Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику Охват Марьян ::: Спасибо сказали: 1104 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
28.7.2011, 20:08 Наноакваріум на 20л, для душі...
Основною метою задумки була довготривалість акваріума без "стрижок", прополок, сифонок, тобто система повинна жити своїм життям. Ось фото акваріума і що з того вийшло.



Нагадаю, що в нанчику лише світло, яке автоматом вмикається з 8.00-12.00 та 16.00-20.00. Невеличкі підміни води роблю час від часу, в основному два рази на тиждень. Рибок годую мороженими кормами: мотиль, дафнія, артемія та сухими таблетками анциструс ТМ "Золотая Рибка".

Чекаю ваших відгуків та побажань по дизайну !
Argo, Basurmanin, BSI, CHE-L-CE, cuca1250, Lennnochka, little_cat2006, Ludma, mari_y, min.olga, PipFox, литовец,
28.7.2011, 19:58 Первая Нано конкурсная работа!
Цитата(mir_ @ 28.7.2011, 16:23) *
какие еще будут варианты?

На голову горилы :))
mir_,
28.7.2011, 17:24 Наноакваріум на 20л, для душі...
little_cat2006,
Цитата(Охват Марьян @ 18.7.2011, 19:22) *
карпатський просіяний пісокок з річки, який має фракцію 1-2мм та змішаний з мулом та глиною, мені такий грунт для травників найкраще подобається

Там є все необхідне для нормального росту рослин.

В добривах, які я даю є частково KNO3 та K2SO4, фосфатів немає.
Argo, little_cat2006,
27.7.2011, 18:35 Наноакваріум на 20л, для душі...
Ну, що цікаво, як виглядає акваріум зараз ?

Для інтриги smile.gif
В акваріумі відбулись зміни, лише два тижні в акваріумі працювали допоміжні системи такі як : фільтр, нагрівач, Со2. Зараз акваріум вже довгий час працює автономно без будь-якого втручання, лише невеличкі підміни води. Рослини вкорінились та беруть поживні речовини з грунту(Карпатський грунт багатий на різного типу мінерали та мікроелементи). Після приїзду з Києва (http://www.aquafanat.com.ua/forum/index.php?showtopic=19271&st=60) наших переможців наноакваріумістики в Україні: Володимира Бочуляка(APload) та Володимика Кривяка (eko), завітав до них в гості та розжився больбітісом та річчією, які чудово вписались в мій акваріум.
Argo, eko, little_cat2006, scubabr53,
27.7.2011, 18:19 Мама мыла... все подряд.
Цитата(Littleflowers @ 13.7.2011, 20:59) *
Кофейный скраб - а запах, а цвет, а красота... Вот ходим вокруг все и смотрим...

Що тут дивитись в діло його пускати потрібно, от тоді реально оціните smile.gif

Цитата(тернеция;78713)
Скраб кофейный с натуральным молотым кофе

Ольга, помився я тим милом... і що Ви думаєте... тепер у мене "все в шоколаді" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Якщо серйозно, мило супер(оцінили також всі мої на відмінно) *THUMBS UP* , як і шампунь. В магазині такого мила та шампуню не купиш, а "фірмове" тепер відходить на другий план.
Littleflowers, тернеция,
25.7.2011, 13:50 Акция «НАНО-аквапейзаж - это просто»
А адміністрація не хоче виділити розділ для конкурсу(хоча б на час проведення кокурсу), як наприклад розділу "Жертва дизайну". Я розумію, що це конкурс Житомирських акваріумістів, але активність у розділі - 0, незважаючи на ~3000 унікальних відвідувань форуму в день sad.gif
mir_,
24.7.2011, 18:34 Наноакваріум на 20л, для душі...
Кілька цікавих фото smile.gif

гуппі від Руслана з Краківського ринку



гуппі від форумчанина ЮВ.



гуппі від п.Віталія mavr





травичка, яка була бонусом для астронотусів від kilo4ok





кладофору купив у Руслана на ринку "Краківський", за два тижні гарно підросла

arelav, Argo, BSI, CHE-L-CE, cuca1250, Lennnochka, little_cat2006, Ludma, mari_y, min.olga, mir_, PipFox, scubabr53, yarishNEW, Незнайка,
23.7.2011, 18:20 Наноакваріум на 20л, для душі...
Цитата(little_cat2006 @ 21.7.2011, 16:44) *
полная растерянность......

А ось яка правильна відповідь:

Вода - осмос після мінералізатора + 1 мл води з морського акваріума на кожні 10л підміни води.
У морській воді є велика кількість мікроелементів та мінералів, тим самим мінералізується вода після осмосу... ну і гуппі також нелюблять мяку воду smile.gif

Дехто з форумчан інших форумів сприйняв назву теми дуже близько до серця "Наноакваріум на 20л, для душі..." і побачив в акваріумі великий справжній гроб biggrin.gif , значить з назвою теми я не помилився :):):)

Argo, CHE-L-CE, cuca1250, Lennnochka, little_cat2006, Ludma, mari_y, min.olga, PipFox, scubabr53,
22.7.2011, 12:26 Первая Нано конкурсная работа!
Цитата(mir_ @ 22.7.2011, 12:05) *
это не самое главное

Головне бажання... smile.gif
mir_,
22.7.2011, 10:13 Первая Нано конкурсная работа!
Базальт має здатність злежуватись, а окатаний грун той, що я запропонував чи оцей "Хагеновський пісочок" гарно пропускає воду та детрит до дна. Така властивість грунту до омивання дозволяє йому бути не тільки грунтом, а ще й гарним біологічним фільтром з великою кількістю "робочої поверхні" під процес нітрифікації.

