Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику navy ::: Спасибо сказали: 6376 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
12.4.2009, 21:27 Красные жабры у барбусов!
Може однозначно висловитись ніякого хвилювання бути не може, тому що стан ваших риб нормальний.
cimonatick,
12.4.2009, 14:12 Какой лучше компрессор в аквариум на 72 л
На це питання є проста відповідь, ак що тиск від компресора прокачує повний шар води Вашого акваріуму, то він вам підходить. А розміри компресора вибирайте самі. hi.gif
gshagov, olega,
10.4.2009, 23:29 История аквариумистики Украины
http://www.naturalist.if.ua/?p=131 Ось, що я поки що знайшов про людину, та видатного вченого Галичини в свій час! Який відіграв достатню дію для вдосконалення природознавчої теми України. А особливо цікаве порівняння часу коли це сталось. Тому що Російська акваріумістика присвоює собі винахідницьтво, та приоритет у деяких питань. А особливо вважає своїми акваріумістів пана Шелюжко та інших тому, що вважають до тепер їх "своїми" акваріумістами. Це перший мій внесок в цю тему, тому прошу не робити ні якої політичної платформи, під дописом, а замислитись, що ми всі маємо зберегти надбання для нащадків.
Arowana,
10.4.2009, 8:13 Внутренний фильтр должен работать постоянно или нет?
Так точно, та сама історія. В мене самого Флюваль 303 одного часу пропрацював 6 років, поки не продав, в зв"зку з переїздом.
olega,
9.4.2009, 19:31 Внутренний фильтр должен работать постоянно или нет?
Він розрахований на цілодобову (цілорічну wink.gif ) роботу. Тому в данному випадку хвилювання зайве. Щоб Ви не вагались доповідаю, мої фільтри Польскої фірми aqua szut працюють вже з 2000 року не вимикаючись, а ще три головки атмана з 2004 good.gif Так бувають випадки поломки техніки-так на то вона ї техніка.
Arowana, DIESEL, olega, r0man, Sasha@, Крейсер,
9.4.2009, 13:15 Помогите новичку заселить аквариум 250 литров аквариумными рыбками
Можете придбати,але як що скаляри постійно мешкали самі то Ваша риба ризикує бути з"їдженою.Так як скаляри вже дорослі і все що поміститься їм у писок то є харч rolleyes.gif Та й об"єм у Вас невеликий,можете додати по 5-7шт кожної,будуть окремі зграйки. hi.gif
FaUna,
8.4.2009, 8:17 Для 70 литров 2 лампы по 15 Вт хватит?
Ні таймери купються окремо. wink.gif
olega,
7.4.2009, 20:32 Вітаю з ДНЕМ АКВАРІУМІСТА !
Панове! Мою думку з цього Ви знаєте, та ї Марян пояснив як в Галичині проходить це свято та зібрання колег. wink.gif Я хотів би, щоб ми перейшли до фактів, хто знає про історію акваріумістики (акваристики) на Україні, та написали про це або тут або створити нову тему. Ось Arowana вже писав про "2 апреля исполняется 90 летие со дня рождения Григория Дмитриевича Денисенка", замечательный человек, действительно много сделал для ПОСЛЕвоенной киевской аквариумистики"так от є можливість докладніше узнати про нього та інших. hi.gif
Arowana, FaUna, FireWind, gshagov, Охват Марьян,
6.4.2009, 13:19 Вітаю з ДНЕМ АКВАРІУМІСТА !
Можливо багато з цього жартувати, то факт але на мою думку головне, що таке свято починає своє існування, та починає освідомлюватись в головах людей. wink.gif Я не знаю всіх підводних течій по цьому питанню, але без них теж було б якось не "по нашому" biggrin.gif А свято має зміст, та має право на існування. hi.gif
AleGer, Arowana,
5.4.2009, 12:32 Вітаю з ДНЕМ АКВАРІУМІСТА !
Дякую за повідомлення, те що треба згадувати вітчизняних акваріумістів то я згоден на всі 100%. А кожен може вибрати форум де йому приємно та комфортно.
FireWind, Охват Марьян,
3.4.2009, 10:17 Корм "Золотая рыбка - гурман"
Для вітчизняного виробника - хороший корм, годував свою рибу в мене нарікань не має. Але я ще раз хочу наголосити, я не годую одним видом корму, завжди маю мін 5-6 видів корму та чередую на тиждню їми годівлю. Включаючи сюди живий та заморозку.
