Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику podlesniy ::: Спасибо сказали: 1835 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
28.10.2018, 12:17 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
А я знову будую плавзасіб.
Матеріал - фанера 4 мм. Тип човна - каное. Технологія - "стіч енд глу".
[attachment=347412:План.jpg]
[attachment=347411:Крій.jpg]

Не вистачає часу, але корпус вже готовий. Весною планую спускати на воду.
Andrew1, Argo, Arowana, drv, rjhytkbec, Yura1,
17.10.2018, 19:23 Тесно ли рыбкам
hi.gif
"Данил" - це, мабуть, даніо? Їх теж треба прибирати зі списку. І скалярій з золотухами неправильно утримувати разом. Перші теплолюбиві, другі навпаки.
drv, rjhytkbec,
26.5.2018, 14:07 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif На травневі свята ми з донькою вибралися на озеро Маяцьке (селище Райгородок Слов"янського району). Плавали на сап-бордах і хотіли розвідити місце для рибалки. Озеро - це старе русло Сіверського Дінця. Має складну форму і загальну протяжність близько 7 км. Раніше там була дуже непогана рибалка. Під час повеней риба до нього заходила з річки, і фауна в озері була дуже різноманітна. Тепер про це залишається тільки згадувати. Стільки сіток у воді я в житті не бачив. Ставлять їх місцеві, чиї городи виходять до берега. Прямо при нас пара мужичків вибирала рибу. На зауваження не реагують. На матюки я, правда, не нарвався. Мій фейс явно був їм знайомий, тому й хамити мені не стали. В іншому місці двоє рибаків з човника порізали сіть. Я допоміг їм витягти залишки та попрохав спалити, щоб птахи на березі не постраждали. Відчуваю, що тепер мені там без нагляду машину на березі залишати не можна.
Argo, Stanislav G., Yura1,
26.5.2018, 9:26 Рыбаки и рыбалочка....
Цитата(ANTONENKO @ 19.5.2018, 23:04) *
Вечером на моем тренировочном ставочке)

hi.gif У ставочка береги фемом обкладені? Це місце масового відпочинку?
Argo,
21.4.2018, 6:06 Фитофильтр - что это ?
hi.gif
Все правильно. Субстрат - керамзит.
Схема: [attachment=342577:3.jpg]

Почитати можна тут: https://www.aqa.ru/forum/dumki-po-fitofiltru-216675-page1 "Многа букаффф"
andres2311, yarishNEW, Виталий_tata, литовец,
20.4.2018, 17:45 Фитофильтр - что это ?
hi.gif
Фітофільтр на "старті" [attachment=342553:1.JPG]


І через два роки [attachment=342554:2.jpg]
andres2311, pescador, sector12, литовец,
13.4.2018, 19:09 Рыбаки и рыбалочка....
Цитата(Argo @ 25.3.2018, 21:38) *
Кстати, я на рыбалку во вторник пойду, второй раз за зиму. У меня такого ещё не было что бы два раза за зиму. wacko.gif

hi.gif Е, ні. Це не другий раз за зиму, а перший весною.
Yura1,
11.3.2018, 15:33 Изготовление перегородки с аквариумом
Цитата(Citizen_1 @ 11.3.2018, 13:23) *
Я здесь не для экспериментов, мне нужен точный, физически рассчитанный ответ. Или размышления, основанные на законах физики. drinks.gif

hi.gif Боюсь, що Вам сюди: http://portal.tsuab.ru/Uch-Nauch_2012/Uchpos_12/11.pdf
Ваша проблема розглянyта на сторінках 10-11. drinks.gif
Citizen_1,
10.3.2018, 9:26 Изготовление перегородки с аквариумом
Цитата(Citizen_1 @ 10.3.2018, 9:07) *
Потолок-натяжной, так что этот вариант отпадает... sad.gif


hi.gif Засада...