Ось конкурсний акваріум Володі Бочуляка на Львівському конкурсі "Мікроакваріум 2010", створений на дрібнішому базальті + збагачена підкладка, але навіть за кілька місяців, повністю покрити дно не вдалось...



Як він виглядав за 5 місяців від старту можна почитати тут - http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=5525
APload, mir_, Ярина,
21.7.2011, 16:25 Наноакваріум на 20л, для душі...
Цитата(little_cat2006 @ 21.7.2011, 16:44) *
булькать должно уже через 15-30мин!

Це головна проблема того, що всі дають багато дріжджів, починає різко булькати, вибулькує на 5-10 днів. За моїм рецептом(ну колись у когось його запозичив, здається у Погребинського smile.gif) розпочинається бродіння повільніше(переважно за сутки), та виділяється 1-2 бульки в секунду напротязі усього часу роботи системи, тому ніколи не отравлення передозом газу риб.

Argo, CHE-L-CE, cuca1250, little_cat2006, PipFox, пык,
21.7.2011, 15:28 Первая Нано конкурсная работа!
Вітаю у конкурсі!

Цитата(BSI @ 19.7.2011, 10:43) *
Смотри, у тебя коричневенькие стенки, несколько болеющие растения
Базальт і наноакваріумістика - це як граблі і пяний smile.gif Можливо поки не пізно змініть грунт, хоча би на цей - http://www.arowana-im.com.ua/product_info....roducts_id=1533 Не потрібно прирівнювати чорні каміння до грунту (чорного), як заросте хеміантус куба, то все дно буде зеленим і не буде видно грунту взагалі. Рівень грунту спереді зависокий, тобто візуально посередині проглядається яма. ІМХо, спереді вам потрібно знизити рівень грунту, наполовину.

Ультрафіолетовий уничтожатель для комах не можна ставити поряд з акваріумом, ви вбиваєте всю біологічну мікрофлору та хлорофіл у листках рослин (а у вас ще й досить потужний - 4 вт, здається).
BSI, mir_,
21.7.2011, 14:49 Наноакваріум на 20л, для душі...
Цитата(little_cat2006 @ 20.7.2011, 12:45) *
щось незроруміла цей момент.

Надіявся, що хоч "ляп" трошки розворушить тему, а то, щось великий форум, літо, а народ спить smile.gif
Цитата(Охват Марьян @ 18.7.2011, 22:40) *
Вода - осмос після мінералізатора + 1 мл води на кожні 10л підміни води.

Цікаво, які думки викликала допущена помилка ? biggrin.gif

Для реактора для своїх наноакваріумів використовую шприц та систему "бражка". Ось так виглядає шприц:



Со2 подається у шприц зверху (вхід для голки) і під тиском розчиняється у воді, зайвий газ просто виходить через низ шприца. Навіть при великих кількостях риб передозу вуглекислого газу ніколи не відмічалось. Для більшого можна поставити низ шприца під потік фільтра.

Для бражки використовую рецепт, який мені найбільше сподобався (хоча перепробував багато рецептів).

Баклашка 1.5-2л.

20г желатину (пачка)
125гр цукру(пів стакана)
3гр соди(пів чайної ложки)
0.5 мл дріжджів "СафМомент"(пів кубика насипаю порошку у маленький шприц)
Все розмішую у теплій воді і заливаю у баклашку, наповнюю її на 80%, починає булькати за 15-30год.

Баклашка 5-6л.

40гр желатину (2 пачки)
250гр цукру (1 стакан)
5гр соди (чайна ложка)
1мл дріжджів "СафМомент""(один кубик насипаю порошку у маленький шприц)
Все розмішую у теплій воді і заливаю у баклашку, наповнюю її на 80%, починає булькати за 15-30год.

Со2 по такому рецепту у мене булькає 20-40 днів.
Argo, CHE-L-CE, cuca1250, Lennnochka, little_cat2006, Ludma, mir_, PipFox, scubabr53, Незнайка,
21.7.2011, 14:19 Акция «НАНО-аквапейзаж - это просто»
Цитата(Команда Tetra @ 20.7.2011, 12:15) *
что и владельцы "Майбаха", и владельцы самоката участвуют в конкурсе

Якщо прирівнювати "Майбах" до "Деннерле", а "самокат" до саморобного нанчика на 20 л, виготовленого зі скла 6мм або 8мм на прозорому сіліконі з гарними швами.... порівняти ціну виробу і задоволення від власного виготовлення. Такий "Майбах" буде гіршим по всіх пунктах, від самоката.....
mir_, sbr007,
18.7.2011, 21:50 Акция «НАНО-аквапейзаж - это просто»
Цитата(kvn79 @ 18.7.2011, 22:17) *
что и за минимальные деньги можно сделать шедевр

Повністю погоджуюсь!
Mustafa,
18.7.2011, 21:40 Наноакваріум на 20л, для душі...
Після створення зеленого газону, почавсадити криптокорини та анубіс, присадити напівзігнилу травичку(вона потрапила до мене від астронотусів) виявилось ще складніше і ось що з того вийшло.




