Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику ryuras ::: Спасибо сказали: 22 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
24.11.2016, 21:36 Креветочник 66л - помогите запустить :)
Робіть плавний запуск банки, світло від 5-6 годин в день, і через тиждень +1 год.
Рослин реально замало. Анубіаси явно не для швидкого старту.
Ну і підміни води кожні 2-3 дня 30-40%
Я би ще хімію не лив, акваріум свіжий.
Добре було б із зрілого здорового акваріума ведерко води залити, щоб біологічна рівновага швидше встановилася.

p.s. Toxa А на шкарпетки вже грошей не вистачило biggrin.gif
Див. фото 2. Питательная подложка hi.gif
dvor, feniks, Ludma, Toxa, Алексей Днепр,
15.11.2016, 10:06 Как прикрепить мох?
Стараюся примотувати лескою, але коли не має можливості або треба швидко зробити, то супер-клей рятує ситуацію. Можна і до вологої декорації клеїти, тільки перед цим протираю тряпочкою або серветкою, місце склейки. Супер-клей мох клеїть на ура.
Мох приживається нормально. Проте слід врахувати. що клей зіпсує декорацію, залишаться сліди від клею і відчистити їх буде ой як гіморно.
true_red,
26.12.2015, 12:24 Фильтр внешний, Eheim Aquacompact 60. 350 л/ч.
Ніяк руки не доходили запустити новий фільтр, хоч душа кричала від нетерпіння.
Як тільки Миколай зробив замовлення в магазині на Ейхем мій Ресун почав робити дуже тихо, за тиждень від нього зайвого шуму не почув.

Вчора чистив акваріум. Старий зовнішній Resun MICRA CY-20 демонтував, помив, почистив, залишив сушитися. Потім законсервую, він мені ще пригодиться.
Поставив новий EHEIM aquacompact 60.

Що можу сказати:
"Плюси":
1) Це є EHEIM
2) якість пластика, деталей, конструктив в декілька разів краща ніж у Resun MICRA CY-20
3) Фільтрує реально значно краще. Вечором вода була мутна, з ранку чиста як сльоза.
4) Потік води на вихлопі візуально в рази 3 більший ніж у Resun MICRA CY-20
5) Поки що нічого не доробляв не докупляв, окрім флейти
6) Наповнювачів вистачає, практично "під верх", але ще один шар синтепону або губки можна поставити
7) гарно вписався в акваріум, практично не займає місця в банці і не напрягає око.
8) можна регулювати потік води на самі каністрі.
9) В деякій мірі універсальність. Можна легко усе переробити-перемутити і каністру можна юзати з іншою попою, наприклад більш потужнішою.
10) Легкий старт, без підкачок, без підсосів, без танців з бубнами. Просто включив його в розетку і через 30-60 сек він працює в нормальному режимі
11) Ніби дають на нього 3 роки гарантії. Надіюся, що він не буде ламатися.
12) Я ЗАДОВОЛЕНИЙ !


"Мінуси"
1) Я думав що він буде тихіший. Але реально він шумить. Але його шум поки що не заважає спати. Шум у нього монотонний. на одній частоті і на одному рівні, подібний на гул, який особливо не напрягає слух. В день, коли є посторонні шуми в кімнаті, його практично не чути. На відстані 1 м від акви гул пропадає. Вночі, коли зайві шуми пропадають його гул чути у будь-якій точці кімнати, десь голосніше, десь тихіше. Але він якийсь такий, одним словом, "ненапряжний". Далі буде видно.
2) рідна флейта реально замала для такого вихлопу, прийшлося ставити значно більшу, колись давно купляв універсальну на Аровані, тепер пригодилася, стала як рідна, навіть краще.
3) треба вішати на стінку акваріума без ребер, якщо є кришка, то треба буде підрізати або якось переробляти кришку. Також треба підрізати покрівельне скло.
4) На вході стоїть дуже мала губка, яка швидко заб'ється при такому потоці, часто треба буде її чистити. За першу ніч сильно забруднилася, мабуть що сьогодні вечором її помию.
5) Ціна могла б бути трохи меншою, у більшості українців зарплата у гривнях, далеко не всі собі можуть позволити викинути 1000 грн фільтр.
За ці гроші можна купити 3 шт Resun MICRA CY-20, але відповідно цей Ейхам буде як мінімум в 3 рази кращий ніжу ресун. Тут уже кожний вирішує для себе сам.
6) Це кислотний зелений колір каністри і шлангів, але це справа смаку. Я би хотів щоб фільтр і шланги були чорного або темно сірого кольору.