Цитата(oandre @ 10.3.2018, 9:11) *
Как вариант верх зашить до потолка. Над аквасом прикрепить железную прямоугольную раму которая крепится к стене и потолку. И обшить ее деревом. Так мое имхо.

hi.gif Або пожертвувати прозорістю бокової стінки. Закрити її стійкою з ЛДСП (як найпростіший варіант) і до неї кріпити "антресоль". Фактично побудувати навколо акваріума шафу.

hi.gif
PS Глибину конструкції я б збільшив сантиметрів до 60. Так безпечніше.
oandre,
9.3.2018, 22:33 Изготовление перегородки с аквариумом
Цитата(Citizen_1 @ 9.3.2018, 15:57) *

hi.gif
1. Про калькулятор. Коли вводите до нього параметр "висота", майте на увазі не висоту скла, а висоту водяного стовпа.
2. "Десятки" дійсно вистачить. Але ж Ви збираєтеся акваріум додатково зверху навантажувати досить масивною "антресоллю". Звичайно, при такому підході ніхто не дасть гарантії "живочості" всієї конструкції. Крім ваги, верхня частина - це ще й важіль. Не дай Боже, хто з домашніх спіткнеться та невдало обіпреться на конструкцію з висотою під 2 метри та глибиною всього 45 сантиметрів...
3. ЛДСП - цілком придатний матеріал для тумби. При дотриманні простих правил, звичайно. Ребра про всяк випадок бажано обробити водостійким матеріалом (лак, клей і т.п.). Під конструкцією мають бути ніжки, які дозволяють протерти розлиту воду.
4. Акваріум не повинен бути герметичним. Рибам теж потрібне повітря. Вологи не бійтеся. Ви її навіть не помітите. У мене майже пів тони води у акваріумах, і все одно доводиться вмикати зволожувач повітря.
Citizen_1,
4.2.2018, 14:33 Помогите выиграть битвы за кристально чистую воду
hi.gif
Прислухайтеся до Арго і наберіться терпіння.
Argo,
18.1.2018, 23:03 Барная стойка - аквариум
Цитата(gunaydin @ 17.1.2018, 23:29) *
100% обычный ДСП. Но даже если и разбухнет со временем - можно поменять. Это всего-навсего крышка.
Но , кстати говоря. Все это очень очень тяжелое. Может и ДСП, но что то другое. Обычный - легкий. А тут нет. У меня из такого же материала стол- трансформер. Если на руку не дай бог попадет - руки не будет


hi.gif Не розбухне, якщо пройдетеся по ній знизу фарбою чи лаком. Можна акриловим, щоб менше запаху було у приміщенні. А взагалі у Вашій темі мене порадували два моменти. Об'єм акви і схема фільтрації - практично як у моєму цихліднику (перша тема у підпису). А розташування акваріума на підлозі та його використання у "нетрадиційних" цілях, та ще й столешниця з ДСП над водою - це як у акваріумі-столику (друга тема). Два моїх у одному Вашому.
Eleniya, gunaydin, Santyaga, Yura1,
13.1.2018, 8:47 Акваріум і війна
hi.gif Спасибі, друже! Дай Бог взаємно!
rjhytkbec,
12.1.2018, 18:10 Акваріум і війна
hi.gif
Шановні панове і панянки! Колеги акварЮмісти та ті, хто нам співчуває!
Вітаю зі святами минулими й прийдешніми! Дай Боже нам усім миру і добра!
А тепер трохи про мій акваріум і про мене. Я став ледачий. Не те щоб зовсім, але є таке діло. Коли клеїв цихлідник, захоплення акваріумістикою було у мене на піку. Але час іде, змінюються хоббі. Взагалі натура у мене не постійна, і захоплення змінюються раз на 5-7 років. Як нагадування про діла минулі, у кутку стоїть гітара, а у гаражі - велосипед. Тепер до них додалися і два акваріуми посеред квартири. Та від них, на відміну від велосипеда, нікуди не подітися. Весь час перед очима, і тому хочеш чи не хочеш - а акваріумістика з мого життя повністю не йде. Якщо чесно, то ніколи повністю й не йшла з 15-річного віку.

Так от. Що змінилося у цихліднику. Риба виросла. Від автопідміни я якось непомітно відмовився. При потужному фітофільтрі вона не дуже потрібна. Мив фільтр лише один раз одразу після звільнення міста. З тих пір до нього й не заглядаю. Домінуючими рибами з точки зору естетики стали северуми. Але справжніми господарями почувають себе меєки. Їх у мене пара. Акари пішли у кращий світ. Просто віджили своє, мабуть. Самець був приблизно 6-річний, а самка ще старша. Пара нікарагуанців сидить в основному у себе у кутку і комплексує перед меєками. Таракатуми та птеригопліхт з анциками живі-здорові (тфу-тьфу). Коряги лорикариди зточили дуже сильно. Бамбук теж перетворили на труху.

