Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику navy ::: Спасибо сказали: 6376 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
30.8.2012, 19:06 От такий мій подарунок,аква для риб 165х50х50.
-Руслан-, ohmy.gif Нарешті пане колєго ви заглянули до мене в тему.Можно на ти (ми й так майже ровісники blum.gif )
1) Ципрів периодично витрушую,мах молоді було 11шт,параципри набирають ікру(в мене 1 самець й 3 самиці) але чомусь на третій день вже ходять пусті shok.gif тому поки що не маю від них молоді.
2) Утримання не має ніякої складності головне об"єм .Дуже полюбляють заморозку циклопа.
3) Третоцифали готувались до нересту( але переїхали до мого колегі) в нього поки мовчать.Так дійсно вони починають цікавитись протилежною статтю пізно по 2-й річниці життя.
На разі в мене плідники від ,яких маю молодь так це: Халінохроми,Каудопунтатуси,Кальвуси,Ципри. Були ще мушлевці але зараз в мене їх не має(чекаю на сігнатусів й стаперсі) hi.gif
Зараз аква троха інакший має вигляд але в основному все так й залишилось. hi.gif
-Руслан-, barvinok, NeonMaria, Tim13,
30.8.2012, 13:00 Воплощение мечты - Малави, 650л
Атлантида, Ні не треба,нормадьно вони будуть почувати себе й тут.Головне не залишайте корм й робіть підміни води у молоді. hi.gif
-Руслан-, barvinok, victorr, Атлантида,
30.8.2012, 12:09 Воплощение мечты - Малави, 650л
Атлантида, Коли відсаджував самиць то робив Т-28=29С,молодь росла ,але поступово знижував до 25-26С.Тому що таку Т тримав в акваріумах. hi.gif
-Руслан-, barvinok, Атлантида,
30.8.2012, 10:31 Каменный ''риф'' или 500л максимализма.
corsair, Так багато світла зовсім не потрібно. Досить буде двох ламп(я взагалі використовую одну при габаритах 165х50х50) .Про сильванію не скажу я використовую Наген. hi.gif
-Руслан-, barvinok, corsair,
29.8.2012, 15:29 Каменный ''риф'' или 500л максимализма.
corsair, ТАК. Чиста вода подається в акву через отвір,який проходить скрізь всі корзини в фільтрі.Тоб то висмоктується з низу фільтра. hi.gif
barvinok, corsair,
29.8.2012, 13:39 Каменный ''риф'' или 500л максимализма.
corsair, Маю такий самий фільтр,так у от у мене спочатку йде губка потім кераміка від великої фракції до меньшої. Вугілля не потрібно.Прибережи його на різні випадки коли тре буде очистити воду(наприклад від ліків) воно свої властивості зберігає мах до 2-3 місяців. hi.gif
barvinok, corsair,
29.8.2012, 12:46 Каменный ''риф'' или 500л максимализма.
corsair, Вітаю із придбанням. good.gif Я от відверто кажучи за свою практику ніколи в середину акви під каміння нічого не підкладав.А просто ставив каміння на шар грунту. blum.gif Те що цихли риють то факт,але він не такий страшний й впливовий що б говорити про аварію із аквою.Це моє ІМХО. hi.gif
barvinok, corsair, NeonMaria,
29.8.2012, 12:35 Гурами Мраморный
Prilipco, Як,що самець почав будувати з піни гніздо на поверхні води ,то в найблищому майбутньому відбудеться нерест. hi.gif
Prilipco, Аленький,
29.8.2012, 12:09 Аквариум от 500л.
sania, Про ,що ми взагалі говоримо? Про те ,що кожному подобається своє,так це не новина shok.gif А от про те ,що риб можно розуміти й навідь керувати то не кожному дано.В цихлідніку головне це риба,а створення відповідного оформлення під цю рибу теж свій "скейп" blum.gif Й підтримання параметрів води теж грає дуже велике значення. Тому щось доводити одне одному не варто. Тим й цікава акваристика,що існує безліч варіантив утримання акваріума. hi.gif
-Руслан-, barvinok, mir_, sania,
29.8.2012, 9:03 Аквариум от 500л.
