Aquasys - удобрения нового поколения
Украинский форум аквариумистов

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )




История благодарностей участнику seronja ::: Спасибо сказали: 81 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
13.3.2012, 22:43 Натумбочний акваріум для мушлевців
Виявляється оцелятуси дуже плідні рибки (підказка риборозводникам wink.gif ). Обидві самки вже встигли віднереститись по два рази, за менш ніж два місяці. Ось два фото кілька-денних мальків (нажаль макро об'єктива немаю тому якість і "близькість" не дуже sad.gif ):






Та на додаток кілька фоток загального плану, вже трохи кращих по якості:







P.S. Пора купляти макро об'єктив і вчитись фотографувати. Риби неймовірно цікаві.


P.P.S. І ще є коротеньке відео, там можна гарно риб роздивитись:
Aquazolotusik, biabuchja, Ludma, N0maD, navy, ugers, Женя),
2.3.2012, 23:52 Моя аква для Кальвусів 110л.
navy, привіт! То як там кальвуси поживають? Питаю бо надумав заводити більшу акву (90x45x45) і сумніваюсь чи не замала буде на кілька кальвусів. Усюди де не читаю радять мінімум 200 літрів для кальвусів. А у вас власне 70x40x40. Це просто з планом на подальше переселення в більшу акву?
navy,
22.2.2012, 20:59 Натумбочний акваріум для мушлевців
navy, дякую. А можна поцікавитись де ви живу нематоду берете? Вирощуєте?
navy,
22.2.2012, 17:58 Натумбочний акваріум для мушлевців
Урра! В мене друга самка розродилась. Порадувала мене десятком мальків. Два дні тому відсадив їх в окремий акваріум (пластиковий бокс + нагрівач та ейрліфт) і підгодовую циклопом та різним подрібленим сухим кормом. Годую наразі два рази в день, зранку сухарі вчером циклоп. Треба буде докупити ще якихось морожених кормів.

Це в мене перший досвід виходжування мальків і вже є перше питання: про жодний нітрогенний цикл там і говорити нема що (відсадник повністю нова аква, хоча води 80% з старого акваріума) тому я наразі підмінюю по ~20% води щодня. Вірно?

P.S. Виклав коротеньке відео мальків на Vimeo.
Aquazolotusik, navy,
10.2.2012, 15:33 Натумбочний акваріум для мушлевців
Я зазвичай кожен день спостерігаю за акваріумом та поведінкою риб, але тут мене тиждень не було. Той факт що може бути нерест не передбачив і дружині відповідні настанови не робив, вона тільки піміняла воду та годувала. Буду чекати наступного нересту і постараюсь бути готовим smile.gif Доречі один мальок все-таки є, може його вдасться виходити.
navy,
10.2.2012, 13:48 Натумбочний акваріум для мушлевців
Нещодавно повернувся з тижневого відрядження і сьогодні побачив маленького "пуголовка" біля мушлі, навіть одразу не здогадався що то мальок.
Мабуть їх було більше але дружина їх просто не помітила sad.gif Наразі кинув трохи побрібленого корму в мушлю. Тепер треба буде спостерігати чи там більше мальків немає і мабуть відсадити в окремий акваріум:
barvinok, navy,
13.1.2012, 15:37 Натумбочний акваріум для мушлевців
navy, ось він: Seachem Nourish. Дуже класні вітаміни і тої баночки на 50мл в мене вистачає на рік на два маленьких акваріума. Спочатку додавав його як експеримент барбусам, то вони від нього дуже класно колір набирали ( до того мав щось від Dennerle, ніякого змін не бачив, що додавав що ні), потім почав додавати 2-3 рази в тиждень черікам і теж колір попер і плодитись класно почали. Не знаю куди дівати (точніше не знав, зараз самих маленьких пробую оцелятусам давати, їдять на ура smile.gif )

Щодо солей то я мабуть теж не давав би якби в мене були великі акваріуми, в цьому і весь кайф маленьких акв що розходи малі (в мене йде один ковпачок від ручки на 5л води, заміна раз в 5 днів наразі) та доглядати легко.


Ared, Дякую. Пісок досить звичайний кварцевий 0.4-0.8 мм, брав на Камні-Маркет. Помоєму як грунт мушлевців він чи не ідельний, колір природній, окатаний та правильний розмір фракції; як мінімум рибаси його з задоволенням копають.