PS Фото з мене. Прямо зараз нічим - всі гаджети у дітей.
Argo, Opsis, Santyaga, sector12, Yura1, ZiFed, Виталий_tata,
18.11.2017, 17:12 Почему ротан ведёт себя агрессивно?
hi.gif Тоді спробуйте в акві створити побільше схованок, щоб слабші риби могли ховатися.
Юлия2,
17.11.2017, 19:19 Почему ротан ведёт себя агрессивно?
hi.gif
Точно сказати, що з ним, навряд чи вийде. Це як гадання на кавовій гущі. А от що робити, спробую порадити. Якщо не хочете відпустити всю компанію, відпустіть одного агресора.
Юлия2,
12.11.2017, 19:06 Выдержит ли комод из массива сосны из икеа аквас на 54 литра?
Цитата(sector12 @ 12.11.2017, 17:52) *
podlesniy, так у Вас аквариум на тумбе, а речь идет о комоде.

hi.gif Я про те, що немає чіткої різниці між комодом і тумбою. А щодо якості ДСП - питання скоріше риторичне. Будь-який матеріал має свої межі використання. У випадку з підставкою до акви (навмисне уникаю слів "комод" і "тумба") ЛДСП - цілком підходящий матеріал. Потрібно лише витримати кілька умов. Про посилену задню стінку Ви вже слушно написали. Інша умова - ніжки. Це на випадок проливання води на підлогу. Для акваріума великої довжини потрібні проміжні вертикальні опори під столешницею. Причому вони повинні спиратися не на полиці, а на ніжки (опосередковано через дно). І все служитиме довгі роки.
drv, sector12, yarishNEW,
12.11.2017, 16:46 Выдержит ли комод из массива сосны из икеа аквас на 54 литра?
Цитата(bywile @ 10.11.2017, 14:38) *
...есть устойчивое мнение: "комод и аквариум не совместимые вещи"

hi.gif Чим акваріумна тумба відрізняється від комода? Ось, наприклад, мій акваріум на комоді чи тумбі.
[attachment=336840:PA100001.JPG]

Матеріал - "тирса", або ЛДСП. Ящики, полиці і т.п. у наявності. Активно користуємося. Ящики відкриваємо-закриваємо, речі ховаємо-дістаєммо. І триста з хвостиком літрів почуваються непогано.
drv,
17.9.2017, 20:16 Цихлиды и лягушки!
Цитата(-Руслан- @ 17.9.2017, 19:37) *
Сейчас только заметил - у меня флажек Российской федерации...
Че за фигня wacko.gif
Всегда стоял украинский... Сорри,не по теме...


hi.gif Про це недавно мова була тут: Приветствуем! Вы на портале Aquafanat!
-Руслан-,
17.9.2017, 17:38 Цихлиды и лягушки!
hi.gif Кілька разів бачив жабок, єллоу та якихось метисів-малавійців у одній акві. У стоматології, в банку, у готелі. Не схоже, щоб жабки там затримувались надовго.
-Руслан-,
23.8.2017, 14:39 Абрикос в аквариум
hi.gif
Якщо деревина вже більше року, як зрубана, переживати нічого. Можна було й не варити. Придавити у акві чимось і набратися терпіння.
B_G_WOLF, Santyaga,
6.7.2017, 8:59 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
У вихідні разом з кумами вибралися на рибалку на Сіверський Дінець. Їздили у другій половині дня, щоб не у саму спеку. За 4 - 5 годин лише один маленький окунь з мізинчик розміром. Хоча прямо перед нами постійно мельтешила плотва. Плавала у верхньому шарі води, і дрібна, і досить непогана. Але результат практично нульовий. Зате побули на природі, на дошках покаталися.
[attachment=331424:IMG_2017...1_172506.jpg]
ANTONENKO, Argo, rjhytkbec, Yura1,
30.6.2017, 12:57 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif Таки пардон! Не до фото було, коли у спасжилеті пірнати намагався.
Argo,
28.6.2017, 22:05 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif Панове! Хау ду ю денькі були! Я оце повернувся з відпустки. Був на Арабатці. З рибалкою повне фіаско. Пробував ловити бичка з сап-борду, до якого присобачив бокові балансири (аутрігери, вибачте на слові). Вище у темі є фото цієї конструкції. Або гребля, або рибалка. Третього не дано. Морська хвиля розслабитися не дає. Мало того, що бичок поводить себе неправильно (не ловиться тобто), так я ще й сідуху загубив. Це була пластикова табуреточка. Потонула одразу, а я за нею хотів пірнути. Тільки забув, що на мені спасжилет. Сміх і гріх. Жінці й дітям дуже сподобалось. Потім на дошці лише катався. Причому у всяку погоду. Отримав масу задоволення і кілька красивих синців.
Argo, nadd, Santyaga, Yura1,
12.4.2017, 17:56 Какой же Новый Год без мандаринок?
hi.gif Ніякої шкоди. З часом виправиться при черговій линьці.
Argo, rjhytkbec, Натка525,
25.3.2017, 21:56 Рыбаки и рыбалочка....
Цитата(Argo @ 25.3.2017, 16:07) *
Таких побрякушек у нас с детства много.