Arowana, gshagov,
2.4.2009, 21:26 Корм "Золотая рыбка - гурман"
Як, що відверто то, що Ви хочете почути rolleyes.gif їдять риби і добре, головне різноманіття в кормі тоді буде все гаразд. Можно багато сперечатись який лібше, який гірше. smile.gif Все залежить від дієти риб та товщини гаманця. biggrin.gif
Arowana, Sasha@,
30.3.2009, 12:09 Как часто чистить фильтр?
Пом"якшити воду можно додаванням дистиляту. Але для чого Вам такі трудноші.
Arowana, julia,
27.3.2009, 15:12 Еженедельная чистка аквариума!
На круглі акви я не зустрічал магнітних скребків, та й інші скребки не дуже підходять. Тому в вашому випадку найлібший варіант підручні матеріали. При встановленій біорівновазі, тобто нормально існуючій акві бажано проводити підміни води 1\5 через 2 тиждня, з сифонкою грунта. В подальшому Ви вже самі будете відчувати коли і як це робити.
Den28, julia, Sasha@,
26.3.2009, 21:19 Помогите с подбором освещения в аквариум
Що можу додати із власного досвіду про лампи. Лампа люм. Philips 18W/840 TLD-світить білим світлом, Osram G13 18W/830 L, як і Philips 18W/830 - має жовтуватий віддтінок, Philips 18W\965-має кольор подібний до Power Glo. Користуюсь їми вже певний час, мене влаштовує.
Sasha@,
26.3.2009, 21:04 Карпоед - как бороться?
Відверто кажучи, теж завжди знімав їх з риб, механічним шляхом. Тому теж чув, що роблять ванни із солі. rolleyes.gif Біля мене є невеличкий ставок, де я завжди циклоп лапаю, так от там периодично їх то велика концентрація у воді то взагалі немає. При чому попадаються примірники до 5-7 мм в діаметрі. А деж Ви взимку могли їх підхопити. sad.gif
FireWind,
26.3.2009, 20:55 Коряга, обработка для размещения в аквариуме
Дійсно, це так як Ви думаєте smile.gif Тому приймайте рішення, та виходіть із того, що у Вас є в продажу. smile.gif
julia,
26.3.2009, 17:32 Коряга, обработка для размещения в аквариуме
На мою думку маленьки равлики можуть випадково і самі завестись в акві (наприклад з новими рослинами), регулювати їх популяцию можливо, але трохи напряжно. rolleyes.gif Як хочете великих то Ампулярії, диаметром до 5 см деяки примірники. Вони різностатеві. Равлики які жиють в грунті меланії, корисні т.я. постійно рихлять грунт та живляться останками органіки. good.gif Це так коротко почитайте про них та прийміть рішення. biggrin.gif
julia, Sasha@,
26.3.2009, 17:24 Еженедельная чистка аквариума!
Самий простий спосіб, це взяти губку для миття посуду. Але використовувати тільки для акви. Ті плями, що погано стираються я витераю кавалочком тонкого плєкса, або пластиковою карткою.
Den28,
26.3.2009, 15:08 Коряга, обработка для размещения в аквариуме
Цитата(julia @ 26.3.2009, 15:11) *
Вот и прекрасно! Я уже догадалась, что не гастромизон - смотрела внимательно фотографии на аквариумных сайтах - у него плавники другие rolleyes.gif Надеюсь, в моем маленьком аквариуме они не вымахают большими.

Так все вірно колегі Вам порадили. У Вас анциструси, великі то відносне поняття rolleyes.gif Розміром см по 6-7 будуть, в самця з часом з"являться на верхній губі так звані роги, гострі на вигляд вирости, це основна прикмета для розпізнавання статі цих риб. smile.gif
julia, Sasha@,
26.3.2009, 10:03 Помогите новичку заселить аквариум 250 литров аквариумными рыбками
0 cool, тут така справа, перечисленные Вами рыбы, это все достойны внимания, но я не ведаю, что есть в Вашем городе, многое из списка просто так не купить в магазине. smile.gif Альтолампрологусы, фронтозы, парациприхромис это Танга. Малавийци подиляються на три больших групы по способу життя, кормлению та поведению - Утака, Мбуна, Кайзер. Их можно держать разом но на самца мае буть 2-3 самки. smile.gif Вам надо прочитать про них и определиться из того что е в Вашем городе. Скаляриий я б не советовал к ним запускать, не кофортно будет им, слишком разний тип поведения между этими рыбами. acute.gif
FireWind, Sasha@, Виктор,
25.3.2009, 15:29 Коряга, обработка для размещения в аквариуме
Ні анциструси, не зашкодять рослинам. Тільки не беріть великих, тобто тих що ростуть великими наприклад птеригопліхтів або плекостомусів. rolleyes.gif
julia,
25.3.2009, 12:12 Чем лучше кормить скалярий
Вони можуть ще не їсти, тому що ще не адаптувались та не знають такий корм.