Ракушки йшли з eBay тижня три, і доставка не сама дешева – ~15 USD. але то я просто не багато замовляв. Якщо б хто хотів замовити разом -- то доставка в рази дешевша, для прикладу мій знайомиий змовив в тричі більше ракушок(в мене були 24 шт) з тіє ю ж ціною доставки. Якщо хочете братий то оцей продавець на eBay вже провірений, класно упаковано і всі ракушки цілі.
Ared, navy,
13.1.2012, 13:58 Натумбочний акваріум для мушлевців
navy, мабуть так воно і є. Сікльки не читаю всі розходяться в думках. Тут ще є такий фактор що якщо риба не дика а вже кілька разів розведена локально то вторинні статеві ознаки починають зникати. Я читав навіть про те що буває що самка більша за самця smile.gif

Доречі рибаси помаленьку набирають колір. В магазині вони були набагато блідіші, та я думав що це така морфа. Але золотистий колір почав дуже гарно проявлятись, особливо на плавниках.
Наразі даю їм Tetra Min та Sera Vipan. Час від часу додаю в корм Seachem Nourish.
Жорсткість води підняв до 18˚dh GH та 12˚dh KH, за допомогою API African Mineral Salts Cichlid. Прочитав що при вищому KH (>10, ближче до біотопу) краще проявляється колір, краще ростуть та нерестяться. Самі це мінеральні солі та солі від Seachem(яких в нас нема в продажу) в більшості рекомендують на форумах, є звіти де риба почала краще виглядати після їх додавання. Я думаю це через присутні в них трейси.
Ared, navy,
13.1.2012, 12:02 Натумбочний акваріум для мушлевців
Пережив першу війну в акваріумі. Четверо більших затиснули найменьшого у куток біля губки фільтру та не випускали звідти. Як я не намагався переставляти каміянн та мушлі вони його всеодно виганяли в те саме місце. Довелось посадити в інший акваріум.

Доречі, цікаво визодить щодо статі рибок. З розмірів виходить що у мене залишається три самця таодна самка; в той же час з порад про визначення статі по кольорах плавників та формі тіла та морди виходить 2 на 2. Цікаво...
Ared, barvinok, navy,
7.1.2012, 21:29 Натумбочний акваріум для мушлевців
З Танганьїка-Україна ми так і не домовились про дату поставки - тому взяв оцелятусів у магазині на личаківській (дякую за "наводку", navy).
Діставати їх з того акваріума було дуууже важко, довго ми намучились з продацем. Думаю не варто в акваріумі де риба на продаж ставити справжні мушлі.

Після пів години пішов я додому з пакетиком де було три мушлі ів теорії 5 рибок smile.gif та ще й власне не в тому складі що хотів sad.gif хоча наче сам і вибирав smile.gif Зараз у мене 3 більших (~3 см) за розміром риби та дві менших (~2 см). Визначати стать не берусь але здається складажться одна пара, оскільки дві риби вигнали три інших у куток (треба буде скоро відселяти).

Ось кілька фоток моїх рибок:







Ared, barvinok, lessor, Ludma, N0maD, navy, Riv, Женя),
2.1.2012, 21:11 Натумбочний акваріум для мушлевців
Ух-тишка, дуже дякую. Правда рибу я вже замовив, в клубі Танганьїка-Україна. Десь от-от обіцяють надіслати.
А те що новий магазин зявився - то дуже круто. Ще раз дякую!
navy,
30.12.2011, 23:24 Натумбочний акваріум для мушлевців
Цитата(Argo @ 30.12.2011, 23:19) *
... вам дадуть вищий статус, і зможете редагувати ...

От за це і не люблю, статуси-шматуси wink.gif

Цитата(Argo @ 30.12.2011, 23:19) *
а що за світло?

Світло - китайська, настільна галогенна лампа на 20W smile.gif Рослин там не буде а лампрологусам достатньо світла що в кімнаті. Тому вмикатиму тільки позирити-пофоткати smile.gif
Женя),
30.12.2011, 22:46 Натумбочний акваріум для мушлевців
navy, дякую.

