Кстати, пока мы тут "зрим в корень", забыли про главный вопрос. Звучал он так: "Можно ли надземные ветви , т.е. собственно , виноградную лозу, ложить в аквариум".

Отвечаю за себя. Виноградную лозу в аквариуме использовал несколько раз.
Самый первый опыт был неожиданно печальным. Удалял весной куст, на котором виноград никогда не вызревал. Коряжки покрасивше положил на погреб сушиться. Кстати, выкопанный корень не был самым красивым из коряг. Лежали они под солнцем и дождем примерно с марта по ноябрь. Потом одну из них я опустил в давно запущенный аквариум с моллинезиями. Не вываривал. Только ошпарил кипятком и хорошо ободрал кору. Чем-то пригрузил (уже не помню чем) и ушел домой. Аквариум стоял на работе. Утром там был полный армагеддец. Коряга за ночь покрылась роскошными белыми хлопьями налета. Вода пахла кислым и изменила цвет. На удивление, рыбы были живы, только одурели маленько. Лоза за полгода недостаточно высохла.

Потом был и другой опыт. Никаких неприятностей. Лорикаридам виноград очень нравится. Они охотно грызут и корень, и лозу. В результате виноград служит не особо долго.

Теперь у меня все коряги - лох узколистый. Собираю в пересыхающем солончаковом болоте.
http://www.aquafanat.com.ua/forum/index.php?act=attach&type=post&id=242676
На фото коряга справа очень похожа на ту, что выше показали Вы. Это корень. Причем корень растения, которое росло в очень влажном грунте. Разветвления на нем начинаются прямо под поверхностью. Пробиваться куда-то вглубь в поисках влаги нет нужды.
andres2311,
11.4.2019, 18:56 Виноградная лоза
hi.gif
Не виноград это (на фото). Согласен, что корень. Но не виноградный. Если представится случай, выкопайте корень отжившего куста. Он выглядит совсем не так. Когда выкопаете, будете несколько разочарованы. Залегает он глубоко, а фигурностью особо не отличается.
andres2311,
10.4.2019, 18:58 Виноградная лоза
Цитата(andres2311 @ 10.4.2019, 17:50) *
Нигде не видел таких крученных и ветвистых веток , какие обычно называют виноградной лозой .

hi.gif Попробуйте выкопать корень при случае. Вы не получите тех самых крученных и ветвистых веток.
Продаваемые в зоомагазинах крученные ветви - это рукава. Получают их при корчевке старых кустов на виноградниках южных регионов. Там выполняется механическая обрезка много лет подряд. Навесной агрегат на тракторе каждый год режет все, что выше определенного уровня. Все, что ниже, растет как хочет. Вьется, крутится и нарастает новыми ветвями много лет. Я не строю предположения. Просто был причастен.
andres2311, drv, rjhytkbec,
30.3.2019, 19:36 Вопрос о ребрах жесткости
hi.gif
Спасибі. Але я таки не вмію. Відламати таку планку вийшло за допомогою приспособи з двох соснових брусків та струбцинок. На одну сторону кожного бруска наклеїв полосу щільної обивочної тканини. Скло розміщував між брусками (тканиною до скла) та затискав струбцинками. Різ робив по лінії бруска і ламав, тримаючись за струбцинки як за важелі. Планки завширшки 2 см. відламувалися досить легко. 1 см. - всього раз у порядку експеримента. Просто хотілося знати мінімально можливу ширину. Про якість зрізу навіть не говорю.
Andrew1,
30.3.2019, 8:08 Вопрос о ребрах жесткости

hi.gif
Іронізуєте!
Якщо сімсот мавпочок сімсот років будуть без зупинки клацати клавіатуру семиста друкарських машинок, одна з них може випадково надрукувати щось цілком пристойне. Так і я. Вчився різати скло.
Експериментував з усякими приспособами для затиску та підтримки. Набивав руку.Результат - купа відходів від невдалих спроб і багато "вбитого" часу.
Побічний результат - планка шириною близко сантиметра і довжиною сантиметрів 70-80. Те, що планка все ж була відрізана цілою - випадковість. Те, що я її таки зламав - закономірність.

PS Недавно випадково спілкувався в інтернеті з власником лазерної "склорізки". Він пише, що мінімальна ширина деталі у нього - дві товщини скла.
Довжина в теорії обмежена робочим полем станка. Але не знаю. Зблизька не бачив.
Andrew1,
26.3.2019, 19:19 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif У мене потихеньку рухаються справи.
[attachment=349868:1.jpg] [attachment=349869:2.jpg]
Andrew1, ANTONENKO, Argo, drv, Gepard, pescador, литовец, Юрий77,
25.3.2019, 21:57 Вопрос о ребрах жесткости

hi.gif А я колись пробував. Вже відрізавши (після кількох невдалих спроб), все одно зламав вузеньку планку у процесі поклейки.
Тому й написав пост вище. Спираючись на власний досвід.