З устаткування:
Акваріум - Aquael Shrimp Set 20
Рідний нагрівач - AQSn-15
Нанофільтр - Atman F301
Термометр - JBL
Со2 - бражка (цілодобово)
Реактор - поломаний шприц smile.gif
Добрива - Plantex CSM+B+MACRO
Вода - осмос після мінералізатора + 1 мл води на кожні 10л підміни води.


Рибки:
Гуппі - 11шт
Отоциклюс - 4шт

Далі буде... (якщо будуть коментарі)
arelav, Argo, Basurmanin, BSI, CHE-L-CE, cuca1250, echofanat, jurasik, Lennnochka, little_cat2006, Ludma, min.olga, Mustafa, PipFox, sbr007, пык,
18.7.2011, 20:25 Наноакваріум на 20л, для душі...
Каміння давно лежить у мене, лише можу згадати, що хтось мені їх з Європи привіз. У мене їх якраз на травничок івагумі 60х30х30, але зараз немає місця на це в хаті. Зараз задовільняюсь лише нанчиком та морем, яке нетак давно запущене і поки зріє.
Цитата(riactor @ 18.7.2011, 20:32) *
Кого будите запускать в аквасик ?

Як вже писав вище, акваріум давно запущений і живе своїм життям, самостійна біологічна система smile.gif А як до того йшов буду потихенько описувати.
Argo, cuca1250, yarishNEW,
18.7.2011, 19:11 Наноакваріум на 20л, для душі...
Взявши акваріум, було твердо вирішено, що він буде стояти на "робочому столі", адже біля компютера повинен бути кактус, а у акваріумста - акваріум smile.gif

В мене місця вдосталь:





Отже почнемо. Сам акваріум...



Насипав грунту, сухого і поставив каміння, тепер акваріум схожий на Гранд Каньйон (USA) rolleyes.gif



Сама довга і важка справа це посадка кладофори, яка була "пропитана" звичайним білим будівельним піском (за технологією Павла Шевчака). У майстра все казалось так просто, а своїми ручками важче, проте цікаво та є купа часу(ніхто над тобою не стоїть та не підганяє). Так захопився, що забув маленький камінчик поставити, а гарний коврик, що получився вже шкода було проривати.



Далі буде...
alex249, arelav, Argo, Basurmanin, BSI, CHE-L-CE, cuca1250, little_cat2006, Ludma, mari_y, Mustafa, nickanya, PipFox, sbr007, scubabr53, yarishNEW, yzon,
18.7.2011, 18:23 Акция «НАНО-аквапейзаж - это просто»
Розпочав і свій опис - Наноакваріум на 20л, для душі...
Не кидайте сильно у мене каміння, акваріум тільки на 20 літрів, більше не влізе wink.gif
CHE-L-CE, little_cat2006, sbr007,
18.7.2011, 18:22 Наноакваріум на 20л, для душі...
Ось вирішив і я описати свій акаріум у даному конкурсі, хоч він і був запущений у квітні але у ньому майже нічого не змінилось. Бажання запустити такий наноакваріум прийшло до мене ще на семінарі ТМ "АкваЕль" - Навчальний семінар ТМ "AquaEl" - 16.12.2010р. 10.00-17.00год. коли Певел Шевчак створив креветкаріум з кладофоровим ковриком на дні. Все небуло часу та бажання та й кладофору в нормальному розмірі можна знайти у нас лише навесні, коли зійде крига та її привезуть з Шатцьких озер smile.gif Весною я переміг у одному аукціоні та придбав собі кілька цікавих рибок, які запустив на роботі, а бонусом було кілька бідненьких кущиків криптокорин та анубіас. Два дні травичка пролежала у відрі і не знайшовши місця куди б її посадити, я всетаки вирішив запустити нано акваріум. В знайомого якраз лежав пустий акваріум Aquael Shrimp Set 20, от його і вирішив приспособити для таких цілей.

Першим ділом, що було потрібно зробити, це знайти хороший грунт та кладофору. Зателефонувавши кільком акваріумістам знайшов хороший грунт - карпатський просіяний пісокок з річки, який має фракцію 1-2мм та змішаний з мулом та глиною, мені такий грунт для травників найкраще подобається. Кладофору всетаки привезли з озер. Можна починати запускатись....


Далі буде
Argo, Arowana, cuca1250, doodaj, Lennnochka, Ludma, PipFox, scubabr53, yarishNEW,
5.7.2011, 23:12 Акция «НАНО-аквапейзаж - это просто»
Цитата(little_cat2006 @ 5.7.2011, 21:43) *
Зрозумійте, ті акваріумісти, що запустять акваріум зараз, будуть сильно програвати вашому.

Та в мене не призовий скейп, просто домашній акваріум на робочому столі, а участь хочу прийняти, просто щоб підтримати конкурс smile.gif
kvn79,
23.4.2011, 9:16 Первый Всеукраинский Конкурс Акваскейпа!
А почему конкурс "АкваСейпа" ?

Сколько людей посетило выставку(зрителей) ?
bot,
21.4.2011, 10:18 Первый Всеукраинский Конкурс Акваскейпа!
А де фоты с конкурса, или никто не приехал с камерой mad.gif

Как там выставились ?
JONSON,
12.4.2011, 16:56 Первый Всеукраинский Конкурс Акваскейпа!
Цитата(AHMATOVA 48 @ 3.3.2011, 1:31) *
Да видать правы были сторожилы на том форуме,что кроме громкого названия ничего там нет,не будем терять время.