-Руслан-, + 100. drinks.gif
Все це ,якось штучно й видно що зроблено навмисно. Кожному своє. hi.gif
-Руслан-, bobson,
24.8.2012, 9:09 Малаві 150л
Цитата(LiaR @ 23.8.2012, 16:32) *
а якого анцитруса поселити до них?

LiaR, Та будь якого,а краще двох. В мене в аквах (теж із камінням) в кожній мін пара сидить. Правда в мене риби із Танганіїки,але коли Малавійці були теж анци жили. hi.gif
-Руслан-, barvinok, LiaR,
23.8.2012, 9:50 Малаві 150л
LiaR, Земляче вітаю із запуском. ohmy.gif
Що тут можно сказати:
- підтримую повністтю сказане колегами попередньо.
- посадіть в акву обов"язково пару анциструсів,проблема із водоростями частково буде знята.
- в кого брали рибу? І чому власне такий підбір? Що продавець не порадив про різні умови утримання Мбуни й Утаки. hi.gif
-Руслан-, barvinok, LiaR,
22.8.2012, 11:03 Забавные жители Таньганики
Игорь Колосан, Доречна тема good.gif Маю особистий досвід утримання Симілісів,Оцелатусів,Каудопунтатусів(хоча вони більше наскельників нагадують) й Орнатипінісів. При нагоді можу поділитись досвідом. hi.gif
Keys, Игорь Колосан,
6.8.2012, 13:28 Вопрос по астронотусам.
ThomasMorsen, 170,це тимчасовий об"єм для астрів,тим паче для 4 шт. Що б виправити ситуацію ,як варіант- виловити всіх,змінити в акві інтерьєр й тоді знову запустити рибу .Риба буде відчувати себе ,як в новій акві із рівними можливостями по розподілу терен.Платідори завжди сидять в укриттях вони нічні створіння. А все це із-за того,що малий об"єм. hi.gif
-Руслан-, ThomasMorsen,
6.8.2012, 13:23 Мои 200 литров для цихлид малави
Tim13, Чи є доступ до гірки камінців з правої сторони? Запитую чому- з часом там назбирається багато бруду тому бажано його прибирати з цього місця,як плануєте здійснювати чистку? hi.gif
-Руслан-, DolceVita, NeonMaria, Tim13,
1.8.2012, 20:37 Помогите выбрать рыбок
olivka, Пані! Троха замала у вас аква поки почитайте наприклад ці теми:
Цихлидник в 110л (Малави)
Мой цихлидник 210 литров "Релакс по-малавийски"
"Просто" Malawi tank....by yzon
Риби з оз.Малаві майже всі сумісні між собою але при певному оформленні акви. hi.gif
-Руслан-, olivka, victorr,
1.8.2012, 18:22 Порталу Aquafanat - 4 года!
Нехай кожна мить буде повна надії
і нехай пощастить здійснити усім свої мрії!
Удачі, натхнення й духовного росту,
Хай буде в житті форумчан усе легко та просто!






bumer, CHE-L-CE, cuca1250, DolceVita, Ludma, riactor, scubabr53, svetly, warrior65, yarishNEW, литовец, сержик,
27.7.2012, 10:49 Labidochromis Ellow
Lanula, Правильно буде ось так:
http://cichlidenareal.ru/wiki/index.php?vid=949 hi.gif
-Руслан-, Lanula,
20.7.2012, 7:42 Долгожданные 200 литров!
кукушонка, Пані,не маю я російської розкладки на клавіатурі,з помилками писати не буду й не хочу hi.gif
Тому ось деяки теми ,яки вам бажано прочитати й зробити свої висновки:
Цихлидник в 110л (Малави)
Мой цихлидник 210 литров "Релакс по-малавийски"
"Просто" Malawi tank....by yzon
Бажаю успіху. hi.gif
-Руслан-, CHE-L-CE, кукушонка,
19.7.2012, 20:20 Долгожданные 200 литров!
По перше: Хотілось би почути,який цихліднік планується Африка,Америка?
По друге: Що є в вашому регіоні з риби?
От тоді й буде можливість,щось порадити й обговорити ваши подальші дії. hi.gif
-Руслан-, barvinok, victorr,
19.7.2012, 13:29 Требуется помощь в подборе цихлид!