Гмммммм...
Argo, Yura1,
15.3.2017, 22:13 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
У мене є бажання зробити каное. Тому й цікавлюся темою човнів. Зараз би з задоволенням поплавав по старицях Дінця. Вода висока, і озерця та протоки повні. Майже дельта Дунаю biggrin.gif . Але на моєму сапі це робити ще явно холодно. Мабуть, на наступний рік все ж дійдуть руки до каное.
Argo, Yura1,
15.3.2017, 21:35 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
Я розумію, що твій човник не підлягає реєстрації. Мені цікаво, чи звертають увагу на гребні човни більше 2,5 метрів довжиною. Особливо на саморобні. У нас, тьфу-тфу, ніхто на плавзасоби увагу не звертає.
Argo, Yura1,
14.3.2017, 20:53 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
Юро, хочу запитати: а як у твоїх краях з реєстрацією човнів? На воді їх часто перевіряють?
Argo, Yura1,
8.3.2017, 16:07 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
До літа готуюся посилено. В тому числі й до рибалки. Пристосував до дитячої дошки такі от балансири:
[attachment=324512:Фото_0737.jpg]
Тепер буде комфортно і дорослій людині.
Andrew1, ANTONENKO, Argo, Arowana, rjhytkbec, Yura1,
8.3.2017, 16:01 С Праздником 8 Марта
Приєднуюся до всього сказаного вище. Миру й добра вам, дорогі жінки!
give_rose.gif
Eleniya, Влада333,
26.2.2017, 17:39 С Днём Рождения Yura1 !
hi.gif
Краще пізно, ніж ніколи.
bayan.gif happy_fo.gif girl_far.gif

Вітаю!
Eleniya, Yura1,
26.1.2017, 20:27 Помогите вырастить рыбу
hi.gif
Спасибі за позитив! Дуже порадувало, що на світі є люди, здатні так переживати за мальків гуппі. Не переживайте особливо. Перетирайте трошки сухого корму між пальцями і кидайте у акву. Це якщо гуппі простачки.
yarishNEW,
15.1.2017, 21:17 Тумба под аквариум природа 450
Цитата(Jagerwolf @ 13.1.2017, 21:40) *
...родные ножки не ставил, стоит на нижней плите...

hi.gif А ніжки все ж потрібні. Вони дозволяють не боятися розлитої води. Плита ДСП запросто може розбухнути від якогось розхлюпаного літра.
paulus, Santyaga,
7.1.2017, 12:13 Рыбаки и рыбалочка....
Цитата(Argo @ 6.1.2017, 23:05) *

hi.gif Сашо! Зі святами тебе й твоїх рідних людей!
Викладаю ілюстрації процесу.
Крок 1. Купив два види пінопласту. Низької щільності шариковий три листи 10 см. товщиною, а також 5 листів синього щільного товщиною 2 см. З синього вирізав заготовки на майбутні борти. Склеїв заготовки монтажною піною.
[attachment=320327:1.jpg]. [attachment=320328:2.jpg]

Крок 2. Вирізав з білого пінопласту заготовки для вкладишів на ніс і корму, а також розпорку на найширшу частину дошки.
Правда, на фото заготовка під корму не попала у кадр.
[attachment=320329:3.jpg]