На семінар та конкурси у Львові команда Акваель підготувала хороші призи, та ми гарно провели конкурс на відміну від Zoomir, які наобіцяли, а потім навіть по скайпу не стали розмовляти....

В 30 літрів можна чудово розвернутись та створити гарний акваріумний пейзаж, головне, щоб голова працювала в потрібному напрямку.

Зі Львова, будуть приймати участь двоє конкурсантів (наскільки мені відомо), надіюсь, що з інших міст також будуть, тому непотрібно все хаяти та казати про конкурс "для столичних". Бажаю нашим Львівським колегам-акваріумістам перемоги !
(Рыбкин), APload, Arowana,
8.4.2011, 12:25 Консультации по Aquascape
Цитата(Argo @ 8.4.2011, 12:36) *
Шо це у вас за неофіційний клуб, там такий?

Без поняття, у нас є офіційний ГО "Львівський клуб акваріумістів".
APload, Argo,
8.4.2011, 10:29 Консультации по Aquascape
В Японців біда, можна сказати катастрофа світового маштабу, а ви собі так дозволяєте жартувати над тим... культурні людині цього не личить робити!
Argo, Рыбка Т.,
13.3.2011, 23:01 Какие удобрения для аквариумных растений вы используете? 2011
Користуюсь цими добривами, наразі вони самі кращі для моїх рослин - http://www.greenleafaquariums.com/aquarium-fertilizer.html , якість їх сировини в рази вища від тих, які пропонують наші виробники. Як додаткові добрива (в акваріумах клієнтів) використовую Флорастим.
АТГ,
16.2.2011, 22:21 Подравляем Григория Полищука с рождением дочки!
Приєднуюсь до привітань !

happy_n.gif happy_n.gif happy_n.gif
GrinjA,
8.2.2011, 0:17 Все на выставку! Львов 16-23 января!
Від ТМ "Акваель":

Цитата
Здравствуйте!

От имени компании Aquael, хочу поблагодарить всех за участие в конкурсе оформления Нано Аквариумов, который проходил в январе этого года в городе Львов. Хочу высказать огромную благодарность всем участником за их увлечение и отличную роботу! Благодаря Вам, аквариумистика может развиваться и привлекать новых фанатов. Я рад, что компания Aquael могла подержать эту выставку и надеюсь, что в будущем это станет ежегодной традицией. Поздравляю всех победители с их успехом!

Павел Рожек
Начальник Развития Продаж Aqauel
navy, Noe, viktych,
6.2.2011, 13:50 Все на выставку! Львов 16-23 января!
Владимир-Ст, все герои в этом сообщении Все на выставку! Львов 16-23 января! , останьные по ссилке в первом сообщении.
Владимир-Ст,
3.2.2011, 18:48 Оцінка кормів ТМ "Золота рибка"
ТМ "Золотая Рибка" перейшла на нову лінію виготовлення кормів - анциструс. Це менші за розміром таблетки, які мають приємний запах і добре зїдаються рибками.

Arowana, Ludma,
3.2.2011, 18:48 Оцінка кормів ТМ "Золота рибка"
Кілька днів назад приїхав корм. Якістю задоволений *THUMBS UP* Корм для кої тримається на поверхні води 10-12 годин і не розпадається :cool:

Нова упаковка для кормів малої і середньої ваги. Гарно запаковано, не пропускає сонячних променів, цікавий новий дизайн.

Ludma, yarishNEW,
26.1.2011, 15:23 Все на выставку! Львов 16-23 января!
Виставку продовжено до 01.02.2011року. в звязку з великою кількістю екскурсій smile.gif

Тому, хто ще не відвідав, то має всі шанси потрапити на першу у Львові виставку smile.gif
navy, тернеция,
18.1.2011, 3:05 Все на выставку! Львов 16-23 января!
Акваріум №11



Акваріум у вигляді чагарників, немає композиції, заблизько всі декорації зміщені до переду, що краде об"єм. Потік води занадто сильно направлений на передню стінку. Риба при неможе нормально плавати у такому круговороті. Кількість риб завелика і нажаль немає ніодної самки - це неприпустимо, незважаючи на те що вони безбарвні.

Акваріум №12



Цікавий і досить пристойний куточок природи, але рослини трошки завеликі для такого обєму, як і риба, яка при таких умовах загине чи просто "затянеться".

Акваріум №13 - так як це число припало на акваріум, який мав стояти на куті, ми його не писали smile.gif

Акваріум №14



Цікавий акваріум і те, що він стоїть на куті йому у плюс, бо проглядна частина цього підводного світу саме з двох сторін. Гарна задумка, але невдале поєднання кладофори з допоміжним дрібним камінням. Мох гарно дивиться у такій композиції коли він не на верхніх гіляках, а з середини, ближчої до низу звисає(падає). Пістія зайва.

Акваріум №15



Досить цікава задумка, нажаль не закінчена. Щоб цей акваріум набрав довершеності, йому потрібно рости ще з місяць. Композиційно все підібрано грамотно, як декорації так і видовий склад рослин. Всі рослини окрім ситнягу в хорошому стані. Креветок цілком достатньо для цього акваріума, щоб його підчищати, тому анциструса можна забрати. Рослинки всі акуратно підрізані.