PS Планка все ж була ширше за 5-6 мм.
drv,
25.3.2019, 7:29 Вопрос о ребрах жесткости
drinks.gif
Митрич,
24.3.2019, 22:29 Вопрос о ребрах жесткости
Цитата(Митрич @ 21.3.2019, 18:57) *
Неужели ширины в сантиметр или полтора, приклееной на торец, не хватит, чтобы ужесточить стекло? Что нужно обязательно 3 или 4 см делать?

hi.gif Клейщику працювати зі скляною планкою шириною 1 см. дуууууже незручно. І дихнути в її бік страшно, особливо при великій довжині.
drv, Greg,
17.3.2019, 9:22 Пятисотничек:)
hi.gif Ваш гурток фінансується з місцевого бюджету. Як і будь-який міський позашкільний навчальний заклад. У 2020 році чергові місцеві вибори. Думаю, підтримка ідей, що потребують порівняно невеликого фінансування, але збільшують симпатії електорату, була б цікава міській владі. Разом з дітьми привітайте мера з днем народження, або з останнім дзвоником, або з днем захисту дітей. Подаруйте невеличку "настільну" запущену акву з яскравим невибагливим населенням. Заразом зможете попрохати про підтримку. Такі речі реально працюють.
sharapusik,
14.3.2019, 21:31 Акваріум-столик
Мабуть, зупинюся на "бамбуковому" дизайні і лабіринтових рибах. Ще думав про золотух, але не хочеться віддавати комусь гурамиків.
До перезавантаження діло дійде, коли закінчу з човном. Ніяк не раніше. Це мені зараз цікавіше.

PS Аква неповна, бо я вранці відлив води одному знайомому. Думав увечері долити, але на водогоні аварія.
avk71, drv, Santyaga, yarishNEW,
14.3.2019, 21:21 Акваріум-столик
hi.gif
Дякую, що цікавитесь.
Признатися соромно. Але вимушений визнати: я з акваріумів переключився на інше хоббі. Плюс робота, яка залишає мало вільного часу. Результат - занедбана "баночка".
[attachment=349726:1.jpg]

Валіснерія, роголисник та ряска.Жахлива кладофора. Повний безлад. Основне населення - зграйка жемчужних гурамі. Багато неокардинок-вишень. У заростях кладофори їм дуже комфортно. Пецилії покоління за поколінням втратили оранжеве забарвлення. Повернулися до природного сріблястого кольору. Я їх виловив та пороздавав. Кілька штук все ж не спіймав. Зараз думаю про перезавантаження, але планам заважає робота та будівництво каное.

З позитиву. Система фільтрації працює відмінно. Донний зворотний фільтр - дуже непогана штука.

drv, Santyaga, yarishNEW,
13.3.2019, 18:10 Пятисотничек:)
hi.gif
Цитата(sharapusik @ 13.3.2019, 16:15) *
...кладуть плитку - світлого , сіруватого кольору.....

Те, що треба акваріумістам!


Цитата(sharapusik @ 13.3.2019, 16:15) *
Також ще склеіла 2 акваріума приблизно на 220л ( 110д\ 40ш\ 50в ) , один склеїла трохи раніше - буде 3 однакових.

Ваша продуктивність вражає! good.gif

Цитата(sharapusik @ 13.3.2019, 16:15) *
Планую в звільнених аквасах(старих) щось подібне до палюдаріума і хочу спробувати САМП....


Палюдаріум я колись планував, але так і не заморочився - перегоріло бажання. А на простенький самп зараз перетворив фітофільтр у цихліднику. Причому перетворив дуже просто - прибрав рослини, які переросли розміри фітофільтру, а посадити нові руки не дійшли biggrin.gif
drv, Santyaga, sharapusik,
27.2.2019, 17:09 Пятисотничек:)
hi.gif
Підлога залишиться з ДСП, чи планується плитка?

PS Наш міський ЦДЮТ постраждав у 2014. Будівля тріснула через артобстріли. Тепер потрібен капремонт.
Nataliya Suprun, sharapusik,
17.2.2019, 21:09 Пятисотничек:)
hi.gif
Одна з моїх доньок любить вилазки за корягами у ліс чи на болота. Але з аквами й вона не займається. Якщо чесно, у мене й у самого захоплення зараз не у гарячій стадії. Робота відбирає основний час, а інші хобі займають дозвілля.