ThomasMorsen, В озері Малаві є багато видів риб,але не всі є в Україні ось вибирайте:
http://cichlidenareal.ru/wiki/index.php?lake=1 hi.gif
-Руслан-, barvinok, ThomasMorsen, victorr,
19.7.2012, 10:26 Требуется помощь в подборе цихлид!
ThomasMorsen, Перегляньте групу Утака з Малавійців. hi.gif
-Руслан-, victorr,
18.7.2012, 8:20 Labidochromis Ellow
Azot, По перше: не спішить із висновками. Рибу виловити серед каміння можливо-все залежить від досвіду,але переважно я витягаю їх.
По друге: самиці дайте мін три дні щоб вона поносила ,як вона не з"їсть за цей час то тоді приймайте ,якись заходи для збереження молоді.
По треттє : Є два варіанти один це хай самиця виношує молодь в окремій обладнаній акві,другий вутрусити в інкубатор а саме самицю берете в руку головою вниз до будь якої ємності ,відкриваєте писок (пінцет,пластмасова ложечка від кави) й поступовими рухами витрушуєте ікру або личинку. hi.gif
-Руслан-, barvinok, gutsik, victorr,
15.7.2012, 15:01 АнЮтА, С Днем Рождения!
Пані мої найкращі вітання й побажання! good1.gif Многая літа drinks.gif
АнЮтА,
9.7.2012, 20:31 Labidochromis Ellow
Lanula, Подивіться коментар пана Руслана за № 207. Він повністтю описав ,яким має бути самець. hi.gif
Та навідь по поведінці видно ,що він прочинає стверджуватись серед решта риб й звісно змінювати
кольор.
-Руслан-, Lanula,
9.7.2012, 19:47 Labidochromis Ellow
Lanula, Безумовно краще було б його сфотографувати. Але я бачив таких Лабідохромісів у яких самці мають такий частково "брудний кольор".Тому без світлини важко,щось сказати. hi.gif
-Руслан-, Lanula,
3.7.2012, 19:33 Атлантида с днём рождения!
Пані мої найкращі побажання! drinks.gif

Нехай кожна мить буде повна надії
і нехай пощастить здійснити усі свої мрії!
Удачі, натхнення й духовного росту,
Хай буде в житті усе легко та просто.

Многая літа! hi.gif

Атлантида,
1.7.2012, 11:46 Мой цихлидник 210 литров "Релакс по-малавийски"
DolceVita, Віта мої вітання good.gif Головне ,що аква живе й гарно виглядає. ohmy.gif
По характеру риби безумовно можно поділити на "бійців" й "типу спокійних", це я говорю зараз тільки про мбуну,але то все дуже індивідуально. Так от до чого я вів були в мене Melanochromis auratus жили разом із сородичами Йохані та Зебрами,самець ауратуса був таким "звіром" ,що не давав нікому спокою.Прийшлось чекати поки виросте його молодь й з них підбирати самця.Тоді в акві більш меньш встановився спокій. hi.gif
-Руслан-, DolceVita, NeonMaria, warrior65,
29.6.2012, 8:23 Мои 60 литров для цихлид
Tim13, Фільтр то безумовно важливий елемент акваріума.Але головне це регулярна підміна води ,я в себе це роблю щотиждня 1\4 частину. hi.gif
-Руслан-, DolceVita, Tim13,
28.6.2012, 8:04 Мои 60 литров для цихлид
Tim13, Все залежить від ваших можливостей й уподобань. За свою практику перепробував усі види фільтрів ,при правильно підібраній головки фільтра(перекачка води на годину) працюють всі добре. Зараз в мене в великому(400л) стоїть зовнішній фільтр а в 100-літровках внутрішні. hi.gif
-Руслан-, DolceVita, Tim13,
26.6.2012, 12:06 Мои 60 литров для цихлид
Tim13, Вітаю земляче із запуском. drinks.gif
Зараз аква має пройти шлях так званого "дозрівання" тому раджу ніяких змін не вносити мін 1 місяць.Годувати теж на разі краще 3-4 рази на день але малими порціями. hi.gif
Про більший об"єм варто подумати скоріше ,бо зараз то не аква для малаві. Її можно оформити або для апістограм, або для мілкої Танганіїки(наприклад родина мушлевців буде достойно там жити) hi.gif
-Руслан-, DolceVita, Tim13,
21.6.2012, 11:16 От такий мій подарунок,аква для риб 165х50х50.
corsair,Дякую. blush.gif На разі не маю фотоапарата. girl_tongue.gif Фільтр працює без проблем,наповнювачі паралонова губка й три види кераміки,мию раз в пів року. rolleyes.gif Працює теж дуже тихо,стоїть в кімнаті де я сплю,тому нічого поки поганого сказати не можу. happy.gif
corsair,
17.6.2012, 18:10 Планируется цихлидник 140л. Нужны советы и поправки.