Акваріум №16



Грамотно вибрані декорації, вірно поставлені у акваріум придають йому обєму та затишку. Перед таким акваріумом хочеться сидіти, спостерігати та відпочивати після роботи. Немає довершеності у цьому акваріумі лише задній фон. Роль такого фону тут мають відігравати рослинки заднього плану, роголистник для цієї ролі непідходить, тут варто було використати, для прикладу, валісненію нана.

Акваріум №17



Цей акваріум мені сподобався найбільше. При мінімальному декорування учаснику вдалось замаскувати все акваріумне устаткування. Декорації і рослини підібрані зі смаком, витримано всі умови акваріумного дизайну. Для рослин використано акваріумний грунт, який зверху акуратно засипано білим пісочком, що створює атмосферу оазису в пустині. Пара рибок-філомен так і не хочуть покидати тінь оазису, ніби боячись виходити на паляче сонце. Ніби жуки в пустині повзають туди-сюди кілька креветок-тигрів. Єдиним мінусом є фон, який потрібно було помістити рівно на кілька сантиметрів за акваріум і підсвітити спереді.

Акваріум №18




Досить гарна композиція, але нажаль вона підходить лише для великих акваріумів. Швидкоростучі рослини з добре розвинутою кореневою системою швидко розростуться, попускають пагінці і акваріум стане геть не привабливим. Роспотрошена кладофора з білим піском одразу кидається в очі і відволікає всю увагу на себе.

Акваріум №19



Гарна рибка. Для гармонії у композиції каміння і грунт мав бути однотипний. Світла риба губиться на світлому камінні. Освітлення для таких риб повинно бути сумеречним і теплим (до 3000К) та подаватись з бокової стінки.

Акваріум №20



Композиції, як такої немає. Автор намагався передати біотоп риб. Варто було залишити лише корягу, а камінь не ставити. Гігрофіла посередині мабуть також є зайвою. Для єфекту біотопу можна було додати пістії чи сальвінії з висячими коріннями.

Акваріум на 4 літри, який не приймав участі у конкурсі, а був лише експозиційним виглядає досить чудово. Доглянутий, рослинки підібрані відповідно під обєм, як і креветки, які там допомагають прибирати.






Прохання до Arowana: створити голосовалку (російською мовою, щоб всім було зрозуміло) за "приз глядацьких симпатій" порталу АкваФанат в окремій темі, взявши для цього фото з останніх дописів smile.gif
Arowana, cuca1250, DolceVita, Ludma, navy, АТГ,
18.1.2011, 3:02 Все на выставку! Львов 16-23 января!
Судді журі:
1. Прудкий Генадій
2. Гедеон Роман
3. Пилипюк Леонід
4. Охват Марьян

Голосування проходило за наступними критеріями беручи за максимум 100 балів:
1. Загальне враження, оцінка акваріума в цілому - (максимум 30 балів)
2. Композиція - (максимум 20 балів):
- відсутність грубих композиційних помилок - (максимум 10 балів)
- гармонія планування з урахуванням малого об'єму - (максимум 10 балів)
3. Оригінальність дизайнерського рішення, новизна композиції, близькість до природнього - (максимум 15 балів)
4. Техніка виконання - (максимум 15 балів):
- стан рослин/декорацій - (максимум 10 балів)
- акуратність у деталях - (максимум 5 балів)
5. Життєздатність акваріума (максимум 20 балів):
- придатність для тривалого проживання риб і рослин - (максимум 10 балів)
- правильність підбору і відповідність гідробіонтів для малих акваріумів - (максимум 10 балів)


Мої невеличкі коментарі до робіт:

Акваріум №1



Задумка автора досить цікава. Перше, що кидається в очі це кількість грунту, яка займає до 1/5 акваріума, спереді видно кілька шарів грунту, що естетично негарно. Якість рослин на середньому рівні, частина рослин закріплена до грунту скобами, кілька рослин не посаджені і мають зігнилу кореневу систему. Композиційно виглядає чудово ліва частина, у правому березі імітованої річки зайвими є всі високі центральні рослини, які закривають "захід сонця" і доторкаються до ростучого зліва деревця - це нагнітає і краде простір.

Акваріум №2



Композиція мені не зрозуміла, у дизайні присутня симетрія, що для природи недопустимо. Такий акваріум швидко заросте мохом і буде однорідним. Єдине, що порадувало це рибки, які підходили до назви і імітували вугрів.

Акваріум №3



Дуже гарний камінь, але один в акваріумі він не дивиться, потрібно ще кілька малих каменюк зі схожою структурою. Композиція нагадує занурений під воду клаптик землі із заложеним каменем типу "на цьому місці буде побудовано памятник". Можливо цей акваріум потрібно було робити в стилі "івагумі" і тільки з грунтопокривними рослинами.

Акваріум №4



Досить приємний і цікавий дизайн. Композиційно правильно поставлені декорації та задекороване устаткування. Криптокорини у цьому акваріумі є зайвими, як і один з видів риб. Така "хата" досить довго зможе протриматись і для пари апістограм рамірезі(без неонів) вона б підійшла.

Акваріум №5



Досить простенька композиція, але цікава, якщо забрати викладені камінці в змійку і частину грунту від переднього скла, то акваріум виглядав би краще. Анубіаси краще поєднувати з корягами, а не камнями.