Маю питання не в тему. У Вас у місті ДДЮТ комунальний заклад, чи це власність містоутворюючого підприємства?
sharapusik,
13.2.2019, 15:07 Пятисотничек:)
hi.gif
Дякую. Просто їм це не до душі. Діти не завжди схожі на батьків.
drv, sharapusik,
9.2.2019, 23:42 Пятисотничек:)
hi.gif
Мої діти не цікавляться акваріумами ЗОВСІМ. Спочатку я намагався привернути їхню увагу - але безрезультатно.

Успіхів Вам!
drv, Santyaga, sharapusik,
12.12.2018, 6:53 Камни в цихлидник
hi.gif
Я використовував. Привозив з Благодатного Амвросіївського району. Там камінь коричнево-жовтий. У акваріумі поводить себе нормально. Навіть на жорсткість води у мене не впливав. На його поверхні товстий шар патини, що формувалася дуже довго. Тому з акваріумною водою контактує не камінь як такий, а саме патина. Все, що могло реагувати, вже відреагувало під дощем і вітром.
drv,
3.11.2018, 20:09 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif Я не буду закінчувати цього року. Щось залишу на весну.
Yura1,
3.11.2018, 19:40 Рыбаки и рыбалочка....
drinks.gif

Стало холодно. Епоксидка погано застигає. Замовив сьогодні зимовий отверджувач.
Yura1,
3.11.2018, 18:52 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
У мене справи потихеньку просуваються.
[attachment=347519:IMG_2018...3_153348.jpg]
Andrew1, Argo, drv, Yura1, литовец,
29.10.2018, 19:16 Рыбаки и рыбалочка....
drinks.gif
Argo,
29.10.2018, 10:57 Рыбаки и рыбалочка....
Цитата(Argo @ 28.10.2018, 19:57) *
podlesniy, Юра, мене насторожує конструкція твого човна. Завдяки таким бортам, чи не буде він коливатись на воді, може бути нестійким?

hi.gif Це ж каное. Воно в принципі потребує певної підготовки і нормального вестибулярного апарату. У моєї родини є досвід плавання на дошках, так що з човном справимося. Цей човник не для великої води. Сіверський Дінець та наші озера як раз для нього.
А щодо форми бортів міркування були такими. На остойчивість більше впливає не форма борту, а форма та ширина дна. Найбільш стабільною була б плоскодонка. Але мені вона не підходить. Для плаского дна потрібна товща фанера, а це додаткова вага. Тому я запланував кілевате дно для міцності (шов вздовж днища фактично є ребром жорсткості) і для більшої стабільності на курсі. Форма бортів вибрана теж свідомо. Нижня планка має досить великий розвал, подібний до човнів типу "дорі". Перш ніж зачерпнути воду, такий човен має довго хилитися. Час для реагування є. Великий розвал у нижній планці збільшує водомісткість і, відповідно, вантажопідйомність. Верхня планка трохи завалена всередину, щоб можна було гребти веслом з однією лопаттю."Канойний" стиль греблі мені дуже подобається. Не так швидко, як на каяку, зате релакс повний. Дурниці з голови вивітрюються дуже ефективно. Банки для сидіння робитиму не дуже широкі, щоб пасажири розташовувалися по оси симетрії і не мали можливості соватися п"ятими точками надто близько до бортів.
Щось подібне до мого проекту описане тут: http://sea-kayak.ru/technical/?idnews=387 .

PS Не в тему. Просто згадалося. У мене троє дітей. Двоє з них не можуть нічого робити разом. Я вирішив це перебороти і згадав приказку "ми з тобою в одному човні". Коли ми були на озері, я, як мудрий та досвідчений педагог biggrin.gif , підлаштував так, щоб їм довелося сплавати на одній дошці на протилежний берег. Вже метрів через двадцять мої дівчата облили одна одну водою. Ще метрів через п"ять почали фехтувати веслами. До берега вони не приставали хвилин тридцять. Потім одна все ж почала гребти. Пізніше вияснилося, що вона просто захотіла в туалет. Так що старі мудрості не завжди працюють.
Argo, drv, Yura1,
28.10.2018, 19:25 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
Ясно. На форумі "Катера и яхты" багато цікавих і не дуже складних проектів є.
Argo, drv,
28.10.2018, 17:06 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
Привіт, Сашо! Човен будую вперше. Так що досвіду ще не маю. Ну, і матеріал не дерево, а фанера. Довжина - 4,2 м.
Argo, drv, Yura1,

13 страниц V   1 2 3 > » 
Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 28.3.2024, 21:24