ThomasMorsen, Так підійде. good.gif В свій час в мене гіганська валиснерія нормально росла в такий мармуровій крихті. hi.gif
-Руслан-, ThomasMorsen, victorr,
17.6.2012, 16:31 Планируется цихлидник 140л. Нужны советы и поправки.
ThomasMorsen, Про астрів з таким об"ємом можеш забути.Риба росте до 30см і не треба знущатись над ними.Я тримав їх колись в 400л,так я к йшли на нерест то решта мешканців не знала куди подітьсь blink.gif .
Для африканців бажано грунт фракцією до 3мм й шар не більше 3-4см.Найкраще на мою думку то є кварцевий пісок,можно базальтале він чорний.Тобто все залежить від смаку. За каміння нічого не скажу я своє з Карпатських річок привозив. hi.gif
-Руслан-, victorr,
17.6.2012, 9:06 Планируется цихлидник 140л. Нужны советы и поправки.
ThomasMorsen, Я тестами майже не користуюсь тому,що Львівська вода жорстка й підходить до Африканських цихлід. Але зайвим такий набір не буде good.gif
Цей наповнювач на мою думку не потрібен,вуголь має свої адсорбуючи властивості до 2 місяців в фільтрі тому він використовується наприклад після того ,як прошло лікування риб й потім виймається з фільтра.
victorr, Дивлюсь поки був відсутній із розпилювачами розібрались rolleyes.gif Розпилення вони дають по різному але дуже долговічні в використанні в мене вже по 5 років мін працюють.
-Руслан-, ThomasMorsen, victorr,
16.6.2012, 7:48 Планируется цихлидник 140л. Нужны советы и поправки.
ThomasMorsen, В мене стоїть Польскій Champion до того стояла старенька тетра(відпрацювала років з 15) теж пробиває шар води 50см без проблем.До речі раджу використовувати так звані "титанові" розпилювачі вони майже не забиваються й їх легко чистити. hi.gif
ThomasMorsen, victorr,
16.6.2012, 7:40 cuca1250 Поздравляем!
Хай здоров'я, радість і достаток,
Сиплються не мов вишневий цвіт
Хай малює доля з буднів свято,
І дарує Вам багато літ!
cuca1250,
15.6.2012, 10:04 Планируется цихлидник 140л. Нужны советы и поправки.
ThomasMorsen, Ще одна стаття ,яку корисно прочитати :
http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=8004
-Руслан-, barvinok, ThomasMorsen,
15.6.2012, 8:14 Планируется цихлидник 140л. Нужны советы и поправки.
victorr, Нарешті пане колего,ти приєднався до обговорення good.gif .Радий тебе бачити з нами friends.gif Автору теми багато порад давати не має змісту т.я. все прийде із досвідом,як тільки з"явиться риба в акві.А на разі це все одно ,що вчити літати за партою в школі rolleyes.gif Це моє ІХМО. hi.gif
-Руслан-, ThomasMorsen,
14.6.2012, 19:41 Планируется цихлидник 140л. Нужны советы и поправки.
ThomasMorsen, Ось ще про рибу на Львівському форумі ,це теж для того що б ви могли визначитись:
http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread....5073#post115073
-Руслан-, ThomasMorsen,
13.6.2012, 9:49 Планируется цихлидник 140л. Нужны советы и поправки.
ThomasMorsen, Зараз ви можите посадити не родину shok.gif а просто певну кількість риб. Тому ,що в молодому віці не розрізняються малавійці по статі(крім деяких типу лабеотрофеусів) Родина має вирости й сформуватись у Вас в акві (1 самець + 3-4 самиці) hi.gif
-Руслан-, ThomasMorsen,
13.6.2012, 8:27 Планируется цихлидник 140л. Нужны советы и поправки.
