Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику jura2012 ::: Спасибо сказали: 113 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
31.12.2014, 19:34 С Новым Годом и новогодними праздниками!
[attachment=255975:12622747...7cd8e86f.jpeg]
@Игорь@, Bahmut, bumer, Maverick, riactor, Salabon, Svyatoslaff, v.borlis, Vesomiy, yarishNEW, Влада333, литовец, прометей, сержик,
24.12.2014, 12:24 Автономное или аварийное энергопитание аквариума от АКБ
На четвертому поверсі генератор не сильний помічник,для дому звісно добра штука,на відміну від вашого друга(шульц)моя система мала більш демократичну ціну,але й потужність інша,ще не встиг протестувати на повній нагрузці,але з самим котлом працювало 5 годин АКБ не просіли навіть на половину,по ціні вийшло 170$
Shulz,
23.12.2014, 22:56 Автономное или аварийное энергопитание аквариума от АКБ
добрий вечір,я от буду пробувати вийти з положення в такий спосіб
Shulz, Умка,
12.12.2014, 23:46 Игра в ассоциации.
пеперонни
Влада333,
4.4.2014, 19:07 Количество и спектр ламп на 200л
сан-сан нормальная лампа,холодного белого света,можете смело оставлять
giant1981,
22.2.2014, 22:43 Страсти по власти....
добрий вечір,я з закарпаття,не памятаю чи я в школі (скурив) підручник по історії,але про те що я БАНДЕРОВЕЦ, взнав тільки коли був на службі у м.Миколаєві,я чув цю фамілію але до тепер незнаю що це за людина така,вибачте за неграмотність!
ak27, Argo, Sanchezito, sania, vladumur58,
13.2.2014, 18:09 Изготовлю Led светильники для аквариумов 40-50-60 литров и более. Днепропетровск. Украина.
laugh.gif
Цитата(yarishNEW @ 13.2.2014, 17:49) *
при таком свете у рыб загар начнет появлятся

good.gif laugh.gif
хай вибачить хазяїн теми за флуд
Цитата(yarishNEW @ 13.2.2014, 17:49) *
я понял, что акваконтроллер только в перспективе.

все світло ще в перспективі!покищо потихеньку буду збирати комплектуючі,бо роки два назад вже зробив запуск поспіхом,на даний момент шукаю альтернативу лл т5,щоб втиснути це добро у світильник,ось http://www.arowana-im.com.ua/product_info....roducts_id=2385 такий,
але так і не почув відповідь на мої запитання
1)чи буде ефективно відводитися тепло?
2)ціна?
о добавлю мені не птрібні кріплення а лише самі модулі

Цитата(yarishNEW @ 13.2.2014, 17:49) *
Возьмите модуль с мощностью света как советует Игорь, а затем если будет мало всегда можно заказать дополнительный модуль

можливо прислухаюся до ваших слів,але вряд-чи відмовлюся від хочаб від 7000лм
yarishNEW,
9.5.2012, 16:53 Аквариум в дизайне
тоже свободный угол,примерно так....
BSI, bumer, CHE-L-CE, DPT, Feel, Ludma, Zhekoff, литовец, Светлячек, Татьяна_Мазур, Харви Дент,
20.3.2012, 12:52 Проект L.A.
Цитата(Рыбка Т. @ 20.3.2012, 1:10) *
Orpheus спасибо за дружеский совет Юрий. Но наверное к твоему совету я не прислушаюсь. Ставил и так и эдак...мне как-то ближе к телу справа..может быть у меня что-то с полушариями мозга:smile.gif
Shuravi-f1 спасибо, но завидовать давайте начинайте, когда я запущу. Сейчас столкнулся с проблемой. Не у кого нет лилеопсиса бразильского, а именно его я задумал как наполнитель всех свободных от коряги мест (Юрий опять хочу не прислушаться к твоему совету не заводить эту траву) мне обещают эту травку через месяц-два или сейчас совсем немного. Траву чувствую собирать буду долго, но хорошо грунт пустой можно ждать.
Или садить другую траву. Хочу обязательно почвокровку. Общая картинка в голове есть, а вот травки до конца не придумал. И опыт есть совсем с ограниченным количеством травок..так что размышляю. Есть идея эхиндорус нежный, но мне говорят он смотрится не очень опрятно..типа гниловатый цвет когда он ковром...если кто-то пользовался поделитесь пожалуйста опытом, а пока размышляю и смотрю картинки