Акваріум №6



Композиції як такої немає, каміння різношерстне як і рослини. Основний акцент у акваріумі робився на коридорасів, то можливо варто було поставити малі каміння і без високорослих рослин, щоб передати красу цих рибок.

Акваріум №7



Рослини для цього акваріума є завеликими, бакопа на задньому плані взагалі відволікає увагу. Всі рослини є за близько до переднього скла і тим самим забирають весь об"єм, а їх функція в даному випадку має відігравати роль фону.

Акваріум №8



Дуже гарна коряга, професійно обмотано кладофорою. Рослини на задньому фоні посаджені в один рівний ряд по всій стінці. Роль грубшого грунту взагалі не зрозуміла. Щоб акваріум набув вигляду панорами потрібно було підняти ззаді грунт, бо почвопокровка при прямому перегляді позаду губиться. Для чого туди посадили слимака великого, для мене залишилось загадкою.
Акваріум №9



Досить цікаве дизайнерське рішення. Позаду високі рослини з корягою, яка виходить за межі акваріума дають гарний фон. Камінь з відмінною структурою і з пророщим у ньому кущем дають відчуття природнього затишку. Зайвим у акваріумі є весь мох. Плівка на поверхні води не надає акваріуму естетичності.

Акваріум №10



Цей акваріум нажаль неме не зачіпив. Кулька моху і рослина посередині є зайвими. Якщо їх забрати, то під корягою зявиться прохід з тінню де можна б було побачити рибок, які представлені скляними сомами. Така кількість риб є завеликою для даного акваріуму, хоча їх не видно взагалі.

далі буде...
cuca1250, DolceVita, Ludma, navy, АТГ,
17.1.2011, 21:37 Все на выставку! Львов 16-23 января!
Цитата(Arowana @ 17.1.2011, 18:47) *
Во, значит в следующем году надо рассматривать как-то формат выставки, чтобы привлечь не только местных, а побольше иногородних и делать это мероприятие ежегодным .
Может чуть сместить надо ближе к теплу, зима не очень удачное время для перевозки чтобы привезти живность свою или растючку.

Можливо краще для учасників і влітку, але найбільше відвідувачів саме в час після різдвяних свят, тому ми й вибрали такий час. Відвідувачі були не тільки зі Львова, а й з Івано-Франківська, Чернівців, Калуша, Стрия, Дрогобича, Новояворівська, Нововолинська, Тернополя, Рівного, Червонограда та інших.

Ось відео нашого форумчанина і відвідувача:





(с) львів25
Alex111, BSI, cuca1250, DolceVita, Ludma, navy, viktych, Ye_Lviv, АТГ,
17.1.2011, 19:13 Все на выставку! Львов 16-23 января!
Ось і фото переможців
№1 Бочуляк Володимир (APload)



№2 Крив'як Володимир (eko)



№3 Гуфрій Андрій (biabuchja)



№4 Олещук Євген (Ye_Lviv)



№5 Ржепецький Юрій (fisher)



Решту фото виложу пізніше. Також в окремі темі створю голосування за приз "глядацьких симпатій" smile.gif

Щиро вдячний всім учасникам і відвідувачам виставки. Також хочу подякувати нашим суддям які були обєктивними і неупередженними у своїх оцінках.
Ludma, viktych, АТГ, Владимир-Ст,
15.1.2011, 10:17 Все на выставку! Львов 16-23 января!
Невеличкий репортаж і про щучок. Вибачаюсь за якість, в неділю візьму більше світла і зроблю фото у кожному акваріумі.

Загальний план вже виставлених 12 акваріумів



Фото деяких рибок, які вдалось відзняти













Arowana, biabuchja, BSI, Fisheye, Gonduras, Ludma, min.olga, r.u.s, user367, viktych, Владимир-Ст, тернеция,
15.1.2011, 10:03 Все на выставку! Львов 16-23 января!
Цитата(Arowana @ 14.1.2011, 16:50) *
а пару откровенная халтура.

це початкові фотки, надіюсь, що до неділі (16.01) трава розпуститься і акваріуми додекорують smile.gif

Один з учасників під час декорування, запуск мікроакваріума, потрапив у немилість фотографа *JOKINGLY*



В око кинулись гуппі ендлера, які постійно боряться з течією



Живий організм, який повзає по ще не нагрітому піску пустині, в сторону оазису (здогадались про який я акваріум) smile.gif

Arowana, Ludma, min.olga, viktych, тернеция,
14.1.2011, 16:17 Все на выставку! Львов 16-23 января!
Невеличкий фоторепортаж з виставки, для тих хто ще не зміг на неї потрапити.

Ось деякі з акваріумів, які присутні на виставці:



















І сама наша маленька мікро-малютка на дві літри води



далі буде...
Arowana, biabuchja, Faust1977, Gonduras, Ludma, min.olga, navy, Roman71, viktych, Жорик, тернеция,
14.1.2011, 0:32 Все на выставку! Львов 16-23 января!
Цитата(Макош @ 13.1.2011, 21:17) *
Интересно, но почему так поздно проинформировали?

