Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику ipolit ::: Спасибо сказали: 23 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
26.12.2016, 10:49 Освещение аквариума, советы.
Цитата(kvn79 @ 26.12.2016, 10:47) *
ipolit, я перепрошую... але Ви написали якусь незрозумілу (м'яко кажучи) цифру - 8-10Вт/л

соррі:)..0,8-1ват/л
kvn79, market223,
26.12.2016, 10:45 Первый большой аквариум
Цитата(Seen @ 26.12.2016, 10:32) *
Что то не понял... то ничего не делать, то чего то кинуть и все зависит как быстро от этого избавлюсь... хм.
smile.gif
Маю на увазі не заморачуватись зі всякими хіміями і таке інше..Можете ще механічно очищати і проводити підміни води для вимивання силікатів з акви..Я вам сказав простий,надійний і ефективний спосіб..
То равлики теодоксуси,або рибки отоцинклюси..
Seen,
26.12.2016, 10:36 Освещение аквариума, советы.
Цитата(max170 @ 26.12.2016, 9:09) *
Вопрос : при каком свете требуется обязательна подача со2. И в моём случае могу ли я обойтись без неё?

Обов"язкова подача со2 потрібна при освітленні 0.8-1ват/л ЛЛ-ламп..при подачі со2 треба задуматись не тільки про світло,а й про правильні показники води,контроль пиха..КН..і таке інше,це окрема тема. Хоча со2 не помішає і при меньшому освітлення,головне правильний підхід..
Але при вашому освітленні,його точно не потрібно..У вас надто воно слабоньке для такого об"єму! Раджу добавити ще..їнакше постійний геморой забезпечиний..а про ріст чогось окрім простих ануб, криптокорин і яванського моху забудьте..
max170,
20.12.2016, 10:43 Освещение аквариума люмлампами Т4, Т5 и Т8
В акваріум вони не дуже годяться,так як кольоропередача у них храмає..але як є можливість варто попробувати на перших порах,а там по ходу дивитись за ситуацією..он у людей на звичайних економках (комп.люм.лампи) все росте..
max170, yarishNEW,
13.12.2016, 10:12 Деградирую эхинодорусы и людвигия
Цитата(юси @ 12.12.2016, 20:36) *
где грунт не сифонится годами?
Или абы поговорить:)

У вас грунт не сифониться роками? Ні,не спостерігав..у топікастера грунт не сифониться роками? чи
Цитата(Maria_B @ 9.12.2016, 17:24) *
Еженедельные подмены с сифонкой грунта

чи ви так написали,просто..аби пагаваріть?..
Деколи в акваріумі навіть із-за маленької дрібниці летить все і починають міняти лампи,лити добрива,ставити уфи,купляти дорогущі фільтри...і в кінці кінців приходить перезапуск,а насправді змінився корм на інший поганої якості,або риба здохла за коряжкою..це так приклад. Почитайте на прссторах інету форуми: по десять сторінок порад,а підсумок перезапуск,але людина за цей час затарилась під саму завязку (всіма чудами техніки і хімії),а для чого? Тільки власник акваріма може бачити всю картину,ми так,можемо тільки помогти порадою на власному досвіді і на власне бачення не більше і то,по головному принципу - "не нашкодь"..Я,постом вище,висловив свою думку,яка ніяк нашкодити не може,а все інше,що робити,до кого прислухатись,як діяти,це вже вибір самого акваріуміста..Коли летить баланс,вирішувати приходиться вже не одну,а комплекс проблем...Але це вже інша історія.
Eleniya, Kosyan80, Maria_B, market223, oliver,
12.12.2016, 10:15 Деградирую эхинодорусы и людвигия
Все у вас нормально і з лампами і з показниками води,хіба що рн трохи б опустити,але для єхінодорусів це не критично. Основна причина як на мене ось у цьому - "Еженедельные подмены с сифонкой грунта."..Навіщо кожний тиждень сифонити грунт? Ехінодоруси розеточні рослини і основну долю поживних речовин беруть з грунту,а він у вас пустий,те саме і з людвигією,хоча вона і споживає корисні речовини з води,але найбільшу частку бере з грунту,на то вона і є болотною рослиною..Ви лиєте добрива які акумулюються в воді,а не в грунті,тому і ростуть більш-менш ті рослини які пристосовані до і водного харчування також. Поставте під коріння єхінодорусів добрива у вигляді таблеточок і не так часто сифоньте грунт. В травнику взагалі потреба сифонити грунт є невелика,хіба що проводьте поверхневу сифонку..По вигляду ехів їм просто не вистачає поживних елементів і світло тут ні до чого..імхо.
AleFF_DN, Argo, Kosyan80, Maria_B, market223, paulus,
7.12.2016, 11:10 Теодоксус/Theodoxus Fluviatilis
Не вважаю висновок про твердість води таким однозначним - на початковій стадії запуску де було досить багато діатомових(хоча скорше це бурі,бо діатомові тверді і їх не треба путати),але м"яка вода, тедики у мене прожили біля двох місяців,навіть яйця повідкладали. Але коли зникли "діатомові",зникли і тедики,яйця так і не вилупились,а може вилупились і здохли..А от в акві з твердою водою з водопроводу,два рази запускав і обидва більше тижня не жили..Хімії ніякої не лив.
Дуже корисні,непримітні молюски,хочеться їх,але дохнуть і все..
Dadly,
19.5.2015, 13:37 "Porta itineri longissima" (Перезагрузка)
Фотограафію скинути не зможу..От ссилка http://100500dom.com.ua/hoztovary/dlya-vas...-dlya-stekla..у мене точно така,без ворсинок. Обмотував плотно. Да,потужність фільтра падала,але це навіть добре..зменшення руху води пришвидчує дозрівання і зменшує поступлення поживних речовин..Уф це добре,але ця річ не гірше і економніше.Фільтр внутрішний акваель фан..Попробуйте не пожалкуєте..
Удачі.
chetalex, Ohra, Tashka,
19.5.2015, 9:42 "Porta itineri longissima" (Перезагрузка)
Ось,почитайте як я справився з цією заразою..http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=204013
chetalex, Ohra,

Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 21.6.2024, 23:18