Крок 3. На підлозі розстелив папір і накреслив на ньому ось симетрії та лінії бортів. Вздовж лінії бортів прикрутив до підлоги куточки з обрізків ДСП. На фото їх видно тільки зліва. У правій частині на той момент вже відкрутив їх. Потім між куточками розмістив заготовки під борти. Розклинив їх вкладишами на ніс і корму та розпоркою у центральній частині. Склеїв їх між собою піною, заповнив пустоти пінопластом і піною.
[attachment=320332:4.jpg]

Крок 4. Після застигання піни перевернув конструкцію, прорізав у ній паз та вклеїв соснову рейку для жорсткості.
[attachment=320339:5.jpg]

Крок 5. Обробив заготовку наждачкою та наклеїв на дно й палубу синій пінопласт. Спочатку приклеював шматки з напуском, і тільки потім обрізав за формою майбутньої дошк. Результат був таким
[attachment=320353:6.jpg]

Крок 6. Обробка швів епоксидною шпатлівкою, оклейка склотканиною та фарбування. Тут фото немає. Маляр я такий собі, тому довелося розмальовувати дошку, щоб заховати огріхи.
Andrew1, Argo, Arowana, Gepard, vladumur58, Yura1,
6.1.2017, 13:42 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif Зі святом, Сашо! Спасибі за відгук. Відповідаю по порядку.
Робив з пінопласту, епоксидки та склотканини. Конструкція міцна. Жорсткості додає соснова рейка, закладена по осі. Що таке сап-борд, я дізнався лише цим літом. На морі на віндсерфінговій станції катався на ньому у штиль. Зрозумів, що для озера та річки це штука зовсім непогана. Як повернувся додому, купив невелику саморобну дошку у хлопця з Києва.
Катався на ній по озерах.
[attachment=320271:3.jpg]
Але за габаритами та дошка все ж дитяча.
[attachment=320272:1.jpg] При моєму зрості та вазі доводилося постійно не забувати про балас.
Восени став шерстити інтернет у пошуках технології. Купувати готову дошку давила жаба, та й руки чухалися. В результаті піддивився спосіб виготовлення у американського Кулібіна, а форму запозичив у турингової моделі фірми Fanatic. Планую для рибалки використовувати у зборі з сідушкою (ще її не доробив) та дволопасним веслом, як на байдарці. А для класичного сап-бордингу - без сідушки та з довгим веслом, як на каное.
Якщо цікаво, можу викласти покрокові ілюстрації процесу виготовлення.
ANTONENKO, Argo, Gepard, Yura1,
6.1.2017, 7:50 Рыбаки и рыбалочка....
hi.gif
Вітаю шановне товариство з Новим роком і Різдвом Христовим!
Я "рибак настрою". Тобто рибалю не заради риби, а виключно заради настрою. Як правило, рибу відпускаю назад у водойму. Подобається посидіти біля води, погребти веслом потихеньку. Цими днями завершив побудову "фіш-сап-борда" - гребної дошки, пристосованої для рибалки й туризму. Результат такий.
Вид на палубу:
[attachment=320255:1палуба.jpg]
Вид на днище:
[attachment=320256:2_днище.jpg]
Вид з борту:
[attachment=320257:3_борт.jpg]
І черепаха на щастя:
[attachment=320258:4_черепаха_на_носу.jpg]

Довжина дошки 320 см., максимальна ширина - 85, товщина - 14. Водомісткість близько 310 літрів. Вага вийшла 15 кг.
ANTONENKO, Argo, Arowana, rjhytkbec,
8.9.2016, 21:43 В планах аква 170х60х55, нужны подсказки
hi.gif
Товщина скла правильна. Шов я б робив 2-2.5 мм. А от 2 стяжки явно зайві. Найбільше навантаження на фронтальне скло припадає посередині. Отже, посередині і клейте стяжку. Однієї буде цілком досить.
Yura1,
2.9.2016, 18:11 Запуск аквариума 320л
hi.gif
А чому саме піраньї? Мода? Це без образ. Просто питаю.