Вибачайте, з часом напряг. Кожен раз додається щось нове, так як кожен місяць проводимо то масові збори клубу то семінари. 16 січня планували конкурс мікроакваріумів, в жовтні ще домовились про семінар ТМ "DENNERLE" так як ця марка не присутня на західній Україні, вже в самому кінці року запланували провести ще додатково невеличку виставку щучок. І так у нас получилось ~ 15 акваріумів з кілліфіш і ~30 акваріумів планується до виставки мікроакваріум.

Так як на аквафорумі в Харкові було близько 270 осіб, то думаю те що ми можемо зібрати ЩОМІСЯЦЯ 30-70 осіб тільки у Львові - то є добре і справа наша не марна.
biabuchja, doviru, navy, Roman71, тернеция,
19.12.2010, 12:48 Семинар АкваЕль. 2010
Ось фотозвіт обективом моєї фотокамери - Навчальний семінар ТМ "AquaEl" - 16.12.2010р. 10.00-17.00год.
Arowana, cuca1250, тернеция,
19.12.2010, 12:47 Навчальний семінар ТМ "AquaEl" - 16.12.2010р. 10.00-17.00год.
Ну щож продовжимо...

І на останок семінару залишили саме цікаве, це лекція по нанокреветкаріумах і самих креветках та демонстраційний запуск акваріума для креветок на 30л. До справи взявся один з найвідоміших не тільки у Польщі, а й у всьому світі аквадизайнерів, член жюрі конкурсу IAPLC, автор багатьох книг по креветках і мистецтві бонсай - Павел Шевчак *ONE*

Розпочав Шевчак з лекції по креветках: класифікація, утримання, схрещування. Дуже цікава лекція, але через перебор семінару по часу зупинявся в основному на головних деталях







Після лекції аквадизайнер показав майстер-клас по декоруванню наноакваріума aquael shrimp set 30л.



Як правильно прикріпити мох до коряжки, хто знає ? smile.gif



Коли причіпили мох і закріпили його на коряжках, Павел розпочав декорування. Спочатку ми не могли зрозуміти, чому б не насипати грунту, а тоді декорувати :confused:



Але як виявляється не все так просто і у кожного майстра свої секрети smile.gif Коли елементи декорації (коряга і камінчики) поставили в акваріум, тоді засипався грунт трьома шарами, від крупного 5-8мм (на дно для закріплення) до дрібного кварцового піску (2-3мм на поверхню). В середину для підживки додає збагачений грунт, скоріш за все АДА Амазонія (але сам не хотів нам сказати smile.gif). Коли вирівняв грунт лопаткою від ADA, розпочав декорування рослинами (точніше водорослями). Дизайн кладофорою мене вразив



Розправлена кулька кладофори пропитана всередині пісочком, для того щоб тонула. Опісля, коли вся галявина була застелена газоном, на задній план додав анубіас нана петіт і гігрофілу



Роздача рослин, що залишились від декорування, як молода кидає фату smile.gif мене вбила наповал biggrin.gif. Рослини від Майстра тепер будуть рости в акваріумістів Західної України *THUMBS UP*

І ось майже готовий проект - "просто добавь воды" (с)



Григорій Поліщук (Grinja) оцінив майстер-клас на "відмінно" *ONE*
Ось так і завершився семінар... а в кінці троє учасників ще отримали фірмові парасольки під час розіграшу лотереї.

На наступний день представникам ТМ "АкваЕль" ми зробили екскурсію у наш Львівський Клуб Акваріумістів *DRINK*
CHE-L-CE, Lennnochka, Tlaloc,
19.12.2010, 2:21 Навчальний семінар ТМ "AquaEl" - 16.12.2010р. 10.00-17.00год.
Під час обідньої перерви зустрілись і змогли поспілкуватись через перекладача два найвідоміші аквадизайнери Григорій Поліщук і Павел Шевчак



Також перерва слугувала для того, щоб можна було закріпити теоретичні знання на практиці. Розібрати/зібрати устаткування, подивитись готові комплекти акваріумів, як то кжуть "помацати вживу" smile.gif



Після обіду підійшло ще кілька людей, разом у семінарі прийняло участь 78 осіб. Були гості з Івано-Франківська, Мукачево, Калуша, Стрия, Дрогобича, Самбора, Червонограда та представники обох еколого-натуралічтичних центрів. З наших магазинів бачив: аквазоо, аквавест, п.Тамара, Руслан, Маковецький. Можливо когось забув smile.gif



Продовжив семінар Павел Заржински - доктор біологічних наук Варшавського університету, який розказував про утримання риб в акваріумі та азотний цикл. Розповів про лінійку префільтрів і вкладів до каністрових фільтрів. Мені сподобались шарики із запеченого скла, робоча поверхня яких для заселення бактеріями 1600 м. кв. на літр шариків.



А більшість, щоб не забути записувала все на зпрезентований записничок smile.gif



Наступна частина лекції, після кавоперерви, продовжилась все тим ж Павлом Зажински, який розповідав про новостворену і запатентовану лінійку акваріумної хімії та кормів Acti , яку почала випускати компанія "АкваЕль". Про кожний корм нам детально розповіли, показали, дали понюхати та попробувати на смак. Опісля, всі корми зпрезентували учасникам семінару, мені також хтось з учасників приніс корм для моря Acti Marine.