А щодо редагування -- то воно чомусь доступне тільки для останнього мого поста в темі, на попередніх нема кнопки. От і ще одна з прчини чому я ненавиджу форуми.
navy,
30.12.2011, 21:49 Натумбочний акваріум для мушлевців
Сьогодні зробив тести води:
PH ≈ 8.0
Gh = 12° dH
Kh = 8˚ dH

Також зробив нове фото з камінням та мушлями:


P.S. А як можна тему поредагувати щоб додати туди фото? От ніяк не можу зрозуміти sad.gif
Ared, barvinok, Ludma, navy,
27.12.2011, 22:56 Натумбочний акваріум для мушлевців
Цікаво про 30 см. Може просто мають де розгулятись smile.gif)
Я не кажу що сто відсотків все вийде, подивимось. Дякую за пораду про покривне скло -- треба буде зробити.
Цікаво, якщо в 5-7 місяців вони починають воювати за територію -- то тоді мала б бути вже можливість вияснити стать, правда?
Ared, navy,
27.12.2011, 22:35 Натумбочний акваріум для мушлевців
Привіт, дякую за поради.
Нажаль дорослу пару знайти практично неможливо, та й не так цікаво.
Об'єм малий, але при хорошій фільтрації, кажуть, головне це площа дна (у мене 45х24, 16 це висота). На закордонних сайтах є багато випадків коли оцелятусів та бревісів розводили в подібних обємах досить успішно. Найбільш схожий до мого акваріум у Френка Мюллера щоправда сайт в нього давненько лежить, отут внизу сторінки є фото його акваріума де він розводив оцелятусів та ще здається сімілісів (гарна колонія в нього звичайно не вийшла).
Ще одне в доказ моєї теорії що риба не має затягнутись -- в природі вони займають територію не більше 15см в радіусі. Дехто навіть по дві пари на трохи більший об'єм ставить. Одним словом -- перевіримо smile.gif

Щодо агресії -- то дякую за попередження, я чув що вони агресивними стають коли починають ділити територію. Мій план взяти 6 штук і по мірі того як сформується пара решту забрати. Маю напоготові акваріум на відсадник. Думаю що потрібно часто стежити за ними і при агресії відсаджувати, є в вас ще якісь поради чи досвід?

Упс. Забув про мушлі -- вони в мене отакі: Whale Eye Shells Купував на eBay.
Ared, N0maD, navy,
27.12.2011, 21:14 Натумбочний акваріум для мушлевців
Нарешті зібрав акваріум який давно хотів. ТТХ:
Банка: 45*24*16 (~17Л)
Фільтр: Fluval C2 (наповнювачі - губка, Seachem Matrix, Seachem Purigen)
Обігрівач: Aquarium Systems Newattino 10W
Грунт: пісок 0.4-0.8мм

З жителів планую пару Lamprologus Ocellatus Gold (мушлевці з Танганьїки).

Зараз залив воду та запустив зациклюватись (~4літри води залив з вже запущеного акваріума та вкинув половину матрікса з запущеного фільтра). Викладу фото коли трохи очиститься вода. Ось фото яке зробив коли перевіряв обладнання

Aquazolotusik, Ared, Ludma, navy, yarishNEW, Незнайка,
10.4.2011, 19:50 Посоветуйте надежный таймер!
Користуюсь більше пів року ЕЛЕКТРОННИМИ таймерами Feron, вони є в епіцентрах та інших будівельних супермаркетах. Надійні і при вимкненні світла настройки не збиваються кілька днів; багато можливостей програмувати їх. На мою думку механічні по зручності і близько не стояли.
cuca1250,
24.3.2011, 0:00 Нано "Випадковий"
Результат:


Передісторія:
Був в мене супчик з барбусів, САЕ та чотирьох Clea Helena і захотів я одного дня ракушечників з Танганьїки. Захотів - буде! Барбусів та САЕ віддав, але тут незадача -- хеленок шкода. Надто вони цікаві, особливо подобається спостерігати як вони інших равликів атакують.

За акваріум взяв акриловий контейнер який раніше використовував для зберігання усіляких дрібничок. Розміри: 26x15x15 см, об'єм: ~6L
Доглядати за такого типу акваріумом вже навчився, оскільки до того вирощував їжу для хеленок в акваріумі кулі ~3Л.
В мене працював отакий процес: раз в 2-3 дні сифонка аптечною грушею, і одночасна підміна ~10-20% води. Тести кажуть що вода хороша і равлики плодяться добре.