Altum, gshagov,
25.3.2009, 8:51 Коряга, обработка для размещения в аквариуме
От водоростей слід дійсно берегтись, бо це паразити, а в акваріумах жиють рослини. smile.gif . Тому спочатку придбайте невибагливі, щоб подивитись як вони будуть себе почувати, в подальшому зорієтнтуєтесь. Акваріум "голандського типу" в круглому не зробите acute.gif .
julia, Sasha@,
24.3.2009, 21:34 Помогите новичку заселить аквариум 250 литров аквариумными рыбками
Ви хіба не з України sad.gif тоді зроблю виключення. Советую начать с Малавийцев, немного меньше требования к воде (хотя ето относительно) і проще содержать в Вашем обьёме 3-4 семьи этих рыб, чем из Танги. Нужно много укрытий та композицию из камней. Но это отдельный разговор. acute.gif
FireWind, Виктор,
24.3.2009, 21:06 Помогите новичку заселить аквариум 250 литров аквариумными рыбками
Як, що так питання стає, то радив би почати з Малаві трохи меньше вимоги до води (хоча то відносно) та простіше утримати в Вашем об"ємі 3-4 родини цих риб, ніж з Танги.Але тре багато схованок та композицію з каміння. Но то окрема розмова.
Sasha@,
24.3.2009, 20:54 Чем лучше кормить скалярий
+1, хочу ще додати, чим більше різноманітність в харчуванні, особливо у скалярів, тим здоровіше риба та більш насичений колір. Але не перегодовуйте в них така поведінка, що здається харч не отримували мін тиждень. biggrin.gif Тобто здатні переїдати. acute.gif В мене були випадки, що 3-х місятна молодь так наїдалась циклопом, що плавала пузом до верху. rolleyes.gif
ful, gshagov, min.olga, roma7, Sasha@, тернеция,
24.3.2009, 20:43 Коряга, обработка для размещения в аквариуме
Поки молоді анциструси, то нічого не станеться, будуть собі лазити по акві та корязі. good.gif В дорослому віці, як що виросте два самця то будут ділити територію. diablo.gif Та той що буде переможцем будете завжди його бачити, а другий постійно ховатись. Ак пара то все гаразд, але потрібна схованка, бажано в вигляді кокоса. Але в деяких випадках можливе і поодиноке утримання. smile.gif
julia, Sasha@,
23.3.2009, 22:23 Улитки полезные или нет?
Равлики відіграють свою роль в акваріумі, але треба слідкувати за їх популяцією. Наприклад меланії, які мешкають в грунті, не дають застоюватись та закисати грунту, та доїдаоть останки органіки. До речі вони живородки. Ампулярії великі до 5 см в діаметрі, то на любителя. Так що страшного нічого немає, це теж мешканці аквасистеми.
Aquariumist, supеrpriz, Zveer, Хитрая_лисa,
23.3.2009, 22:04 Коряга, обработка для размещения в аквариуме
А як, що бути до кінця відвертим то само з часом пройде приблизно за 2 тиждня, але з кольчужними сомами скоріше.
Aquariumist, julia,
23.3.2009, 21:54 100 л. аквариум, какой фильтр ставить?
Приєднуюсь до всіх порад, вибирати Вам, в мене теж в 3 аквах стоять різні головки Атманів з губками вже четвертий рік політ нормальний.
nata20072008,
22.3.2009, 20:16 100 л. аквариум, какой фильтр ставить?
Так зване" розпізнання" внутрішних фільтрів проводиться згідно їх робочих характеристик а головне це яка швидкість перекачки літрів на годину,та габарити губки,чи стакана на фільтрі.Теоритично бажано щоб перекачував 3-4 об"єми на годину.
nata20072008, Sasha@,
20.3.2009, 20:17 Аквариумистика и промышленное рыбоводство
Шановні перечитавши тему (навіть два рази) тішив себе хоч розумні думки до голови прийдуть. rolleyes.gif Так ні єдине ,що хочеться сказати,спір вийшов із дурниці і не вартий продовження.Тому є зміст його припинити acute.gif А для особливо не терплячих існує приватна пошта. biggrin.gif
Altum,
20.3.2009, 20:00 Помогите новичку заселить аквариум 250 литров аквариумными рыбками
На данний час в мене мешкають в одній із акв(100л) дві пари Апістограм Какаду, та Псевдокренілабруси мультіколор (хроміс-бульті). Так от какаду поділили акву навпіл, та звертають увагу один на одного (самці) коли супротивник запливає не на свою теріторію. В акві має бути багато схованок (в мене кокоси) більше ніж кількість самок, в яких вони нерестяться та мешкають. Хроміси- бульті теж самці мають свою теріторію, але помічають тільки своїх, поділ теренів проходив без братовбивчої війни, вони своєю поведінкою нагадують риб із озера Малаві, навіть молодь в роті самки виношують. Висновок такий тре щоб Ви розрахували можливість співіснування риб, та доцільність їх знаходження в акві.