є трішки лілаеопсісу можу поділитись
Anjey, memphis_31, Жорик, Рыбка Т.,
9.2.2012, 17:41 Помогите разобраться что за растение
Апоногетон живородящий Aponogeton undulatus
Riaa, yarishNEW,
7.10.2011, 17:26 Як пересилати креветок по Україні?
мені їхало з кривого рогу 4и сутки, в перший раз всі загинули бо банка була під завязку водою залита,в другий раз було води набагато меньше і все доїхало нормально.
little_cat2006, mrMad-Cat,
3.9.2011, 23:07 Что за чудо появилось в акве
Личинки стрекоз типа настоящей стрекозы: Эпитека (Epitheca bimaculata), Леукорриния (Leucorrhinia caudatisi.
(Ест. вел.)


Более крупные личинки стрекоз питаются даже мальками рыб. Тут они ведут себя иначе и проявляют большую подвижность. Схваченная рыбка обычно сопротивляется, иногда даже вырывается, и овладение ею сопровождается борьбой. Мелких мальков личинки поедают целиком, у крупных выедают среднюю часть туловища, оставляя голову и хвост. Количество истребляемых таким образом , мальков может быть очень велико, в особенности прожорливы личинки коромысла. Так, например, по данным Н. А. Березиной (1947), личинки Aeschna размером около 4,8 см пожирали за сутки от 12 до 50 мальков — цифра колоссальная, ярко иллюстрирующая тот вред, какой приносят эти личинки, размножаясь в рыбоводных водоемах.
Личинки типа Libellula менее активны в этом отношении, но и они могут истреблять, как показывают опыты, от 3 до 8 мальков в сутки. Прожорливость, с которой личинки нападают на мальков, видна из того, что они иногда схватывают рыбок почти одной с ними величины. Если рыбка при этом вырвется, то она все же получает ранки на теле, отчего впоследствии иногда погибает.
cuca1250, navy, warrior65, литовец,
13.8.2011, 11:38 Какие люминесцентные лампы подходят для аквариума ?
StreamX ось гідрокотила у нормальному стані, аква форумна ,автор MOLOKO [attachment=88371:DSC03634.JPG]
Argo, JONSON, osik, warrior65, yarishNEW, Артемий,
25.7.2011, 23:10 Выбор фотоаппарата
Цитата(yn-83 @ 25.3.2011, 16:55) *
приобрел Nikon CoolPix L120 пока разбираюсь что к чему

маю точно такий,несильно задовільняє shok.gif
cuca1250,
21.7.2011, 11:46 Кто был в армии, тот в цирке не смееется )
2003-2005,830цтз м МИКОЛАЇВ
alex249, navy, Turistas, warrior65, yarishNEW,
23.6.2011, 1:25 Страсти по власти....
Цитата(ronin @ 21.6.2011, 21:40) *
.да поймите. Мне ваше карпатское небо абсолютно пофигу, оно мне не роднее неба ну скажем Мадагаскара. Да и какие вы славяне нафиг.

ну скажемо, в карпатах живуть 13ть різних етнічних груп,і ніхто нікого не лає так як ви це зараз робите,я думаю за це варто вибачитись

я дещо пропустив,у дописах але це-вже дискримінація,я так вважаю....
ANTONENKO, navy, Roman71, кокан,
3.5.2011, 17:22 "Старое русло"
ачуметь good.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif
Крак,
19.4.2011, 19:55 Дуже бюджетне нічне LED освітленяя
Цитата(kvn79 @ 19.4.2011, 20:08) *
да уж - действительно ультрабюджетно!