Процес (шкода фото не робив в процесі, ніколи б не міг подумати що щось путнє вийде):
0. Вирізаємо підложку з остатків Sera Thermosafe аби дружині лак на піаніно не пошкодити
1. Засипаємо Seachem Matrix на самий низ (в акваріумі де вирощую їжу для хелен (в формі якихось незрозумілих равликів) так вже робив оскільки фільтра там нема.
2. Посипаємо це все діло Tetra Bactozym + Biocoryn(зовсім трішки) + Кальцій від Dennerle, в таблетках такий
3. В пластикові горщики(х2) з куплених рослин кладемо по три шарики Dennerle Deponit Balls (жодної піложки для рослин не було під рукою)
4. В них же садимо Криптокоринку і Ситняг
5. Засипаємо грунт
6. Довго формуємо рельєф
7. Заливаємо воду, додаємо розпилювач компрессора і термометр вирваний з магнітного скребка.
8. За освітлення беремо 50W металогалогенну настільну лампу від Ikea.
8. Думаємо "тить-твою-тить! непогано!"
9. Хвалимось на форумі

Питання до форумчан:
- Криптокорина скоріш всього не виживе, оскільки кімнатна температура 21-22 градуси її не зовсім підходить. Хто що порадить на заміну?
- Хто порадить манюній, або як зараз модно говорити "Піко", фільтр в такий обєм? Я думаю про ейрліфт, наче колись щось таке на аровані бачив.
Дякую.
Arowana, Basurmanin, jetix, little_cat2006, Ludma, Женя),
6.3.2011, 21:52 Правильно ли мы говорим?
І тут ця тема smile.gif Знав що скоро таке станеться smile.gif

І я пофлуджу з вашого дозволу. В нас на робочих пянках за столом в більшості дві мови (вгадайте які) а часом й три. І проблем нема, всі один одного розуміють і ніхто не свариться чи дискутує на рахунок мови хоча жодного "табу" на це не накладено.

Щодо мови на форумі:
1. Я б особисто віддав перевагу англійській мові -- оскільки тоді не обмежуємся географією. Але в Україні це не варіант.
2. Більшість на форумі російськомовна, тому логічно було б писати російськоб або йти на інший форум (ІМХО) -- якщо не подобається.
3. Але ж я не знаю російської -- тому або терпіть мене або кікайте з форума smile.gif
4. Доречі класно Арована про прапори -- задумався. Дійсно треба звертати на них при відповіді зоб потім таких тем не виникало

Про інше:
1. Щодо Львова ви дарма -- тут в багатьох магазинах росіцською говорять (хоча мене це відверто бісить, весь шарм Львова йде коту під хвіст якщо в кармничці не привіта пані з галицьким діялектом)
2. Часто їздив раніше до Києва і за свою українську мову приходилось терпіти фиркання офіціантів і таке інше. То просто виховання в нас таке, погане.
navy, vladumur58,
5.3.2011, 16:41 Кормушка EHEIM TWIN Basurmanin, doriel, Nata99,
4.3.2011, 23:02 Підготовка води
Все залежить якого складу вода(жорсткість різна буває) і який акваріум збираєтесь робити. Для травника жорстка вода погано, для цихлідника (африканські цихліди) добре.
Бувають вийнятки звичайно.
На круті засоби для підготовки води орієнтуватись не варто -- кринична вода це круто, заздрю вам. Там ні хлору нема та й нітрати/нітрити не повинні бути.

Якщо хочете все-таки травничок то якийсь пре-фільтр варто придбати. Якщо є гроші -- то осмос, якщо ні то зверніться в будівельний магазин і попросіть простий побутовий фільтр для жорсткої води, вам там порадять краще. Тільки не аля Барєр і йому подібні, а проточний. Міняти доведеться часто, але його ж можна і на пралку і на воду для чаю чи супу. Менше накипу.

Доречі воду я б все-таки відтестував, про всяк випадок. Хімію води, хоча б базову знати варто -- тоді простіше визначатись з типом акваріума.

Подумайте на рахунок африканських цихлід wink.gif Пошукайте тут на форумі про малаві і танганїку.