Виктор,
19.3.2009, 20:38 Как правильно обработать камень перед размещением в аквариуме
Підтримую Altum. В мене в одному із акваріумів, лежить схожий камінець, теж з моря привіз, єдине що зробив так це почистив щіткою та промив у проточній воді.
ful,
16.3.2009, 18:24 Заболели рыбки
В свій час після лікування біциліном, я позбувся деяких видів перистолистника, амбулії, та як не дивно синеми. При чому хочу наголосити це не поодинокий випадок. На ехі, крипти, анубіаси вплива не помітив.
DolceVita,
12.3.2009, 22:33 Водоросли в аквариуме, зелёные точки и бурый налёт на стёклах
NoRD5 Есть в продаже специальные лампы против водорослей. З цього місця по можливості прошу більше подробиць та інформації, а то за свій 30 річний стаж ще такого не чув.
DEN198121,
9.3.2009, 19:25 Фильтр для аквариума из пластиковой бутылки
Давайте будемо відверті. Не такий вже і вражаючий ефект. acute.gif Так дійсно у 80-х користував такі і було нормально, но тільки тому ,що інших не було, а точніше був діфиціт. Із звичайною внутрішньою помпою він програє в рази rolleyes.gif . Хоча тут ще постає питання де і як такий фільтр використовувати. smile.gif
cimonatick, gshagov, тернеция,
7.3.2009, 22:22 Родила гуппи, можно вырастить мальков в общем аквариуме?
Почнем із зворотнего, самки живородок можуть народжувати декілька разів від одного запліднення. Не обов"язково півники можуть псувати зовнішний вигляд гуппі, це можуть робити і меченосці. При утриманні живородок чим більше аква буде засадчена рослинами тим більше вирогідність виживання малька при народженні в загальному аквасі. Це при умові що не перейматись про молодь. Повернення молоді до загальної акви можливо при умові шо вони доростуть до такого розміру, щоб їх не з"їли решта.
cuca1250, gshagov,
2.3.2009, 21:51 Как правильно кормить аквариумных рыбок?
Існує таке негласне правило, щоб риби з"їдали свою поживу за 5 хвилин. Та не перегодовувати їх, бо іноді буде Вам здаватись, що вони голодні та типу постійно хотять їсти, коли ви підходити до акви. На цьому помиляється багато новачків. А головне різноманіття.
тернеция,
30.8.2008, 23:36 В аквариуме на листьях и декорациях чёрные и волосатые :)
Цитата(тернеция @ 31.8.2008, 0:18) *
Вот так и выкручиваемся smile.gifsmile.gif

Щиро дякую за підтримку,Тому на данну сучасність .стоїть питання або не звертаєш увагу на це явище(при умові .що займаєшся рибами),або мусиш докладати всіх зусиль,щоб це побороти.Я розумію це жахливе явище для любителів травників тому і всв засоби для бородьби мусять обговорюватись,та мають здатність до дії.Всі поради мають шанс до життя ,і я сподіваюсь що ми сумісно прийдемо до успішної перемоги.
тернеция,
30.8.2008, 23:08 В аквариуме на листьях и декорациях чёрные и волосатые :)
Цитата(тернеция @ 30.8.2008, 23:22) *
Да, в те времена не было. Неоднократно приходилось читать, что это гадость - привозная, из Азии. Её появление совпало с массовыми перевозками рыбы.
По поводу "старой" воды - борода как раз сильно обожает большое количество органики в воде, поэтому её не бывает в "молодых" банках. Нитраты , фосфаты и прочая неорганика ни при чем.
Была и у меня эта зараза. Избавилась подменами воды по 30% через день. Без химии. Задаром smile.gif).

Знову впевнююсь в щирості досвідчених акваріумістів biggrin.gif ,що як би ми не намагались перемогти непереможне,проти космополітизму ніде ні дінешся.тобто мусимо пристосовуватись до сучасних умов. rolleyes.gif
тернеция,
30.8.2008, 22:32 Приветствуем! Вы на портале Aquafanat!
Цитата(тернеция @ 30.8.2008, 22:48) *
По поводу заполнения профиля.