В принципі, поки що усе. Далі буде видно.
Werner,
1.11.2015, 22:34 Как ввести субстрат под корни растений в запущенном аквариуме.
Я з глиною розмішував з додаванням води та добрива, землю, біогумус,.......... Розмішував до стану "пластеліна" з якого ліпив кульки діаметром 1,5-2 см. Кульки сушив на сонці або на батареї. Сухі кульки легко і без особливого "шуму" можна запхати під корінь рослини. Рослинам подобалося.
Argo, podlesniy, rjhytkbec, Santyaga, алешка,
28.8.2010, 8:15 Фильтр Resun MICRA CY-20
В мене цей фільтр стояв у 60л акваріумі і повністю справлявся із своїми обов'язками. Вода була дуже чиста. Правда фільтр треба було промивати 1 раз в 1,5 місяця і то через те що шланги обростали із середини всякою "какою". Хотілося щоб потік води спочатку попадав на губку а потім на кераміку/вугілля. В секцію для кераміки я засипав цеоліт фракцією 2-4 мм.
Фільтр супер для акваріума до 60л включно. Дуже тихий і споживає всього 3 Вт. І ціна на нього "народна", за такі гроші альтернативи в нього не має.
З мінусів, то це текла флейта із усіх щілин та з'єднань, але це легко усунути. Потік води теж не проблема в ньому регулювати.
Arowana, yarishNEW,
25.8.2010, 15:48 10л "Ущелье"
VOKA, а грунт ти в мене брав blush.gif

Аква класна вийшла. Молодца.
А фон друкани на принетрі, підбери картинку, заламінуй або лаком покрий, буде бомба як виглядати.
VOKA,
29.7.2010, 18:03 Валлиснерия - методы борьбы
Я свою валіснерію підстригав. Так порізані листки стали "дубовими" , колір змінили на дуже темно-зелений і до них всяка борода і вєтнамка почали чіпатися. Причому здорові рослини водорослі не чіпали. В минулу суботу пробував прополоти, викинути порізані і хворі кущі, а не тут було. Так сильно коріння переплелися, що прийшлося всю валіснерію викинути. Пре вона як дурна, усі перешкоди їй по барабану.
Стригти валіснерію вже більше не буду, бо це тільки гірше зробить, краще її якось прополювати постійно і не давати їй сильно розростатися.
Vovchik,
29.7.2010, 17:50 Мой первый Природный аквариум NA "Дунья" "Düya" "Dunya"
Вчора був вгостях у charka. Акваріум в живу набагато краще виглядає ніж фотках. good.gif good.gif good.gif good.gif good.gif
charka, DolceVita,
16.6.2010, 9:25 Управление подачей CO2 на браге
Є ідея використати клапан від осмосу http://www.aqua-ua.com/product/elektromagn...apan-pj-011-24/. Він розрахований на довготривалу роботуі не гріється. З мінусів, то це вартість 50 грн самого клапана, треба докупляти з'єднання і трубки, працює він від 24В.
Dimec, Ye_Lviv,
13.5.2010, 7:49 Управление подачей CO2 на браге
Dimec дякую за відповідь. В нас в автомагазинах він теж по 35 грн. Десь собі куплю такий і попробую погратися може якщо йому подати 9 В він менше грітися буде, або дійсно через таймер окремий його підключити, але не хочеться зайвий таймер ставити, і так їх в мене вже забагато. Думав приєднати його до таймера де компресори включені. Включається аерація припиняється подача СО2.
Якщо цікаво, то ставлять його у "8" та "9" на омивання заднього вікна. Довжина шланга там велика, щоб вода з нього не тікала, то ставлять цей клапан. Тому він розрахований на короткачну роботу, бо відкривається тільки тоді коли треба на вікно водичкою побризкати.
Dimec,
9.5.2010, 8:23 Тихий компрессор для аквариума
В статті автор з баночки від плівки, зробив банальний ресівер. Майже на всіх компресорах і насосах ставлять ресівери (наприклад ті, що призначені для покраски, чи для пневмоінструменту. Їх можна зустріти практично в будь-якій автомайстерні, та інше....) Тільки чогось до акваріумного компресора ніякий виробник ресівер не причипив. А від ресівера якраз дуже велика користь. Він дійсно сильно зменшує шум і робить рівномірним потік повітря на виході. Ресівер забирає імпульси, що створює компресор. Звідси і розпилювач краще булькає. Ще колись у 80-х роках, мені цей "фокус" показали акваріумністи із стажем. В якості ресівера, можна використати практично будь-яку герметичну ємність, в принципі чим більша тим краща, але без "фанатизму". Для шумоізоляції, її можна обернути куском синтепону або дісно старою зимовою шапкою. Використання ресіверу, має і один невеликий мінус.: система стає інертнішою, важче відрегулювати потік повітря за допомогою краника, але це не кретично.
navy,

Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 29.5.2024, 22:43