Щоб вам змогли допомоготи надалі дайте більше інформації. Успіхів
Faust1977, Lelik,
26.2.2011, 19:13 Altolamprologus Compresseiceps "Sumbu" -- Потрібна порада
Дякую, rara. Мабуть все-таки буду оцелятусів брати.
navy,
26.2.2011, 16:34 Altolamprologus Compresseiceps "Sumbu" -- Потрібна порада
rara, як класно що ви відповіли. Велике вам дякую.

Буду вдячний якщо ви трошки розкажете про ваш акваріум:
- розміри
- населення
- чи дійсно рибки такі лякливі як про них говорять? Постійно ховаються?
- акваріум плановано має стояти на робочому столі. Чи не будуть рибки стресувати через постійну присутність людей на вашу думку?
- якого розміру ваші рибки вже дорослі? В інтеренеті інформація дуже неоднозначна sad.gif

Наперед дякую.
navy,
23.2.2011, 19:56 Интернет-зоомагазин ''Арована'' - проблемы клиентов
Не сприйміть за наглість влізати в чужу тему, але балувані ви всі на мою думку smile.gif

Я взагалі тільки в цій темі прочитав що в ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ є телефон :-O
Шукаємо що купити -- гуглимо, не гуглиться риємо форуми, і тут нема відповіді робимо тему і просимо допомоги. Повірте буду набагато простіше, ефективніше і інформативніше ніж віждповідь менеджера який тим товаром може й не користувався взагалі або в кращому випадку прочита вінструкцію чи пройшов семінар wink.gif Та й не його це справа, він продавець. Щастить нам просто що в акваріумістиці переважно працюють люди цього ж хоббі.

Доречі, в аровані і акварії отримував без пробелм консультації електронною поштою. Все гарно відповідали в обох магазинах, питання правда були більш щодо ТТХ.

Жодна людина не може замінити силу колективного розуму, памятайте wink.gif

Ще раз прошу не сприймати за образу особисту чи загальну. Думки в слух.
Arowana, Yes,
22.2.2011, 22:05 Altolamprologus Compresseiceps "Sumbu" -- Потрібна порада
Панки (каудопункатуси) подобаються. Треба почитати. До альтів я ще дивився на оцелятусів, треба тепер все знову обдумати.
Обладнання буду брати за тиждень-два там і виберу вже щось. Ще раз велике дякую за допомогу.
navy,
22.2.2011, 21:50 Altolamprologus Compresseiceps "Sumbu" -- Потрібна порада
видалено, подвійний пост.
navy,
22.2.2011, 21:44 Altolamprologus Compresseiceps "Sumbu" -- Потрібна порада
Так, дійсно, нажаль називають по-різному. Я здається поччнаю розуміти як правильно формують наукову назву.
Приблизно: [Вид] [Під-вид] [Регіон проживання], тобто виходить [Altolamprologus] [Compresseiceps Shell] ["Sumbu"]. Десь так.

Щодо ваших альтів -- то я б з задоволенням та розміри акваріума не дозволять. А на більший не можу розраховувати оскільки квартира зйомна і ніколи не знаєш коли доведеться переїжжати sad.gif 60 літрів перевезти ще можливо а от більше -- важкувато.
navy,
22.2.2011, 21:04 Altolamprologus Compresseiceps "Sumbu" -- Потрібна порада
navy, щойно зрозумів що вона з того ж сайту що ви лінк кидали smile.gif Тільки ця англійською
navy,
22.2.2011, 21:02 Altolamprologus Compresseiceps "Sumbu" -- Потрібна порада
Виявляєтья я помилявсся щодо назви риби. В інтернеті плутають Altolamprologus sp. "Compresseiceps Shell" і Altolamptologus sp. "Sumbu". А виявляєтья то два різних види.
Я тему створював саме про "Compresseiceps Shell" а шукав в інтернеті про обидва вида. Виявляється ракушковий вид куди більш рідкісний і дістати його мабуть буде дуже важко. Тому мабуть закину я ту ідею і пошукаю простішу рибку, все-таки моя перша танганьїка -- на дуже чутливих рибках вчитись не надто хочеться.