Я модерирую 3 аквариумных форума, в частности - раздел по болезням рыб. И очень часто приходится переспрашивать - как часто подменивается вода, сколько % от общего объема, кто живет в банке, количество рыбы, возраст, размер, чем кормят, температура воды и т.д.Часто не на все вопросы отвечают с первого раза - и опять пошла переписка. Пока спрошу, пока человек ответит - рыба болеет и гибнет... Новички часто просто неправильно содержат рыб, из-за этого и беды.
Бывает очень жаль, когда после долгой переписки узнаешь, что рыба погибла, а ее вполне можно было спасти.
Вот по этой причине прошу сделать профиль более информативным.

На данний час .наша Шановна Пані має рацію,хто не зрозумів пояснюю ,поради дають люди різні і не відомо що вони діючі,тому хто користується порадами ,мусить вибирати між всіма.Подивившись профіль може для себе зробити висноцок, чи пислухатись чи ні.
Sasha@, тернеция,
30.8.2008, 22:22 Заморозка для мальков?
Цитата(DjFish @ 26.8.2008, 11:41) *
Здраствуйте уважаемые форумчани, хочу спросить совет каким замороженый кормом лучше кормить мальков живородки?Мальки средние около 2 месяцев!Буду рад ответам

Шановний,може я щось не зрозумів ,але 2-х місячну молодь(тим паче живородки) взагалі не має виникати ні яких проблем з харчуванням.Щось вони їли то того як досягнути свого віку.Вигодовування молоді залежить від її приналежності до різновиду риб,тому для живородки треба рослинна їжа (хоча все залежить що в подальшому ,або для чого вона вигодовується).Не хочу повторюватись,годуйте різноманітно тоді будете мати повноцінний результат.
тернеция,
25.8.2008, 20:00 Раздел Энциклопедия пресноводных аквариумных рыбок
ТАК ШАНОВНІ я несперечаюсь з досягненнями цивілізації, але Ви не зрозуміли мою головну думку, на данний час, ВИДАННЯ є тим, що спонукає віх хто зацікавленниї читати, а не отримувати невідомі поради. ТОМУ будь яка корисна(!) інформація буде доречна на цьому форумі і всі Ми будем тою інформацією пишатись та робити зноски на неї. От така моя думка. А на рахунок літератури Я не можу собі уявити акваріуміста у якого нема хоч одної книжки, в який залежить тільки від нету.
gshagov,
25.8.2008, 18:51 Раздел Энциклопедия пресноводных аквариумных рыбок
Все правильно шановні!Але книжні видання ніколи не замінють форум та інтернет.Тому я пропоную викладайте інформамцію яку ввахаєте за потрібну,пояснюю чому.ПОПУЛІЗАЦІЯ це не тільки інтернет а в більшості випадків книжки і чим більше ми будем мати КОРИСНОЇ інфи тем більше з того виграє кожен з нас.
тернеция,
7.8.2008, 10:04 Корм для аквариумный рыбок, какой лучше?
Влучно! rolleyes.gif Не будем згадувати 80-ти коли крім трубака,мотиля та сушеної дафнії ніц не було. blink.gif Мене дуже здивували ваші ціни на трубак,він у нас також подорощав ,але є можливість дістати по 40 грн за кіло.Хоча Ви праві зараз багато різних кормів відомих виробників та рецептів які є можливість зробити самому.Хоча може я трохи консерватор та звик вигодовувати молодь так званим пилом.Це напевно тому ,що маю недалеко ставок де майже цілий рік є можливість його наловити. rolleyes.gif Хоча звісно це залежить від молоді.Знаю що у Вас харацинка тому тут зовсім інший підхід ло справи(сподіваюсь Ваше псевдо співпадає з псевдом на Українському форумі).З ліманським мотилем в нас проблем немає ,тому що він випадково зявляється на наших теренах,та більш менш досвічені люди знають ,що це таке.Артемія буває різна тому теж змушені ескперементувати. rolleyes.gif :mellow: От така моя думка,Ви праві зараз можливостей безліч головне прийняти придатне рішення.
Tarik_Nikita, тернеция,
6.8.2008, 22:53 Корм для аквариумный рыбок, какой лучше?
Цитата(Yello @ 3.8.2008, 15:32) *
Я кормлю только сухим, иногда балую заморозкой. Живой - головняк, промывать, в холодильнике хранить.

Так категорично про живий ,не треба висловлюватись.ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ДОСВІДУ.А головне це різноманіття в кормах.
NeonMaria,

33 страниц V  « < 31 32 33
Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 14.6.2024, 3:39