Щодо фільтрації. Докупити внутрішній фільтр ніколи не пізно. Запуститеся, подивитеся на водичку. Цілком може бути, що зовнішній фільтр справиться сам.
-Руслан-, Andrew1, Женя Царенок,
29.8.2016, 20:08 Альфа и Омега
Цитата(rjhytkbec @ 29.8.2016, 20:38) *
Если через Константиновку ездиш, заедь я тебе насыплю всего почуток hi.gif

hi.gif Спасибі велике! Не знаю, чи захочу знову морочитися з травником.
rjhytkbec,
29.8.2016, 19:26 Акваріум-столик
hi.gif У мене був локальний армагеддон. Тиждень ми з сім'єю були на озері. Кондиціонер у квартирі в цей час ніхто не вмикав. Температура у акві піднялася до 30 з хвостиком. Трава почала просто варитися. Але це ще не вся біда. Перед від'їздом я приготував фасований корм, щоб мама могла годувати цихлід у великій акві і населення "столика". Мама пакетики переплутала, і риб'яча дібнота отримала порції для "середньої Америки". Гори корму на дні стали розкладатися. Запах не передати! Вода бурого кольору, губка фільтра перетворилася у волохатого чорно-коричневого монстра. Половина креветок посипалася. Пропали три акантофтальмуси і пара анциків. Трава у цих умовах теж не вижила, крім куща німфоідеса. Дивуюся, що взагалі вижив хоч хтось. Тепер от потихеньку реанімую акву.
barvinok, drv, rjhytkbec, Santyaga, Yura1, ZiFed,
29.8.2016, 19:15 Альфа и Омега
hi.gif
А я у своєму столику майже всю траву втратив. sad.gif У себе зараз відпишуся.
drv, rjhytkbec, Santyaga, Yura1, Маркес,
28.8.2016, 19:54 Альфа и Омега
hi.gif
Легка рука + ентузіазм +знання. good.gif
barvinok, drv, Eleniya, rjhytkbec, Santyaga, Маркес, Митрич,
1.8.2016, 14:53 Акваріум-столик
hi.gif
Давненько сюди не заходив і, якщо чесно, акваріумом теж давно толком не займався. Якось охолов до "акварослинництва". Зрозумів, що це цілком можливо. В принципі, підібрав траву, яка пристойно росте в моїх умовах. Але мені це, виявляється, не цікаво. Мало динаміки. Зараз думаю, як видозмінити те, що є. Керамічні декорації приберу. З травою мабуть буду рухатися у бік "монокультури". Ще не вибрав цю культуру. Живородок міняти не буду. Зменшу їх кількість та запущу панд-коридорасів. Але все це поки що плани. Поки що думаю.
Argo, barvinok, nadd, rjhytkbec, Santyaga, ZiFed,
26.5.2016, 21:09 Америка на фитофильтре.
Несподівано. hi.gif
Argo, drv,
26.5.2016, 20:37 Америка на фитофильтре.
Я коли йшов з роботи, залишив ФФ на місці. Акву, правда, біля нього поставив іншу. Рачатник-натюрморт забрав. Він тепер у мами. А рачатник з віконного беушного скла (теж з ФФ) побув пару місяців у тещі і переїхав в кабінет на новій роботі. Колеги й досі дивуються ракам. Охорона раченят собі взяла. У них у караулці штук чотири акваріума.
Argo, drv,
26.5.2016, 20:07 Америка на фитофильтре.
У мене папороті й іншого усього немає. Папороті кущ величезний разом з аквою залишився на старій роботі. Навіть не знаю, чи живий він там. hi.gif
Argo,
26.5.2016, 19:30 Америка на фитофильтре.
hi.gif А я взагалі вимкнув світло на своєму ФФ. Вже десь три місяці, як зовсім лампи на працюють. Що дивує, пандануси та хамедорея навіть краще стали виглядати. Перестали тягнутися вгору і явно набрали маси.
Argo, barvinok, drv, innki,
7.5.2016, 13:48 Выдержит ли такая тумба аквариум 260л?
Цитата(paulus @ 7.5.2016, 13:32) *
Таке питання: чи витримає така тумба...

hi.gif Цілком.
paulus,
19.4.2016, 5:53 Какой же Новый Год без мандаринок?
hi.gif
Мої раки вже багато разів давали приплод. Цього разу є білі раченята. Про таке вже писав Саша Арго.
Argo,

13 страниц V  < 1 2 3 4 > » 
Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 12.6.2024, 21:47