Кому цікаво -- єдина хороша стаття що я знайшов про ракушковий вид: http://www.suephoto.com/index.php/serwis/strona/8/40
navy,
21.2.2011, 20:25 Altolamprologus Compresseiceps "Sumbu" -- Потрібна порада
От ще знайшов новинку на Аровані: пісок "Чайна" наче не надто світлий і природній. хмм...
navy,
21.2.2011, 20:10 Altolamprologus Compresseiceps "Sumbu" -- Потрібна порада
Щодо вигляду світло піску то й мені подобаєтья, але я начитався що рибки будуть відображати найкращі кольори і менше стресувати саме на темному грунті (не маю а увазі чорний). По фото дна танганьїки видно що там дно темне досить, маю на увазі колір. кольори в основному: коричневуватий, сірий та подекуди червоний. Мабуть залежить від порід каміння навколо. От і шукаю щось трохи темніше за звичайний білий пісок.
navy,
21.2.2011, 16:54 Altolamprologus Compresseiceps "Sumbu" -- Потрібна порада
Ще раз дякую, navy. Сподіваюсь що десь на місці знайду(в Україні) а як ні то вже буду шукати хто привезе. Як знайду то обовязково поділюсь інформацією.
Наразі чекаю на обладнання, а з ламп знайшов китаців на Т8 на 15W -- має краще підійти і відповідне дешевше буде.

Щодо грунт прокол, доречі. Привезли мені пробник Dennerle Nano шось-там, отой дрібний, а він мені геть не подобається. На вигляд як пластик. Крім того запустив його в малесенькому акваріумі на літр, ретельно промивав і все таке а він фонить піною на верху sad.gif Не знаю чи точно від нього але в акві крім того грунту, шариків кладофори і кількох камінчиків Seachem Matrix(фільтра нема, поставив для бактерій) нічого нема.

Щодо статті -- то польською погано читаю, але англомовних вже багато перечитав. Найбільша цікавіть риби в тому що це не є інший вид альтів, просто вони живуть в місцях де багато раковин і мало схованок тому й пристосувались.
navy,
20.2.2011, 21:41 Altolamprologus Compresseiceps "Sumbu" -- Потрібна порада
Дякую, navy.
Сумбу я ще не маю, тільки планую. Мене захопила з головую танганьїка і особливо альтолампрологуси, але зйомна квартира не дозволяє обзавестись акваріумом розміру потрібного для великих альтів. На англомовних форумах натикнувся на оце чудо і одразу захотів собі


Де їх буду брати ще не знаю, поки єдине місце де знайшов їх місцевого розведення це в прайсах клубу "Танганьїка-Україна", правда ціна досить висока. Хоча мабуть ціна адекватна враховуючи їх популярність у нас.
cuca1250, DolceVita, navy,
19.2.2011, 17:19 Altolamprologus Compresseiceps "Sumbu" -- Потрібна порада
Є акваріум 60*40*25(висота).
Плановане обладнання (чекаю зарплату smile.gif ):
- Фільтр Eheim Ecco Pro 300 (750 літрів/година)
з наповнювачами: Рідні Eheim + Seachem Purigen
- Обігрівач 75W
- Грунт Dennerle Nano Gravel (0.7-1.2mm) шаром в 2-3 сантиметра
- Каміння (для вигляду і щоб допомогти поділити території) -- лава.
- Світло Hagen Glo T5 HO 1х24 W

Спочатку планував його під Сімілісів, але зараз око пало на Altolamprologus Sumbu. Прошу порад в тих хто має досвід в їх утриманні
1. Скільки можна посадити альтів (Sumbu) на таку площу дна(60x40)? Я планував купити 6-8 і залишити дві пари після їх утворення.
2. Чи не забагато світла враховуючи що висота водяного стовба буде сантиметрів 20-22 а рибки в природі живуть в набагато темніших умовах? Маю на увазі чи не почнуть втрачати колір, боятись.
3. На англомовних форумах пишуть що успішно тримають сумбу разом з сімілісами, то чи можна туди ще тріо сімілісів(5-6 мальків а коли виростуть відсіяти)?
4. З Сімілісами пропадає необхідність в "дразнилках"(dither fish) сокільки вони достатньо активні і сумбу не будуть боятись виходити, адже сумбу самі по собі досить лякливі. В когось був такий досвід?


Наперед дякую.
navy,

Перейти в начало страницы RSS Текстовая версия Сейчас: 28.5.2024, 17:25