це при тому-що я не гнався за бюджетністю, а просто зібрав до купи не потрібний мотлох,який є дома практично укожного rolleyes.gif
фото буде пізніше
литовец,
19.4.2011, 18:30 Дуже бюджетне нічне LED освітленяя
дома валялись відпрацювавші свій час, китайські зажигалки з ліхтариком,думаю не у мене одного,отож я їх розібрав,вийняв світодіоди,купив короб,шириною 10мм за пять гривень,зарядний пристрій вид старого телефона сіменс,теж валявся дома,паяльником зробив у коробі дірки вставив світлодіоди,все спаяв rolleyes.gif
отже дві годин роботи,та пять гривень wacko.gif
про дальнішу експлуатацію та термін роботи відпишу у цій темі
akvariumist, avk71, Basurmanin, doriel, Ludma, Moloko, Roman71, Vikki1076, yarishNEW, литовец,
26.3.2011, 16:11 Стол поддержки ячеистого бетона
все красиво,от тільки мова якась не зрозуміла,ніби гуглом переведено з китайського wacko.gif
freedomparrot, Юрий77,
25.3.2011, 20:10 Нужны мысли и идеи. Помогите с мыслями обезопасить внешний фильтр.
Цитата(jetix @ 25.3.2011, 22:07) *
обратный клапан ставится по направлению воды.
т.е. если сорвет шланг на подаче воды с аквариума - все равно выльется

от я про це і говорив
jetix, литовец,
24.3.2011, 18:39 Небольшая проблема с длительным тестом СО2. Бесплатная замена!
дякую АРОВАНА і АКВАЄР hi.gif цвіт у рази кращий за старий, тепер я дужже задоволений
Arowana,
27.2.2011, 23:05 Страсти по власти....
прийшов Віктор Федорович до гадалки,і попросив сказати коли він помре ,гадалка сказала:
ви Віктор Федорович помрете на велике державне свято
коли?коли це свято?
ось коли помрете,тоді і свято буде!
ANTONENKO, arelav, Arowana, charka, Doc, texnick,
18.2.2011, 18:32 Какие удобрения вы используете.поделитесь опытом!
микро+,макро+,железо+, вот весь перечень,остальное только разная тара rolleyes.gif
FaL_LoV,
18.2.2011, 17:38 Какие удобрения вы используете.поделитесь опытом!
сори за флуд,но акваєр оч не плохо поднял цену,ещо не много и выровняетса с денерле или апи mad.gif
FaL_LoV, kvivanov,
9.2.2011, 17:36 Литраж на всех, сколько аквариумной воды у форумчан?
140+52
Tlaloc,
2.2.2011, 22:44 Отключение электроэнергии
я пробовал подключать УПС ,взял маломощщный так протянул 35 минут,но там он и годиков имел,щас хочу попробовать,взять удруга новый и мощный,тогда и отпишусь,а то у нас свет отключают 2-4 чеса без предупреждения но часто,а бактерии во внешнике токо 2ва часа,говорят живут
Ludma,
2.2.2011, 20:45 Отключение электроэнергии
у нас тоже впоследнее время часто отключают,кто использует УПС какиэ отзивы,а то я уже задумалса над покупкой mad.gif
yarishNEW,
1.11.2010, 19:48 Мої 140ок давно хотів ось маю
знайшов ваш форум випадково надивившись на ваші роботи захотів і собі таку красу,одже було куплено природівський акваріум,піддон,та тумбу кришку вирішив робити сам,було заказано в АРОВАНІ фільтр жебо810,грілку АТМАН на 150ть ват,поки обладнання їхало до мене робив кришку, в неї втиснув одну аква гло 20ват ,одну флора гло 20ват та 2ві філіпс 765ті, на цьому поки-що зупинився так-як доїхало обладнання,руки чесалися і не терпілося запускати,
Отже було взято річковий грунт фракцією 2-6мм сам сіяв,попередньо підготовлена "коряга"виварена і вимочена, декілька каменюк з тієїж річки все-це посажене в акву
з тими рослинами які зміг купити у нашому містечку,ф залив водою з під крана,включив світло фільтр в який ще додатково добавив кераміку,аерація ціло-добово
Прішов тиждень посадив туди двох анцитрусів та двох лабео на тому думав поки-що зупинюся та моя дівчина взяла і подарувала мені 5ть скалярок,
Взагалі хочу травничок але спочатку хочу навчитися ростити рослини,зараз дивлюся шо всі рослини покрилися ніби мохом знаю що це водорості ЩО РОБИТИ mad.gif
так аква виглядить сьогодні
arelav, Ludma, navy,
23.10.2010, 19:35 Что посмотреть на выходных?
АГОРА оч не плохой исторический фильм советую
cuca1250, DolceVita, donni07,

Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 28.4.2024, 3:59