далі буде...
arelav, cuca1250, Lennnochka, Tlaloc,
19.12.2010, 0:56 Навчальний семінар ТМ "AquaEl" - 16.12.2010р. 10.00-17.00год.
Розпочали. На початок прийшло понад 50 людей і практична більшість наші форумчани





Стільці для продавців магазинів були пустими, так як більшість з них проігнорували даний семінар, а це саме вони продають нам продукцію і про товар та новинки мали б дізнаватись першими, шкода...



Павел Рожак - топ-менеджер компанії "АкваЕль", розпочав семінар розповіддю про історію фірми, яка розпочалась ще у 1984 році, Янушем Янкевичем, коли на кухонному столі почали збирати перші діафрагмові компресори. На даний час фірма три заводи в Європі, загальною площею виробничих приміщень понад 20 000 м. кв., понад 600 працівників і випускає понад 850 товарів для тварин. В даний час вже проходять тестування товари для кішок, собак та птахів. В минулому році фірма святкувала своє 25-річчя.



Після виступу Павла, розпочав свій виступ Пшемислав Крупінскі, один з головних інженерів, який приймає участь у розробці нових продуктів саме у напрямку акватерраріумістики. Він так вправно розказував, розбирав і збирав устаткування, як солдат при зборі автомата на час smile.gif







З новинок, які він нам продемонстрував, я взнав багато нового, а саме це уф-стерилізатор на 3вт, циркуляційна регулююча помпа 10 000л./год. для морського акваріума і новий модуль освітлення, баласт якого винесений за межі світильника, що забезпечує його добру роботу, нагрівачі з новими терморегуляторами темпиратури, які забезпечують точність у 0.25 градуса, каністрові фільтри в яких можлива додаткова установка уф-стерилізатора і нагрівача. Компакт-лампу з модульом занурювали у воду, для демонстрації її герметичності і роботоспособності у вологому середовищі. Також, для мене особисто були цікаві готові рішення морського акваріума з повною системою фільтрування та кондиціонування, нано-креветканіуми, нано-рифи ... і рожевий акваріум "для блондинок" wink.gif

Для наших майбутніх розводчиків була спеціально обговорена тема про акваріумні стелажі і стійки



Після цього розпочалась півгодинна перерва на обід.

далі буде...
cuca1250, Lennnochka, Tlaloc,
19.12.2010, 0:44 Навчальний семінар ТМ "AquaEl" - 16.12.2010р. 10.00-17.00год.
Ну що ж почну фотозвіт про навчальний семінар ТМ "AquaEl" який проходив 16.12.2010р. у нашому місті. Спочатку планувалось провести цей семінар в рамках виставки конкурсу мікроакваріумів, але так як вдалось запросити всіх поважних гостей, які читали нам семінар, то було вирішено перенести його на інший день. Сумарний час на проведення семінару, ми мали вкластись у сім годин, але тривалість його збільшилась ще на майже дві години. За сприяння у проведенні такого семінару хочу подякувати насамперед Олександру Котову - бренд-менеджеру компанії АкваЕль в Україні, та Віталію Гончарову, який нас познайомив і постійно сприяє поширенню акваріумістики Україною.

Семінар проходив у готелі "Жорж", який знаходиться в центрі нашого міста



На вході в конференц-зал нас зустрічали плакати новинок бренду, що свідчило про те, що семінар буде цікавим





В залі нас очікували представники компанії, які проводили реєстрацію і одразу дарували невеличкий пакунок з подарунком кожному учаснику семінару



Підготовка до проведення тривала з самого ранку, розвантажували і розставляли новинки і продукцію



Як не просили всіх прийти швидше, але всі почали приходити рівно на 10.00год, тому відкриття затрималось на 20хв. Останні перемовини з перекладачем перед семінаром



далі буде...
arelav, Arowana, cuca1250, Lennnochka, Tlaloc,
30.11.2010, 18:31 Навчальний семінар ТМ "AquaEl" - 16.12.2010р. 10.00-17.00год.
Шановні форумчани !!

Запрошую вас прийняти участь у безкоштовному навчальному семінарі ТМ "АкваЕль", який буде проходити у м.Львів 16 грудня 2010р. в конференц-залі готелю "Жорж" (пл. Міцкевича 1). Початок семінару о 10.00год. Реєстрацію учасників проводить бренд-менеджер компанії Олександр Котов до 14.12.2010р. включно, деталі на зображеннях.





Ласкаво просимо на семінар !!
arelav, Arowana, cuca1250, Lennnochka, navy,
19.11.2010, 0:29 Кто где живёт - города и веси...
Цитата(сура @ 21.10.2010, 20:37) *
Но, к сожалению, сделать это не представилось возможным.

Можно интегрировать з булки хак от ZONE365.COM, сам хак называется vProfile Tags

Пример хака: http://forum.lvivport.com/member.php?u=7008 - пункт "про мене" - дальше все пункты меню кликабельны
тернеция,
19.11.2010, 0:18 Кто где живёт - города и веси...
Цитата
Кто где живёт - города и веси...
С какого города больше, тех нужно поднимать вверх по турнирной таблице, тогда мы будем знать из какого города больше людей на форуме wink.gif
navy,
19.11.2010, 0:15 Aquafanat в лицах !
Цитата(san-ya @ 18.11.2010, 22:49) *
Я с красными глазами

Обое с красными, так ты левее или правее?
мне левее больше нравится biggrin.gif
Argo, navy, warrior65, yarishNEW, тернеция,

5 страниц V  < 1 2 3 4 > » 
Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 6.5.2024, 13:09