ThomasMorsen,
Про рослини можно сказати так : або вони є,або їх не має тлб то вони не обов"язкові. В цихлідниках із короткотривалим освітленням добре ростуть анубіаси,валіснерія(гіганська) апоногетоннолістна криптокорина,роголісник. Саджав завжди в грунт але як задекорувати камінням то можливий варіант із горшиками.
На ражунок підкладки в мене в аквах крім грунту(шар приблизно 2-4см) нічого під каминням не має.І це вже так десятирічами.
З рибами радити не буду пан Руслан вже все сказав. hi.gif
-Руслан-, ThomasMorsen,
12.6.2012, 19:22 Планируется цихлидник 140л. Нужны советы и поправки.
ThomasMorsen,
Мой цихлидник 210 литров "Релакс по-малавийски" Пропоную уважно прочитати,й зробити висновки. rolleyes.gif
І таких тем на форумі безліч.Чому не користуєтесь пошуком shok.gif
-Руслан-, ThomasMorsen,
30.5.2012, 8:12 Скромное очарование Танганьики (Продолжение)
Nickolay.Z, Гаразд,шкода що в стаперсі не було нерестів й втрати по рибі. Ви б тоді більше мушль поклали в праву сторону акви,вони тоді швидше адаптуються до умов.
В мене симілісів родина десь із 20-25 рибин,більшість самці але самиці теж розподілились на відстані 4-5см одна від одної. Молодь периодично теж з"являється ,навмисно мушлі не забираю із мальками ,тобто процес йде сам по собі.
До речі параціпри яку частину зайняли в акві в мене 1самець й 3 самиці полюбляють в каміннях периодично плавати.Постійно нерестяться але самиці з"їдають ікру,не виношують,а піймати дуже важко в 400л серед каміння. hi.gif
Nickolay.Z,
29.5.2012, 8:01 Как правильно кормить овощами.
Макс 30, А перекладачі для чого існують в компах? hi.gif
sania,
28.5.2012, 20:10 Как правильно кормить овощами.
Макс 30, Для барбусів й перлових гурамі це взагалі дуже зайві клопоти. mad.gif
А анцам підійде все,що ви перелічили.Сушити лисття не має сенсу,а от заморозити троха кабачка й гарбуза зайвим не буде, й взимку підгодовувати їх. hi.gif
-Руслан-, doriel, Ohra, sania,
28.5.2012, 20:06 Цихлидник, нижний этаж...
Boris_Lugansk, А на мою думку не треба вигадувати "ровер" і нічого не треба запускати. wacko.gif Що воно дає для риб,ніц shok.gif Для загального сприйняття акви теж wacko.gif Тому просто треба вгамувати свої бажання й сприйняти дійсність,як вона є. hi.gif
-Руслан-, Boris_Lugansk, DolceVita,
28.5.2012, 20:01 Африка Малави
Повністтю погоджуюсь із паном -Руслан-, rolleyes.gif перша помилка так це парність риби mad.gif малаві,що Утака,що Мбуна гаремна риба. Кокоси теж не дуже пасують для загального сприйняття картини акваріуму.Але певно все залежить від вашого смаку,тому просто визначиться із того,що є на вашому ринку в місті.В подальшому або треба докупити риб до кількості 3-4 кожного виду,або взагалі поміняти на Мбуну. hi.gif
-Руслан-, barvinok, victorr, Андрей В,
23.5.2012, 10:18 Скромное очарование Танганьики (Продолжение)
Nickolay.Z, Хто з мушлевців вже мав нерести? Особливо цікавить стаперсі(мілєагріс) ? Як вони мушлі проділили,питаю чому ,тому що вони у вас в одному куту.А сими хоч й маленьки а як зберуться родиною то будь кого проженуть з своїх терен. hi.gif
barvinok, DolceVita, kolyanic,
22.5.2012, 7:54 От такий мій подарунок,аква для риб 165х50х50.
Ared,Дякую,що цікавишся. rolleyes.gif Зроблю найблищим часом світлини й розповім про життя акви. hi.gif
Ared, barvinok,

33 страниц V  < 1 2 3 4 5 > » 
Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 3.6.2024, 10:30